register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?   1 2  
Poster Message
partel
  
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
quote:
1. kas TqHq.ee nime all esinedes peab(üldse võib?) AINULT USA-rauast ja sealselt mandrilt pärit võistlussarjadest rääkima-propageerima?
2. kas TqHq.ee nime all korraldataval üritusel PEAB eelistama USA-rauaga kohaletulnut?
3. kas oleks õige kõigi autofännide suhtes, et näiteks TqHq.ee korraldataval cruisil oleks õigus osaleda ka teiste tootjamaade sõidukitega?
4. kas sellistel "kas`idel" üldse on mõtet?

1. Mina esitasin oma kursavennast Newtonile ultimaatumi, et nüüd teeme saidi, hiljem tulid kampa ka Peep ja Lasa.

Eesmärgiks on propageerida usa asju, mitte maha teha teisi.

Minu jaoks on probleem selles, et asjast ei räägita, mitte selles, et räägitakse euro/riis värkidest, mis on tihti huvitavad lugeda, kusjuures.

2. Oleneb üritusest

3. Cruise.. kellelgi auto laiali jne... mitte-usakatega sõitev "hooldustiim" võiks lihtsalt pikivahet hoida..

4. Jah. Aeg-ajalt tuleb tegeleda eneseanalüüsiga.

Lisaks omaltpoolt veel paar asja.

Kui ma ütlesin, et foorum on suht off-topic, siis ei suutnud ma vist piisavalt selgeks teha, et mingil juhul ma taha siit kedagi ära ajada või suu kinni toppida, vastupidi, ma tahaks, et suu lahti tehtaks... asjast rääkides.

Teine asi:

Mulle on arusaamatu, miks pea igale üritusele, kus osaleb inimesi siit foorumist, on vaja Tqhq ametliku ürituse tiitlit.

See tekitab moraalse kohustuse kõigile kohale tulla. Ma võin rääkida ainult enda eest, aga suvistele kiirendusvõistlustele kulunud pikad nädalalõpud, kus sai nii mõnigi muu asi edasi lükatud, nõuavad "hüvitamist" talve jooksul.

Minu ettepanek on see kardisõit vms üritused pealkirjastada millegiga, mis ei sisalda tqhq'd.
08.10.2002 at 10:19
partel
  
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
Ja üleüldse kuulake rahulikku mitte-usa hommikupala:

Noma Soon

vajuta siia
08.10.2002 at 10:21 Last edited 08.10.2002 at 10:23 by partel
Ets
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
Siit ka veel selline mõttekesekene...:
Väide- liikmeskond on liiga suureks paisunud ja erinevad huvid on hakanud USA teemat pärssima!
Mida teha?- piirata uute juurdetulijate liiga vaba ligipääsu.
Kuidas?- iga uus peab eelnevalt omama vähemalt 2 (näiteks) "vana olija" soovitust (ma ise vist oleks antud kriteeriumiga hakkama saanud)!
Hetkel aega vähe et mõttelõnga pikemalt lahti seletada aga, eelkõige opid, mis arvate/ja ehk arvate veel miskit lisaks?
08.10.2002 at 10:25
newton
 
Moderator
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
OK, minu nägemus: tqhq.ee ei ole üldine autoteemaline site ja tqhq foorum ei ole üldine autoteemaline foorum. Ma ei tõmba joont sinna, et kes sõidab veerandmiili ja kes sõidab ringrada, minu meelest oli rinkateema ja sellega seotud inimeste tekkimine siia positiivne, kuna sellega kaasnes palju sellist know-how'd, mida siin enne vähe oli; tegu on autot ja juhti tõeliselt proovile paneva alaga, kus pealegi oleks tarvis tublisti USA-rauaga seonduvaid eelarvamusi kummutada :)

Siiski on see foorum mõeldud eelkõige USA autode fännidele. See ei tähenda, et siin foorumis ei peaks üldse eurojapsidest rääkima, korduvalt mainitud silmaringi avardamine on täiesti õige point; samuti kui koos kiirendatakse või ringrada sõidetakse, on teretulnud, et sellest siin ka kõik osalised räägivad, sh. tehes objektiivset kriitikat autode kohta, olenemata päritolust.

Küll aga tähendab see seda, et nendel inimestel, kes saavad enda kohta öelda, et nemad on USA autode fännid, on suurem õigus kaasa rääkida siis, kui jutuks on selle saidi ja foorumi sisu ning arengusuunad. Ja kui selle veidi raskesti määratletava seltskonna kindel arvamus on, et foorumi usa/muu jutu suhe on liikumas vales suunas, siis ei saa seda ignoreerida. Mina näeksin hea meelega, et selle suhte parandamine toimuks rohkema usaraua teemalise asjaliku jutuga, kuna viimase aja kõiksuguseid topicuid vaadates on siiski üsna vähe selliseid, mida käsi kustutama tõuseks. Ehk siis sama üleskutse, mis Pärtlil, et katsuks ise jõudumööda rohkem "asjast" rääkida, selle asemel, et radikaalsema modereerimisega sekkuma hakata.

