register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autogaas: :) või :( vol 2   .. 7 8 9 10 11 12 13 ..  
Poster Message
johndoe
Autogaas: :) või :( vol 2
See kuupäev on kuidagi EL poolt ette antud mis ajani peaks(peab) LPG madalamalt maksutama.
27.07.2017 at 18:47
mrtn
Autogaas: :) või :( vol 2
quote:
dodge525: Autogaasiga seonduvalt nüüd nii, et Olerexi tanklates oli Start-Stopp lüliti

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=42287&spid=353179#353179
27.07.2017 at 19:31
dodge525
Autogaas: :) või :( vol 2
quote:
mrtn:

mitte kõik eestlased (õnneks või kahjuks jääb igaühe enda otsustada) ei ela veel Tallinnas või selle ümbruses :)
27.07.2017 at 00:00
mrtn
Autogaas: :) või :( vol 2
quote:
dodge525:
quote:
mrtn:

mitte kõik eestlased (õnneks või kahjuks jääb igaühe enda otsustada) ei ela veel Tallinnas või selle ümbruses :)

Mis mõttes? Kus siis veel elatakse?
27.07.2017 at 00:27
Pets77
Autogaas: :) või :( vol 2


See nupu teema on sedusega reguleeritud ja Olerex kahjuks pidi need välja vahetama. Helistasin ja riidlesin nendega, kuid nad ei saa sinna midagi parata. Lihtsalt, et kui keegi tangib ja tekib autol leke, siis inimene ei märka seda ja võib juhtuda õnnetus(selline vastus sealt tuli).

Igaljuhul nad vabandasid ja ütlesid, et meeletult palju negatiivset tagasisidet on neile tulnud.


Mõõtsin korra ära talvel tankimise aja ja see kestis kõik kokku 10minti... -20 on ikka päris julm seda teha. Alexela on pannud mingised "toed" sinna nupu juurde ja tundub, et sellse väikse puukiiluga saab asja mugavamaks muuta, kuid nüüd jälle ka teibirull autosse.

____________________________
RAM 1500 Sport 4x4
Gmc Savana 04
Ford F150 Flareside 97
Ford F150 SuperCrew Cab 01
Dodge Durango 12
28.07.2017 at 13:20
patrik50
Autogaas: :) või :( vol 2
Kas keegi on pannud gaasiseadme Jeep Grand Cherokee ZJ peale? Kas on mingi variant balloon põhja alla ka paigutada või sellel mudelil ainus võimalik variant balloon pagasiruumis?
09.10.2017 at 10:13
mao123
Autogaas: :) või :( vol 2
97a Voyager 3.3 mootoriga. Pensuga sõites külmalt/soojalt käib nagu kell. Aga viimasel ajal gaasiga ei taha hästi töötada kui on just ümber lülitanud. Tühikäigu pöörded kõiguvad 400-1200 ja auto sureb peaaegu iga kord sõiduajal välja. Kui on rohkem sõitnud, siis kõikumine väheneb ja väljasuremist ei esine. Olen tõstnud ümber lülitamis temperatuuri ja muid seadistusi gaasi ajus aga midagi pole siiani aidanud.
03.11.2017 at 22:50
hents99
  
Autogaas: :) või :( vol 2
quote:
mao123: 97a Voyager 3.3 mootoriga. Pensuga sõites külmalt/soojalt käib nagu kell. Aga viimasel ajal gaasiga ei taha hästi töötada kui on just ümber lülitanud. Tühikäigu pöörded kõiguvad 400-1200 ja auto sureb peaaegu iga kord sõiduajal välja. Kui on rohkem sõitnud, siis kõikumine väheneb ja väljasuremist ei esine. Olen tõstnud ümber lülitamis temperatuuri ja muid seadistusi gaasi ajus aga midagi pole siiani aidanud.

