register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC I etapi tulemused   1 2 3 4 5  
Poster Message
Noobel
OKC I etapi tulemused
Hommik,

üritus oli meeldiv. ootused pidasid paika ja see on kõige meeldivam. Punktid said ka ära toodud, kuid siiski üks küsimus oleks Peebule:
Nimelt B-finaalis, alustasin viimasena ja kuskil sõidu keskel tegi keegi pirueti stardisirge lõpus (nime ei oska öelda). Sõitsin mööda ja ja pärast enam keegi minust mööda ei sõitnud. Seega oleks eeldatavalt pidanud olema 9.koht. Kuid äkki Peep teab täpsemalt, võimalik et sain mingi karistuse:)))

ei taha olla punktinorija, aga väikse selguse vastu pole mul küll midagi:)

peace@noobel
21.10.2002 at 10:18
BlueStang
 
OKC I etapi tulemused
quote:
rustang: Kuulge.... vaatan, et olin kvalifikatsioonis 13. aga startisin 14. kohalt, mrtn eest???

Meie kohad vist siis masinassepanijal vahetusse läinud:(


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
21.10.2002 at 10:56
PlyVal64
OKC I etapi tulemused
quote:
EtsKets: Võrdsemate võimaluste loomiseks pakun omaltpoolt välja ka sellise variandi: kõik kes seda loevad ja võistlusel osalevad - kirjutamatta reegel, finaaliks valib esimesena kardi oma finaali aeglaseim, viimasena siis kiireim!:) Stardijärjestus loomulikult aegade põhjal, nagu ikka!

Ma tahtsi juba eile seda pakkuda, kuid ei julgenud(saan veel pärast peksa kah...). See oleks sõitusid veelgi pingestavam. Mina poolt(mitte, et mul seekord kehvalt läks, vaid üleüldiselt)!
21.10.2002 at 11:16
peep
 
Moderator
OKC I etapi tulemused
Seekord mina ei kontrollinud kardikeskuse poolt paika pandud kvalifikatsiooniaegade edetabelit üle ehk peale juba mainitud Indrek/Jutulind segaduse võib seal veelgi vigu olla. Eks siis järgmine kord teeme paralleelselt need edetabelid, et vigu vältida.

Noobel - kuna ma ise ka B finaalis sõitsin, siis ei saanud ma ise kohti märkida aga ehk teised seal osalenud annavad ise teada kui nende koht vale tundub olevat. Nendest paberitest ma ei saa hästi sotti mis ja kes. Mäletan, et Fire oli finishis minu taga ja siis Etz aga kas Fire oli samal ringil või mitte ei oska öelda (momendil on tulemustes, et oli samal). Ehk palun kommentaare...

Järgmine kord siis palun, et keegi märgiks kohti selle sõidul kus ma ise osalen.:)
21.10.2002 at 11:17
Noobel
OKC I etapi tulemused
Noobel - kuna ma ise ka B finaalis sõitsin, siis ei saanud ma ise kohti märkida aga ehk teised seal osalenud annavad ise teada kui nende koht vale tundub olevat. Nendest paberitest ma ei saa hästi sotti mis ja kes. Mäletan, et Fire oli finishis minu taga ja siis Etz aga kas Fire oli samal ringil või mitte ei oska öelda (momendil on tulemustes, et oli samal). Ehk palun kommentaare...

Peep saan sinust täitsa aru ja probleeme ei ole.
21.10.2002 at 11:20
PlyVal64
OKC I etapi tulemused
quote:
peep: Ehk palun kommentaare...
Meie finaali kohta kah komm. Ollo vist sõitis ühe ringi rohkem, sest ta tuli minu järel alles boxi tagasi ... ehk peaks distantsiliselt võitja olema ... Ühesõnaga oli seal palju arusaamatut, ka teie finaalis ... aga kuna täpselt ringe ei lugenud, ei julge öelda ...
21.10.2002 at 11:42
Jutulind
OKC I etapi tulemused
Ummm ... Mina peaksin 2 korda suu kinni hoidma ...

( kõigepealt sain tänu ajasõitude algusepoole minu masina bensupaagikorgi lahkumisele topelt ajasõidud ja siis sattusin tänu kellegi näpukale veel B-finaali kah )

Seda võin öelda, et kohutavalt sant tunne on. Enne oli hea tunne.

Aga tegelikult oli ka selline lugu, et B finaalis tegi keegi ees pirueti, mispeale nii mina kui Noobel sellest kellestki möödusime ... Ei oska küll hetkel öelda, kes see keegi oli, kuid suur mees oli :) Seega keegi sai ringiga ja hiljem meist enam keegi ei möödunud. Niiet teoorias minul 8. ja Nooblil 9. koht peaks olema.


