register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a   .. 7 8 9 10 11 12 13 ..  
Poster Message
DevilDeVille
  
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Lainlokile omasta paigalduskomplekt. Ja lisaks soovitaks kaaluda varianti, et pane see lukustus üldse esipidrunitele, saad ühe jalaga toimetada rahulikult.

http://www.jegs.com/i/JEGS-Performance-Products/555/63005/10002/-1

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
19.03.2018 at 15:01
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
DevilDeVille: pane see lukustus üldse esipidrunitele
Tegelikult, miks ma nad tagapiduritele plaanin panna: kui ma taastasin endal tagupidurite 22rikuid, siis oli n2ha, et "stallimine" on kinnituse augud loperguseks venitanud. Seega m6tlesin nendelt stressi v2hemaks v6tta ja mitte testida kumma j6ud yle k2ib kas mootori v6i pidurite :)

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
19.03.2018 at 16:42
charger
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Esipiduritele tähendab seda, et jätad ees hüdrosurve solenoidiga peale ja auto on paigal, tagumised pidurid vabad ning lahti lased näpu vahelt, lülitist.
19.03.2018 at 17:10
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Seda lahendust ma tean :) Kuid, kui tagumised pidurid on systeemist v2lja lylitatud, siis esipiduritel saab l2bilibisemisega m2ngida. Tegelikult kui n6nda m6tlema hakata, siis tekib kysimus, kas yldse seda piduri lukku on vaja. Tegu siiski pereautoga :D

Selle solenoidi jaoks on mul koht ja kinnitus juba tehtud. Ning see istub taha v2ga ilusasti - torude sisendid ja v2ljundid on nagu ideaalsete kohtade peal.

Sellega tekkis teoreetiline kysimus, et kui 6nnelikud on torud/liited/piduri2mblik minu m6eldava systeemi puhul - v2ljund on pimedaks tehtud ja kui nyyd survet avaldada, siis tekib taha silda minevale torule paras r6hk. Eks sellega yritab toru ennast mingil m22ral sirgeks v22nata. Lahendada taha minev toru surve voolikuga? Ega vast temagi 6nnelik ole. Aga ega see systeem nyyd igap2evaseks kasutuseks m6eldud ole :)

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
19.03.2018 at 19:09
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Piduritorudega mõtled üle, et toru lõhki vajutada ja sirgeks ka :kill
19.03.2018 at 19:29
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
No seda ma ei m6elnud, et nyyd toru l6hki pressin :D Lihtsalt teoreetilisem pool asjast :)

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
19.03.2018 at 20:18
Maik
  
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Mina olen koguaeg täpselt sama süsteemi mõelnud ,et lihtsalt lukustada taha minev liin.

Kuigi jah, sa rakendad igapäevaselt ju torudele sama survet, pedaali vajutades, pole nagu mõtet üle mõelda :P
Omast kogemusest ütleks,et jah on vaja - sest muul juhul on koormus sidurile ja tagapiduritele omajagu..ühe siduri juba vahetasin.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
19.03.2018 at 20:22 1 edit. Last edited 19.03.2018 at 20:23 by Maik
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a

Kõik on alles ja toimivad juba 8 aastat. :beer
19.03.2018 at 20:26
2TEP60
  
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
Maik:

Kuigi jah, sa rakendad igapäevaselt ju torudele sama survet, pedaali vajutades,

Teemas olev auto vist sõitma ei hakka,kuna omanik pole lube ära teinud viie aasta jooksul :D

____________________________
May the spring be with us!!
19.03.2018 at 21:27
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
2TEP60:
quote:
Maik:

Kuigi jah, sa rakendad igapäevaselt ju torudele sama survet, pedaali vajutades,

Teemas olev auto vist sõitma ei hakka,kuna omanik pole lube ära teinud viie aasta jooksul :D
Naine, lapsed ja isad-emad saavad uhke autoga ikka sõita. Tegemisrõõm jääb ikka, väga uhke auto teeb! :beer
19.03.2018 at 21:32 1 edit. Last edited 19.03.2018 at 21:34 by kaedoo
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
2TEP60:
Teemas olev auto vist sõitma ei hakka,kuna omanik pole lube ära teinud viie aasta jooksul :D
Niki, anna aega atra seada. Ja peale selle naine lubab, see on ylem, kui miski muu... kysi Madise k2est, kui ei usu :D


