register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : HHR   1 2  
Poster Message
Astro-97
  
HHR
quote:
DevilDeVille: Minupoolne lühikokkuvõte - kui ostad kuju, siis osta parem HHR-i pilt seinale. Kui sellega sõita ka kavatsed, siis ainus vabandus oleks tomat.


pole seda 7+ kilo võtta, et automaadiga osta.... ja see on selgelt palju sellise auto eest :p

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
16.05.2014 at 09:26
DevilDeVille
  
HHR
quote:
Astro-97:


pole seda 7+ kilo võtta, et automaadiga osta.... ja see on selgelt palju sellise auto eest :p

Minu jutu mõte oli see, et neli kilo on selgelt palju sellise autolaadse toote eest. Mine osta pedekuningriigist kolme kiloga mõni siledam Roadmaster ja vala ülejäänud raha paaki.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
16.05.2014 at 09:27
Ri-Q.
 
HHR
quote:
DevilDeVille:
quote:
Astro-97:


pole seda 7+ kilo võtta, et automaadiga osta.... ja see on selgelt palju sellise auto eest :p

Minu jutu mõte oli see, et neli kilo on selgelt palju sellise autolaadse toote eest. Mine osta pedekuningriigist kolme kiloga mõni siledam Roadmaster ja vala ülejäänud raha paaki.

Tegelikult Sa ju tead, et kõik sõltub ikkagi maitsest. Ja need on erinevad.
Roadmasterit - tänapäeval juba pigem hobiauto - ei kannata kuidagi selle päris uue igapäevaliikuriga võrrelda.
Nelja kilo eest on seal küll: päris põnev välimus, madalad hooldekulud (Wagoneeri väitel), ilmselt täiesti korralik mugavusvarustus. Selle raha eest sama aastakäigu (ja eeldatavasti on eesmärgiks osta just uuem auto) vankrit, mis oluliselt rohkem pakuks, paraku ei leia.


____________________________
REC
BB
16.05.2014 at 21:37
DevilDeVille
  
HHR
Mugavusvarustus ju puudub, kui tomatit pole.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
17.05.2014 at 08:10
hunt
 
HHR
kui see aastane läbisõit 5000 km, siis hala suure kütusesöömise pealt küll jusku kohatu

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
17.05.2014 at 09:32
ivoalaska
 
HHR
Ah mis te jaurate, kui masin meeldib tee proovisõit ja kui endiselt meeldib, siis osta ära.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
17.05.2014 at 09:52
Astro-97
  
HHR
asi niikaugel, et esmaspäeval vormistama :p

eks kui käes, pajatan mis imeloom see on :)

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
31.05.2014 at 16:07
DevilDeVille
  
HHR
MOTT

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
31.05.2014 at 23:27
Astro-97
  
HHR
quote:
DevilDeVille: MOTT


... tarvis teada, tarvis tõestada variant ilmnes pärast ajaloo teada saamist. minu jaoks omasid tähtsust seal nii mõnigi asi, mis kahtlused lõpuks hajutas, olgu kuidas nende carfaxide ja autocheckide jms asjadega seal muidu on.
kuna lõpuks ilmnes mu oma autole täiesti ootamatust kohast reaalne ostja (vs kari tilkareid) ja see HHR on sellise hinnaga ikkagi saada, siis miks mitte proovida ka seda autot või seltsimees Deville jaoks autolaadset asja siis korra elus :)
aga kui ta lõpuks juba minu käes on, eks siis aeg näitab kuidas ma temaga hakkama saan.... uus ja võõras mehhiko maailm, natuke avastamist ja küll ka koostööd sealt tuleb :beer

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
01.06.2014 at 06:20
Vanapagan
 
HHR
quote:
Astro-97:
kuna lõpuks ilmnes mu oma autole täiesti ootamatust kohast reaalne ostja

Pole ka ime sest see ju üks ilusamatest Astrotest siinmaal. (enamus kõrgeid on vildakate sealauda akendega)
Istudes Astrost HHR-i on sama nagu diivanilt taburetile.
Aga ära pikalt põe, ma ise sõidan ka 0,8-se diisel Smardiga ja kiidan taevani.