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
21.10.2002 at 11:47
peep
 
Moderator
OKC I etapi tulemused
Ply, ei saanud aru, mis Sa öelda tahtsid ??? Seda finaali vaatasin pealt ja esimesed kolm kohta on selged - seal pole mingit kahtlust. Kas Sinu arust olid Sa neljas oma sõidus ?
21.10.2002 at 11:47
peep
 
Moderator
OKC I etapi tulemused
quote:
Jutulind: Ummm ... Mina peaksin 2 korda suu kinni hoidma ...

( kõigepealt sain tänu ajasõitude algusepoole minu masina bensupaagikorgi lahkumisele topelt ajasõidud ja siis sattusin tänu kellegi näpukale veel B-finaali kah )

Seda võin öelda, et kohutavalt sant tunne on. Enne oli hea tunne.

Aga tegelikult oli ka selline lugu, et B finaalis tegi keegi ees pirueti, mispeale nii mina kui Noobel sellest kellestki möödusime ... Ei oska küll hetkel öelda, kes see keegi oli, kuid suur mees oli :) Seega keegi sai ringiga ja hiljem meist enam keegi ei möödunud. Niiet teoorias minul 8. ja Nooblil 9. koht peaks olema.


Mis näpukasse puutub siis selle pärast ära põe, see on nagu jalkas, et kui juba mingi otsus on tehtud mida muuta ei saa siis nii jääbki. Aga suure tõenäosusega on Teil õigus kohtade osas - mulle lihtsalt endale ei meenunud, et oleksin Fire'st mööda sõitnud. Tema see piruetitaja ilmselt oligi. Enne kui tabeli ümber teen ootaks veel tema kommentaari, kuna mul pole momendil pabereid kaasas ja ei saa sealt vaadata.
21.10.2002 at 11:50
PlyVal64
OKC I etapi tulemused
quote:
peep: Ply, ei saanud aru, mis Sa öelda tahtsid ??? Seda finaali vaatasin pealt ja esimesed kolm kohta on selged - seal pole mingit kahtlust. Kas Sinu arust olid Sa neljas oma sõidus ?
Ei, mina olin 5s: -1 ring võitjatest, kuid samal ringil olloga. Lihtsalt ollo sõitis phe ringi rohkem või sai ta kah ringi sisse ja mina 2, kuid nii see ei olnud(3 karti lasin tagakurvis mööda, kui ollo oli mind rehvidesse lükanud).
21.10.2002 at 12:00
peep
 
Moderator
OKC I etapi tulemused
quote:
PlyVal64:
Ei, mina olin 5s: -1 ring võitjatest, kuid samal ringil olloga.

Siis on ju kõik õige...
21.10.2002 at 12:08
devilc
Moderator
OKC I etapi tulemused
Ollo sai Tullilt ringiga, minult mitte (olin kohe tema järel kui lipp langes).
21.10.2002 at 12:52
PlyVal64
OKC I etapi tulemused
quote:
devilc: Ollo sai Tullilt ringiga, minult mitte (olin kohe tema järel kui lipp langes).
Novot, siit need küssad tulevadki. Ruudulist näidatakse Võitjale ja kõigile tema taga olijatele. Seal aga lasti kõigis sõitudes tagumistel veel ring sõita ... ja siis ei saa juba üldse kohtadest aru ... ollo oleks pidanud minema boxi minu ees, mitte pool ringi peale mind. Peebul õigus, et keegi(näit. need, kes 15 hulka ei saanud) peaks täpselt sõidukulgu jälgima. Näiteks oleks olnud mul võimalus ollo rämeda vea korral temast veelkord mööda sõita, kuid see poleks ju õige olnud ....
21.10.2002 at 13:10
tull
OKC I etapi tulemused
Kartide kiiruseerinevusse ei usu,kuna sirgetel küll kellelegi järele ei jõudnud(kogu lootus möödapääsemiseks oli sõiduvigadel)
iseasi,kui pidureid polnud :D
kardivalimise süsteemi poolt - kahe käega
kehakaalu mõjust tulemustele: imetlesin ise ka ,et see kuidagi välja ei paistnud,kuigi jah viimases kurvis oli pidevalt probleeme,kippusin tihti kumme riivama
Kehakaalu (110 kg) on liig palju - hea pehme oli istuda oma ülesöömislihastepeal vähemalt....
Sealne süsteem,et ajasõitudel ja finaalis lastakse kõigil oma 15 ringi ära teha oli, jah üllatav(või siis tundus mulle nii,et lasti)

