register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Viimsi Igamehe Sprint 13.10.   1 2  
Poster Message
devilc
Moderator
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
Heh, vaatasin just nimekirja ja näe, rustang ka platsis! Leidub teisigi hiliseid otsustajaid :) Kas jälle punktikohale?

Enda masinal vahetasin vedrud ära (ühtlasi talvele mõeldes) ja suurem kummirull ka nüüd all (thx Indrek & Mell), ehk sellest neljast sentimeetrist lisakliirensist kruusalõigul piisab...
12.10.2002 at 00:03 Last edited 12.10.2002 at 00:05 by devilc (Moderator)
rustang
  
Moderator
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
No ega ikka ei piisanud küll. Või mis? Mina igatahes jäin tahaotsa, selline rada madalale raskele USA-kale ei sobi ja ega ma ei oska kruusa/mulla peal sõita ka. Veidi lohutust pakkus loosiauhind :)
13.10.2002 at 22:54
peep
 
Moderator
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
Kevadel saavad kohalikud sinna rajale kardula maha panna aga tänavaautodele see künnitöö eriti ei sobi - isegi kõrvaltvaataja jaoks oli see tiba valus tegevus.

Tundus muidu selline hp. rada olevat, mitu asfaldil kiirendust ülesmäge.
13.10.2002 at 23:12 Last edited 13.10.2002 at 23:14 by peep (Moderator)
rustang
  
Moderator
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
quote:
peep: Kevadel saavad kohalikud sinna rajale kardula maha panna

Tavaolukorras ei oleks mõttessegi tulnud sealt kartlivagudest läbi sõita (Kalevipoja kartulipõld) aga vanemad olijad ütlesid, et ära põe, pehme muld, see ei tee midagi. Ega vist ei teinudki, palju hullemad olid teravad asfaldiääred, mille vastu radika aluse tala veidi kõveraks lõin. Esipamper sai ka kuskil hoobi ja natuke värvi maas aga muidu jäi masin terveks.

Mis puutub HP-desse, siis üks parema HP/kg suhtega auto, Lille sinine ei saanud ka esikolmikusse. Ilmne neliveo rada ikkagi, asfaldil 2WD ju tihti samas sekundis kui 4WD aga siin ntx Lill 10 sek aeglasem kui Murakas!
14.10.2002 at 10:39
devilc
Moderator
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
Minul polnud häda kedagist - kliirensist jätkus täiesti. Seal põllu peal kündsin küll tiba, aga nagu öeldud, oli see pehme muld... Ainus asfaldi äär, mida mina nägin, oligi just sealt põllult välja keeramisel, aga sinna sattusid ainult siis, kui lasid selle superaeglase vasakpöörde kurvi pikaks, mida ma õnneks ei teinud.

Ideaalne oleks olnud muidugi, kui põld oleks mingi põkaga vahepeal kinni pressitud. Muidu oli rada täitsa huvitav, mis sest, et tagaveolisi mitte soosiv. (Senikaua, kui enda rallisõiduoskused eriti kriitikat ei kannata, ma rajameistreid ei sõima, eeldusel, et mingeid absurdseid autolõhkumise kohti sees pole.)

Lõpumäest üles oli jah kiirendamisega raskusi, mina pidin esimese sisse raiuma.

Edit: kas keegi oskab öelda, mis alusel topikud sinna esilehele "foorumis jutuks" alla ilmuvad?
14.10.2002 at 12:26 Last edited 14.10.2002 at 12:33 by devilc (Moderator)
PlyVal64
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
Jälle kord igati õnnestunud üritus, vaid rada vist liiglühikeseks jäi? Aga pikemat olevat kah raske teha(just devilci kirjeldet hirmu tõttu), kuigi oleks ju saanud 50/50 asfaldt/kruus....
Aga suurim rõõm oli ikkagi see, et vähemalt minu silmis tegid ennast "suured" rallimehed täis(mida mõni võitja lõpuks ka tunnistas). Aeglaselt kihutamine(igamehe rajad) tähendab sõiduoskust, kiirelt sama tegemine("päris" rallid ja sprindid) vaid hirmust üleolemist, mis muidugi päris suurt treeningut nõuab. Kumbki osalenud spetsauto(Ibiza 2WDs ja G.Tamme Impreza 4WDs) ei suutnud mingit konkurentsi pakkuda klassi tippudele ... Eriti hale oli vahe 4WD klassis: 1,1 km peale parimate katsete vahe 1,6 sek. tänavaauto kasuks! Aga muidugi, Remmak, kes muidu Imprezaga sõidab, sõitis seekord kah Lancer Evo VIga. Ja väitis Subaru väga kehva olevat Mitsu kõrval. Äkki sealt need vahed?
Ja omamoodi rõõm oli ka uue võitja tekkimine(teades tema investeeringuid autosse!), mees sai lõpuks väärilise tasu.
Ja loomulikult oli häämeel Avo üle, kes väärilise tasu vast sai, et rahvale ikka ÕIGET mootorihäält kah tutvustas.
14.10.2002 at 12:46
rustang
  