Kui suur on gaasi rõhk? Vb vedru veidi väsinud ja vaja peale keerata.
Lambda võib segu vaid teatud piirides reguleerida.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
04.11.2017 at 10:08
mao123
Autogaas: :) või :( vol 2
quote:
hents99:
quote:
mao123: 97a Voyager 3.3 mootoriga. Pensuga sõites külmalt/soojalt käib nagu kell. Aga viimasel ajal gaasiga ei taha hästi töötada kui on just ümber lülitanud. Tühikäigu pöörded kõiguvad 400-1200 ja auto sureb peaaegu iga kord sõiduajal välja. Kui on rohkem sõitnud, siis kõikumine väheneb ja väljasuremist ei esine. Olen tõstnud ümber lülitamis temperatuuri ja muid seadistusi gaasi ajus aga midagi pole siiani aidanud.

Kui suur on gaasi rõhk? Vb vedru veidi väsinud ja vaja peale keerata.
Lambda võib segu vaid teatud piirides reguleerida.

Rõhk peaks normis olema 1.1-1.2 (VERSUS süsteemi soovituslik vahemik 0.9-1.3bar).
Vähemalt kui autocalibration sai tehtud siis viimati ei hädaldanud et vaja juurde või maha keerata.
Ja muidugi võtmega veakoodide lugemise trikk annab oxygen o2 sensori veakoodi.

auto24 foorumis soovitati veel gaasipihustite puhastamist WD40`ga.

Võtsin pihustid lahti ja päris koledad olid seest. Mingi aeg tagasi sain töökaaslase käest kasutatud pihustid (või mis nende nimi on - miskine kolvi taoline vidin vedru sees) 5tk.
Panin need sisse ja ühe enda oma mille ära puhastasin. Halvemaks kindlasti ei läinud pigem parem. Eks hommikul külmalt käivitades ja sõites näeb täpsemalt, siis teeb uuesti autocallibration'i ja mapping'u.
04.11.2017 at 14:50 1 edit. Last edited 04.11.2017 at 19:19 by mao123
mrtn
Autogaas: :) või :( vol 2
Ma lasen iga 5000 km järel pudeli gaasipihusti puhastusvedeliku läbi koos paagitäie bensiiniga. Sa pole lasknud?

Paigaldaja poolt soovitatud 10K on liiga pikk välp.
04.11.2017 at 20:11
mao123
Autogaas: :) või :( vol 2
quote:
mrtn: Ma lasen iga 5000 km järel pudeli gaasipihusti puhastusvedeliku läbi koos paagitäie bensiiniga. Sa pole lasknud?

Paigaldaja poolt soovitatud 10K on liiga pikk välp.

Ei ole jah omanud gaasi autot nii kaua - ja natuke jääb selgusetuks kuidas bensiini sees olev lisa vedelik aitab gaasipihusteid puhastada ?

Aga tagasi probleemi juurde - oligi nende pihusti siseste magnetklappide viga - nüüd tühikäik ja muu korras.

Ja noh aju seaded olid ka nii paigast ära kui veel sai - need sai ka korda poola VERSUS`e kodulehelt saadud lahketele kontaktidele kes jagasid minuga viimast software ja seadistus nõkse.

Kas norm hinnaga neid pihusti klappe eestist ka saada on (vaja 6tk) ja tagavaraks üks filter ei teeks ka paha :)
05.11.2017 at 14:17
mrtn
Autogaas: :) või :( vol 2
quote:
mao123:ja natuke jääb selgusetuks kuidas bensiini sees olev lisa vedelik aitab gaasipihusteid puhastada ?