____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
19.03.2018 at 00:48
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
See nv sai siis erinevaid vidinaid kylge kruditud ning keermestatud auke puhastatud. Summutite kinnitused sai m6lemale poole 2ra pandud. Paralleelvardad kylge kruditud. Esipidurite 22rikud sai kylge pandud. Vasakul pool juhtus selline 6nnetus, et polt murdus pooleks - miks? Ei tea. Oleks ma siis seda j6uga kinni krudinud. Kui hakkasin splintima asju, siis avastasin, et osad kaasa saadud splindid on v2ga kleenukesed.

Vahepeal on keskluku kraam kohale tulnud (2 master lukku ja 3 slave lukku), signa sai ka sahtlisse ootele pandud. Iluliistude klambrid peaks nyyd k6ik olemas olema. Raadio tegemiseks on enamus pudinaid kohale saabunud. Yks sats v6imendikive on veel tulemata.









____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
02.05.2018 at 11:08
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Raam v6tab myhinal ilmet, nati veel nokitseda, siis tuleb endale muid tegevusi leida :)

Igasugused tipsvidinad said omale koha, esisillas said k6ik krooniga mutrid endale splindid (v.a. rummu mutrid). Pidurivoolikute klambrite osas aitas h2dast v2lja Fixus. Yhel pildil on n2ha isegi lahendus kuhu ma enda linelocki paigutasin. Linelockile sain p6hja koonused stutside kinni krudimiseks - pole vaja igasuguseid liitmike sinna teele, v6iks j22da nii lihtsaks kui v6imalik. See kolmap2ev pidi puuduv piduritross US partsu laekuma. Mootoripadjad sai siis korralikult kinni kruditud, paras nikerdamine oli.

Vaataks siis autole uued papud ka alla. Veljed tuleb 2ra puhastada ja poleerida, siis see asi ka hooleta. Hull ikaldus on nendele velgedele leida rummu korke ja siis muidugi unilug seibe koos mutritega.














____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
07.05.2018 at 12:22
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Viimasest postist on piisavalt aega m88da l2inud, kuid see ei t2henda, et ei oleks midagi asjalikku teinud. Autot kokku laotud ja huvitavaid katseid tehtud ning k6igiga t2itsa rahul.

Vasakul poolel, see polt, mis pooleks l2ks, sai peale 5-ndat mutri keevitust v2lja. Keermepuuriga sai p6hjani puhtaks lastud ning uued poldid l2ksid ilusasti sisse. Rattarummu laagrid sai ilusasti sisse m8ksitud (n6ukaaegse kraamiga litol-24) ja kettad peale. Baltic boltist sai tugevdatud seibid rummu mutrite alla v6etud + torustike kinnituseks ilusad plekipoldid, mis kohe tee raami kylge leidsid. Sain puuduva piduritrossi US-Partsust, nyyd tunduvalt parem, kui teine ka omal kohal. Muidugi tuli siis kohe rattad alla krudida ja yles garaazi juurde nygida. Peab ytlema, et hea kerge jooksuga.















Esimene katse oli siis piduritorude katmine termoryyziga. Just seda tyypi, milles on liim ka sees. Kui see toimib maa sees olevatel j6ukaablitel, siis mis erinevus tollel mu torukeste puhul v6iks olla. Liim v6ttis ryyzi v2ga tugevalt kinni. Termoryy siis on ise 12.7mm l2bim66duga ja kahaneb 4mm peale. Kasulik on siis otsad 2ra teha, ryy peale ja siis yhest otsast kuumapuhuriga teise otsa liikuda. Arvestama peab sellega: l2heb "m6nusalt" soojaks ning termomassi on piisavalt, seega jahtub aeglaselt. Aga jah, seda kraami k6verikega torule peale ei aja - be warned.







