register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a   .. 5 6 7 8 9 10 11 ..  
Poster Message
2TEP60
  
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Ei juhtund nende plekkidega midagi.soojaks ka ei läinud.töö lõpus olin ise kohal ja uudistasin

____________________________
May the spring be with us!!
21.09.2017 at 05:01
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
Vince: Loo kangelane sellisel iroonilisel kombel ka delfis jäädvustatud :D

http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/probleemiga-ise-kimpus-olev-lugeja-alkoholismil-on-kaks-pohjust-millest-keegi-ei-taha-raakida?id=79556712
Olgu öeldud, et loomulikult autot mõtlesin seejuures ;)
Huvitav leid. Mul auto pole juba aastaid linnas olnud ning antud kohas mina ei ole sellega parkinud - ehk siis p2ris vana pilt tundub olema :P

quote:
kaedoo:
Kui suured plekkpinnad teha liivaga siis pärast läheb pahtlit rohkem, plekk pidi mängima hakkama. Pleki pind kuumeneb töötlemisel ja see pidi saama saatuslikuks. Sa oleks pidanud keemiliselt( "värvisurm" ) töötlema neid pindu või lase soodaga teha. :beer
Meelde on j22nud see, et pleki lainetuse tekkimine, liivaga pritsimisel, tuleneb meistri v2hesest kogemusest ja/v6i suurest t88survest.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
21.09.2017 at 17:53
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
PhilipJFry:
quote:
Vince: Loo kangelane sellisel iroonilisel kombel ka delfis jäädvustatud :D

http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/probleemiga-ise-kimpus-olev-lugeja-alkoholismil-on-kaks-pohjust-millest-keegi-ei-taha-raakida?id=79556712
Olgu öeldud, et loomulikult autot mõtlesin seejuures ;)
Huvitav leid. Mul auto pole juba aastaid linnas olnud ning antud kohas mina ei ole sellega parkinud - ehk siis p2ris vana pilt tundub olema :P

quote:
kaedoo:
Kui suured plekkpinnad teha liivaga siis pärast läheb pahtlit rohkem, plekk pidi mängima hakkama. Pleki pind kuumeneb töötlemisel ja see pidi saama saatuslikuks. Sa oleks pidanud keemiliselt( "värvisurm" ) töötlema neid pindu või lase soodaga teha. :beer
Meelde on j22nud see, et pleki lainetuse tekkimine, liivaga pritsimisel, tuleneb meistri v2hesest kogemusest ja/v6i suurest t88survest.
Teil õigus, ajasin ise sassi. Ma mõtlesin rellakaga eemaldamist.
21.09.2017 at 18:16
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Sain siis l6una ajal enda aukliku "2mbri" k2tte. Palju augukesi, m6ned neist sellistes kohtades, mida ei osanud kahtlustada. Boonustena anti kaasa mulle m6lk esiakna ylaservas (ei tea kuidas kurat see sinna sisse pressitud on) ja 540 ewrine arve. M6lgi osas, peab nendega uuesti r22kima. Kuigi noh, see r22kimine mul seda sealt v2lja ei v6ta, kuid ehk aitab teisi tulevikus.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
22.09.2017 at 17:27 3 edits. Last edited 22.09.2017 at 17:30 by PhilipJFry
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
PhilipJFry: Sain siis l6una ajal enda aukliku "2mbri" k2tte. Palju augukesi, m6ned neist sellistes kohtades, mida ei osanud kahtlustada. Boonustena anti kaasa mulle m6lk esiakna ylaservas (ei tea kuidas kurat see sinna sisse pressitud on) ja 540 ewrine arve. M6lgi osas, peab nendega uuesti r22kima. Kuigi noh, see r22kimine mul seda sealt v2lja ei v6ta, kuid ehk aitab teisi tulevikus.
Ütlevad Sulle et oli pahtlit täis.
22.09.2017 at 20:46
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Pean endal pildid yle vaatama. V6imalik, et mul miskit sellist mis ytleb vastupidist :P Kui ma esiklaasi v2lja l6ikasin, siis see l6iketross k2is natukene m88da 22rt - kui oli pahtlit t2is, siis peaks see n2ha olema. 2TEP60, kas sa ka neile miskit ytlesid oma kortsus karbi kohta?