Krt, hea küsimus. Mul on otsepritsega mootor, gaas käib läbi samade pihustite. Öesnaga, ei kehti sinu masina puhul.
05.11.2017 at 14:29
tkt234
Autogaas: :) või :( vol 2
Ma käisin viimane kord Gaasiabis hoolduses ja seal meister ütles et mulle Gazland-s mingid jamad pihustid peale pandud ja polnud üldse korralikult gaasiseadet reguleeritud paigaldamisel! Ei soovita enam Gazland-i!
24.12.2017 at 22:24
mrtn
Autogaas: :) või :( vol 2
Ma olen nüüd poolteist aastat (38 Mm) LPG-ga sõitnud ja kui ma oleks teadnud enne paigaldust seda, mida ma tean praegu, siis 100% kindlalt ei laseks gaasiseadet paigaldada. Isegi relvaähvardusel mitte.
24.12.2017 at 01:30
Rein000
 
Autogaas: :) või :( vol 2
Hollandis pandud seadmed ja häälestused paremad? Pädevamad? Holland ju mitukümmend aastat gaasitab pm.
25.12.2017 at 12:12
dodge525
Autogaas: :) või :( vol 2
quote:
tkt234: Ma käisin viimane kord Gaasiabis hoolduses ja seal meister ütles et mulle Gazland-s mingid jamad pihustid peale pandud ja polnud üldse korralikult gaasiseadet reguleeritud paigaldamisel! Ei soovita enam Gazland-i!
Pole veel vist näinud gaasifirmat, kes teist paigaldajat või siis gaasifirmat maha ei teeks ja maa põhja ei vannuks. Ütleks nii, et pole veel aru saanud kelle kohta rohkem (jõuluteemaliselt) süsi visatakse ja kes pailapse rollis on. Aga siia võiks küsitluse lausa teha...

Soovin jätkuvaid rahulikke jõule.(kellel pere kellel auto seltsis)
25.12.2017 at 12:20
Pets77
Autogaas: :) või :( vol 2
quote:
mrtn: Ma olen nüüd poolteist aastat (38 Mm) LPG-ga sõitnud ja kui ma oleks teadnud enne paigaldust seda, mida ma tean praegu, siis 100% kindlalt ei laseks gaasiseadet paigaldada. Isegi relvaähvardusel mitte.


Tere. Kuulaks huviga, et mis keiss on/oli.


____________________________
RAM 1500 Sport 4x4
Gmc Savana 04
Ford F150 Flareside 97
Ford F150 SuperCrew Cab 01
Dodge Durango 12
25.12.2017 at 14:06
mrtn
Autogaas: :) või :( vol 2
quote:
Pets77:Tere. Kuulaks huviga, et mis keiss on/oli.


Ma pean kõik meelde tuletama, kuna hakkab kerge koblakas olema juba. Mul on nn 6. põlvkonna otsepritseseade (EcoBoost mootor). Igatahes - pihustid tahavad nüüd juba ca 3000 km pealt puhastusvedelikku saada (15 eurot pudel vms, alguses pidi 10K välp olema). Sellest annab märku vilets käivitumine ja ebaühtlane tühikäik. Korra on üks pihusti juba Hollandis pesus käinud (auto oli 2+ nädalat teeninduses selle pärast), aga see on ajutine lahendus. Erinevad veakoodiid ja nüüd viimase asjana ütles paagisisene pump üles. See läheb reedel vahetusse.

Igatahes, tasuvusaeg kaugeneb minust suurema hooga kui läheneb ja kui garantii läbi saab, siis on asi päris hapu.
25.12.2017 at 15:06
Rein000
 
Autogaas: :) või :( vol 2
Et mida uuemaks ja täiuslikumaks, seda sitemaks läheb!?
25.12.2017 at 16:55
mrtn
Autogaas: :) või :( vol 2
Ma pakun, et osa asjast on EcoBoosti kui otsepritsemootori spetsiifilised hädad. Lihtsalt gaasiseadme tootja lasi turule poolfabrikaadi.

