register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2014   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Poster Message
HMan
American Beauty Car Show 2014
Pilte. http://fotoalbum.ee/photos/mrh/sets/1420349
22.07.2014 at 11:13
Madlobster
American Beauty Car Show 2014
quote:
cartmann: Käidud, nähtud, tehtud oldud. Emotsioonid laes. See aasta oli k6ik väga OK. Isegi toitlustus, mis eelneval aastal oli suht kaka.
24/7 muusika mängimine läeb vist natuke meie seltskonna kapsaaeda kah. Vabandan k6igi ees, kes ei saanud magada(meilt siiski Getterit ei tulnud )
Ise olen seda meelt, et sellisel yrituse puhul peaks sedasorti häda ja hala koju jätma. Kui ei sobi, tuleb valida ööbimiseks muu paik. Meil yritus plaanitud aasta ette ja ei kavatse kyll vahepeal pausile panna , et teatud inimesed tahavad 6ndsat und nautida(sry, kurba aga t6si). Samas meie juurest ei varastatud midagi ju see lärm hoidis pikanäpumehed eemal. Nokk kinni, saba lahti.
Esinejate valiku kritiseerimine ka pointless. Maitsed erinevad, usaraud ei määra muusika valikut. Yks nädalavahetus aastast tasuks jätta igasugused eriarvamused enda teada ja nautida. Sellist teist yritust enne 360 päeva enam ei tule.



Kõigega nõus!!! Ega selle Getterigi oleks üle elanud kui ta poleks telgi seinu samas taktis võnkuma pannud. Ja kogu plats sellest osa ei pidanud saama. Getter kõigile lihtsalt ei sobinud ja kurikaga venna pahameel oli minu silmis õigustatud. :D
Lärm, musa, suits jms see see üritus ongi. Tulin koju ja magasin oma unevõla täis. Sinna magama ja vinguma ei ole kunagi plaaninud minna.
Iga aasta on näha, et korraldajad loevad tagasisidet ja teevad üritust aasta aastalt paremaks ja minul tõesti ei ole kahju piletirahast, sest Kikkad ja co on südamega asja kallal. Ja motivatsiooniks järgmine aasta jälle teha lihtsalt aitäh teinekord ei piisa seega kui kogu sellest sebimisest neil väike seib omale tasku jääb ja tekitab tahte jrg aasta uuesti teha on ainult A+.
Telkla turvamine on olnud mure koht kõik aastad ja väga head lahendust ei ole aga see ei tähenda, et selles suunas liikuma ei peaks.
22.07.2014 at 12:23
MiL472
American Beauty Car Show 2014
Kvaliteetajakirjanduse alla liigituv elu24 märgib, et üritusel (või vähemasti rongkäigul?) osales ca 4000 masinat! Värise, Big Meet, varsti oleme teist ees! :D

Üks häiriv asi ka. Kodanikud, miks on alati vaja kasutada väljendeid "halama", "vinguma" jne? Keegi ei hala ega vingu, lihtsalt mõni inimene avaldab arvamust. Sama hästi, Madlobster, võiks öelda et ära hala oma 2000 euro pärast, elu läheb edasi ;)

Olgem sõbrad edasi võinii :)

____________________________
69 Coupe de Ville
91 Caprice Classic - ex
72 Fleetwood Eldorado - ex
85 M1009 - ex
80 El Camino
AMSOIL tooteid küsi minult. info@usapood.ee
22.07.2014 at 12:54
Madlobster
American Beauty Car Show 2014
quote:
MiL472:

Üks häiriv asi ka. Kodanikud, miks on alati vaja kasutada väljendeid "halama", "vinguma" jne? Keegi ei hala ega vingu, lihtsalt mõni inimene avaldab arvamust. Sama hästi, Madlobster, võiks öelda et ära hala oma 2000 euro pärast, elu läheb edasi ;)

Olgem sõbrad edasi võinii :)

Ja sind pani minu nime mainima mis???
22.07.2014 at 15:27
cartmann
American Beauty Car Show 2014


____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing
22.07.2014 at 16:16 1 edit. Last edited 22.07.2014 at 16:17 by cartmann
jan22
 
American Beauty Car Show 2014


____________________________
Galerii: http://live.hot.ee/gallery/show_gallery?id=918506
http://www.matkaauto.com/
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_1276
22.07.2014 at 17:20
MiL472
American Beauty Car Show 2014
quote:
Madlobster:Ja sind pani minu nime mainima mis???