Tegelikult ma otseselt ei taha miskit paha. Lihtsalt viidata sellele, et ohutumaid t88v6tteid kasutaksid. Kui juhtubki miskit paha; ma ei ole koll; m6istan - tegijal juhtub ikka. Nad lihtsalt v6iksid 8elda, et n2e juhtus selline asi.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
22.09.2017 at 21:07 1 edit. Last edited 22.09.2017 at 21:16 by PhilipJFry
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
See n2dalavahetus ei tahtnud t88tuhin kuidagi peale tulla. Osalt selle aukliku kere t6ttu, teisalt parajalt v2sitav t88n2dal oli seljataga. Sai tehtud lihtsamaid asju: otsisin raami poldid-mutrid kokku. V22nasin nad keemiasse, et saaks nad ilusasti puhtaks. Kuuri alt sai kokku kogutud k6ik tehtud silladade detailid. Nyyd ootan US-Partsust vedru alla k2ivaid kummilapakaid ja supportite sisse k2ivad s6rmede O-r6ngaid. Racing69-st peaks tulema tagasilla yhe vedru kummilapakad.

Kere osas on m6tted tagasi seal maal, et vast ikka laseb teha. Naabrimees laseks kyll enda ruume kasutada. Kuid ta esitas suure palve, et vanad naeltega lauad lasta kaminapuudeks. Ja see hunnik ei ole steps mitte v2ike - oma kuu jagu saega myttamist. Et aja osas l2heb kitsaks ning peale selle perele vaja aega pyhendada. M6te liigub selles suunas, et keret88d siis v6iksid toimuda sama inimese all algusest l6puni >> keevitamisest kuni v2rvimiseni. Juba kujutan ette, mis summad sellest tulevad :D Tegelikult ei ole naljakas :D

Aga kui seda asja positiivsest kyljest vaadata, siis saan samal ajal millegi kasulikuga tegutseda.



















____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
25.09.2017 at 01:56 2 edits. Last edited 19.02.2018 at 12:00 by PhilipJFry
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Kere puhastamine liivast ja j22kainetest oli paras peavalu. Neid urkeid ja karbikesi on rohkem kui kopika eest. Kusjuures peab t6dema, et see plekk on huvitav, haljana roosteta eriti. M6ned yksikud t2pped olid peale tulnud. Kusjuures kysimus suuremale ringile, kas nendel keredel on uksekarbid tsingitud vms, sest sealne metall oli huvitava l2ikega/pinnaga ja roostesurmaga m8llates ei muutunud metalli pind selliseks nagu tavaliselt. Aga jah, roostesurmaga sai ka nati m8llatud.

Kere teha laskmise osas, viimane pakkumine mis mulle tehti: 3k5 ewrikut + materjal. See siis sisaldab keevitust8id, kruntimist, keevis6mbluste katmist kerehermeetikuga, p6jama v2rvimine ja mastiksi peale kandmine.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
24.10.2017 at 14:02
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
vahepeal otsustasin, et l2hen karpa pealt FiTech EFI peale. Hetkel hea asju n6nda s2ttida nagu vaja. Kolmap2eval saabusid mul uued kellad ja EFI tarvis paagi sisene pump.





____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
27.10.2017 at 12:28
savi
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Ise vaatasin ka Fitechi poole, kuid uudisena on nüüd Holley Terminator EFI samas hinnaklassis. Samuti self-learning. Olen nüüd kahe vahel. Holley salongi käiv display näeb parem välja ja kaubamärk mingis mõttes usaldusväärsem. Võimalik, et mul jääb ka midagi märkamata. Kas sinu peamiseks argumendiks Fitechi ostul on hind või mingi muu eelpool mitte mainitud lisaväärtus?
28.10.2017 at 10:25
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Ma tegin excelis suure maatriksi, kus on kirjas erinevate firmade EFId koos nende parameetrite ja v6imalustega. Minu baastingimusteks olid: ise6ppiv, A.C. pumba kompensatsioon, jahutusventika(te) juhtimine ja k6ik-yhes disain + lihtne install. L6in need filtrid sisse, siis j2i alles mingi k2put2is seadmeid. Sealt siis omakorda tegin v6rdluse lisav6imaluste ja hinna osas. Alles j2i siis FiTech Go EFI 8 PA. Hinna ja v6imaluste poolest oli ta k6ige soodsam.

