register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Kala foorumiga!   1 2  
Poster Message
Timo
  
Kala foorumiga!
Kas viga on minu arvutis, või on foorumil mingi kala sees. Vahepeal mõnele teemale klikates loobib mingeid uusi aknaid lahti ja õnnitleb võidu puhul!

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
20.03.2014 at 21:15
Fog
 
Kala foorumiga!
quote:
Timo: Kas viga on minu arvutis, või on foorumil mingi kala sees. Vahepeal mõnele teemale klikates loobib mingeid uusi aknaid lahti ja õnnitleb võidu puhul!
Pigem hetkel peaksid oma arvuti poole vaatama, vastasel juhul oleks seda kõigil tunda.


____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
20.03.2014 at 21:19
Maik
  
Kala foorumiga!
tõmba spybot nimeline programm näiteks googlest ,sellega scan.

võib olla ka mingi hiljuti installitud programm olla.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
20.03.2014 at 23:38 1 edit. Last edited 20.03.2014 at 23:38 by Maik
Tyymiiz
 
Kala foorumiga!
mul oli vahepeal sama viga tegelikult saad seda jälgida nii et osad sõnad on tumesinised ja all triibuga siis sinna minnes hiirega peale, lööb väikse lisaakna lahti see on jah seotud mingi toolbari v otsingumootoriga ! Olen sama viga kogenud mingi het kaob ära ! mul kadus lihtsalt.

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
21.03.2014 at 11:23
anryo
  
Kala foorumiga!
Kas ma olen ainuke, kel juba mitmendat korda mingit teemat avades viskab lahti hoopis selline lehekülg?
http://www.themillionaireinpjs.net/lp/rbee/hbax?RefCode=55VGuNvL5RGOnfCw-y6zVQkgIAAAAAAAAWNIgAAAAAAA&rfx=55VGuNvL5RGOnfCw-y6zVQkgIAAAAAAAAWNIgAAAAAAA&t=19290024


____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
05.02.2016 at 09:41 1 edit. Last edited 05.02.2016 at 09:41 by anryo
kaimex
Kala foorumiga!
Tõmba alustuseks endale adblock ja usun, et see lahendab su mured. :)
05.02.2016 at 09:43
newton
 
Moderator
Kala foorumiga!
No see foorum ju ei serveeri reklaame, nii et adblockiga ei peaks siin midagi teha olema. Kui siit suva lehed avanevad, siis on midagi pahasti kas kasutaja arvutiga või foorumiga. Pigem kahtlustaks esimest praegu, ei märka pealiskaudsel vaatlusel, et foorumi poolt midagi kahtlast kaasa pannakse. Või mis teema/lingi pealt täpselt sul see probleem avaldub?
05.02.2016 at 11:50
anryo
  
Kala foorumiga!
Adblock on peal, aga selles ei saa asi olla, arvan ka mina.
Eile juhtus paar korda seda suvaliste teemadega ja täna hommikul mingi muu teemaga. Aga ei mäleta, mis teema täpsemalt. Oleks iga kord erinev lehekülg aga et iga kord just seesama, mille lingi panin. See oli imelik minu arvates.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
05.02.2016 at 12:14
DevilDeVille
  
Kala foorumiga!
Keegi türbel on ikka sinu enda arvutuslükatisse pesapunund.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
05.02.2016 at 13:17
kaimex
Kala foorumiga!
quote:
DevilDeVille: Keegi türbel on ikka sinu enda arvutuslükatisse pesapunund.
+1. Tõmba mõni korralikum viirusetõrje. :)
05.02.2016 at 13:38
rustang
  
Moderator
Kala foorumiga!
Brauseri hijackereid viirusetõrje reeglina ei avasta. Sõltuvalt brauserist ja pahalase iseloomust võib aidata brauseri uninstall, kasutajaprofiili delete ja seejärel brauseri uus install.
05.02.2016 at 14:04
Yll
Kala foorumiga!
Mina olen siiani igasugu tuntud ja tundmata tõbrastest lahti saanud järgmiste tööriistadega:

http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/dl/126/

http://www.bleepingcomputer.com/download/junkware-removal-tool/dl/131/

http://www.bleepingcomputer.com/download/malwarebytes-anti-malware/dl/7/

http://get.hitmanpro.com/

Terv. Üllar





05.02.2016 at 15:07
Madlobster
Kala foorumiga!
Peale opera ja addblocki installi minu mured lõppesid
Chromi kasutades oli pidev ja pidev jama koguaeg uninstallisin ja installisin ja scannisin ja googeldasin ja ei saanud mina sellest rämpsust lahti. Lisaks oli pidev jama id kaardiga jms.
Opera on töötanud nüüd väga pikalt ja ei ole sellist jama enam olnud.
Mis brauserit kasutad? Ühe brauseri pealt teise peale minnes on alguses jama (oled harjunud ühtemoodi) aga kui ära harjuda siis pole probleemi.
Chromi brauser hakkas mul igast jama viskama juba fresh win install ja chrome. Ma ei tea mis krdi uss sinna sisse poeb aga miljonite ja iphonede sadu oli koos muu rämpsuga nii suur et need iponed enam minu kappidesse ära ei mahtunud.
05.02.2016 at 15:36
mrtn
Kala foorumiga!
Mul on vist elus korra mingi jura brauserisse sattunud. Viirusetõrjeid ei kasuta.

