register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Fordi ECU tuunerid Eestis?  
Poster Message
v8inside
Fordi ECU tuunerid Eestis?
Tere.
Mul varsti on valmis mustang gt 99 4.6 2v vortech superchargeriga ja kevadel tahaks ära lasta häälestada masina. Kus/kas on Eestis tegijaid kes oskab häälestada selliseid Forde?
27.12.2012 at 09:09 1 edit. Last edited 27.12.2012 at 09:10 by v8inside
v8inside
Fordi ECU tuunerid Eestis?
up
EEC-V ajuga on masin
30.12.2012 at 16:12
VeixES
 
Fordi ECU tuunerid Eestis?
Kahjuks ei oska sulle konkreetset vastust anda, kuna otsin isegi eestis GM-i originaalaju tunejat.

Kogu selle otsimise käigus anti mulle US-ist hoopis teine idee. Tunemine tehakse kaugelt(üle interneti kasutades remote softi teamviewer) ameerikamaalt professionaali poolt.
Omaltpoolt on siis vaja muidugi tunemise softi+litsents aju jaoks ning piisavalt aega broneeritud dünos.

____________________________
GTO '04
30.12.2012 at 16:15
Jesper
 
Fordi ECU tuunerid Eestis?
Kas reaalselt on teada ka juhtumeid kui selline kaugtöö on õnnestunud ja kõik osapooled rahul? Tundub ausalt öeldes suht uskumatu kui see nii oleks.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
30.12.2012 at 16:17
VeixES
 
Fordi ECU tuunerid Eestis?
Kahjuks ei oska reaalsust kommenteerida. See kõigest idee.


____________________________
GTO '04
30.12.2012 at 16:21
Fog
 
Fordi ECU tuunerid Eestis?
quote:
Jesper: Kas reaalselt on teada ka juhtumeid kui selline kaugtöö on õnnestunud ja kõik osapooled rahul? Tundub ausalt öeldes suht uskumatu kui see nii oleks.
Sellist lahendust on Eestis pruugitud küll. Seda küll järelturu ajuga.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
30.12.2012 at 17:38
T-Bird
 
Fordi ECU tuunerid Eestis?
Tere kõigile.HEAD UUT AASTAT.
Mull on KWP2000+Plus. Sellega asjaga võib lugeda ja kirjutada, kustutada ja vahetada auto komputri programmi. kui sa leiad või ostad kuskil oma auto tuningu programm,(võid ise provida koorigerida), teoretiliselt sellega asjaga võib teda vahetada . Kunagi vahetasin kolmel audil programmid ära (töötavad sijamaani). Se oli 5 aastat tagasi ja vedeleb se asi rijulis, kui huvi on müün ara 100euroga ja sull on võimalus expereminterida oma autoga. kui kustutad auto ära sis kahe nadala pärast tuleb mulle "Ford IDS VCM" teeme kõik korda (original programm).
Edvard.
tel. 58039438

____________________________
US-Ford mootori ja k.kastide ,remont ja diagnostika.Bensiini pihustite kontroll, puhastus.
Frees ja treimistööd.
/Ford F150 SuperCab 1997/
/Chevrolet Master Deluxe 1937/
/Cadillac Eldorado/
30.12.2012 at 17:50
BENBEN
  
Fordi ECU tuunerid Eestis?
Minu kasutada olnud '08 oranž Mustang GT S/C oli just "välismaa" tuninguga. Koos kompressori kit. iga tuli kaasa nn. käsituuner. Sai suheldud ettevõttega kellel ligipääs tehase softile, nemad saatsid mulle sobiva softi mailiga, see läks "käsituunerisse" ja sealt autosse. Fordiga on asjad konkreetsed, lihtsad. Muude tootjatega on olnud probleeme, (lahendatavaid).

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
30.12.2012 at 21:02
Jesper
 
Fordi ECU tuunerid Eestis?
Seda jah, et kui sa ostad valmis raua ja sellega koos softi, kus tootja on juba samasuguse komplekti dünos ära häälestanud. Ma just mõtlen et ehitan custom rauaga auto, ajan selle dünosse, Skype lahti ja siis teadmamees teises otsas häälestab ECU selle custom raua järgi ära? Ei noh, teoorias võimalik, aga tundub natuke ulme et selline asi võiks reaalselt hea ning töökindla tulemuse anda. Aga võibolla ma muidugi ei tea asju.

Fog, kas see sinu viidatud lahendus jäi lõplikuks ja töötavaks seadeks antud mootorile?

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
30.12.2012 at 00:08
Fog
 
Fordi ECU tuunerid Eestis?
quote:
Jesper: Seda jah, et kui sa ostad valmis raua ja sellega koos softi, kus tootja on juba samasuguse komplekti dünos ära häälestanud. Ma just mõtlen et ehitan custom rauaga auto, ajan selle dünosse, Skype lahti ja siis teadmamees teises otsas häälestab ECU selle custom raua järgi ära? Ei noh, teoorias võimalik, aga tundub natuke ulme et selline asi võiks reaalselt hea ning töökindla tulemuse anda. Aga võibolla ma muidugi ei tea asju.

Fog, kas see sinu viidatud lahendus jäi lõplikuks ja töötavaks seadeks antud mootorile?