Kuna tegelikult oma v6imsuse poolest on ta sellele mootorile suht overkill, siis on v6imalik seda kasutada tulevasel projektil. Kui kunagi peaks tulema hull tahtmine uuesti midagi teha.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
28.10.2017 at 14:19
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Mõtlen ka viimasel ajal(http://fitechefi.com/products/30002/ ) sellisele tootele aga Jõuluvana pole veel külastanud. Edu majandamisel, kellad on väga edevad! :beer
28.10.2017 at 14:41
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
See FiTech Go EFI 4 on ka p2ris asine. Kui ma ei eksi, siis see oli US Partsus t2itsa kohal olemas.

Kellad olid -jah- sellised tagasihoidlikumad, v6rreldes teistega. Eks n2ha ole, kui ilusasti ma nad salongiga sobitan. Kellade juurde on j22nud tellida veel indikaatortulukesed. Ja kaks lylitit: yks siis TCC luku majandamiseks (auto, off, forced on) ja teine brake lock-i ennistamiseks. Kellade kohta rohkem infot: http://www.autometer.com/prestige-black-diamond-5-pc-kit-box-lcd-odo.html. Tahho: http://www.autometer.com/3-3-8-tach-8-000-rpm-prestige-black.html

Salong tuleb siis saata kah sadulsepa juurde.

V6iks need viimased pingutused 2ra teha ja saada asja suveks liikuma.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
28.10.2017 at 20:10 2 edits. Last edited 28.10.2017 at 20:22 by PhilipJFry
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Esisilla detailid ei ole siiani kohale tulnud. Oma 1.5 kuud on m88das. Oleks vist pidanud need kummilapid ebayst v6tma. Aga t88 tahab tegemist, ladusin esisilla poolset otsa nii kokku kui v2hegi v6imalused ja aega ja v6imadasid.

Natukene pilte eelmistest korradadest:










____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
30.10.2017 at 14:55 1 edit. Last edited 19.02.2018 at 12:01 by PhilipJFry
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Ma ostsin Us-Partsust kummid ja niikaua kül ei oodanud.
30.10.2017 at 22:19 1 edit. Last edited 30.10.2017 at 22:46 by kaedoo
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Tagasilla omad tulid ilusasti. Just esimesed on veel tulemas.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
30.10.2017 at 23:17
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Esisilda kannatas vist lindist panna? Sa soovid väikest tõstet?
30.10.2017 at 23:37
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Mul orig. m66dus vedrud. Lappideks sai tellitud sarnased kummid: http://www.jegs.com/i/Metro-Moulded-Parts/238/BN110/10002/-1. Ma isegi ei tea kui palju t6stet see annab, peaks olema sama j2mme nagu originaal.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
31.10.2017 at 10:35
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
T2na siis sain enda pudinad k2tte. Kahte kummilapakat esisillale kahjuks ei saanud, kuid ebay aitas selles osas. Need siis tulevad saksamaalt, kohal peaks olema j2rgmise n2dala kolmap2eva~reede vahel. Ehk siis saab nyyd raami l6puks ratastele. Teine hea uudis on see, et kere v6etakse j2rgmine n2dal t88sse.

Vahepeal sai hullult surfitud, et kellade juurde saaks indikaator tulukested. Komistasin ka lylitite otsa. Indikaatortulukesed ja nupud saab ise disainida, vastavalt enda vajadusele. Ehk kellelegi pakub sama teema pinget, siis lisan siia lingid:
1. K6ik lylititega seonduv kraam: https://rockerswitchpros.com (nuppude disainimine https://rockerswitchpros.com/product/custom-rocker-switch-actuator/ ja baaslylitid https://rockerswitchpros.com/carling-rocker-switches-epic-guide/)
2. K6ik indikaatoritega seonduv teema: https://www.apem.com/int/q16-series-21.html (andmelehed olid ka seal kuskil olemas)

M6ningaid lylitite n2iteid (puudu on siis TCC lukk ja audio sisend):




Cental lock ja rear window nupukest tahaks lasta natukene eraldi kohendada, et nendel saaks ka teksti kokku nagu teistelgi. TCC lukul tuleb kolm asendit: v2ljas, sundlukustus ja automaatne lukustus.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
08.11.2017 at 23:50 1 edit. Last edited 08.11.2017 at 23:50 by PhilipJFry
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Su autol tuleb armatuur nagu lennukil :)
09.11.2017 at 19:54
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
kaedoo: Su autol tuleb armatuur nagu lennukil :)
Yritan nad ilusasti 2ra paigutada, et liiga kirju ei tuleks. Muidu ehmatab veel TYV inimesed 2ra.