PS. Kui kellelgi on mingi võimalus kehakaalu vähendamiseks(kus osalejaid puudu)-paluks teada anda
Kallunälgimist mitte pakkuda-eelistatumad (korv- ja jalgpall)





____________________________
cavalier 91
21.10.2002 at 14:16
devilc
Moderator
OKC I etapi tulemused
Ajasõitude/finaalide süsteemidest: pakutud meetod, kus punktiomanikud sõidavad ajasõidud esimesena ja finaalis valib kardi enne aeglaseim mees, meenutab küll astmelise tulumaksu süsteemi, kus karistatakse edukaid, aga show peaks see-eest vägev tulema. Minupoolest OK, kuigi muudab ajasõidud tulemustes tuhnimiseks, üritades kartide pingerida koostada. Äkki piirduks siiski ainult ajasõitude süsteemiga ja jätaks kardivaliku juhuse hooleks, s.t. kõik istuvad järjekorras kartidesse nagu seekord? Usutavasti meeldib see ka korraldajatele rohkem - neil lihtsam masinaid stardijoonele saada.
21.10.2002 at 14:29
PlyVal64
OKC I etapi tulemused
quote:
tull: Kartide kiiruseerinevusse ei usu,kuna sirgetel küll kellelegi järele ei jõudnud(kogu lootus möödapääsemiseks oli sõiduvigadel)

Kart Nr.3 oli oluliselt aeglasem. Lõigul finishishikaan-tagakurv jäin täisgaasil sõites 1,5-2 meetrit maha kõigist teistest ja ollo minu taga pidi hoogu alla laskma, et tagant mitte sisse sõita. Ajasõidus(kart Nr.5) tuli tagasipöördes pidurit jõuga vajutada, et mitte otse rehvidesse sõita. Finaalis täisgaasil keerates võttis vaid veidi külglibisemisse ... ja pidurdamine oli mõtetu, sest tagant oleks kohe nina vahele pistnud(mida ollo ka tegi, kuid siis rehvides lõpetas ... ja siis mina kah). No ja kui mootorihääli kuulata, siis olid segud täiesti erinevalt regullitud(japsid üldiselt suudavad muidu kõik komponendid ülisarnased teha). Piirajaid keeratakse neil peale vist nagu saagidel-niidukitel: elektroonilise tahhoga koormuseta töö juures. Aga peaks sinna lisama ka CO mõõdiku, muidu ei saa need kiirused-kiirendused koormuse all kunagi samad olema.
21.10.2002 at 14:36 Last edited 21.10.2002 at 14:38 by PlyVal64
peep
 
Moderator
OKC I etapi tulemused
quote:
devilc: Ajasõitude/finaalide süsteemidest: pakutud meetod, kus punktiomanikud sõidavad ajasõidud esimesena ja finaalis valib kardi enne aeglaseim mees, meenutab küll astmelise tulumaksu süsteemi, kus karistatakse edukaid, aga show peaks see-eest vägev tulema. Minupoolest OK, kuigi muudab ajasõidud tulemustes tuhnimiseks, üritades kartide pingerida koostada. Äkki piirduks siiski ainult ajasõitude süsteemiga ja jätaks kardivaliku juhuse hooleks, s.t. kõik istuvad järjekorras kartidesse nagu seekord? Usutavasti meeldib see ka korraldajatele rohkem - neil lihtsam masinaid stardijoonele saada.

Ma arvan samamoodi, kuna see kartide erinevus ei ole kuidagi prognoositav aga tekitab samas palju segadust ja lisapinget. Me käime ju seal ca. korra kuus aga need kardid uhavad iga päev hommikust õhtuni seal sõita ja vahel neid ju parandatakse ka ja pannakse uusi rehve alla jne.

Ja pealegi, ma olen ka arvamusel, et need kardid on seal võrdsed - vähemalt sirgete peal polnud küll mingeid erinevusi näha ja kurvissõitmine on teatavasti ikka juhist kinni.;)
21.10.2002 at 14:38 Last edited 21.10.2002 at 14:40 by peep (Moderator)
LaSa
 
Moderator
OKC I etapi tulemused
kardi valimisel pole mõtet jah, aga see hää idee minumeelest, et tugevamad sõitjad enne pääle lasta, siis nõrgematel väike eelis soojade rehvide & soojemate mootorite näol.
21.10.2002 at 15:08
BlueStang
 
OKC I etapi tulemused
quote:
BlueStang:
Kartide erinevuse kohta ei tea rääkida, aga ...

