register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chrysler 300 C   1 2 3 4 5  
Poster Message
Maik
  
Chrysler 300 C
Anduri pead õigesse rattasse panema, minuarust olid seal kirjad peal. Või peab õpetama uuesti autole selgeks mis asi on mis rattas.
Vette puhul seda vähemalt saab teha.

Viga võib olla ka patareis? Neid on VÕIMALIK vahetada,kui oled eestlane,uued olid suhteliselt kallid minuarust.
Seda kas täielikult disableda saab,pead netist uurima. Näiteks minu autol võimatu lugu ehk esimesed 4 aastakäiku peavad alati andurid olemas olema,
edasi tekitati mahavõtmise kood ajusse . Ehk lihtsalt sa ikka ei pääse :)


Saan aru,et sul andur ju korras? 1,6 ei paistagi tühi ju. Ehk probleemi pole :P

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
15.07.2013 at 14:35
rivo09
Chrysler 300 C
Kevadel, suverehve alla pannes öeldi rehvitöökojas mu naisele, et üks tagumine rehvirõhuandur on läbi- öeldi ka seda, et neid ei ole mõtet vahetada kuna need ei pidavat meie kliimas kestma.
Mis teha, kas vahetada andurid või panna tavalised ventiilid? Kas tavaliste ventiilide puhul jääb asi kuss või hakkab veateateid viskama?



Peaks olema nii ,et nn. esimese ringi andurid meie kliimas tõesti ei kestnud kuid nüüd on asjad oluliselt paremast materjalist tehtud ja kestavad täitsa normaalselt. Ehk siis loll jutt rehvijuku poolt.

15.07.2013 at 15:36
charger
Chrysler 300 C
Minul õppis auto ise (Charger ´07) mõne ajaga selgeks, kus mingi andur tegelikult on. Peale rataste vahetust algul olid segi jah.
300C peaks sama tootja kontsernist olema. Anduritega ei juhtunud 4a jooksul midagi, isegi lekkivasse rehvi mitu pudelit vahtu lastes.
15.07.2013 at 17:04
ERAK
  
Chrysler 300 C
ok, tänud asjalike vastuste eest. Hoian siis rõhud normis ja vaatan kas/kuidas auto õppust võtab :)

Terv. ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
15.07.2013 at 18:48
ziim_
Chrysler 300 C
Lihtsalt infoks, et 300C-l peaks saama süsteemi disableda asendades kõik andurid tavaliste ventiilidega ning peale paari süütetsüklit peaks tuli kustuma.
16.07.2013 at 12:25
Aspelund
Chrysler 300 C
Mis mõte on loobuda asjast, millest on reaalset kasu? Ilma andurita oleks auto praegu oma 1,6-ga rehvis ringi sõitnud ja mustri servi kiirendatult kulutanud. Nüüd vähemalt sai õige surve sisse.
16.07.2013 at 12:29
vvt
  
Chrysler 300 C
Mulle õpetati umbes 11. klassis, et igal autol eksisteerib selline asi nagu igapäevane hooldus (IH), mis on tehnilise ohutuse tagamise peamine vahend.
Sellest ajast saadik on mul sisseharjunud komme teha autole igal hommikul selline visuaalne ring peale.
Uskumatu, mida ma kõike olen selle käigus avastanud ja millega keskmine autoomanik oleks vist südamerahuga sõitma läinud.
1 kord veljevaraste lahti keeratud rattapoldid, vähemalt 10 tühja(võitu) rehvi, naljameeste poolt ratta ette pandud lauajupp püstiste naeltega, vist kümmekond loiku auto all, bensiinivaraste lahti jäetud paagikork jne.

Et siis kokkuvõte - õigustada lohakat auto eest hoolitsemist mittefunkavate rehvirõhuanduritega (või selle puudumisega) on jama.
Autol tuleb rehvirõhku kontrollida 1 kord nädalas ja seda tehes pole mingit vajadust mingite andurite (ja nende remondi) järele.
On hea, kui on, kuid kui pole, siis hoolikat omanikku need ei koti. Selleks on teatud sisseharjutatud rutiin.


