register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Chrysler 300C hoolduse arutelu   1 2 3  
Poster Message
ivoalaska
 
Chrysler 300C hoolduse arutelu
quote:
CHR 300C: Kas kellegi TPM elavnenud on ,seoses külmade ilmadega? Panin kõik rehvirõhud paika 2,4 standartne vist.. ja iga 10-15min tagant anna märku ,et kontrolli rõhke! 0,1 bar erinevust ja juba karjub ,samas mingi aeg sõiudad ,siis rehv soojeneb ja on jälle 2,4. Ei tea kas see peabki sedasi olema..

Mis kriuksuvate pidurite vastu aitab? Kettas on suht värske ,klotsid samuti alles vahetatud...

Järgmine tüüpviga, millest väljamaa foorumitest palju juttu. Mul karjub see iga sõitu alustades. Olen proovinud rohkem rõhku sisse panna ja väiksema rõhuga, alati sama lugu.
Tegelikult kui need tüüpvead välja arvata, siis olen endiselt seisukohal, et tegemist hea autoga :)

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
18.01.2013 at 10:21 1 edit. Last edited 18.01.2013 at 10:21 by ivoalaska
uscars
Chrysler 300C hoolduse arutelu
quote:
ivoalaska:
quote:
CHR 300C: Kas kellegi TPM elavnenud on ,seoses külmade ilmadega? Panin kõik rehvirõhud paika 2,4 standartne vist.. ja iga 10-15min tagant anna märku ,et kontrolli rõhke! 0,1 bar erinevust ja juba karjub ,samas mingi aeg sõiudad ,siis rehv soojeneb ja on jälle 2,4. Ei tea kas see peabki sedasi olema..

Mis kriuksuvate pidurite vastu aitab? Kettas on suht värske ,klotsid samuti alles vahetatud...

Järgmine tüüpviga, millest väljamaa foorumitest palju juttu. Mul karjub see iga sõitu alustades. Olen proovinud rohkem rõhku sisse panna ja väiksema rõhuga, alati sama lugu.
Tegelikult kui need tüüpvead välja arvata, siis olen endiselt seisukohal, et tegemist hea autoga :)


ei tea kas seda jama diileris välja ei saa lülitada
18.01.2013 at 11:02
ivoalaska
 
Chrysler 300C hoolduse arutelu
Ausalt öeldes ei ole uurinud, kuna ennast see ei häiri.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
18.01.2013 at 11:05
ziim_
Chrysler 300C hoolduse arutelu
Mul on kuskil materjalides isegi kirjas, millistel mudelitel sai seda deaktiveerida. Kui leian, annan teada.
18.01.2013 at 15:45
CHR 300C
Chrysler 300C hoolduse arutelu
Kas keegi teab kuskohast rattapolte uusi saaks?! Eelmine omanik oli nii kõvasti kinni lasknud keerata ,et mitmel poldil käis see kaitseplekk peal ringi ja lahti saamiseks tuli see eemaldada...

Esindus on 1 võimalus aga äkki pakub keegi veel ?
19.01.2013 at 01:14
antennimees
 
Chrysler 300C hoolduse arutelu
Sellel autol on ratastel mutrid. Polte saab koos rummuga vahetada, või kui rummust välja peksta ja uus olemas on siis saab ka eraldi. Mutrite plekkidele tehakse viga sellega, et keeratakse neid vale padruniga. Õige padrun on 21mm. Kuna 13/16 padrun peale ei lähe sest on natuke väiksem kui 21mm siis arvatakse, et on 22mm. Veel hullem kui keeratakse 7/8 padruniga sest see on 22mm natuke suurem. Originaalmutrid on suht kirve hinnaga aga võimalus on panna järelturu omad kuigi neid suht raske leida 21mm kandiga, enamuses on 19mm võtme alla. AB's täitsa olemas järelturu mutrid 19mm peaga.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
20.01.2013 at 11:51
charger
Chrysler 300C hoolduse arutelu
Mina oma Chargeril võtsin need plekid pealt ära (olid ka välja venitatud) ja nende all on 20 padruniga sobiv tsingitud mutter. Kui see poldiauk mutri otsas ei häiri, toimib väga hästi. Ainult padrunit pead kaasas kandma, paljudel kummijukudel pole seda oma butiigist võtta :)
20.01.2013 at 12:46
CHR 300C
Chrysler 300C hoolduse arutelu
Rattamutrid on tõesti ebareaalse hinnaga 22€tk ! AB'st sain tõesti hea pakkumise!!

