register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Camaro Type LT   1 2  
Poster Message
BlingBling
Chevrolet Camaro Type LT
Terv

Sai soetatud endale esimene Camaro.

02.03.2014 at 19:29 3 edits. Last edited 26.03.2015 at 20:06 by BlingBling
ervin
Chevrolet Camaro Type LT
kunagi sai selle auto teemal natuke (kaasa) mõeldud ja üks tähelepanek oli, et valgustuse kaasaegseks muutmisel oleks ehk abiks g-klassi valgustid, näiteks aftermarket luuptuled: http://alvadi.ee/varuosad/mercedes-benz/g-class-w461-463-1989/esituled/
02.03.2014 at 22:31
remy
Chevrolet Camaro Type LT
Ilus auto, tee kapoti alt ja sisust ka pilti. Kas see mitte 1975 aasta masin pole?
03.03.2014 at 09:59
Martin K
 
Chevrolet Camaro Type LT
Pildimeenutus aastatetaguselt American Car Showlt Tallinnas (http://tqhq.ee/dir.php?id=151):
03.03.2014 at 10:32
wax
 
Chevrolet Camaro Type LT
oi, see auto on juba vägaväga kaua eestis olnud :)
03.03.2014 at 13:43
PlyVal64
Chevrolet Camaro Type LT
quote:
ervin: kunagi sai selle auto teemal natuke (kaasa) mõeldud...
Aga oskad siis Sina või värske õnnelik omanik öelda, miks sellises korras, suisa näitusekõlbulikud, autod seisma jäävad ning hetkeolukorra piltidelt nähtavasse seisu jõuavad? Et siis jõuülekannet pole üldse jne.
Ma saan aru kasõi iseenda Ply näitel, et mistahes põhjustel, sitast tööst, määrde-etendusest jne kaob kaubanduslik välimus peale teatud aega otstarbekohast kasutamist, ei taha teist korda sama autot teha jne aga seda rohelist mäletangi vaid tollelt saku-purgi šõult.
Ehk pisut sisu teemasse Mõlgutusi usaraua omamisest.

Aga auto on mõnusalt vanakooli värk oma värvikombolt ja kogu olemiselt, soovitaks seda hoida ja vaat et edasigi arendada. Roheline pärla ja isegi flake on 2.gen Camaro puhul täitsa levinud aga koos nende ülilahedate kuldsete velgedega jääks nagu midagi puudu. Midagi sellist, mis oli popp selel auto tekke ja aktiivse kasutamise ajal, näiteks Ohio kunagiste kunstimeistrite Nolan Brothers stiilis. Kuna siin ju Victoria-Art ennast tutvustab, siis ei tohiks ometigi jälle Eestis asi suur probleem olla?
Kadunud stiil:
03.03.2014 at 14:40
BlingBling
Chevrolet Camaro Type LT
Kapoti alt ja sisust pole mõtet pilti teha kuna seal pole midagi.

Ja seda miks näitusekõlblikud autod seisma jäävad ma ei tea ja ei hakka spekuleerima kah.

Igatahes näen masinas palju potensiaali ja palju tööd.
03.03.2014 at 18:04
otsiabi
 
Chevrolet Camaro Type LT
quote:
PlyVal64:

Aga auto on mõnusalt vanakooli värk oma värvikombolt ja kogu olemiselt, soovitaks seda hoida ja vaat et edasigi arendada. Roheline pärla ja isegi flake on 2.gen Camaro puhul täitsa levinud aga koos nende ülilahedate kuldsete velgedega jääks nagu midagi puudu. Midagi sellist, mis oli popp selel auto tekke ja aktiivse kasutamise ajal, näiteks Ohio kunagiste kunstimeistrite Nolan Brothers stiilis. Kuna siin ju Victoria-Art ennast tutvustab, siis ei tohiks ometigi jälle Eestis asi suur probleem olla?
Kadunud stiil:



OT: kas on ikka hea mõte oma maitseeelistusi siin mõlgutama? sellisel juhul loodan et su valianti küll enam keegi ühegi usaraua "kaunistamisel" eeskujuks ei võta. bergi looming aga see-eest on küll väga sulnis tulem

____________________________
'64 T-bird
'71 F100
'74 Charger
'86 STW
03.03.2014 at 18:07
Maik
  
Chevrolet Camaro Type LT
Eks autod jäevad tavaliselt ikka seisma finantsi-motivatsiooni-aja koosmõjudel, või üks nendest.