Moderator
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
quote:
PlyVal64: G.Tamme Impreza 4WDs ei suutnud mingit konkurentsi pakkuda klassi tippudele ...
Tamme Impreza N3 klassis, seega ntx. sisselase "kägistatud" vastava seibiga. Rallimeeste väitel aga eesotsa "tänavaautodel" kõik lõõrid lahti jne. - Samas jälle võiks N auto olla jäigem ja kergem... ei tea. Ralli Saaremaal ka tulemas, ehk ei tahetud viimast võtta?
14.10.2002 at 13:08
spinner
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
Raja keerukusele ja põnevusele hindeks puhas 5. Raja pikkusele hinne 4. Kiirelt sai kuidagi otsa :) Enda sõidule nagu ikka hindeks 3. Järgmisel hooajal selle hindega enam leppida ei tahaks.
Hinge jäi küll veidi kriipima esimese vooru aja tühistamine väidetava kas puute või torbiku ümberajamise eest kolmandas punktis. Kuna otse sisse ei sõitnud ühelegi ja enda arvates sõitsin neist mööda ka piisava varuga (vähemalt autosse ei kostnud ühtegi kopsu ja ratta alt ka midagi läbi ei käinud), siis on lihtsalt mõru meel. Samas, tõusnud oleksin ainult ühe koha võrra.

Tegin hommikul kiire ja endale positiivse statistika: Ajakaotus võitjale (2wd) protsentides on iga osaletud võistlusega kahanenud. Viimasel võistlusel mahtusin juba 107% sisse :D

Üks ideekene ka sähvatas. Pealtvaatajate seisukohast ei oska öelda, aga ntx mulle oleks tohutult meeldinud see rada ka vastupidi läbi sõita. Esimesest mäest alla väike torbiku-shikaan oleks juba üsnagi lõbus olnud :lol

Ja et see uus hooaeg ka nii kaugel peab olema :p
14.10.2002 at 13:35
Kaido
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
Üritus oli hea, natuke naakusin korraldajatega tokkide pärast (mitte enda näitel). Kui pildid kätte saab, siis nokin välja devilc mullas püherdamas ja pistan selle kuhugi mx-5 foorumisse, mees pannakse kirikuvande alla :-) Imekombel jäi spoiler terveks, olin lappimisega juba ette arvestanud, eilne sõit oli ses mõttes nagu tasuta. Nägin unenägudes ka rustangi skalpi elutoa seinal, järgmine kord me veel vaatame seda asja...
14.10.2002 at 15:13
rustang
  
Moderator
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
quote:
Kaido:Nägin unenägudes ka rustangi skalpi elutoa seinal, järgmine kord me veel vaatame seda asja...
See oli jah mu ainuke lohutus, et keegi minust ka tahapoole jäi :)
14.10.2002 at 15:25
devilc
Moderator
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
quote:
Kaido:Kui pildid kätte saab, siis nokin välja devilc mullas püherdamas ja pistan selle kuhugi mx-5 foorumisse, mees pannakse kirikuvande alla :-)
:D :D :D Ei jõua ära oodata, kui pildid valmis, anna ASAP teada!
14.10.2002 at 15:30 Last edited 14.10.2002 at 15:30 by devilc (Moderator)
Kaido
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
quote:
devilc:
quote:
Kaido:Kui pildid kätte saab, siis nokin välja devilc mullas püherdamas ja pistan selle kuhugi mx-5 foorumisse, mees pannakse kirikuvande alla :-)
:D :D :D Ei jõua ära oodata, kui pildid valmis, anna ASAP teada!