No kui sa teksti uuesti läbi loeks, ja vaataks millega/kellega nõustud jne, siis saaksid aru mida ma mõtlesin. Sama hästi oleks võind selle hr. cartmannile adresseerida.

Pole siin vaja chattima hakata ja saagi käima tõmmata, mu jutu mõte oli, et iga eriarvamus pole hala ja ving, vaid teinekord lihtsalt teistsugune arvamus.

Rahu!


____________________________
69 Coupe de Ville
91 Caprice Classic - ex
72 Fleetwood Eldorado - ex
85 M1009 - ex
80 El Camino
AMSOIL tooteid küsi minult. info@usapood.ee
22.07.2014 at 20:43
Ropka
American Beauty Car Show 2014
rotti pandi külmakast koos vorstide ja õlledega ja poolik "Vana Tallinn", mis oli telgi taha pandud aia poole (kell 3-6)
tühi taara oli kõik alles

samas leidsime aia tagant kellegi soomlase külmakasti liha ja piimaga, ilmselt ei saadud enam järgi tulla

ilmaga vedas kõvasti ja üldse üritus oli väga hea
22.07.2014 at 21:24
cartmann
American Beauty Car Show 2014
Kiidaks veel politseid , kes suutis märkamatuks jääda.

____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing
22.07.2014 at 21:34
Rekkamees
 
American Beauty Car Show 2014
Minul oli see aasta kümnes kord seda üritust külastada.

Meie seltskonnal kadus ööl vastu laupäeva auto alt 4-5 pudelit siidrit ja pakk avamata küpsiseid. On põhjust arvata, et tegu oli kuskil 10+ aastaste poistega (ja see ei ole mõeldud "halamisena", mul endalgi natuke piinlik võrrelda siin mõne pudeli siidri kadumist 2000 euro kadumisega, aga varguse fakt jääb faktiks ja olgu siis statistika huvides see siin kirjas ka).

Minu jaoks on siiski vaieldamatult tegu aasta oodatuima üritusega, jõudu korraldajaile! Järgmine aasta jälle kohal!

____________________________
Dodge Ram 2500 cummins ´97
22.07.2014 at 22:14
zippo
American Beauty Car Show 2014
üle 10 ne aasta ei käinud-hing on katki!rottide pärast-no kuulge:rotid jooksevad ka püsti nnnööri!Austus tegiatele -homme jälle PÄEV!!EDU kõigille soovib ZIPPO!
22.07.2014 at 22:21
Stroker
 
American Beauty Car Show 2014
Üritus väga 5+ ka see aasta.
Toitlustamine oli parem kui eelmistel aastatel, eriti kiidaks seda America Cheese burksi...

Rottimine teeb muidugi meele mõrudaks aga eks sellega ole nii et igaüks peaks ikka ise ka silmad lahti hoidma ja vaatama et kuhu oma asju laiali jätab.
Meie seltskonnas on küll asi alati nii korraldatud, et keegi on kogu aeg telklas ja vaatab omade ning lähemate naabrite varanduse üle. Naabrivalve ühesõnaga. Kui väärtesemed ja raha autos siis auto uksed mõistagi lukus, eriti öösel.....see peaks ju iseenesest mõistetav olema. Tühja taara ja mõne õllepudeli öise kadumise pärast ei muretse.

See, et tenniseväljakute juures läbikäik oli, on kahe otsaga asi. Mereäärsetel platsidel telkivate osalejate jalavaeva vähendab see oluliselt kui vaja vahel telgi/auto juures käia, isegi sai sealtkaudu mõned korrad linna poole liigutud. Ja ega see perimeetri täielik sulgemine ei tähenda ka 100% turvalisust. AB ei ole enam ammu selle foorumi kasutajate ja muidu kitsa ringkonna üritus, telklasse pidutsema on tekkinud igasugu rahvast, vabalt nende seas ringi joosta ka mõned käepaelaga rotid....