Samas, perses pump on ikkagi puhtalt kvaliteediprobleem.
25.12.2017 at 18:26
Rein000
 
Autogaas: :) või :( vol 2
Gaasi pump siis eks ikka? Probleem oli rikkis jahutiga, mille tulemusena lendas lõdvik ja peale terve auto lõdvikute vahetust radikas.... Aurutisiis peale teist korda vahetati välja, aga sellega kaasnenud muud kulud ei huvitanud kedagi. Vandusin küll endale, et ei osta autot, millel gaas peal, aga nüüd üks hollandist toodune silmapiiril. Siin muidugi seda süsteemi ilmselt kasutama ei hakkaks!
25.12.2017 at 18:39
mrtn
Autogaas: :) või :( vol 2
Gaasipump muidugi.
25.12.2017 at 20:50
dodge525
Autogaas: :) või :( vol 2
quote:
mrtn:
Mul on nn 6. põlvkonna otsepritseseade (EcoBoost mootor).
Korra on üks pihusti juba Hollandis pesus käinud (auto oli 2+ nädalat teeninduses selle pärast), aga see on ajutine lahendus.
neid sisendeid kasutades on tegemist 99% tõenäosusega Gaznetiga....
... ja foorumit eelpoolt sirvides sai see ka kinnituse

quote:
alarsober: Gaznet´s kohapeal olemas kõik erinevad adapterid, astu enne reisi kindlalt läbi
OÜ Gaznet on ka "Prins" gaasiseadmete esindaja Eestis ning üle 10 aasta antud valdkonnaga tegelenud e. professionaalse vastuse saavad kõik siinses teemas esitatud ja ka paljud teised gaasi teemalised küsimused!
quote:
mrtn:Mul on teie 2.0 gaasiseade peal. Netis on palju vastakat infot, aga Fordi EcoBoost-mootoritel pidi olema probleeme nõe tekkega ümber pihustite, klappide ja kolbidel. Kas gaasiga sõites on mingit erinevust?

Kusjuures, mrtn, aasta hiljem sa pole ikka foorumis esitatud küsimusele vastust saanud- see ikka näitab natuke suhtumist.
Gazneti teema koha pealt võin oma masina paigalduse, probleemide ja probleemi lahenduse leidmise seisukohalt ka pika jutu kirjutada, lisakuludest selle tralli juures ei maksa rääkida- kokkuvõttes võib öelda- võibolla kuskil suudetakse ka see gaasitamine ilma probleemide ja trallita teha ja masin ning seadmed seedivad seda ja kestab aga kuidas selline firma üles leida? See on juba loteriivõit mida juhtub harva, tundub et hollandis nad siiski teavad, mida teevad, meil siin lihtsalt lastakse väga-väga üle nurkade. Põhiline vastus on- me oleme spetsialistide, me teame mida teeme, teil pole vaja muretseda. ho-ho-hooo.
Ehk siis soovime nüüd- gaasiga uude aastasse (peerugaasiga :D )
26.12.2017 at 12:49
epsum
Autogaas: :) või :( vol 2
Vot. Kellele mis, aga minul vähemasti on gaznetiga ainult head kogemused.. ja nende gaasitatud SRX minu käes sõitis murevabad 70tkm(ja sõidaks siiani, kui SRX'i muud tüüphädadad ei oleks minu motivatsiooni mutta tampinud)..

____________________________
srx '07
27.12.2017 at 02:03
dodge525
Autogaas: :) või :( vol 2
quote:
epsum: ...minu käes sõitis murevabad 70tkm...
Minul ka lõpuks sõidab ning isegi 100tkm juba aga selleni jõuda et murevabalt sõidaks, pidi kadalipu läbi tegema. Isegi prinsi enda tehnilise toega ise suhtlema.

Seoses gaasiga aga oleks küsimus suurele ringile- viimasel ajal on kuuldusi ja soovitusi, et gaasipihustid peaksid olema võimalikult püstises asendis, mitte pikali. Paljud installatsioonid on siiski tehtud pikali asendis pihustitega (räägime niisiis 4-dast põlvkonnast).

Oskab keegi seda tehnilist asjaolu täpsemalt kommenteerida?
On kasutajatel kogemusi pihustite vastupidavuse poole pealt (kulumine, mustuse kogunemine jne) pikali või püstises asendis?
28.12.2017 at 03:38
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autogaas: :) või :( vol 2   .. 7 8 9 10 11 12 13 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.