____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
16.07.2013 at 13:11 1 edit. Last edited 16.07.2013 at 13:12 by vvt
ERAK
  
Chrysler 300 C
kui siin keegi väitis, et tänapäevased korralikud rehvirõhuandurid peavad meie põhjamaises kliimas vastu siis vahetan vigase anduri uue vastu kasvõi ainuüksi sellepärast, et sellisena on see auto tehase poolt loodud :)

Tänan vastanuid.

Terv. ERAK


____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
16.07.2013 at 18:58
vvt
  
Chrysler 300 C
Originaali säilitamine on kindlasti tänuväärt tegevus, eriti antud foorumis.
Küll aga ei suuda ma mõista pooltühjade rehvidega sõitmist nii mittetöötavate anduritega kui ilma nendeta.
Statoilis on praegu päris head rehvipumpamise tasuta lahendused olemas.:)

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
17.07.2013 at 08:55
pimeroolis
Chrysler 300 C
...."stepslimehaanikud", kui kompuuter ei näita, siis viga ju ei ole. Olgu kasvõi rehvid velgede pealt kadunud juba. Mul töö juures satud tihti selliste otsa, autol mingi pirn kuskilt nurgast läbi põlend. Küsid, et kas vahetada ei viitsind. No aga kompu ju ei näita.... on vastus.

____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
17.07.2013 at 11:09
ERAK
  
Chrysler 300 C
Muretsemiseks ei ole põhjust. Asi nii hull kindlasti ei ole, et ma oma lolluses selle auto ära hävitan. Naine sõidab lühikesi otsi selle autoga paar korda nädalas ja koos sõidame siis nt. nv. kuhugi. Korra nädalas saab ikka üle kontrollitud põhilised rõhud ja nivood. Statoili Luft/Vatten kapp on siin läheduses ka täitsa olemas ja selle TASUTA :) võimalusi kasutangi või kui vaja saab rehv täidetud ka koduse kompru abil :)

Rehvi täitmise osas ma nõu ei vaja- küsimus oli vaid selles, et miks auto kujutisel vilgutab tagumist vasakut rehvi kui kompuuter ütleb front left.

Sain siit vastuse juba varem- tänan tähelepanu eest.

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
18.07.2013 at 06:20
ERAK
  
Chrysler 300 C
Tere.

Hulk aega on mööda läinud ja rehvirõhuanduri asukohavahetusega on tark auto ise end kurssi viinud nagu siin keegi varem mainis, et auto õpib mõne aja möödudes ise ära anduri uue asukoha.

Uus küsimus- sai eelmsel nv'l tehtud Sthlm-Turku-Hlsinki-Turku-Sthlm ots. Rootsis on tehase navi ideaalselt töötanud kuid Soomes, Turust sõites tahtis E18 pealt pisikestele külateedele ajada pidevalt ja ka Helsinkis oli tehase navi pidevalt täpselt vastupidisel arvamusel Garminiga, et kuhu järgmisena pöörata. Hea, et Garmin oli kaasas.

Kas, kust ja kuidas saaks tehase navile uuendust (CD) selliselt, et susi oleks söönud ja lambad terved?

Tänud kui keegi teadja viitsib vastata.

Terv. ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
22.08.2013 at 05:52
ivoalaska
 
Chrysler 300 C
Soovitan selle murega Chrysleri foorumisse vaadata. Seal osad seltsimehed kõrvetavad neid plaate ise.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
22.08.2013 at 07:57
charger
Chrysler 300 C
Antennimehel peaks ka olemas olema, tal omal oli ju Magnum ka
22.08.2013 at 08:40
ERAK
  
Chrysler 300 C
Tänud.

Uurin asja :)

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
22.08.2013 at 18:55
antennimees
 
Chrysler 300 C
quote:
charger: Antennimehel peaks ka olemas olema, tal omal oli ju Magnum ka

Mul naviga raadiot polnud ja sellepärast ei viitsinud ka asjaga tegeleda. Chrysleri foorumist tõenäoliselt saab jah ja kui pole siis vaata vene 300c foorumeid sealt ikka leiab.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
22.08.2013 at 21:31
ERAK
  
Chrysler 300 C
Sain vajaliku kontakti chrysler club foorumist. Tänud vihje eest.
Terv. ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
25.08.2013 at 20:55
ERAK
  
Chrysler 300 C
Küsimus pädevatele:

Mis vidinate väljavahetamist/hooldust/läbipesu näeb ette 2007' 300C 3,0 CRD 200 000 km hooldusvälp?