quote:
tull: Kartide kiiruseerinevusse ei usu,kuna sirgetel küll kellelegi järele ei jõudnud(kogu lootus möödapääsemiseks oli sõiduvigadel)
iseasi,kui pidureid polnud :D PS. Kui kellelgi on mingi võimalus kehakaalu vähendamiseks(kus osalejaid puudu)-paluks teada anda
Kallunälgimist mitte pakkuda-eelistatumad (korv- ja jalgpall)

Olen tulliga sama meelt kartide erinevuse kohta - mina ei saanud küll aru, et miski vahe oleks olnud. Kui numbrid (kartide omad) tulemuste kõrvale üles saavad, siis ehk saab järeldusi teha.
Seega olen kardivaliku kohapealt kahtlev (devilc-ga nõus, et juhus on parim valija), stardikohad aga peavad küll samaks jääma ehk siis kiirem aeg esimeselt kohalt jne. (kindlasti oleks pealtvaatajatele ja võib-olla ka sõitjatele adrenaliinitekitavam, kui kiirem sõitja stardiks tagantpoolt jne:D)

To tull: Anna natuke oma raskusest mulle:)


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
21.10.2002 at 15:09 Last edited 21.10.2002 at 15:15 by BlueStang
rustang
  
Moderator
OKC I etapi tulemused
Mul jäi se erinevuse asi ikkagi kripeldama. Sõitsin C finaalis 3-ga. BlueStang, kes oli kvalifikatsioonis minust tiba aeglasem, startis minu eest ja kadus kohe määramatusse kaugusesse. mrtn oli minust ka eelsõidus aeglasem ja startis tagant ning jäi kohe kuklasse hingama - kuni mööda pusis.
A-finaalis ütlesin ollole (4), et PlyVali kart (3) on kehvem, saad ta kohe kätte - ja saigi. Ja sai mööda ka. Samas aegade järgi ei saa nagu aru, et oleks suur erinevus.... Äkki oli erinevus mitte mootoris vaid rehvides - rehvirõhus, kulumuse astmes jms.? Enivei, ei saa vist liiga tõsiseks minna selle viimase tagaajamisega, eesmärk on ju "fun"!
21.10.2002 at 15:17
PlyVal64
OKC I etapi tulemused
quote:
rustang:
A-finaalis ütlesin ollole (4), et PlyVali kart (3) on kehvem, saad ta kohe kätte - ja saigi. Ja sai mööda ka. Enivei, ei saa vist liiga tõsiseks minna selle viimase tagaajamisega, eesmärk on ju "fun"!

No ja FUN ta ju oligi, kuigi oleks tahtnud devilciga kah veidi "rapsida"(tegelikult oskaja trajektoore vaadata) ... kuid egas ollolgi viga polnud! Ma ju ootasin teda järgi, et veidigi lõbus oleks ... ja pealtvaatajatel kah, mida vaadata! No ja siis ma seda kiirusevahet just vaatasingi ... ollo tuli põhimõtteliselt ühe sirgega 5lt meetrilt otse sappa ... ja järgmisel ringil nügis ehtproffilt mind rehvidesse.
21.10.2002 at 15:28
tull
OKC I etapi tulemused
Ply...sinu jutust kumab ikkagi läbi,et tegelesid rohkem katmisega seal kurvis ...seega ka aeglasem kurvi läbmine. Kui nr.3 kart oleks aeglasem olnud siis oleks sulle ka sirgel kõrvale aetud.(Täisgaasil andmise sirge ikka küllalt pikk oli)...
Minu jaoks need kaks kurvi olidki ainsad,kus vahet vähendasin
Kuna selgasõit oli keelatud esimeses järsemas kurvis siis pidin ka vastavalt käituma(korra oli juhus ka finaalis) :)

..jah nii ajasõidus kui finaalis tegin ringi rohkem - ütleme nii,et ei saanud pidama,aga võtame siis seda kui auringi :)