Auto paistab kenam ja hindki minuarust oli hea lõpus vägagi.


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
03.03.2014 at 19:59
BlingBling
Chevrolet Camaro Type LT
quote:
Maik: Eks autod jäevad tavaliselt ikka seisma finantsi-motivatsiooni-aja koosmõjudel, või üks nendest.

Auto paistab kenam ja hindki minuarust oli hea lõpus vägagi.


Olen täitsa nõus
03.03.2014 at 21:25
R.Ott
 
Chevrolet Camaro Type LT
Eks see ajastutruu modifitseerimine jääb ikka neile inimestele, kes on meie oludes kasvõi läbi kümnete ja sadade artiklite ja võõramaiste netist loetud mälestuste sellega ühele lainele saanud. Selleks peab ikka väga sisse elama konkreetsesse scenesse. Raskendava asjaoluna - meil ju tol ajal... Ajalised ressursid on meil teadupärast piiratud ja kui ka tahaks, siis kõike ei suuda omandada ja eks igaühel ole oma varasematel emotsioonidel põhinev vaade sellele, mis masinast võiks saada.

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
03.03.2014 at 21:30
PlyVal64
Chevrolet Camaro Type LT
quote:
BlingBling:Põhimõtteliselt ma ei tea, mis ma selle autoga teen.

quote:
R.Ott: Eks see ajastutruu modifitseerimine jääb ikka neile inimestele, kes on meie oludes kasvõi läbi kümnete ja sadade artiklite ja võõramaiste netist loetud mälestuste sellega ühele lainele saanud. Selleks peab ikka väga sisse elama konkreetsesse scenesse. Raskendava asjaoluna - meil ju tol ajal... Ajalised ressursid on meil teadupärast piiratud ja kui ka tahaks, siis kõike ei suuda omandada ja eks igaühel ole oma varasematel emotsioonidel põhinev vaade sellele, mis masinast võiks saada.
Nii on ja nii oli :lol Aga kuna uus õnnelik omanik ise ju väidab, et veel ei tea, mis Ta selle autoga teeb, on vaid enam-vähem mootori kombo vaimusilmas olemas, siis ma loen välja sealt, et inimene tahab mingit arvamust või arutelu.
On üks USA-raua ehitamise stiil, mis Eestis on täiesti puudu, sest meil lihtsalt pole olnud piisavalt pädevaid... maalreid! Ja ma pole kindel, et ka täna selliseid oleks! Jah, aerograafiga saadakse hakkama ja teatud mahus kindlasti ka metal flake'iga, mingil tasemel suudetakse ka pinstripe'da, teoorias suudetakse sadulsepatööd koos materjalivalikuga vastavalt teostada. Aga kas kõik kokku suudetakse siin kohapeal ja vähegi vastuvõetava hinnaga teha, et lõpp-tulem midagi selle ülipika threadi vääriline oleks ??? 1997/98 oli see võimatu.
Lihtsalt minule kangastus selle kena rohelise kere ja kuldsete velgedega kohe see "kadunud" stiil. Mitte, et see stiil minu vaieldamatu lemmik oleks rodinduses aga need autod on alati teistest erinevad ja ülimalt detailirohked. edit: Ja meeste endi teksti järgi on see "imelihtne ja kiire töö" :D Nunuuh...
Kui üks "tavaline" hobiauto on olemas, siis teine võiks ju absoluutselt eriline olla? Ehk lihtsalt suunamine, mida kõike maailmas siiski tehakse ;)
04.03.2014 at 12:38 1 edit. Last edited 04.03.2014 at 12:58 by PlyVal64
BlingBling
Chevrolet Camaro Type LT
Kui kellelgi on huvi endale selline auto osta siis võib mulle e-mailile pakkumise saata. Ise hinda ütlema ei hakka aga ala pakkumised 1000 jätta ära.

Otsest müügimõtet pole aga pakkumised võtan vastu sest tuli paar teist mõtet.
08.03.2014 at 22:30
DevilDeVille
  
Chevrolet Camaro Type LT
Soliidsem oleks ikka inimestele ise hind kirjastada. Kui Märteni küsimishind oli 4500 ja sealt va kauplemiseosak maha võtta, siis kas huviline (mitte mina) peaks sinupoole pöörduma umbes 4000 juudirublase rahapakiga?