21 tundub ,et on jah õige.. aga mutri peale ta ei lähe ilma haamriga peale koputamast... sp ma paar tk ära rikkusingi ,kuna mutrid jäid padrunisse kinni ja kättesaamisega rikkus kaitsepleki ära!
21.01.2013 at 17:39 1 edit. Last edited 21.01.2013 at 23:19 by CHR 300C
CHR 300C
Chrysler 300C hoolduse arutelu
Järgmine anomaalia kastiõli ja filter sai vahetatud, nüüd kostub põhjal alt (50kmh ja edasi) sõites mingisugust kahinakohinat. Laagrid on kontrollitud, ei teagi mis seda põhjustada võib , on kellelgi ideesi või analoogse probleemiga kokku puutunud?
03.02.2013 at 22:30
ERAK
  
Chrysler 300C hoolduse arutelu
Tervitus.

Küsin siia vahele, kas EU variandi 300C'le õnnestub alla sokutada USA variandi veljed?

Soovin osta suveks veljed web-poest kuid seal pakutavad on 5x115 (EU variandil 5x114,3) poldivalemiga ning ka keskava on USA variandi velgedel suurem 71,5 (EU vaiandil 67,1) Selle vastu aitab ilmselt tsentreerimisrõngas.

Oma hetkel allolevate originaalvelgede ET'd ma kahjuks ei tea kuid velgede sobivustabelis on EU variandile sobivaks offseti vahemikuks öeldud 18...25 (neil, mida soovin osta on offset 24 kui sisse või välja need veljed 24 ET puhul jääks?

Segane tekst ja mitu küsimust kuid ehk oskab keegi veljepädev midagi asjalikku soovitada...
Niipalju kui netipoodidest autopõhiselt otsida siis 300C poldivalemiks annab kohe 5x115 ehk kõik USA variantidele mõeldud siis vist :uhoh

Tänud asjalike vastuste eest ette.
Terv. ERAK

EDIT: kummaline on veel asjaolu, et algselt listis näitab valitud velgede ET'ks 24 ja pärast kui ostukorvi vaatad siis on samade velgede ET 15




20" komplett paket Zerooq Model 1226 CHROME
Aluminiumfälg: Zerooq Model 1226 CHROME 9.0x20 5x115 CB71.5 ET15
Leverans: Postorder (frakt 600:-) eller hämtas i butik (fraktfritt)
Leveranstid: Beställningsvara
Pris: Komplett paketpris från 12 830:- välj däcksalternativ nedan
Vald bil: Chrysler 300C RWD 2004-
Originaldäck: 225/60 R18
Originalfälg: 5x115.0 et24
Steg 2: Välj däck!




____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
11.05.2014 at 14:48 1 edit. Last edited 11.05.2014 at 14:58 by ERAK
DevilDeVille
  
Chrysler 300C hoolduse arutelu
Kui see pedekuningriigikeelne jutt käib kankreetse võluvelje kohta, siis tasub see idee ju kohe peldikusse visata. Vähe sellest, et kõnealune neegrivelg on kole, on ta ka 20 tolline, mis isegi pedekuningriigi teedel tagab eeskujulikult puuduva sõidumugavuse.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
11.05.2014 at 15:52
ERAK
  
Chrysler 300C hoolduse arutelu
quote:
DevilDeVille: Kui see pedekuningriigikeelne jutt käib kankreetse võluvelje kohta, siis tasub see idee ju kohe peldikusse visata. Vähe sellest, et kõnealune neegrivelg on kole, on ta ka 20 tolline, mis isegi pedekuningriigi teedel tagab eeskujulikult puuduva sõidumugavuse.

:)
originaalis on all 18'' ja näevad suurtes tühjana haigutavates rattakoobastes pisikesed mutrikesed välja, seda autot on originaalis müüdud ka 20'' velgedega.
Siin pedekuningriigis on trend, et topitakse suur (max. mis alla mahub + rehv nagu püksirihm) 300C puhul 22'' või 24''- need on jah silmale võõrad vaadata kuid 20'' tundub sinna alla täpselt paras- täpselt samas dimensioonis rattad ja rehvid on all äiapapa Range Roveril ja nendega sõita on küll väga mugav (äiapapa auto vist isegi jäigem/lühem kui meie 300C.

aga tänud vastuse eest- ehk, et need siis sinna alla ei sobi.