Küsimuste vastuste osas jagan Pärtli seisukohti.
08.10.2002 at 10:28
arxx
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
1. Eelistus peaks olema/jääma usarauale, sellel põhjusel sai siia kunagi kasutajaks registreeritud :), samas asjalik jutt muude masinate kohta ka ilmselt teretulnud.

2. Sõltub üritusest

3. Ei.

4. Jah.



____________________________
Avenger ES - "üsna ilmetu kupee"
08.10.2002 at 10:46
peep
 
Moderator
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
Mul oleks üks vahelehüüd veel: need kõik kes on seisukohal, et usa juttu võiks rohkem olla ja usa autosid rohkem käsitleda - võtke vaevaks saidlile mõni vastav lugu kirjutada. Kerge on siin rahulolematust väljendada aga hoopis parem oleks, kui need inimesed kes oskavad mingil teemal sõna võtta (kasvõi NASCAR) või kes kuskil temaatilisel üritustel käisid või ise muskelauto laadset liikurit omavad võtaksid vaevaks saidile lugu kirjutada. Kes ei suuda teha neist kolmest ühtegi, see pole ka IMO tõsine fänn, vaid lihtsalt kiibitseja, kellel pole põhjust siin midagi nõuda, vaid kes peaks keskenduma enesetäiendamisele teema suhtes. Foorum foorumiks, sait on ikkagi see põhiline infokandja ja front face. Siiamaani on enamik saidi contendist väikeste eranditega newtoni ja Pärtli kirjutatud, paneme kõik näpud tööle ja saabki contenti paugupealt rohkem. Ise kavatsen kindlasti ka sel talvel midagi kirjutada. Ehk vähem möla pikem samm.;)

Ja nagu mainitud - kes tahab vaid USA teemal püsida tehku Vabas Teemas iga kord Mark Read ja ongi kõik - Autod ja Tehnika on siin saidil niivõrd usateemaline kuivõrd adminnid jõuavad asjal silma peal hoida - erandeid muidugi on, näit. kui teema pole otseselt USA autost aga võib ka nende kohta kehtida. Ehk terade ja sõkalde eraldamine on tehniliselt lihtne - kui keegi asja niimoodi näeb. Palju neid terasid on, sõltub juba 100 % Teist lugupeetud kaasentusiastid ei kellestki teisest...
08.10.2002 at 10:54 Last edited 08.10.2002 at 12:09 by peep (Moderator)
Noobel
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
1. ei
2. ei
3. ei
4. jah
08.10.2002 at 11:09
wax
 
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
quote:
1. kas TqHq.ee nime all esinedes peab(üldse võib?) AINULT USA-rauast ja sealselt mandrilt pärit võistlussarjadest rääkima-propageerima?
2. kas TqHq.ee nime all korraldataval üritusel PEAB eelistama USA-rauaga kohaletulnut?
3. kas oleks õige kõigi autofännide suhtes, et näiteks TqHq.ee korraldataval cruisil oleks õigus osaleda ka teiste tootjamaade sõidukitega?
4. kas sellistel "kas`idel" üldse on mõtet?


1. Ei
2. Ei. Tqhq.ee on virtuaalne "klubi" ning seni kuni saidil-foorumil ei lööda rahvast kaheks (usakad vs. mitteusakad), ei ole normaalne seda teha ka kokkusaamistel. ;)
3. Kahe otsaga asi. Kolonni sees 100% EI, kuid sabas võiks ju ikka lasta töllerdada. :P
4. Ikka on mõtet.
08.10.2002 at 11:28 Last edited 08.10.2002 at 11:28 by wax
ervin
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
1. jah
2. jah
3. ei
4. jah
08.10.2002 at 11:34
eikeegi
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
Vastan siis kah:
1.ei
2.ei
3.ei
4.jah
Pikka põhjendust ei hakka ühelegi punktile kirjutama, sest samamoodi vastanud eelkirjutajad on seda juba piisavalt teinud ning mu meelest mitte halvasti;)
08.10.2002 at 11:34
PlyVal64
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
Teen siis kiire kerge ülevaate üldistest seisukohtadest ja veidi seletan(peebu palvel) lahti ka oma küsimuste mõtet.

