register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Top fuel dragster facts   1 2  
Poster Message
BlueStang
 
Top fuel dragster facts
quote:
max:
Sa ei mõtle ju seda tõsiselt... ega ju... :lol
Maeitea, et ma niiväga naljamees olen???


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
19.12.2002 at 23:05
max
Top fuel dragster facts
OK, võib-olla ei saa _mina_ asjadest aru, aga:

1) TF Eestisse transamine ja paari testsõidu tegemine (mis on juba iseenesest mõtetu) maksab meie mõistes haiget raha. Kuludesse kuulub transakulu (rekkad), igasugused tollijamad, suur professionaalidest koosnev meeskond tahab pappi, süüa ja öömaja saada, TF ühe sõidu kulud on tavamõistes juba kosmilised (pooled töngad vahetatakse välja, kütus, rehvid jne, jne), kui juhtub mootor lendama (mida juhtub suhteliselt tihti), siis on eelarve kulude real umbes (1 000 000 eegune auk) ja mustmiljon muud kulu. Kokku siis arvatavasti vahemikus üks kuni mõned miljonid.

2) Meil pole isegi piisava pikkusega rada, rääkimata liimitud rajast. Kohalik rada on isegi 9-10 sek autodele joke. Mida kuradit TF siin teeb, mis on 10 korda võimsam, kelle ET on alla 5 seki ja kiirus finishijoonel on 500+ kmh?

3) Lisaks veel ürituse korraldamise kulud ja võimalikkus.

4) Senini on probleeme isegi tavalise kiirendusvõistluse kulude tasa saamisega. Kuidas sa loodad saada nt kasvõi 1 milj krooni? 1000 inimest x 1000 kulli nägu? Või küsid TF meeskonna käest osavõtutasu 1 milj? ;)

5) Lähim konkurent (üritus) on igal aastal Soomes, kus aad 3 päeva nii TF, FC, kõiki kõiki teisi klasse täies ilus ja võimsuses vaadata.

6) + miljon muud asja, ei viitsi enam kirjutada :)

Või kuidas Sa asja võimalikkust ette kujutasid? :)
20.12.2002 at 11:18
tqhq.ee foorum : Autod : Top fuel dragster facts   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.