register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (Texas Service) kommentaarid  
Poster Message
MENT_GORILKA
Autoremondikohad (Texas Service) kommentaarid
Ma ei saa aru, kuidas selline äri veepeal püsib: juba aasta tagasi tellisin mootorile termostaadi kaane-seda toovad nad seniajani. Meilidele ei vastata, telefonis lubatakse õigele inimesele edasi öelda-selline tsirkus kestis terve eelmise suve. Siis sai kiire läbi, mõttalesin, et ah küll talvega kohale toovad-sittagi! Selle aasta mais läksin juppi küsima-vastati süüdimatult, et ah oli jah siin, aga veebruaris müüsime ühele sommile ära. Kurat! Olen neile korduvalt oma mobiili numbri annud, meili teavad, MA EI SAA ARU...lubati kohe uus tellida, kuu on möödas, taaskord ei midagi, meilile ei vastata. Siin saab olla kaks varianti-kas läheb nii hästi, et ühest kliendist on pohhui või nii halvasti, et varsti pannakse pillid kotti.
Ja muidugi ukse aknatõstuki mootori suutsid nad kah vale tellida, mõtlesin toona, et ei hakka nendega vaidlema, ehk läheb vaja. Oleks teadnud, millise kaadriga tegemist, oleks väänanud täiega.
On teil kogemusi sellise asutusega?
11.06.2013 at 08:20 1 edit. Last edited 12.06.2013 at 17:17 by Vanaisa (Moderator)
rnx69
 
Autoremondikohad (Texas Service) kommentaarid
Miskipärast ma viimasel ajal Texase kohta ainult selliseid lugusid kuulengi. Küll ei tule tellitud osad, küll juhtub remonti viidud autoga midagi põnevat (tagurdab prügiauto otsa või sõidab keegi hoovi peal midagi küljest). Aga noh, mida ikka oodata ärimudelist, kus laos praktiliselt midagi ei hoita ning osi käiakse kerjamas vajadusel teistes poodides :)

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
11.06.2013 at 09:42
MENT_GORILKA
Autoremondikohad (Texas Service) kommentaarid
no siis tundub jah, et ma pole üks väheseid, keda niimoodi peeditakse, kui nad midagi ette ei võta, ei saa selline bizness küll jätkusuutlik olla, kui selle varjus ei tehta midagi hoopis muud :)
11.06.2013 at 12:20
Timo
  
Autoremondikohad (Texas Service) kommentaarid
Sattusin ka väga väga kogemata sellesse asutusse, eelmine sügis. Kõige esimene asi, mis silma hakkas oligi ülikitsas hoov, mis pani veits mõtlema, aga kuidagi suutsin ennast ikka sinna ära mahutada. Poodi sisenedes ei olnud esmamulje ka kõige parem, tolm ja kila kola igal pool. Termostaati otsiti päris pikka aega ja lõpptulemus ikka, et ei ole, remondi hindade kohta huvi pärast uurides ei osanud leti taga olev vennike midagi rääkida, helistas kellegile ja siis vist tagant ruumist juhuslikult keegi tuli, kes suutis mingid hinnad öelda. Esmamulje ülikehv, ilmselt enam kunagi ei külasta. Tartus üldse kehvasti vist nende kohtadega. Mina pole vähemalt veel endale sobivat leidnud, kuigi mingid kontaktid on olemas, mida soovitati. Positiivsed kogemused Morgeniga, kuid nemad remonti ei tee.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
11.06.2013 at 20:28
rnx69
 
Autoremondikohad (Texas Service) kommentaarid
Julgen soovitada Top Partsi, pole nendega mingeid suuri probleeme kunagi olnud. Varuosade hindadega on nii ja naa - kui midagi kiiresti on vaja, siis on Morgenis see olemas või saab paari päevaga kätte, kui nädalapäevad aega on, siis võib ka Partsu taga oodata. Päris palju varuosi hangin ka ise otse USAst tellides, kuna lihtsalt hind tuleb soodsam, isegi vaadates viimase aja müstiliseks muutunud transpordihindu.