1. "Nimel esinema" all ma mõtlesin mitte ainult siia foorumisse kirjutamist, vaid rohkem reaalses elus toimuvaid sõnavõtte(neid, mis laiale auditooriumile välja paustavad). Minu "jah" oli just sellele antud. Ei saa olla, et viidates TqHq.ee saidile räägitakse(no kasvõi teles ... mine tea, kuis nii võib minna) muust, kui USA-rauda puudutavast. See peaks olema prevalveeriv teema, mille käigus EI TOHIKS ära unustada ka kõiki teisi - ja seda MITTE MINGIL JUHUL halvustavalt. Saidil on tõesti aga hea lugeda juttu-arvamust seinast-seina teemadel.
Üldine arvamus paistab olema, et siiski peaks saidil jääma suhteliselt USA-raua keskseks.
2. Siin ma ei mõelnud küll mitte kartingu-üritust, vaid muid(äkki tulevikus lisandub neid cruisidele). Karting ja muud sellesarnased peavad olema absoluutselt vabad kõigile, kuid siis ei tohi neid USA-raua ja TqHq.ee-ga väga üheselt siduda...
Üldine arvamus paistab olevat, et USA-raua omamine ja ka sellega LIIKUMINE polegi niiväga tähtis ... aga just see on minule oluline. Milleks ma siis olen teda(Plyd) ehitanud, armastanud ja paitanud, kui seda mitte kuidagi ei väärtustata? Ja siis poleks ju olnud mõtet ka tema elulugu lugemiseks kirja panna ...
No ja USA-rauaks võiks lugeda kõik need autod, mis näit. Encyclopedia of American Cars nimelises raamatus sisalduvad + light truckid ja off-roaderid(ka nende raamat olemas). Ja näiteks on seal olemas ka Talbot Horizoni USA-versioon(Dodge)!!!
3. Siin pea 100% ühine arvamus - cruis ON JA JÄÄB USA-autonduse osaks koos kõige sinna puutuvaga.
Ja rustangile: uued suunad USA-customites näitavad, et Sinu kirjeldet autod võiksid küll osaleda, sest nad kannavad sealse autokultuuri põhitõdesid ja meelsust.
4. Mõtet paistab olevat, kuid loodame, et me mitte kellelegi siin saidil liiga ei tee(sest nagu mainitud, on nad kõik ühed "lollakad automaniakid" ja igakülgset austamist väärt).
08.10.2002 at 12:33
rustang
  
Moderator
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
quote:
PlyVal64:
rustangile: uued suunad USA-customites näitavad, et Sinu kirjeldet autod võiksid küll osaleda, sest nad kannavad sealse autokultuuri põhitõdesid ja meelsust.
Tahtsin lihtsalt juhtida tähelepanu, et ei ole olemas mustvalget maailma, eksisteerivad ka halltoonid.

Tegelt võiks sõnastada, misasi on TQHQ, mis on tqhq.ee ja mis on foorum (osaliselt on seda juba ka tehtud). Kui see on paigas, siis kõik muu on tuletatav.

OT: Minu arvates on normaalne, kui inimesed on "open minded" ning kompleksivabad stiilis eile sõitsin 'vettega, täna müüsin maha ja ostsin Type-R vms. Mul on see mustangi omamine rohkem lapsepõlveunistuste teokstegemine aga ma ei välista, et mingil hetkel müün ta maha ja ostan midagi täiesti teisest ooperist.
08.10.2002 at 14:03
Ragnar
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
1. jah
2. jah
3. ei
4. jah
08.10.2002 at 14:12
Erkki
  
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
Nõustun siinkohal Rustang'iga, et kui seletaks tõesti lahti, mis asi on TQHQ, tqhq.ee ja mis on foorum. Siit edasi on tõesti kõik juba tuletatav.

____________________________
Chevrolet Camaro '71
Pontiac Firebird '71
Chevrolet Chevelle '69, 350 cid
El Camino '68
F150, 2011
Life begins at 1000 Hp...
08.10.2002 at 17:23
BlueStang
 
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
Mis siin arutada on? Lugege ise leheküljelt:

tqhq.ee eesmärgiks on levitada eestikeelset informatsiooni USA autode ja kiirendusvõistluste kohta.

Eelkõige pühendub sait klassikalistele muskelautodele aastatest 1964-1974 ja nende tänapäevastele järglastele - Camarole, Mustangile ja Firebirdile. Sekka ka Corvette'e ja stiilsemaid autosid varasematest kümnenditest.

Selle põhiinfo pärast ma siia saidile tulin ja sellepärast siin käin. Olen tänulik saidile ja nendele tollastele usarauafännisdest saidikülastajatele kelle asjalikele nõuannetele tulemusel ei hakanud soomepoiste eeskujul sierrast odavat Cobra klooni ehitama vaid otsustasin originaalist mustangi ostu kasuks (missest, et 3.8-s tq-i erilist pole). Ja eriti ei ole huvitatud, et tqhq.ee algsed eesmärgid ja väärtused kuskilepoole ära nihkuksid.