Tänud asjalike vastuste eest ette.

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
28.09.2013 at 14:03
ERAK
  
Chrysler 300 C
Tekkis mõte, et väga mugav oleks talvine autokasutus kui muuta lisasoendus (kui sellel autol selline vigur üldse on?) eelsoenduseks. Sellega tegeleb vist autotäht OÛ Tondi selveri kõrval- tuleb asja uurida kuid küsin ka siit, kas keegi oma 300 C'l on sellise modi juba läbi teinud? Kui töömauhukas/kulukas ning kuidas toimib?

Tänud kui keegi viitsib vastata.

Terv. ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
23.11.2013 at 15:03
rai
Chrysler 300 C
quote:
ERAK: Tekkis mõte, et väga mugav oleks talvine autokasutus kui muuta lisasoendus (kui sellel autol selline vigur üldse on?) eelsoenduseks. Sellega tegeleb vist autotäht OÛ Tondi selveri kõrval- tuleb asja uurida kuid küsin ka siit, kas keegi oma 300 C'l on sellise modi juba läbi teinud? Kui töömauhukas/kulukas ning kuidas toimib?

Tänud kui keegi viitsib vastata.

Terv. ERAK
Pole sul sellist vidinat.
23.11.2013 at 23:23
dodge
Chrysler 300 C
Sellist vidinat polegi olemas.
24.11.2013 at 21:31
Maik
  
Chrysler 300 C
Sellise vidina saab panna, raske raha eest muidugi.

Ehk webasto,lisa veepumba ja puldi või timeriga (või mõlematega)

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
24.11.2013 at 22:23
Martin460
Chrysler 300 C
Mul näiteks on –99 a. TDI Volvo ja sellel on küll näiteks veesärgis soojendusküünlad mis rakenduvad peale käivitamist külmal ajal. Diisel ei kipu muidu väga ruttu soojenema. Kas seda saab nimetada lisasoojenduseks ...seda ma ei tea.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
24.11.2013 at 22:30
ERAK
  
Chrysler 300 C
selle viguri nimi uuematel diiselmootoriga autodel on sõidusoojendi. Olen lugenud, et mingi vidina lisamisega pidi selle saama tööle ka eelsoojendina. Kuna meie auto läheb sõites soojaks väga kiiresti siis on sellel ka äkki see sõidusoojendi, seda tahtsingi teada.

copy-paste isogreen.ee lehelt:

Täienduskomplektid diiselmootoritele millel on juba standartvarustuses sõidusoojendi
Kaasaegsed otsesissepritsega turbodiiselmootorid on nii efektiivsed, et kogu energia kulub auto
tavapärasele töötamisele. Külmade ilmadega ei piisa sellest sageli salongi soojaks kütmiseks. Paljud
autotehased pakuvad seepärast oma TDI- mudelitele kaasa Eberspäher või Webasto lisakütteseadme
( sõidusoojendi ). Täienduskomplektiga saab sellest lisaküttesedmest kiiresti ja soodsa hinnaga mootori
tööst sõltumatu Seisusoojendi.

VAATA LISAKS: JUHTIMISPULDID

Saatsin sinna isogreeni päringu, eks näis, kas nendel on info olemas selle lisasoojendi olemasolu kohta 300C'l.

Tänud. Terv. ERAK


____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
25.11.2013 at 08:11
ERAK
  
Chrysler 300 C
quote:
rai:
quote:
ERAK: Tekkis mõte, et väga mugav oleks talvine autokasutus kui muuta lisasoendus (kui sellel autol selline vigur üldse on?) eelsoenduseks. Sellega tegeleb vist autotäht OÛ Tondi selveri kõrval- tuleb asja uurida kuid küsin ka siit, kas keegi oma 300 C'l on sellise modi juba läbi teinud? Kui töömauhukas/kulukas ning kuidas toimib?

Tänud kui keegi viitsib vastata.

Terv. ERAK
Pole sul sellist vidinat.


ok, siis elektriline blokisoojendi koos salongipuhuriga oleks ilmselt teema, nagu mu töölkäimise VW'l.

Tänud. ERAK



____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
25.11.2013 at 08:18
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chrysler 300 C   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.