Politseid polnud jah terve nädalavahetuse nagu linnas olemaski, reedeõhtul kruisil sai näha nii katustel kui kapottidel sõitmis, mis IMO linnaliikluses ikka päris normaalne ei ole.
Pühapäeval enne sõitmist sai siiski üks korravalvurite auto leitud ja igaks-juhuks ka vilepillisoolo puhutud.

Hea meel oli pühapäeva lõuna ajal näha et telkla ala oli suhteliselt puhas, mingit massilist läbu ei olnud. prügi oli kas prügikastide juurde toodud, kaasa võetud või suurtesse kottidesse pakituna siia-sinna jäetud, korraldajatele peaks koristamine probleemideta minema. Suurema läbustamisega jäid silma just põhjanaabrid.

Esinejate ja muusikamaitse üle väga kurtma ei hakka, saan aru et metalli austajad on kah oluline piletuluallikas aga peaesineja võiks tõesti olla rohkem laiemat publikut köitev.
Väga äge oleks millalgi laval näha The Baseballs`i aga ei tea kuivõrd see võimalik on.

Tänud korraldajatele, järgmisel aastal jälle!

P.S Ega kiirendusel see topeltsillaga peletis ei sõitnud? Väidetavalt 1200 hj pidi kapoti all olema.

____________________________
`73 Charger in progress
22.07.2014 at 22:24 1 edit. Last edited 22.07.2014 at 22:27 by Stroker
falckranger
 
American Beauty Car Show 2014
Taas igati korda läinud üritus. Loomulikult suured tänud korraldajatele ja jõudu järgmiseks aastaks!

22.07.2014 at 22:30 1 edit. Last edited 22.07.2014 at 22:49 by falckranger
monts
 
American Beauty Car Show 2014
quote:
P.S Ega kiirendusel see topeltsillaga peletis ei sõitnud? Väidetavalt 1200 hj pidi kapoti all olema.

Peletise käigukast andis otsad, nii et sõitnud.

____________________________
American Beauty Car Show
24.07.2014 at 15:31
monts
 
American Beauty Car Show 2014
Tänud kõigile, kes siin oma arvamust avaldanud on, absoluutselt igasugune tagasiside on teretulnud!

Põletame järgmine aasta pühapäevasel rongkäigul vähem kummi, aitäh! Ja kindlasti ei tasu liiga hoogu sattuda, jälgigem palun turvalisust!

Korraldajate poolt aitäh kõigile autoomanikele, kes näitusel osalesid ja kõigile külastajatele! Eraldi tänu ilmataadile ka :)
Kolm ilusat päikeselit päeva täis usa rauda, head muusikat ja toredaid inimesi! Oli tore, järgmise aastani!


Kiirenduse tulemused leiab siit





____________________________
American Beauty Car Show
24.07.2014 at 16:06
Astro SS
American Beauty Car Show 2014
quote:
monts:
quote:
P.S Ega kiirendusel see topeltsillaga peletis ei sõitnud? Väidetavalt 1200 hj pidi kapoti all olema.

Peletise käigukast andis otsad, nii et sõitnud.
Kui kiiret aega see puksiirauto Matu suurem vend on kunagi sõitnud?

BigBlock+blower+ 2x N2o on palju lubav aga roolimajandus/vedrustus oli küll pilli valmistamise ajastust

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
24.07.2014 at 16:42
inz19
American Beauty Car Show 2014
Väga super üritus.

Pilte ürituselt https://www.facebook.com/indrek.joesaar.7/media_set?set=a.802967606409550.1073741831.100000889548617&type=1
24.07.2014 at 17:28
Madlobster
American Beauty Car Show 2014
quote:
monts:

Põletame järgmine aasta pühapäevasel rongkäigul vähem kummi, aitäh!



Jee right :D :D :D :devil :finger
Summutid keerame susinaks
Peaesinejaks virve
ja kell 22:00 on kohustuslik öörahu
Ja kiirendusel ka ei maksaks niiviisi kupatada saab rahulikumalt ju ka :finger
24.07.2014 at 18:06
monts
 
American Beauty Car Show 2014
quote:
quote:
monts:

Põletame järgmine aasta pühapäevasel rongkäigul vähem kummi, aitäh!