Kuna ise j2in tulemusega rahule, siis saigi alustatud piduritorude vorpimisega. Alustuseks teen vanast torust sablooni ette - nii saab ilusasti pikkuse teada, mida on vaja ning painded saab ka 6igetesse kohtadesse sisse lykata. Varrukatel olevad kinnitused said endale ka sama ryy peale ning torud nende kinnituste juures said kolme kordse kihi.















Teise katsena tegin raadiole toitemoodule pingestabilisaatori osa. Kuna vana l2ks t88le n6nda, et v6tmed j2id tema k2tte ja kuuri uks oli lukus, siis pidin leidma endale asendustegevust. Kuna valikutes mitte midagi muud ei olnud, siis sai maketeerimisplaadil enda kalkulatsioonid l2bi proovitud. Pinged, mis siis hetkel on v2lja v6lutud: -16V, -5V, +5V, +12V, +16V. Puudu on veel -37V ja +37V.





Kolmanda katse oli siis seotud armatuurlaua indikaator tuledega. Tahaks siis midagi ilusat teha. Sai otsitud siis erinevaid lmabikesi, erinevate tingm2rkidega - hull ikaldus, kui olla pedant ja n6udlik. Sai m6eldud erinevatele lahendustele ning j2in peatuma yhele kindlale: matistatud pleksiklaas, UV tundlik v2rv, ilmuti, mask ja palju m8kerdamist ning UV valgusega s2ritamist. M6te ise on lihtne: v6tta aluseks see matt pleksiklaas; katta see ilusasti ja yhtlaselt UV tundliku v2rviga ning lasta kuivada; paigutada mask ilusasti kuivanud detailile ja s2ritada UV valgusega; plaati ilmutisse ja ongi ilusad asjad olemas. See m6te on siis p2rit elektroonikast.











Arvestades, et viimane katse sai puusalt tulistades tehtud, siis tulem on p2ris hea (natukene 6huke kiht v2rvi ja natukene yle s2ritatud). Plaanin siis kasutada valmis mattpleksiklaasi, katse jaoks sai ise liivapritsiga karedaks lastud.

Oeh, kurja, tsipa pikk ja lohisev post tuli. Loodan, et keeskit soovib ka s22nseid katseid proovida :)

Ah jaa, meenus, lahe trikk, kuidas torusid sirgeks saab, v6tta kaks sirget plaati ja toru rullida nende kahe vahel. Minul sattus k2tte vineer ja laua jupp:


____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
11.06.2018 at 22:17 1 edit. Last edited 11.06.2018 at 22:40 by PhilipJFry
DevilDeVille
  
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Kasuta parem opaali mati asemel.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
12.06.2018 at 10:51
Kingfisher
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Kas see valge Caprice on kogu aeg sinu oma olnud või alles ostsid? Endalgi oli väike mõte kirjake jätta, kuid mõtteks see ainult jäigi.


____________________________
'38 Ford V8 2dr sedan
'68 DeVille convertible
'69 el Camino
'72 el Camino (body)
'72 Buick Skylark
'88 Beauville Van 6,2d daily driver
12.06.2018 at 11:22
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
See masin on minu kasutuses olnud aastast 2011. Hetkel viisin maale 2ra. Peab teist natukene puhastama ja putitama. Sellel systa t2naval on kurjad puud. Miski paar n2dalat masin lihtsalt seisab t2naval ja ongi tore kollakas kleepuv kiht peal.

quote:
PhilipJFry:
...
Enda teisel Chevyl lasin piduritoru (peasilindri viimasest potskast 2mblikusse minev) ribadeks, oli teine p6lvega m88da raami h66runud ja roostetanud. Need sai ka uued tehtud, et saaks teise liikuma. Aga v6tsin vastu otsuse, et ei hakka see talv enam ylevaatusele trygima. Salong ja konditsioneer l2hevad siis tehtavale autole. Kondi osas ei ole kindel, kuna mul juba enamus n2nni selle jaoks olemas. Rohelise salong l2heb valgesse. Mulle eriti ei meeldi sinine salong ning Oldsu armatur. Edasiseid plaane veel valge suhtes ei oma. Eks m6ned m6tted on peast l2bi k2inud: yritan kellelegi myya, projektikaks; varuosadeks ja utiili; kere raamilt maha, raami ymber teha ja bagiks :D