PS. olen hinnatundlik klient (võõrtöölisest rott), seetõttu valisin veljed, mis just sooduskampaania tõttu hulga soodsamad olid, mitte mis silmale perfect match, ent minuarvates suht söödavad selle auto all :)

Tänud tähelepanu eest.
Terv. ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
11.05.2014 at 16:39
STW
Chrysler 300C hoolduse arutelu
quote:
ERAK:
quote:
DevilDeVille: Kui see pedekuningriigikeelne jutt käib kankreetse võluvelje kohta, siis tasub see idee ju kohe peldikusse visata. Vähe sellest, et kõnealune neegrivelg on kole, on ta ka 20 tolline, mis isegi pedekuningriigi teedel tagab eeskujulikult puuduva sõidumugavuse.

:)
originaalis on all 18'' ja näevad suurtes tühjana haigutavates rattakoobastes pisikesed mutrikesed välja, seda autot on originaalis müüdud ka 20'' velgedega.
Siin pedekuningriigis on trend, et topitakse suur (max. mis alla mahub + rehv nagu püksirihm) 300C puhul 22'' või 24''- need on jah silmale võõrad vaadata kuid 20'' tundub sinna alla täpselt paras- täpselt samas dimensioonis rattad ja rehvid on all äiapapa Range Roveril ja nendega sõita on küll väga mugav (äiapapa auto vist isegi jäigem/lühem kui meie 300C.

aga tänud vastuse eest- ehk, et need siis sinna alla ei sobi.

PS. olen hinnatundlik klient (võõrtöölisest rott), seetõttu valisin veljed, mis just sooduskampaania tõttu hulga soodsamad olid, mitte mis silmale perfect match, ent minuarvates suht söödavad selle auto all :)

Tänud tähelepanu eest.
Terv. ERAK

Egas siis tasu kohe kõike ühele arvamusele rajada. Endal mul siin (Eestis) kasutuses 300C ja üks sakslaste sõiduvahend, mõlemad kulgevad tehase 18" velgedel ja peab tunnistama, et chr 18" tunduvad samaväärsed sakslaste 16" (chr il on oluliselt. rohkem rehvi kõrgust) Seega usun, et see 20" ei pole üldsegi paha selle auto all. Aga eks igaüks peab ise proovima ja leidma omale sobiva lahenduse.
11.05.2014 at 00:11
charger
Chrysler 300C hoolduse arutelu
Ma ei tea, mis Sinu auto ülekanded selle 20'' ratta puhul ütlevad, aga SRT-l on sellise mõõduga velg all 45 kõrgusega rehviga ja mina mingi juhitavuse, põrutamine vms probleemide üle küll ei kurda. Ei "otsi" teed rohkem, kui mingi muu suvaline liikur (kui õõtsad korras ja jooksud õiged)
12.05.2014 at 15:03
ERAK
  
Chrysler 300C hoolduse arutelu
...ei juhtu muidugi midagi- see 20'' ei ole ju mingi eriti suur velg- meie 300C on siin üks väheseid 18'' veljega 300C'sid, enamikel mida kohtab, on pirakad veljed alla topitud.

Küsimus oli hoopis selles, et USA ja EU variandil on mitte palju kuid siiski erinevad poldivalemid, keskavad ja ET, et kas õnnestuks neid alla sokutada, aga Hr. Devil juba vastas, et ei lähe alla, seega tuleb ikka üks-ühele alla sobituvad veljed hankida.


Tänan vastanuid.
ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
12.05.2014 at 20:24
DevilDeVille
  
Chrysler 300C hoolduse arutelu
Läheb alla küll, aga pole korrektne.