____________________________
cavalier 91
21.10.2002 at 15:40 Last edited 21.10.2002 at 16:43 by tull
ollo
OKC I etapi tulemused
Kõiksepealt finaalist: Ply, ei sõitnud ma ringi rohkem. Tull tegi mulle ringi sisse (lasin ise mööda), finishit liputati järjekorras Tull, mina (-1 ring), Devilc, EtsKets ja PlyVal(-1 ring). Boksi sõitsin ma _esimesena_, kuna Tull läks auringile:) või läks tal midagi sassi. Äkki oli tema see, kes lisaringi tegi?
Finaalis ei lastud kõigil oma ringe lõpuni sõita, vaid anti finish, kui esimene lõpetas. Eelsõitudes said kõik oma ringid lõpuni vuristada ja see tekitas IMO parajat hämmingut (mõned juba lõpetanud tegelased veeresid vaikselt boksi poole, kui teised alles kiireid ringe sõitsid).
Mingi kiiruste vahe oli küll olemas nr. 3 ja (minu all olnud) nr. 4 vahel, kuid olulisem oli ikka see, et Ply ennast konkreetselt peale peasirget ja pikka U-kurvi risti keeras ja praktiliselt seisma jäi. Nii igal ringil, kui ta minu ees oli. Väike vihje: kurvist väljumise kiirus on olulisem kui sisenemise kiirus:) Tagumise U lasin mina ka täiega, no problemo.
21.10.2002 at 16:18
spinner
OKC I etapi tulemused
Väike kommentaar ka minu poolt.

Üritus oli tõesti väga tore. Kahju ainult, et see minu jaoks piirdus ajasõitudega :D Selles suhtes siis ilmselt Tfri ja LaSaga väikesed sõidutunnid Viimsis tegema.

Siin on räägitud kartide (eba)võrdusest. Minule jäi ka mulje, et nr.5 on kiirem, küll mitte palju, ja nr.3 on aeglasem, vähemalt finaalis kus Ply sõitis. Aga, et nüüd hakata karte ringi mängima või mingit võrdsustamise poliitikat ajama... Pole mõtet. Lihtsalt pead lootma, et just Sina oled see, kes järgmine kord selle kõige kiirema kardi saab :D

Ruudulisest lipust. Tundus siiski, et lippu lehvitati ajasõidus vastavalt ringide arvule, s.t. kõigil lasti 15 ringi ära sõita ja finaalides võeti võitjast hiljem kõik maha, k.a. need kes olid ringiga saanud.
Ühes sõidus tekkis lõbus moment ka. Peale ruudulist lippu pani keegi boksist mööda ja hakkas kardi ratastest ennast boksi sissesõidu poole tagasi veeretama :D


OT: Tull, korvpall sobiks ka mulle (125kg :D). Iga nädal paar korda aktiivset rahmeldamist kuluks marjaks ära. Rannahooaeg pole enam kaugel. Paneme meeskonna kokku, üürime saali ja voila :p
21.10.2002 at 16:49
PlyVal64
OKC I etapi tulemused
Tull, ma tegelesin fun`imisega! Aga tegelikult tahaks jah neid ringiaegasid näha. Eelmine kord ma üldiselt "ladusin" koos ülipaljude möödasõitudega stabiilseid 17,9+- aegasid. Seekord tegin 3-4 ringist alates selgelt pulli, sest kiirust polnud ... eelmisest korrast võis muidu mulje jääda, et ma ainult võidule mõtlen, never! Me tulime olloga teile tagashikaanis järgi(ollo ikka lükkas mind pidevalt, thnx!) ja siis läksite nii pikalt sirgel eest, et rünnata polnud reaalseltki võimalik(ehk võimalikult hilja pidurdamise effekti kasutada kerge "kolksu" näol) ja ollo pidurdas minu taga. Kui Sina oleks sõitnud stabiilselt 17,5 ja mina 18,0 ringiaega, oleks see teinud 30 ringi peale praktiliselt 1 ringi. Samas olime me olloga juba 2korda stopanud-seisnud ja alles siis jõudsite te meile järgi(õigemini mulle). Keskmine ring 0,1 parem annaks kogu distantsile 3 sek. edumaad, ehk 10 meetrit.
Ollo, too "jõulibisemine" kurvis oli fun(pidur on niigi aeglase auto surm), et saaks ise kah toda "matsu", mida ma eelmine kord paljudele andsin, tunda(Sa olid tagasihoidlik, ma oodanuks vähe jõulisemat tegevust), sest olulisem on viimasest kurvist väljumine, kui esimesse sisenemine(profid oskavad mõlemat, mina mitte). Ma olin niigi megarahul enda min. 5. kohaga, ise oleks vast olnud pettunud 15. kohas. A eks ma ennast siis järgmine kord valmistan ette võidulainele ... rohelise ülikonna installiga(kuigi 17,40 oleks vist tõsine eneseületus) ... kuigi reaalselt võiks sõita B-finaalis ja miks mitte jälle vähe "pulli" teha ...

Ahjaa, äkki siis too lisaringilt tulija oli tull ... a vahet pole ju tegelikult ... ikkagi on mul kõige rohelisem auto! :D :lol :)
21.10.2002 at 16:55
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC I etapi tulemused   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.