Jee right :D :D :D :devil :finger
Summutid keerame susinaks
Peaesinejaks virve
ja kell 22:00 on kohustuslik öörahu
Ja kiirendusel ka ei maksaks niiviisi kupatada saab rahulikumalt ju ka :finger


Kakoi jee right?! Kahju kui see kuidagi imelik või naljakas palve tundus. Eelnevatel aastatel kui sellise palve oleme siin esitanud, et palun tagasihoidlikult kummi põletada rongkäigu ajal, on sellest väga viisakalt kinni peetud. Sel aastal unus (ja tundus, et ehk polegi vaja enam meelde tuletada) ning läks üsnagi ülekäte see rongkäigul kummi põletamine. Tahame ju veel ja veel Haapsalus toredasti aega veeta, eksole?

Sellise jutu peale saad nii Virve kui ka Maie!





____________________________
American Beauty Car Show
24.07.2014 at 18:23
Madlobster
American Beauty Car Show 2014
quote:
monts:
quote:
quote:
monts:

Põletame järgmine aasta pühapäevasel rongkäigul vähem kummi, aitäh!


Jee right :D :D :D :devil :finger
Summutid keerame susinaks
Peaesinejaks virve
ja kell 22:00 on kohustuslik öörahu
Ja kiirendusel ka ei maksaks niiviisi kupatada saab rahulikumalt ju ka :finger


Kakoi jee right?! Kahju kui see kuidagi imelik või naljakas palve tundus. Eelnevatel aastatel kui sellise palve oleme siin esitanud, et palun tagasihoidlikult kummi põletada rongkäigu ajal, on sellest väga viisakalt kinni peetud. Sel aastal unus (ja tundus, et ehk polegi vaja enam meelde tuletada) ning läks üsnagi ülekäte see rongkäigul kummi põletamine. Tahame ju veel ja veel Haapsalus toredasti aega veeta, eksole?

Sellise jutu peale saad nii Virve kui ka Maie!





Minu autot kummisuitsu tegemises süüdistada ei saa (ei keri kuramus ja lõhkuda ei raatsi :D ) õnneks või kahjuks ei tea :).
Aga mida rahvas tee äärde vaatama tuleb???
Mina näen autoaknast, et kõik lehvitavad, et keri kummi ringi. Ja nii kui keegi siis kerima hakkab tuleb suur plaksutamine ja vilistamine. Mida suuremad sõõrikud ja lärmavam mootor seda suurem on rahva kaasaelamine. Mida suurem on mootor ja mida ägedamalt kerib seda rohkem tahetakse seda rahvale ka näidata.
Aga võibolla sain valesti aru.
Kui kõri liiga kinni pigistatakse siis kaob selline vabamaitseline tunne ära ja üritus muutub selliseks viljandi folgiks.
Politseid oli minu arust parasjagu. Iga vabamalt võttu pedereerima ei tuldud samas suured lollused korjati ilusti kokku. Ei hakanud ei kohal olles ega ka videosi vaadates silma midagi eri ohtliku. Jah mõne jaoks kastis püsti olemine ja laps akna peal istumas väike ameerika lipp käes on kohutav.
Mina ja minu viis kopikat :)
monts ära pahanda ma armastan seda üritust just sellepärast et ta on just selline nagu ta on. Kui ta muutub viljandi folgiks või luige laadaks siis ta ei ole enam ju see üritus. hea muusika platsil, kummisuits tänaval kastist ja akendest publikule lehvitavad inimesed väike lärm telklas, kuni paari tahmanina kerge kukepoksini peldiku taga välja. Jah osadele on see kõik palju. Kuigi passi vaadates võiksin juba tasapisi koduseks kiiktooli huviliseks jääda siis hingelt veel seda ei ole.
Jõudu ja jaksu sulle ära kõiki kraane kinni keera ;) Väike vabaduse ja maitse outlaw fun tekitab head tunnet :) ja annab üritusele maitset
turvavööd kinni, tuled põlemas, susin summutis, ilma pasuna ja lärmita sõidame me ülejäänud aasta :)

Edit: ja kummikerimise jutt tuleb aastate tagusest meelde oli vanalinna munakivide peal, et see ei sobi ja sellega olen täiesti nõus et sinna ta tõesti ei sobi
24.07.2014 at 19:02 2 edits. Last edited 24.07.2014 at 19:16 by Madlobster
Martin460
American Beauty Car Show 2014
Muidugi on variandina mõeldav, et alates raudteest(või mingist muust tähisest) võib suitsetada ja kesklinn jäägu kruiisimiseks.
24.07.2014 at 19:13
A-Berg
  