Jõud taga läheb ka kukkurkurat mesipuusse.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
12.05.2014 at 20:58 1 edit. Last edited 12.05.2014 at 20:59 by DevilDeVille
antennimees
 
Chrysler 300C hoolduse arutelu
Ma küll pole kuulnud erinevate polt pattern'idega 300C mudelitest. Kõik nad ju tulevad USA'st ja ma ei usu, et EU versioonidele erinevaid velgi alla kruvitakse, kuidagi loogikavastane. Räägitakse muidugi mida iganes ja tegelikult pole vahet kummad veljed sa sinna keerad, see 0,7mm erinevus diameeri kohta on olematu. Sama erinevus ka 120mm vs 120,6 ja pole mingit muret.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
12.05.2014 at 22:45
ERAK
  
Chrysler 300C hoolduse arutelu
quote:
antennimees: Ma küll pole kuulnud erinevate polt pattern'idega 300C mudelitest. Kõik nad ju tulevad USA'st ja ma ei usu, et EU versioonidele erinevaid velgi alla kruvitakse, kuidagi loogikavastane. Räägitakse muidugi mida iganes ja tegelikult pole vahet kummad veljed sa sinna keerad, see 0,7mm erinevus diameeri kohta on olematu. Sama erinevus ka 120mm vs 120,6 ja pole mingit muret.


aa, ok,
see on kasulik inf- tänud antennimees :)
Vblla siis ostan koos paigaldusega siis on riskivaba värk juhuks kui siiski ei sobi siis on müüja oma probla :)

Olen vastuse oma küsimusele pmtselt saanud, tänan vastanuid.

Terv. ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
13.05.2014 at 08:35
ERAK
  
Chrysler 300C hoolduse arutelu
Tervitus.
Antennimehel oli õigus- õnnestus siit soodsalt osta üleeile 18'' originaalveljed koos rehvide ja rehvirõhuanduritega, need on USA variandi rattad kuid sobisid ilusti alla ja TPMS ei ole seni veel karjuma pistnud.Rehvid on tiba suuremad 255/55R18, diameeter on sama, mis eelmistel.

Neegri võluveljed jäid seekord siis ostmata :)

Terv. ERAK



____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
19.05.2014 at 13:47
ERAK
  
Chrysler 300C hoolduse arutelu
Tervitus.

Auto on olnud tubli ent nüüd paari viimase päeva jooksul on tekkinud mingi tuhmilt tuksuv/kolksuv heli, mis kostuks justkui auto keskelt. Enim on seda kuulda aeglaselt sõites (1. ja 2. käiguga). Kolksud on sünkroonis rataste pöörlemisega, st. kui sõita kiiremini siis sagenevad ka kolksud. Heli on paremini kuulda kinniste, mitte lahtiste akendega, rooli keeramine heli ei mõjuta, pidurdamine, gaasi andmine samuti mitte. Otsisin üles eriti defitsiitsed Rootsi löökaugud ja sõitsin aeglaselt nendes, sild on vaikne. Tõstsin eraldi kõik rattad tungi abil maast lahti, ei ole näha, et kuskilt midagi vastu käiks...

Mis võiks seda heli põhjustada?
Tänud ette kaasamõtlejaile.

Terv. ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
22.05.2014 at 22:21
ramman
Chrysler 300C hoolduse arutelu
Eesldan, et ''kolks'' on seotud kardaaniga või siis selle tugilaagritega. Kas käib mõni summuti kuumakitse plekk/mingi kate õrnalt vastu või on kardaani endaga midagi valesti.
Lasen nö. puusalt, aga vähemalt vaata need asjad üle, siis on kindel, et pole viga seal.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
22.05.2014 at 22:39
ivoalaska
 
Chrysler 300C hoolduse arutelu
Kardaani tugilaager lase üle vaadata. Endal kolkse väga ei teinud aga korralikul undama hakkas küll. Vahetus suht lihtne ja odav ettevõtmine.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
23.05.2014 at 08:21
ERAK
  
Chrysler 300C hoolduse arutelu
ok, tänud- vahib selle siis lähiajal üle kuigi mulle tundub, et kardaan peaks palju kiiremini pöörlema kui rattad e. aeglaselt sõites tunduvad kolksud liiga harvad olema, et kardaan saaks seda heli tekitada.

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
23.05.2014 at 00:29
90Deville
 
Chrysler 300C hoolduse arutelu
Üks rattapolt on kuidagi pikem saanud ja käib millegi vastu?

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
24.05.2014 at 07:05
ERAK
  
Chrysler 300C hoolduse arutelu
quote:
90Deville: Üks rattapolt on kuidagi pikem saanud ja käib millegi vastu?
Originaalpoldid on ning heli tundub kostuvat auto keskelt, mitte ratastest.


____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
24.05.2014 at 00:58
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Chrysler 300C hoolduse arutelu   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.