register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge Challenger 2013   1 2 3  
Poster Message
Lowrider
Dodge Challenger 2013
quote:
Check Engine: Kiiruskaamerast võib päris vinge pilt tulla. Kuidas muidu koostekvaliteet ja materjalid salongis on? On siis edasihüpe toimunud ka võrreldes eelmiste mudelitega nagu USA ajakirjandus räägib? Juhtusin ükspäev vaatma "Fifth geari" ülevaadet uuest 300C'st ja seal kukusid peeglid laest ja paneelid küljest ning viriseti üldiselt ka sisu üle.
Vaatasin ka nüüd selle Fifth Geari läbi, päris pettumus tegelt :D . Ma olin koguaeg arvamusel et uue generatsiooni 300 on päris korraliku interjööriga. Kahju muidugi et nad SRT8't ei testind ja mingi baasmudel neil kasutusel oli. SRT8'l vist odav plastmass armatuuril nahaga kaetud ja istmed paremad.
22.02.2014 at 13:18
Check Engine
Dodge Challenger 2013
quote:
Lowrider:
quote:
Check Engine: Kiiruskaamerast võib päris vinge pilt tulla. Kuidas muidu koostekvaliteet ja materjalid salongis on? On siis edasihüpe toimunud ka võrreldes eelmiste mudelitega nagu USA ajakirjandus räägib? Juhtusin ükspäev vaatma "Fifth geari" ülevaadet uuest 300C'st ja seal kukusid peeglid laest ja paneelid küljest ning viriseti üldiselt ka sisu üle.
Vaatasin ka nüüd selle Fifth Geari läbi, päris pettumus tegelt :D . Ma olin koguaeg arvamusel et uue generatsiooni 300 on päris korraliku interjööriga. Kahju muidugi et nad SRT8't ei testind ja mingi baasmudel neil kasutusel oli. SRT8'l vist odav plastmass armatuuril nahaga kaetud ja istmed paremad.
Eks seal oli palju juurde ka pandud ja pool kindlasti lavastatud.
22.02.2014 at 14:45
mrtn
Dodge Challenger 2013
quote:
Maik: sisu pilt http://mobiblaze.info/wp-content/uploads/2013/07/2010-dodge-challenger-srt8-interiordodge-challenger-srt8-interior-dodge-charger---specs-videos-ohgrzvoq.jpg

Mõnus ligadi-logadi aknatihend ja uksepaneel.
22.02.2014 at 16:17
spiid
Dodge Challenger 2013
Sisu kohta ütleks niipalju, et ukse ja tooli katted on väga head, korralik materjal, tundub sellinne seemisnahkne. Samas kui sisu üldiselt vaadata, siis on see üpriski lihtne, armatuur on tavaline odav plastik ja egas silmale vaadates ka ei tundu see mootori ja välimusega kooskõlas olevat. Kuskil miskit ei logise, ega ära ei kuku.
Nüüd on kuu aega sõidetud, ligi 2000 km läbitud ja aina paremaks tunne muutub. Millest tunnen puudust, on mäluga juhiiste. Lisaks siis veel juba räägitud distantsihoidja. Vihmaandur oleks väga hea. Meediakeskusel ei peaks robot muudkui mölisema, kui keegi helistab ja kui tel kõne on lõpetatud. Esimesed parkimisandurid võiks ka olla. Pagasniku avamismootor oleks abiks, või äärmisel juhul seespool käepide või rihm, millest selle saaks ilma käsi määrimata kinni tõmmata.

04.03.2014 at 17:30
Check Engine
Dodge Challenger 2013
Mees sa oled ära harjunud et Mersu kõik ettetaha ära teeb. Dodge on inimesele tehtud ja inimene peab ise ka midagi tegema :)
Raske uskuda seda meediakeskuse asja, kas oled manuaalist ikka järgi vaadanud ja tõesti muuta ei saa? Manuaal on inglise või mehhiko keelne?
04.03.2014 at 19:51
rivo09
Dodge Challenger 2013
quote:
Check Engine: Mees sa oled ära harjunud et Mersu kõik ettetaha ära teeb. Dodge on inimesele tehtud ja inimene peab ise ka midagi tegema :)
Raske uskuda seda meediakeskuse asja, kas oled manuaalist ikka järgi vaadanud ja tõesti muuta ei saa? Manuaal on inglise või mehhiko keelne?

Manual on tänapäeval kodulehel olemas ,sealt saab lugeda.
04.03.2014 at 21:18
spiid
Dodge Challenger 2013
Võibolla tõesti. Aga eks ma harjun ümber :)
04.03.2014 at 21:46
Rein000
 
Dodge Challenger 2013
Jah, "liigse" mugavusega harjub kähku, hiljme on tunne, et see on elu loomulik osa.
04.03.2014 at 21:56
harrivaherph
Dodge Challenger 2013
Endale jäi ka lõpuks ette. Ilus elukas on teine.




12.03.2014 at 23:14
otsiabi
 
Dodge Challenger 2013
challenger täidab juba mersu funktsioone ja kohustusi ka, et viimane on juba üleliigseks osutunud? :)

____________________________
'64 T-bird
'71 F100
'74 Charger
'86 STW
12.05.2014 at 21:32
Peeter82
 
Dodge Challenger 2013
terviseid kassile :)

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
22.07.2014 at 10:15
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge Challenger 2013   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.