Nullist ikka. Kahjuks jäi pooleli süütesüsteemi probleemide tõttu, ning kuna oli juba piisavalt ekraanil nähtud kuidas paika asju ajada, siis edasi läks kohalike abimeestega.
Veljo Buick, Vanaselja düno, Moran üle võrgu ajus sobramas.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
31.12.2012 at 02:08
v8inside
Fordi ECU tuunerid Eestis?
Kui ma näiteks sellise seadme muretseks http://www.lasotaracing.com/MOPRP.html
Kas siis oleks inimesi kes saaks seadistamisega hakkama?
31.12.2012 at 08:59
v8inside
Fordi ECU tuunerid Eestis?
Mis seal siis nii erinevat on võrreldes teiste markide seadistamisega mida siin Eestis tehakse?
Ja kui palju Eestis üldse keskmiselt ülelaadimisega masina seadistamine maksab ja oskab keegi üldse soovitada kedagi kes näiteks äkki hoopis mõnda teist marki masinaid seadistavad.
Edit: Kui ma ostan EEC-V üleminek MS3(plug n play lahendus), siis megasquirt süsteemi peaks ju ikka enamus häälestajad oskama ümber käia?
05.01.2013 at 16:06 2 edits. Last edited 05.01.2013 at 16:11 by v8inside
Fog
 
Fordi ECU tuunerid Eestis?
quote:
v8inside: Mis seal siis nii erinevat on võrreldes teiste markide seadistamisega mida siin Eestis tehakse?
Ja kui palju Eestis üldse keskmiselt ülelaadimisega masina seadistamine maksab ja oskab keegi üldse soovitada kedagi kes näiteks äkki hoopis mõnda teist marki masinaid seadistavad.
Edit: Kui ma ostan EEC-V üleminek MS3(plug n play lahendus), siis megasquirt süsteemi peaks ju ikka enamus häälestajad oskama ümber käia?
MS3-e enda pead ka hankima, see üleminek on vaid selleks, et MS3 praeguste pistikute külge saada.
Ja jah, siis pole tuunimisel probleeme. Lisaks saad logida kõike ehk ei pea huupi katsetama.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
05.01.2013 at 16:23
v8inside
Fordi ECU tuunerid Eestis?
See on küll tore uudis, muidu mõtlesin jah, et seade MS3 aju ennast ka vaja, võibolla lihtsalt jäi natuke mu tekstis arusaamatuks.
Aga mis tüüpi ajusi muidu veel osatakse Eestis edukalt häälestada peale MS?
05.01.2013 at 16:42
BlueStang
 
Fordi ECU tuunerid Eestis?
uus variant on oma Androidi peale tõmmata väike app ja siis ise oma fordi aju tuunida palju tahad - vihjeks TSX
07.01.2013 at 08:38
cartmann
Fordi ECU tuunerid Eestis?
Mul tuli koos kastikaga selline kpl. kaasa.(googeldasin koode ja andis selle kpl) http://www.xtremediesel.com/bankspowersix-gunbundle2.aspx Kõik on kylge yhendadtud aint vool on väidetavalt tagant ära hetkel. Kas kellegil on old kokkupuuteid sellise tuuneriga. Kas tahab mingit seadistamist ka saada kui vool taha yhendada? Kuda yldse stock mootor sellesse suhtub? Ja ootan yldse kõik muud juttu sellega seose. Ford 250 6.0D 2005a.
14.01.2013 at 16:35
VKM
 
Fordi ECU tuunerid Eestis?
Selle originaal aju tuunimine tasub siis ära, kui ise asja valdad ja sa pole muutnud autot vabalthingavast ülelaetavaks! Kui hakkad tööd sisse ostma inimestelt, kes tōesti sinu tehnika ellu suudavad jätta ja asjast asja teevad maksab rohkem, kui paigaldada mōni odavam aju koos seadistusega, mida saad ise ka mugavalt sättida ja tundma ōppida. Saad loobuda ōhukulumōōtjast ja teha korraliku tuuningu, sest soft on inimesele tehtud;)
Mul on kogemus mōne Hemi mootoriga, kuis seade ja soft maksid kokku rohkem, kui Motec ja seadistamine oli ikka piin kuubis. Lisaks pidi iga muutust lugema ja salvestama, mis tegi dynos kulutatud aja kolmekordseks.
Kokkuvōttes soovitan korralik asi valida vōi mitte üldse teha, sest tuunimine ei tohiks rikkuda algset kombot ja rikkuda tuju ;)

____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires
15.01.2013 at 21:56
VKM
 
Fordi ECU tuunerid Eestis?
Unustasin täpsustada Fogi pajatust kaugteel tuuningu kohta, et mina oli tookord autos sangas, kui Moran kogematta süütetabeliga eksis ja plahvatuse korraldas, mis rikkus auto ja lōpetas dynopäeva. Suur raha oli muidugi makstud ja kogemus saadud :)


____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires
15.01.2013 at 22:01
v8inside
Fordi ECU tuunerid Eestis?
MS3 juba tellitud ja käes, võib teema kinni panna või siis lasta teistel oma muresi siia postitada

____________________________
SN95 GT 94
New Edge GT 99
25.01.2013 at 00:34
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Fordi ECU tuunerid Eestis?  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.