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
09.03.2014 at 11:52
BlingBling
Chevrolet Camaro Type LT
Minuga on võimalik ainult hinnas juurde kaubelda...

09.03.2014 at 21:50
Maik
  
Chevrolet Camaro Type LT
Kuna sul on soov vabaneda,siis ma arvan,et auto ostuhind + kaasnevad raha ja sinupoolsed ajakulud on õigustatud juurdeküsimine,seega 4k see auto hind olla ei saa :)

4,5-5 oleks ma arvan hea hind ja ma nägin selle auto viimast hinda vist ,nii,et ...
NB ! Võibolla annaks kõrgemalt ka müüa,aga mitte tqhq foorumis,kus see hind avalikult oli

kel tahe, sel raha ja jalad. Selle raha eest autot küll.


nettiauto.com saad teha kuulutuse,esimene kuu on tasuta (in your face auto24.ee) ,
järgmine kuu oleks 3 eur (in your face auto24.ee) ,kuid seda ei ole võimalik maksta,mitte kuidagi eesti vahenditega,
ja ma uurisin veel ekstra . Ehk pead iga kuu tegema uuesti kuulutuse, tasuta,loomulikult :)

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
09.03.2014 at 23:06 2 edits. Last edited 09.03.2014 at 23:15 by Maik
BlingBling
Chevrolet Camaro Type LT
Plaan mootoriga on selline, et kui aprilli kuu alguseks uut mootorit ei leia siis ostan vana mootori Erkki käest välja... Vana mootor tundus igati hea mõte (uue sisuga ikkagi)

Seda autot enam müüki ei tule... Pigem panen teise auto müüki aga see on ka kaheldav.
19.04.2014 at 12:34
BlingBling
Chevrolet Camaro Type LT
1
27.05.2014 at 23:31 1 edit. Last edited 26.03.2015 at 20:06 by BlingBling
DevilDeVille
  
Chevrolet Camaro Type LT
Terv

Müüa Camaro LT, 1975a. 4000 eurot.

Pildid: http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=41941

56812772
Harjumaa


Paljuga kaubaks läks siis? 3500?

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
17.06.2014 at 18:48
BlingBling
Chevrolet Camaro Type LT
quote:
DevilDeVille: Terv

Müüa Camaro LT, 1975a. 4000 eurot.

Pildid: http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=41941

56812772
Harjumaa


Paljuga kaubaks läks siis? 3500?

See nüüd küll jääb minu teada.
18.06.2014 at 17:49
BlingBling
Chevrolet Camaro Type LT
Nii, mootor läks lõpuks töösse. Usaldasin selle töö Erkki-le

Alumine osa on 4 poldi plokk: uued saaled, tasakaalustatud väntvõll (soome), uued kolvid, plokk üle puuritud jne.
Üleval siis hetkel: Malm pead suurte klappidega, uus nukk, uus sisselase

Vaja veel: korralikku karpat, jagajat, starterit, genekat, käigukasti, custom gardaani, veepumpa ja kindlasti uusi valuvelgi :) .


Järgmine aasta masinat veel näha ei saa. Vist

18.09.2014 at 22:12 2 edits. Last edited 26.03.2015 at 20:06 by BlingBling
DevilDeVille
  
Chevrolet Camaro Type LT
Tuleb siis tänavale või läheb müüki? Ja kas müügihind sisaldab juba Soome ja Erkki kulusid?

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
15.02.2015 at 23:03
BlingBling
Chevrolet Camaro Type LT
quote:
DevilDeVille: Tuleb siis tänavale või läheb müüki? Ja kas müügihind sisaldab juba Soome ja Erkki kulusid?

Kui lähipäevil (nädal - kaks) keegi huvi ülesse näitab siis kõik kulud on selle hinna sees. Ja ega ma teda kaua müügis hoia, kui auto juurde lähen siis peale seda võtan jälle müügist maha. Auto kõrval mõtted muutuvad (müümise osas).

Eks ta tuleb kunagi tänavale kindlasti, kas minu või kellegi teise käes.
16.02.2015 at 17:52
BlingBling
Chevrolet Camaro Type LT
Kahjuks MÜÜDUD
10.03.2015 at 17:58
Motorist
  
Chevrolet Camaro Type LT
Uus kodulinn pidavat Tartu tulema.... naised saunas rääkisid :D

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
10.03.2015 at 22:58
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Camaro Type LT   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.