____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
08.10.2002 at 18:11
Heiti
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
1.Ei,aga võiks küll
2.Ei
3.Ei
4.Jah
08.10.2002 at 21:28
Jansa
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
oeh.. rasked eksistentsiaalsed probleemid..
Senikaua, kuni TqHq on kõigile valla, ilma igasuguste osalemispiiranguteta internetilehekülg, ei oma ned neli küsimust mitte mingit mõtet.
Arvata on, et asi peaks lähitulevikus edasi arenema, tõenäoliselt miski reaalse klubi suunas, kus sellist laialivalgumist tunduvalt lihtsam ohjata on.

Jansa,
meeldivad paljud asjad, aga fanatismi kardab.
08.10.2002 at 23:28
Kaido
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
1. Jah, aga mitte ainult.
2. Jah, kui üritus TqHq egiidi all, siis see ju loomulik.
3. Jah.
4. Ei. Tänu adminnidele asi ju suht paigas.

Üldiselt 95% nõus generaator M-i esimese sõnavõtuga.
09.10.2002 at 11:06
Olds
  
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
Teen siis lühidalt:
Ei
Ei
Jah
Ei

Aitäh!
24.10.2002 at 00:42
Taurus_93
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
nii.. kas noeon tuli on pedemajakas????

____________________________
Cadillac STS 3,6 05´
Subaru Outback 2.5 AWD 07´
Ex: Taurus LX 93´ (4 tükki oli neid lausa)
Ex: Chrysler 300M 00´
Yamaha YZF-R6
17.11.2002 at 07:56
forced2race
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
1. kas TqHq.ee nime all esinedes peab(üldse võib?) AINULT USA-rauast ja sealselt mandrilt pärit võistlussarjadest rääkima-propageerima?
2. kas TqHq.ee nime all korraldataval üritusel PEAB eelistama USA-rauaga kohaletulnut?
3. kas oleks õige kõigi autofännide suhtes, et näiteks TqHq.ee korraldataval cruisil oleks õigus osaleda ka teiste tootjamaade sõidukitega?
4. kas sellistel "kas`idel" üldse on mõtet?

***************************
1 . Ei , sest kui sul on vette või 5saja hobustega f-car ,sa ikka talvel sõidad näiteks mondeo-ga millel võib iga hetk tagaklaasi soendus katki minna ...(juhul kui sul mingi "all knowing sõps " sa ,jah , võid ta käest kõigest järgi küsida aga kui ei ole ??:)
2 . Noh Tqhq organiseeris ju OMC ja masinad olid seal ju mitte ainult USA-st . Ja igati lahe üritus oli ;keegi ütles nii . Võite mingeid eristusi teha , näiteks OMC kava :
Kell 12:00 USA ja "kõva" autode challenge .
Kell 17:00 "väike "streetrace" kõikide teistele
Mina tuleks küll vetteid vaatama ja pärast ise ka nats laseks .
3 . Siin on raske . Tqhq on ju torque . Peamiselt on usa autodel rohkem "torquey motors " kui siis eurojapsidel .
Kuigi mõnedel eurojapsidel (hasti tuunitud) võib rohkem torque -i olla kui mõnedel usakatel .
Kui siis TQHQ.EE all organiseeritud kruiis ja TQHQ.EE on usa autode omanikke klubi siis olgu olla seal ainult usakad .
Teistele jaab siis SR-i kruiis . Kui Tqhq.ee on ikka usa autode fännide klubi siis las ta olla ikka kruiis kõikidele .
Alati võib olla " USA cars cruise " .... selge et ma golfiga ei lähe sinna vaid palun ikka et keegi peale võtaks :) ( parem vette-i omanik :) )
4 . Kindlasti


____________________________
Save The Wave (vette 91 )
17.11.2002 at 17:47
hirax
  
TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?
Täielikult nõus forced2race-ga ja nii mõnegi eelpool sõnavõtnuga
1. Kuigi oma massin on dailydraiver võib siin vaba teema all nii mõndagi kasulikku kõrva taha panna ka teiste autode nõksude kohta, mida võib-olla kunagi omama olen sunnitud
2. Jah kuna tqhq=enamvähem usa-raud. Ntx ma ju ei roni enda autoga kuhugi opeli vms demoüritusele
3. Ei. vt eelmine punkt või siis viisakalt kuskil n.ö. cruisingu lõpus
4. Jah


____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
17.11.2002 at 22:50
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : TqHq.ee, kas ainult domeen või ka mõttelaad selle nime all esinedes?   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.