____________________________
Smart CDI 0.8 30kW
01.06.2014 at 13:32
Astro-97
  
HHR
quote:
Vanapagan:
quote:
Astro-97:
kuna lõpuks ilmnes mu oma autole täiesti ootamatust kohast reaalne ostja

Pole ka ime sest see ju üks ilusamatest Astrotest siinmaal. (enamus kõrgeid on vildakate sealauda akendega)
Istudes Astrost HHR-i on sama nagu diivanilt taburetile.
Aga ära pikalt põe, ma ise sõidan ka 0,8-se diisel Smardiga ja kiidan taevani.


hehe..:)

samas, mul oli palju põhjusi miks müüsin. aga las olla, eluga lähme edasi :p


____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
01.06.2014 at 16:25
Astro-97
  
HHR
Nunii...

esimesed 100km läbitud, tõsiselt suur hulk ka :)
mis oskan öelda, pull auto on. see plastik seal sees väga ei häirigi, vähemalt on vaikne ja ei nagise kuskilt. üleüldse on ta vaikne auto (hetkel :) ).
manuaaliga sõitmise tuletasin ka üle 7a jälle meelde.. põnev on praegu linna vahel kangi ja pedaalidega mängida, kaua see põnevus kestab.. eks näe. oma olematu 2,4L kohta toimetab ta küll ja sõidab suht normaalselt, meeldib hästi tundlik gaasipedaal. muusika kohalt tundub, et kõlarid on väga head, eriti see tehase mingi pioneeri supaka moodi asi taga. originaalmakki sees ei ole, see on asendatud miski raadio-dvd asjaga ja kusjuures tal olid usa sagedused sees. pärast pikki otsinguid raadio settingutes avastasin miskid variandid põhja Ameerika 1 ja 2 ning lõuna Ameerika 1 ja 2. panin prooviks lõuna am 1 ja ette tulid eurosagedused, nüüd võib rahule jääda ja kuulata ka meie raadioid siin kohalikke. sisu on korralik, mingist imelikust nahast on istmed kõik. need on terved ja puhtad, istmed ise väga pehmed ei ole aga talutavad on :p
palju seda kompuutrit usaldada saab, ei tea.. aga hetkel minu sõitmisega näitab keskmiseks 9.3 õlivahetus sai ka tehtud...sisse läks täissünt 5w30

muid probleeme autol pole, ÜV läks puhtalt kuid üks asi oli ja selle loodan, et lahendab meie taevane kuningriik AB. ÜV avastati, et alt on natuke õline vasakpoolse poolassi juurest mis diffrisse jookseb.... pärast selgus, et poolassid loksuvad mõlemad ÜLES ALLA SEALT KUS NAD SISSE LÄHEVAD. lõtk on märkimisväärne... ei kujuta ette mis seal on, aga eks AB näitab järgmine nädal. hetkel on ikka tilgad all kui sõidust tulnud..
all on praegu 17" valukad ta enda omad, nendest soovin vabaneda ja panna sinna kas 15 või 16. pöörates käib rehv natuke vastu. kui on ideid, võin ka vahetada.... kirja järgi on 5x100 ja miski asi oli sel 39-43.

muus osas on auto tipp-topp ja eeskujulikus korras, hetkel olen rahul. eks aeg näitab kuhu see rahulolu aja jooksul läheb :p

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
04.06.2014 at 09:49 1 edit. Last edited 04.06.2014 at 09:52 by Astro-97
Astro-97
  
HHR
Tulen tagasi veel korra vana teema juurde...
Kuna Hr. Wagoneeri on raske telefoni kaudu tabada, et küsida infot, siis kirjutan siia:

Teksti on natuke kärbitud: "Just said alla pandud uued alumised õõtsad. Mitte, et neid oleks otseselt vaja olnud aga õõtsa tagumine puks olid paremal pool natuke pehme.selline väheke imelik. A no kui juba üle suure loigu tellimiseks läks, said mõlemale poole uued asjad. Alu. komplektsed õõtsad maksid 150.- usd/paar..."
Mul on siinkohal küsimus, et mismoodi see pehme puks õõtsas tunda andis? Kas kiskus rooli linnas sõites neis "vagudes" ja ujus pehmelt öeldes natuke? Ja see paarihind oli kus, kas Rockautos või abistas mõni kohalik butiik..

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
16.03.2016 at 16:04
wagoneer
HHR
Otseselt ei kiskunud ega ujunud. Lihtsalt ülevaatusel mainiti ja ise kangutades liikusid päris palju. Asjad ostis mul tuttav sealt kohapealt. Aga mäletamist mööda eBay-s sarnaste hindadega olid asjad toona. Rattalaagrid tagant järgi mõeldes kahisesid küll enne vahetust. Eriti parem poolne.

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
16.03.2016 at 16:33
Astro-97
  
HHR
Selge, tänud vastuse eest :smokin

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
16.03.2016 at 19:08
tqhq.ee foorum : Autod : HHR   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.