Selles osas konditsioneeri ei hakka n2ppima, kuid salongi kasutamise osas on mul ikka plaan veel paigas. Salongist siis plaanin v6tta: armatuuri, lae, vaibad, plastikud ja tagumise p6randa. Uste katete osas ma ei ole veel selgusele j6udnud ja istmed j2tan ka sisse. Kuna see valge on soomeseppade t88auto olnud, siis tagumist istmerida seal ei ole ning keskmine rida on asendatud opeli omadega. Se's suhtes valge j22b komplektseks ja toimivaks. Arvatavasti j2tan selle praeguse karpagi peale. V6i kui aega leian, siis tegutsen selle 4 bbl quadrajetiga edasi - hetkel siis kapoti alune vaakumist v6imalikult tyhjaks roogitud ning kytust doseerib street demon 750 CFM.

Kuid peab mainima, et antud masin on miskine vahe parajalt v22rkohtlemist saanud ning tahab saada omajagu tegemist. Eks ma olen kriitilised kohad yle k2inud.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
12.06.2018 at 16:43
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
DevilDeVille: Kasuta parem opaali mati asemel.

Ma muidu suhtlesin siin ProPlastiku onuga. Neilt on plaanis v6tta nailon (maakeeli kapron) vardaid, et m6ningad puksid k2iguvahetisse teha. Nende kodukal j2i silma siis sellised asjad:
Opaal PLEXIGLAS® GS ja XT
PLEXIGLAS® GS Satinice

Tahvlid on natukene suured, kuid usun, et saab hakkama, vblla on v6imalus saada ka miskeid j22ke. Peab uurima.


quote:
DevilDeVille: Kuna sa oled asja juba nii põhjalikult käsilevõtnud, siis unusta heaga see vana sodiläki kliima ja pane moodsate servodega aftermarket junntükk:
https://www.vintageair.com/builder-series/?subcat1=Gen%20IV%20Magnum
ja sellele kontroller:
http://www.dakotadigital.com/index.cfm/page/ptype=results/category_id=337/mode=cat/cat337.htm

Konditsioneeri osas ma olen pudinate, vidinate nimekirja kokku saanud, kui minna seda Vintage Air teed. Selles osas on iseg lahendusi paberile kriitseldatud. Suure t6en2osusega teeb selle asja ka teoks.
1. Vintage Air SureFit Condenser kit 021581
2. Vintage Air trinary switch 11086-VUS
3. Vintage Air line kit
4. Vintage Air SureFit kit 754181 / Vintage Air Gen IV Magnum Universal Climate Control 671400-VUZ
5. Dakota Digital DCC-2500
6. SD-7 kompressor
7. Vent


Veljed on siiani tegemises. Loodan peatselt tagasi saada ning papud peale v22nata. Vaatasin, et 255 laiused papud sobivad ilusasti alla ning kannataks isegi laiemaid panna. Velgedele siis tuleb juurde v6tta
1. Unilug mutrid
2. Niplid
3. Korgid






____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
12.06.2018 at 17:18
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Blah, peab ikka asjadega yks ikaldus olema. Oleks nyyd tsipa n6u ja abi vaja.

Ees poritiivad on mitmest kihist: v2limine, keskmine ja sisemine. Oldsul on see esimene ots Chevyga v6rreldes teistsugune. Mul sisemised osad on plastikust. Keskmised on metallist, kuid v222ga auklikud ja mitte poldiaukude suhtes, vaid hapnik on oma t88 teinud. Seega kysimus suurele ringile, et kas selliseid asju leidub meite maal v6i on ehk kellelgi pakkuda. Arvatavasti Chevy omad ei ole paremad ja kui on, siis vist kuju poolest ei sobi? Tegelikult ei tahaks valget n6nda osandama hakata.