Saab tehtud.
14.10.2002 at 15:42
valloj
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
rustang, devilc, kaido, te vist juba teate mida teha :-)

Niivähe kui seekord on.

Trailer on üleval samas kohas

http://akamai.kolhoos.ee/valloj/igamehe/viimsi2002/
14.10.2002 at 18:53
JustMe
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
quote:
valloj: rustang, devilc, kaido, te vist juba teate mida teha :-)

Niivähe kui seekord on.

Trailer on üleval samas kohas

http://akamai.kolhoos.ee/valloj/igamehe/viimsi2002/
Millal tuleb täispikk film? või äkki saab ka nr 22-st Mazda 323-st miskit kui üldse on , mudugi võin ma ka filmi ära oodata.

Mudu üritusest endast:
Mulle täitsa meeldis, mitte mudugi samahea kui eelmine aasta aga siiski selle aasta paremuselt kolmas koht vist üritusele ( parimad olid vasalemma ja aravete ).
Lõpus mudugi üksa asfalti äär ning see mullaauk olid pahad aga nuh, neid ikka tekib :)
Enda 16nda kohaga ei saa rahul olla , kuna olin esimene kes punktist ilma jäi :p
Kohtumiseni järgmisel aastal :)

Mitteametlik punktitabel kah http://www.hot.ee/rallipesakond
14.10.2002 at 19:41 Last edited 14.10.2002 at 23:18 by JustMe
valloj
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
Mine vaata. :)
Kahjuks kole napilt oli Sind.

Pika videoga läheb tiba aega, vahepeal peab tööd ka tegema.

Vallo
15.10.2002 at 13:32
valloj
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
Hi

Pikk video (mpg) on nüüd üleval, divx -iga läheb veel tiba aega .

http://akamai.kolhoos.ee/valloj/igamehe/viimsi2002/
17.10.2002 at 15:10
memphis
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
küsimus kasutajale valloj.
Mis on selle loo nimi mis seal viimsi traileris taustaks mängib.


ette tänades memphis.
18.10.2002 at 19:30
valloj
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
quote:
memphis: küsimus kasutajale valloj.
Mis on selle loo nimi mis seal viimsi traileris taustaks mängib.


The Cure - Never Enough

Vallo
21.10.2002 at 10:21
memphis
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
tänud :)
21.10.2002 at 15:42
rustang
  
Moderator
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
quote:
devilc: Ei jõua ära oodata, kui pildid valmis, anna ASAP teada!

Kas teistele ka pilte näidatasse?
29.10.2002 at 18:25
devilc
Moderator
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
quote:
rustang:Kas teistele ka pilte näidatasse?
Heh, pole neid veel minulgi.
29.10.2002 at 22:07
Kaido
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
quote:
devilc:
quote:
rustang:Kas teistele ka pilte näidatasse?
Heh, pole neid veel minulgi.


Sain Roosti käest ajakirja jaoks 5 pilti, õnnetuseks pole neil ei sind ega rustangit. Sain eile ühe plaadi selle hooaja rahvaralli piltidega, IM sprinti vist on samuti. Laenasin selle kohe edasi, täna õhtul saan tagasi ja eks siis näeb...
30.10.2002 at 12:03
Kaido
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
Devilc, Priit ja rustang: vaatan pildid üle alles Esmaspäeval, kui teid leian siis võin saata meilile. Ühtlasi tuletan meelde, et IM Sprindi lõpetamine on homme, 02.11.02 Tallinna Botaanikaaia palmimajas (Kloostrimetsa tee 54), algusega 17.00.
01.11.2002 at 19:15
rustang
  
Moderator
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
01.11.2002 at 00:59 Last edited 01.11.2002 at 00:59 by rustang (Moderator)
peep
 
Moderator
Viimsi Igamehe Sprint 13.10.
Mulle millegipärast meenusid kohe hiljaaegu laialt levinud pildid Suzukist ja porilombist, ainult seda turukotiga vanameest pole...:D
01.11.2002 at 01:10
tqhq.ee foorum : Üritused : Viimsi Igamehe Sprint 13.10.   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.