American Beauty Car Show 2014
quote:
Martin460: Muidugi on variandina mõeldav, et alates raudteest(või mingist muust tähisest) võib suitsetada ja kesklinn jäägu kruiisimiseks.

mõistlik.
24.07.2014 at 19:50
olevtoom
 
American Beauty Car Show 2014
quote:
Madlobster:
Aga mida rahvas tee äärde vaatama tuleb???
Mina näen autoaknast, et kõik lehvitavad, et keri kummi ringi. Ja nii kui keegi siis kerima hakkab tuleb suur plaksutamine ja vilistamine. Mida suuremad sõõrikud ja lärmavam mootor seda suurem on rahva kaasaelamine.
Ma olen ehk rongkäigus vales kohas olnud või vales autos istunud, kuid momeelest ei nõua kummisuitsetamist mitte rahvas, vaid mõned madalalaubalised.

____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
24.07.2014 at 21:04
Madlobster
American Beauty Car Show 2014
Nuh mis seal ikka eks minagi jään kunagi vanaks istun kepiga põõsa ääres ja hurjutan noori.
Et mis sa kupatad ja mis sa põletad ja ei roni sõidu ajal kasti, kapoti, ja katuse peale.
Peale rongkäiku porisen veel kõva muusika üle jne.
Praegu veel ei ole seda tunnet.
Vbl ma ka see madalalaubaline alles vbl jäängi selleks. Keegi nina all kummi kerib lasen enda jaoks piisava pikivahe sisse kui ise tahan kerida (mida mu auto kahjuks väga ei taha teha) siis vaatan peeglisse, et mõnda rariteeti otse ninapidi ahtris ei oleks.
Ja see, et kord aastas jupike valget värvi tänaval õhemaks kulub ei oma minujaoks mingit tähtsust. Jah munakivide peal on teine asi. See on vanalinn ja selle kündmine ei ole sobilik.
Terve Haapsalu linn saab sellest üritusest väga väga palju kasu. Ja raha mis sinna korda aastas tuuakse on oluliselt suurem kui paar potti valget värvi. Ja ei ole see värv ka väga kulumis aldis, et nüüd kohe peab kogu linna uuesti üle triibutama asfaldi kahjustus kummiga kerides on pea olematu.
Ja võibolla on asi selles ka, et mind ei huvita, mis teised teevad. Suitsetagu kummi või suitsetagu muru mul on savi. Samuti kuulaku, mis musa tahavad seal platsil või mis iganes. Sõitku auto katusel või auto all. Ja eks see on ka vast põhjus miks ma kunagi ei tunne vajadust kuskil viriseda, et ei saa magada või mind kellegi katusel istumine või auto taga lohisemine leili ajaks. Suured inimesed ise teavad, mis teevad ja kui üle käte läheb siis on kuskil keegi kes maapeale tagasi toob.
Elan ise ja lasen teistel ka elada. Kui otse minu telki ei kuku siis minu pärast söögu või pori tegelen oma asjadega ja teiste asjadesse oma nina ei topi, maailma parandajat endas ei tunne olevat. Ja kui lärm suits musa või mis iganes ei meeldi lähen ära mitte ei tunne vajadust teisi hurjutama hakata. Valge räti peal sparglit näksida tahan siis valin selleks sobiva ürituse. Kus naaber sama teeb.
Väiksed lapsed olid mul kaasas ei lalisenud need ka (väiksem oli hommikul veidi uimane :D ) ka naine kaifis kogu lärmi ja suitsu ja muusikat ja melu ning kratsib praegu foorumit lugedes kukalt
24.07.2014 at 23:09
viplala
American Beauty Car Show 2014
Ma ei saa ka sellest vingumisest aru. Kui rehvi põletamine ei meeldi, peaks äkki mõne teise ürituse valima. Neid pillimeeste esinemisi küllaga kus autod teemaks pole.
Hädaldaks järgmine aasta vähem, aitäh!
24.07.2014 at 00:52
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2014   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.