Piltidel klikates tulevad nad suuremana lahti:


Alumised 22red on mitmest kihist kokku punktitud, tehtavad, kuid vot need kaare osad... eks needki on tehtavad, kuid yritaks alguses lihtsamalt.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
30.06.2018 at 22:38
madis
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Ma soovitan paari asja:

1) küsi Proplastikust (või vaata kodukalt) opaalpleksi jääke. Neil on päris tihti mingid ribad hästi odavalt müügis. http://proplastik.ee/sooduspakkumised/plexiglas/

Noor Tehnik müüb ka väikseid pleksi koguseid ja ilmselt saad ka tellida nt www.teval.ee kaudu.

2) Kui teed maski, siis tee see "vaataja poolele" ning kleebisest, millesse tähed sisse lõigatud. Laserstuudio nt.

3) Pukside tegemiseks oleks hea kasutada www.etra.ee ja sealt saab määritud (sisseehitatud MoS2 määrdega) nailonit.
01.07.2018 at 11:52
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Proplastikus tegelasega suheldud. Paluti kohale tulla. Kusjuures, et Nooretehnikul sellist kraami on, seda ei teadnud. Maski kasutan -jah- kasutaja poolel, n6nda saab pilt teravam.

Kusjuures see on v22rt leid - m22rdega nailon.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
01.07.2018 at 12:09
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
PhilipJFry: Blah, peab ikka asjadega yks ikaldus olema. Oleks nyyd tsipa n6u ja abi vaja.

Ees poritiivad on mitmest kihist: v2limine, keskmine ja sisemine. Oldsul on see esimene ots Chevyga v6rreldes teistsugune. Mul sisemised osad on plastikust. Keskmised on metallist, kuid v222ga auklikud ja mitte poldiaukude suhtes, vaid hapnik on oma t88 teinud. Seega kysimus suurele ringile, et kas selliseid asju leidub meite maal v6i on ehk kellelgi pakkuda. Arvatavasti Chevy omad ei ole paremad ja kui on, siis vist kuju poolest ei sobi? Tegelikult ei tahaks valget n6nda osandama hakata.

Piltidel klikates tulevad nad suuremana lahti:


Alumised 22red on mitmest kihist kokku punktitud, tehtavad, kuid vot need kaare osad... eks needki on tehtavad, kuid yritaks alguses lihtsamalt.
https://www.ebay.com/bhp/caprice-fender
https://autopartswarehouse.com/chevrolet-parts/chevrolet-caprice-parts/caprice-fender/1982
https://carid.com/1982-chevy-caprice-body-parts/
https://made-in-china.com/products-search/hot-china-products/Body_Part.html?gclid=EAIaIQobChMIycXq4or-2wIVxJQYCh1dcQTUEAMYASAAEgJX__D_BwE
Edit: Sisemist raami pole leidnud 10-ne aasta jooksul netist, jääb võimalus korralikud tiivad osta või uus katteplekk ja raamistik taastada. Auto ju liiga noor veel. :beer
01.07.2018 at 16:14 1 edit. Last edited 01.07.2018 at 17:25 by kaedoo
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Ega ma eila lasin ka neti avrusi l2bi. Ega t6esti seda keskmist raamistikku ei j22 kuidagi silma. Kui nyyd ma uuesti seda ebay listingut l2bi k2isin, siis j2i mulle silma selline asi, et uutel tiibadel on see k6ik yhes:


____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
02.07.2018 at 09:30
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
N2dalavahetusel sai siis j2lle nati nokitsetud. K2igukasti tugitala sai omale kaare sisse, et summuti toru l2bi mahuks, hapendatud ning v2rvitud. K2igukastilt sai suurem sodi maha nokitud, vedelikega sisse leotatud ning survepesuga yle k2idud. Ja loomulikult poritiivad laiali lammutatud.

Keegi on isegi k2igukastil miskit teinud. 6livannil on kork, ja ees simmerlingi peal olev seib on miskite kruvidega paigatud.









____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
05.07.2018 at 14:35
90Deville
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
See ei ole seib, vaid simmer ise. Kui need kruvid sinna simmeri väljakukkumise vastu on pandud, siis kastis sees ilmselt köik okidoki ei ole.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
05.07.2018 at 16:49
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a   .. 7 8 9 10 11 12 13 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.