Brauseritest on igapäevaselt kasutusel Chrome, FF ja Safari, seega asi pole brauseris vaid kasutamises.
05.02.2016 at 16:18
Madlobster
Kala foorumiga!
quote:
mrtn: Mul on vist elus korra mingi jura brauserisse sattunud. Viirusetõrjeid ei kasuta.

Brauseritest on igapäevaselt kasutusel Chrome, FF ja Safari, seega asi pole brauseris vaid kasutamises.

Värske win 10ne install koos viirusetõrje updatega ja chrome ja jama algas (ei käinud paljaid perseid vahtimas ega neegrimaamiljoneid jahtimas vms).
Ei ole mõtet pläristada et viga kasutamises. Sul on lihtsalt hästi. Ma ei tea kõike, mis kanaleid pidi mingi uss sisse pääseb. Oled sa rohkem turvatud võrgus või on sul opsüsteemis mingi koma teisiti sätitud ja selletõttu mingid uksed kinni, mis teistel lahti ei tea. Linux, mac, win, mis versioon, mis võrgus jne jne. St alati pole mõtet süüdistada kasutajaid.

05.02.2016 at 16:27
mrtn
Kala foorumiga!
Rahu.

Win7, Mac, Android, IOS korraga, Telisa ja Elisa võrgud, tulemüüre pole peale standardruuterite. Kõik nii tehaselähedases seadistuses kui olla saab, viirusetõrjeid pole.

Lisatarkvaraks ainult Adblock Plus ja Facebook Purity (kus võimalik).

Kõik turvauuendused religioosselt peale tõmmatud. Ärge müstifitseerige arvutikasutamist. Tänapäevased seadmed on nii turvalised, et kui ise vales kohas "Yes!" ei vajuta, siis ei tule sulle ka midagi kahtlast sisse. Viiruste/troojalaste/lollvara installeerumine eeldab kasutajapoolset nõusolekut.
05.02.2016 at 17:14 1 edit. Last edited 05.02.2016 at 17:15 by mrtn
kaimex
Kala foorumiga!
Ega postimeest ainult lugedes ei saagi midagi tulla. Eks kõik olenebki mida teha. Ise kakun filme, muusikat jne.
05.02.2016 at 17:40
Madlobster
Kala foorumiga!
Ei viitsi vaielda.
Ma tean, mida ma installin ja mida ma ei installi. Kuhu yes või nõu vajutan. Turvalisusest on asi kaugel. Kogu it prügi on juba by defult manufactuureri poolt tagauksi ja nuhkvara täis poogitud. Võibolla on mingi lisa crackitud tarkvara natuke muditud chrome kaudu ussi ligi laskma või on minu ip kuskil mingi poisikluti käes pommitada (naabri arvuti näiteks on usse täis ja eks proovib samas võrgus ka teisi arvuteid või on mingi update katkiselt installitud ja mingi ukse lahti jätnud, mis scanneritele vastavad, et auk on siin ma ei tea (ma ei usu, et sa ka tead) Igatahes minu võrgus minu konfiguratsiooniga fresh install arvutites ei saa chromi kasutada. Proovitud sai kõiki blokkereid ja scannereid uninstalle ja reinstalle. Kus kala peitus ei suutnud tuvastada. Operaga harjumine võttis veidi aega ja mured murtud.
05.02.2016 at 18:06 1 edit. Last edited 05.02.2016 at 18:06 by Madlobster
kaimex
Kala foorumiga!
Puhas install on formatiga? Windowsi plaat on originaal? Igast jama saab ka netist programmidega kaasa ja mitte vähe...
05.02.2016 at 18:24
DevilDeVille
  
Kala foorumiga!
Windooza 7, Chrome Adblockiga, ei mingit eraldi viirusetõrjet ainult security essentials, mis windoozaga kaasareisis. 4 aastat ja 0 probleemi.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
05.02.2016 at 18:48
Madlobster
Kala foorumiga!
quote:
DevilDeVille: Windooza 7, Chrome Adblockiga, ei mingit eraldi viirusetõrjet ainult security essentials, mis windoozaga kaasareisis. 4 aastat ja 0 probleemi.

Jah ma kasutasin ka koguaeg chromi null probleemiga ilma mingi lisa tõrje tarkvarata win 7 win 8 jne. Miks järsku enam kasutada ei saa ei tea, probleemiga tegelemise viitsimus sai otsa ja sinna ta jäi.

Kisub liiga it foorumiks ära. Tahtsin lihtsalt teemaalgatajale öelda, et proovi teist browserit.
05.02.2016 at 18:52 1 edit. Last edited 05.02.2016 at 18:56 by Madlobster
rommel
Kala foorumiga!
Adblock plus-i puhul on võimalus kasutada Eesti lisa (skript), Delfit ja Postimeest on puhtam kuivem ja muretum lugeda.

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all
05.02.2016 at 21:31
tõnisson
 
Kala foorumiga!
Kala ei ole.

____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44
05.02.2016 at 00:28
Madlobster
Kala foorumiga!
quote:
rommel: Adblock plus-i puhul on võimalus kasutada Eesti lisa (skript), Delfit ja Postimeest on puhtam kuivem ja muretum lugeda.

Tänud :) kuigi oli suht puhas nüüd sai ikka täitsa heaks.
06.02.2016 at 08:08
2TEP60
  
Kala foorumiga!
kas ma olen loll või on Minu auto alt kaduma läinud teema "dodge ramcharger 1980".
Otsingu abil ka ei leia enam...

____________________________
May the spring be with us!!
13.05.2017 at 12:42
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Kala foorumiga!   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.