register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Split: Amphibearist   1 2 3 4 5  
Poster Message
v6sa
Split: Amphibearist
quote:
DevilDeVille:

Tean päris mitut meest , kes kolme lapse kõrvalt aastas omale paar tasemel hobiautot lisaks ehitavad. Saamatu leiab alati vabanduse.


Tublid mehed. Minul kipub koduse igapäevaelu, kahe tütre isa olemise ja töölkäimise vahelt küll auto tarbeks väga vähe aega jääma...

Priidu jutus on küll iva, kuid ehk aitab Maidu materdamisest. Mees unistas ja tegi oma unistuse teoks. Jõudis oluliselt kaugemale, kui enamus foorumikuningaid. Loodetavasti teeb pallile ringi peale ka, olles nüüd poolele teele juba jõudnud. Pontoonidega või ilma...

03.03.2014 at 16:50
sten666
Split: Amphibearist
Kas see pontoonidega sõiduk oli hea või halb idee ei oska mina ilma meresõidu kogemuseta öelda. Üks asi jäi küll aga silma, võrdlemisi ebatavalist ja kodukootud tehnilist lahendust enne suurele retkele minekut peaaegu et ei katsetatudki. Paar törtsu kuskil järve peal ja siis rannikuvetes Läänemerel. Enne sellist suurt ettevõtmist oleks pikka pidanud Tallinn-Stocholm-Tallinn otsa vähemalt ära proovima. Tõsisem katsetusperiood oleks aidanud puudustest vast aru saada.
03.03.2014 at 17:19
johndoe
Split: Amphibearist
Ühest ma eriti aru ei saa miks see mootori kompott seda sellise janu juures nõnna aeglaselt edasi viib. On selline kütusekulu ja liikumise kiirus merel tavaline?
03.03.2014 at 18:02
Maik
  
Split: Amphibearist
mingi suburbari talvine küttekulu on köki möki suvaliste paatide omadega võrreldes. ma küll ei leidnud hetkel viidet kus oleks kulu ja kiirus kirjas ?

edit: maanteel 15-16l ja vees 8sõlmega aka 14,8km/h 0,56liitrit kilomeetrile.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
03.03.2014 at 21:07 1 edit. Last edited 03.03.2014 at 21:19 by Maik
hall
 
Split: Amphibearist
PlyVal,
Väidad, et hindad otsekohesust. Seega küsin otse: mis asi see on, mis sunnib sind poolt internetti sappi täis pritsima? Kui mitu foorumit oled sa oma hiigelpikkasid postitusi, mis sisaldavad valdavalt märksõnu s*tt, loll, idioot, mina tean, munadeta, jobu jne, ära kurnanud? Ise tean OT-d ja kipperit.
Kipperis on sellest isegi eraldi teema: http://foorum.kipper.ee/viewtopic.php?t=8008

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
03.03.2014 at 02:34
Maik
  
Split: Amphibearist
http://www.amphibear.ee/

aga pildid on ilusad ja juba see üksi oli see reisi väärt nende meeste jaoks,tagantjärgi.
Surivoodil ei pea vähemalt halama,et elada ei jõudnud.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
13.03.2014 at 00:46 1 edit. Last edited 13.03.2014 at 00:47 by Maik
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Split: Amphibearist   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.