Eile just käis poekäru seal logistamises ning tuvastati müstilise kolina põhjus, mida eelmine koht võimeline tuvastama polnud. Töö oli kiire ja korralik ning sõbralik mehhaanik vihjas veel mõnele asjale, mille võiks üle käia. Eks ma olen ka ise muidugi alati varmas mehhaanikutele infot ning soovitusi auto eripärade kohta jagama ja enamasti läheb auto töökotta tõesti siis, kui ma olen tutvunud vea kõrvaldamise protsessiga ning leidnud, et mul on sel ajal midagi targematki oma ajaga teha.

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
12.06.2013 at 09:22
Penaiiter
Autoremondikohad (Texas Service) kommentaarid
Minul on senimaani ainult positiivsed kogemused, viimati käisin seal küll ca aasta tagasi, kuid varem olen nii XJ kui WJ Jeep'idega Tartus olles seal remondis käinud, kulujupid on kõik laos olnud, võibolla on lihtsalt vedanud.
12.06.2013 at 18:00
Rein000
 
Autoremondikohad (Texas Service) kommentaarid
Mopar ile on igatahes seal rohkem juppe olemas, kui GM toodangule.
12.06.2013 at 00:02
ramman
Autoremondikohad (Texas Service) kommentaarid
Lasin seal oma Grand Voyagerile gaasiseadme paigaldada. Peal juba üle aasta, toimib tõrgeteta ja seadistus on ka hea. Minekus pole mingit vahet, kas sõita gaasi või bensiiniga. Kas joppas või vana tunneb asja. Gaasiga saan sõita 40 liitriga 300 kilti, so. siis 12,5 sajale. 3.8 ja neliveolise kohta minu arvates väga hea keskmine. Bensiiniga on kulu põhimõtteliselt sama, vbl pool liitrit vähem.
Samal ajal vahetati ka küünlad ära, kui kolle juba maas oli. Kapoti all on gaasisüsteemi osad paigutatud loogiliselt ja ei sega teiste sõlmede remonti ja ligipääsu, üldpilt mootoriruumis on viisakas ja korrektne.

Ainus tilk tõrva meepotis, gaasipaagi taseme anduri juhe kipub pistikust välja tulema aeg-ajalt. Peab sinna mingi klambri leiutama vist.
Muud kogemused antud kohaga puuduvad.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
11.07.2013 at 21:06
savi
Autoremondikohad (Texas Service) kommentaarid
Sel kevadel oma esimese Ameeriklase soetades otsustasin, et just see koht võiks olla hea väikseks tehnokontrolliks. Kurtsin mõningaid muresid ja mulle pakuti lahendus. Pärast ca 300€ kulutamist (jupid+töö) oli seis täpselt sama nagu poleks midagi tehtud. Seda muidugi ei arva, et midagi poleks tehtud. Lihtsalt tehti vale asi ja kas seda oligi vaja teha, ei tea. Ei ütleks, et viga oli raskesti diagnoositav. Oma koduhoovis korra masina üles tõstes ja veidi youtube vaadates läks vähe aega, et tuvastada probleem. Ma arvan, et ei süvenetud sümptomitesse ega proovitud hiljem, kas on korras. Mulle öeldi, et on OK. Rohkem tagasi ei läheks. Ja lisaks sellele "telliti" veel üks jupp mis kunagi kohale ei jõudnudki :)
19.09.2016 at 12:08 1 edit. Last edited 19.09.2016 at 12:10 by savi
fuel
Autoremondikohad (Texas Service) kommentaarid
Natuke segaseks jäi - kas kevadel "mitteparandatud" viga ilmnes uuesti alles nüüd, sügisel või käisid ka vahepeal nende juures uuesti selle probleemiga ja viga ei leitud?
19.09.2016 at 17:53
savi
Autoremondikohad (Texas Service) kommentaarid
Minu jaoks oli selge, et ma tagasi ei lähe kohe kui keerasin teele ja sain aru, et mitte-midagi ei muutunud. Ehk siis see oli selge signaal, et ise ei proovitud kordagi ja vealahendus oli eelnevalt puusalt pakutud. Otsustasin, et rohkem raha ei investeeri juppide vahetusse selles kohas. Sealt edasi mõnda aega ignoreerisin seda probleemi ja siis enamuse ajast auto seisis - praeguseni. Minu arust jäi lihtsalt puudu huvist leida konkreetne viga. Ma olin antud hetkel nõus maksma konkreetse lahenduse eest, aga ei saanud seda. Sisuliselt oleks võinud veel "lahendusi" pakkuda ja lõputult raha põletada :)
20.09.2016 at 09:01
hents99
  
