register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Banks Power   1 2  
Poster Message
hents99
  
Banks Power
On ka boxi variant, aga see valetab vaid kütuse temperatuuri/lati rõhku.

"chippides" ehk softi ümberkirjutades viiakse kõik parameetrid omavahel kooskõlla ja asi töötab igas asendis.

Tegeleme(Lõuna Eestis) ise ka koostöös VKM`iga sama asjaga. Täna käisin just ühte omadest veokatest proovimas (35T koormaga on efekt hea) pärast chippimist, 500+Nm annab tunda küll :)

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
03.05.2013 at 17:15
cartmann
Banks Power
No minu jutu point oligi, et ma ei ole mingit ehitust teostanud. Lihtsalt karbike kapoti all ja uus summuti. Ja sellest saan oma lisa jõud ja see , minu arvates, päris hea. Euri ja Hj/Nm suhe on suht ok . Mina isand Wagneeri autos ei kahtlegi, võimas projekt ja veel võimsam masin:D Mina enda oma rohkem ehitama yldiselt ei hakka, vähemalt mitte mootorit maha kakkuma jne, piisab sellest lisa 100Hp. Väike mõte on liikunud minna VKM-i asja uurima ja natuke lasta neid jooni pingis lihvida ja saada teada reaalne Banksi kasu.

____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing
03.05.2013 at 18:16
Astro SS
Banks Power
Eks iga liikuri omanik ise otsustab mis ta oma pilliga teeb,kas ehitab endale sobilikuks või jätab tehase seadesse.

Minule paraku ei paku mingit pinget liigelda kastikaga, mis saab hoo alles siis sisse kui tee läheb mäes alla ...

...samas kui 100km/h hoo pealt pedaali põhja pigistad ja sellele järgneb tohutu uisutamine on ka pisut palju, kuna peab pidevalt pinges olema.


Meerika poisid soovitavad programaatoriga Ford 6.0 omanikul hakata säästma plokikaanetihendite vahetuse jaoks , sest küsimus ei ole selles kas hakkab lekkima vaid millal ....



Lohutuseks Ram'i omanikud peavad ka säästma, neil on nõrgimaks lüliks käigukast

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
03.05.2013 at 19:59
viplala
Banks Power
Ma tahaksingi teada, lihtsalt seletades, et mida see vidin seal teeb (jäädes diislite juurde). Loomulikult tekib jõud, kütte ja õhu lisamises, kuid kuidas see teostatakse mingi reostaadiga? Kas lläbi selle nupu liigutamise, keeratakse pumbast kütet juurde ja turbol rõhku või siiski jääb kogu teema aju seadete muutmise juurde? Viimasel juhul muudetakse sujuvalt ajastust, mida iganes see siis ka ei hõlmaks, klapid, pihustid jne.
03.05.2013 at 00:25
cartmann
Banks Power
quote:
DevilDeVille:
quote:
viplala: Kas keegi oskaks ka meite keeles, ja lihtsalt seletada, kuidas see asi töötab?

rohkem kütet ja rohkem rõhku.

Kusjuures rõhu tõusu ma orig. kella järgi ei ole täheldanud. Samas see kell ei pruugi yldse tõde näidta, vaja ehk korralikku . Või palju yldse rõhku peab tõstma, et 100hp juurde väänata? Tundub, et yle 25-30Psi rõhku ei tule.

____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing
04.05.2013 at 08:22 1 edit. Last edited 04.05.2013 at 08:23 by cartmann
pimeroolis
Banks Power
quote:
Astro SS: Eks iga liikuri omanik ise otsustab mis ta oma pilliga teeb,kas ehitab endale sobilikuks või jätab tehase seadesse.

Minule paraku ei paku mingit pinget liigelda kastikaga, mis saab hoo alles siis sisse kui tee läheb mäes alla ...

...samas kui 100km/h hoo pealt pedaali põhja pigistad ja sellele järgneb tohutu uisutamine on ka pisut palju, kuna peab pidevalt pinges olema.


Meerika poisid soovitavad programaatoriga Ford 6.0 omanikul hakata säästma plokikaanetihendite vahetuse jaoks , sest küsimus ei ole selles kas hakkab lekkima vaid millal ....



Lohutuseks Ram'i omanikud peavad ka säästma, neil on nõrgimaks lüliks käigukast
. . .no sellisele asjale on ju rohi olemas. Õigele truckile õige kast, kui soome keelega kudagi hakkama saab, siis kutil omapärane projekt käsil :smokin http://dodche.foorumit.org/viewtopic.php?f=27&t=240

____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
08.05.2013 at 15:07
Astro SS
Banks Power
quote:
pimeroolis:
quote:
Astro SS: Eks iga liikuri omanik ise otsustab mis ta oma pilliga teeb,kas ehitab endale sobilikuks või jätab tehase seadesse.

Minule paraku ei paku mingit pinget liigelda kastikaga, mis saab hoo alles siis sisse kui tee läheb mäes alla ...

...samas kui 100km/h hoo pealt pedaali põhja pigistad ja sellele järgneb tohutu uisutamine on ka pisut palju, kuna peab pidevalt pinges olema.


Meerika poisid soovitavad programaatoriga Ford 6.0 omanikul hakata säästma plokikaanetihendite vahetuse jaoks , sest küsimus ei ole selles kas hakkab lekkima vaid millal ....



Lohutuseks Ram'i omanikud peavad ka säästma, neil on nõrgimaks lüliks käigukast
. . .no sellisele asjale on ju rohi olemas. Õigele truckile õige kast, kui soome keelega kudagi hakkama saab, siis kutil omapärane projekt käsil :smokin http://dodche.foorumit.org/viewtopic.php?f=27&t=240
Fulleri sünkodeta kast on tore küll aga see sobib ainult õigele SEMI'le, kastika vahel võib sellega sõitmine olla tõsine peavalu.



____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
08.05.2013 at 15:45
pimeroolis
Banks Power
Nojah eks ta oleneb ka kui kiire kuhugi on. Eks kõigiga harjub ja niipalju kui mina fulleriga tegemist teinud olen (SISU kasutas ja kasutab praegugi) siis pole ta nii aeglane midagi, kui oskad kasutada. Kui ma ei eksi siis koosneb Volvo FH sarja veoki nn I-Shift automaatne käigukast ka fullerist ja selle külge ehitatud automaatsest käiguvahetuse ja sidurisüsteemist koosnevat kooslusest.

____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
08.05.2013 at 16:19
Astro SS
Banks Power
quote:
pimeroolis: Nojah eks ta oleneb ka kui kiire kuhugi on. Eks kõigiga harjub ja niipalju kui mina fulleriga tegemist teinud olen (SISU kasutas ja kasutab praegugi) siis pole ta nii aeglane midagi, kui oskad kasutada. Kui ma ei eksi siis koosneb Volvo FH sarja veoki nn I-Shift automaatne käigukast ka fullerist ja selle külge ehitatud automaatsest käiguvahetuse ja sidurisüsteemist koosnevat kooslusest.
Aga milleks seda vaja kui on olemas ka NV4500 ja NV5600 seeria kastid kui meeldib väntadega masin.

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
08.05.2013 at 21:49
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Banks Power   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.