Tuled plaanisin teha automaatsed: k6ik on siis kolme astmelised (ON-OFF-ON): yleval on sunnitud sees olemine, keskel on v2ljas ja all on automaatne. Esitulede ja armatuuri tulede automaatse oleku baasiks on gabariitide automaatne ennistus.

"Boost battery" on m6eldud käivitusabina. See siis nii, et on kaks akut paralleelselt. Neid yhendava plus kaablite vahel on relee, mille kontaktid kannatavad +200A. Nende kahe kontakti peal on j6udiood, suunaga katood lisaaku poole ja anood p6hiaku poole. Trikk seisneb siis selles, et kui releel on kontaktid avatud, siis lisaakut hoitakse ka laadimises ja kui kontaktid on suletud, siis lisaaku on yhendatud p6hiakuga paralleelselt ning diood enam ei m2ngi rolli. Kuna dioodil on pingelang ~0.7V, siis vast p22seb pingeregu tegemisest sinna ahelasse, et lisaakut yle ei laetaks (selle osaga tuleb kemiseerida ja katsetada).

TCC luku osas ma isegi veel ei tea, kui m6istlik see kontroll on. See peaks samuti olema kolme astmeline (ON-OFF-ON): yleval on sunnitud sees olemine, keskel on v2ljas ja all on automaatne. Ainukene kasulik omadus on sellel siis, kui vaja testida TCC-d.

Cruise Control: see on siis (ON)-ON-OFF >> yleval on siis set/resume, keskel on sees ja all on v2ljas. Kusjuures mul on isegi kuskil uus suunatulede kangike olemas, kus on samad funktsioonid olemas, kasutan vist viimast.

Raadio sisend: kolme astmeline (ON-OFF-ON): yleval sinihammas, keskel raadio originaal systeemid ja all aux in.

Lylitid nelja-viide gruppi:
1. tuled (gabariidid, esituled, armatuurituled)
2. aknad/lukud (kesklukk, luugi aken)
3. systeemi kontroll (boost battery, tcc lukk, pidurite lukk)
4. pysikiiruse kontroll
5. raadio sisendi valik


Kusjuures, kaedoo, kui ma otsisin endale meelep2raseid kellasid, siis ma komistasin selliste kellade (ametlik kodukas: http://www.moal.com/02_prod/bezel.html) otsa, mis n2gid v2lja nagu oleks s6jalennuki pealt maha kruditud. T6siselt kurja ja omap2rase v2limusega. Hind oli kr6be. Tegelikult kui ma nyyd uuesti seda hinda vaatan ning m6tlen sellele, mis ma enda kellade eest maksin, siis tegelikult suht sama.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
10.11.2017 at 14:13 1 edit. Last edited 10.11.2017 at 14:16 by PhilipJFry
incognito
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Mulle jättis autometer 2397 hea hinna/välimuse suhtes hea mulje.
Need küll eraldi paneelina.

____________________________
Daytona Shelby Z '88
Dart Sport '74
El Camino '73
10.11.2017 at 16:57
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a


Need on väga edevad, keegi saab sellest viitest oma projektile uhked kellad. :beer
10.11.2017 at 19:13
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Need kellad oma v2limusega on t6esti sellised edevad... heas m6ttes. Ning kui nyyd m6tlema hakata, kui palju kellade eest kysitakse, siis nad tegelikult ei olegi nii kallid - sellised keskmised. Oleks teine projekt, siis ehk :) Antud masinale ma arvan, et nad kuidagi ei istu. Kardan, et need kellad mis ma ostsin, nendega saab ka hull disaini v2gistamine olema :/


____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
12.11.2017 at 11:17
mrtn
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Jeebikutele ja kastikatele ideaalsed. Pereautole veits liiga rustikaalsed.
12.11.2017 at 11:32
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a   .. 5 6 7 8 9 10 11 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.