Autoremondikohad (Texas Service) kommentaarid
Tartus puudub sisuliselt konkurents ja kliente jagub niigi :)
Nii lihtne ongi.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
20.09.2016 at 09:31
savi
Autoremondikohad (Texas Service) kommentaarid
Nii võib ju olla, aga üldiselt info levib ja Eestis on kõik kuskilt otsast tuttavad. Ma poleks seda siia postitanud, kui ma oleksin üksikjuhtum, aga paraku olen sarnaseid lugusid kuulnud rohkem ja just sama koha kohta.

quote:
hents99: Tartus puudub sisuliselt konkurents ja kliente jagub niigi :)
Nii lihtne ongi.
20.09.2016 at 10:25
hents99
  
Autoremondikohad (Texas Service) kommentaarid
Jah, paljud paraku ei näe oma kodukandist kaugemale ja arvavad, et ka teised mitte. Mina tegelen põhiliselt klientidega, kes on ehk üldse teistest maailmajagudest ja isegi sinna jõuab info, ja kiiresti.

OT off.

quote:
savi: Nii võib ju olla, aga üldiselt info levib ja Eestis on kõik kuskilt otsast tuttavad. Ma poleks seda siia postitanud, kui ma oleksin üksikjuhtum, aga paraku olen sarnaseid lugusid kuulnud rohkem ja just sama koha kohta.

quote:
hents99: Tartus puudub sisuliselt konkurents ja kliente jagub niigi :)
Nii lihtne ongi.



____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
20.09.2016 at 10:53
juweel
Autoremondikohad (Texas Service) kommentaarid
Alustaks lausega "Mitte sittagi pole muutunud"
Vaadates selle asutuse teemaalgatuse kuupäeva siis jah. Sattusin ka mina lubaduste ohvriks. 2019a. lõpus tekkis vajadus kastika uute lehtvedrudele.Suurte raskete asjade eraldi transa kaugelt -no paljud teavad. Ja Tartu kohalik lehtvedrude "valmistaja" jättis sellise sigahea mulje,et mingit tegemist ei tahtnud teha.
Siis saigi küsitud Texasest.Pole probleemi,meil kohe aasta alguses paar konti tulemas,viskame sinna sisse.Saad kätte.Ütlejaks-lubajaks Indrek Oraka.Tuleb välja ,et karvutu pimpel.Siiamaani lubab(juhul kui mõne sõbra numbrilt kätte saab) Minu number halvas nimekirjas ammu.Kogu teema juures on kahju ainult ,et selliste .... pärast kaotad aegaja töö jääb venima. Õnneks ettemaksu pole teinud ja ka normaalne "kiire" on möödas.
Aga meelelahutuseks ikka saab helistatud ,hea järjejuttu kuulata.
Tegijatele inimestele igatahes jõudu-jaksu projektide valmimisel
Edu
08.07.2020 at 21:12
Rein000
 
Autoremondikohad (Texas Service) kommentaarid
Huvitav! Lehtvedru on mul küll väga kiiresti ettevõtnud tegemise. See miskit uut...
19.09.2020 at 19:28
mis-w2rk-on
Autoremondikohad (Texas Service) kommentaarid
Ma tellisin eelmise aasta detsembri alguse poole karpa rem komplekti, lubati kuue päevaga kohale, detsembri keskpaigas, peale korduvaid kõnesi sain arve, ning pidid pakiautomaati panema jaaaaa vaikus, ei vastatud kõnedele, ega meilidele kuniks detsembri lõpus ilmus järsku pakk pakiautomaati. Persse, pakkujaid oli mitu ja valisin nemad just lühikese tarneaja tõttu, ning lõpptulemusena jäid mul jõulu sõidud tegemata. Rem komplekt vedeleb siiani autos, kel vaja, võib kirjutada. 4bbl elektroonilisele quadrajetile
30.01.2021 at 22:11 1 edit. Last edited 11.02.2021 at 08:35 by mis-w2rk-on
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (Texas Service) kommentaarid  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.