register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a   .. 9 10 11 12 13 14 15  
Poster Message
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Nii sain ka nyyd mahti, et antud teemaga edasi tegutseda. Oma koha leidis siis Dakota Digitali k2igu asendi andur ja sai tehtud natukene t2iustusi k2iguvahetuse liigenditel. Kytusetoru sai m66tu l6igatud, otsad tehtud... nii et kui j2rgmine nv maale l2hen, siis saab sellegi paika krudida. N6nda peaks varsti saama kere uuesti raamile t6sta, kui ma just midagi ei unustanud, mida oleks praegu mugavam teha.

Kuid kahjuks see nv ei saanud palju teha. P6nn j2i t6biseks.







____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
09.02.2020 at 15:49 1 edit. Last edited 09.02.2020 at 15:52 by PhilipJFry
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Pole pikalt siia kirjutanud, kuid tegelikult asjad on vahepeal arenenud. Summutid on all; kere on raami peal; masin on wagoneeri juures oma aega ootamas. Bensiinipaak on ymber ehitatud - uue ujuki jaoks pesa ja bensiinipumba pesa. Paagi peab veel 2ra v2rvima. Parajalt on nokitsemist. Aga peab ytlema, et tunne on hea :)













____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
13.10.2020 at 21:54
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
N6nda, see n2dalavahetus tuleb k6ik uksed, kapott ja luuk ette valmistada linna toomiseks. Pean vaatama mingise hea koha, kus v6etaks mu salong ette, st sadulsepa t88d.

Yritasin tellida uue roolisamba, kuid myyja kadus 2ra saatmiskulude infot otsides. Peab vist teist elustama hakkama. Summitracingust peaks selle kuu sees pakikene veel tulema viimaste puuduvate asjadega.

Rooliv6imeni ja roolikarbi vaheliste voolikute tegmiseks on k6ik n2nn olemas. Hydroscand aitas erinevate liitmike saamisega.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
21.06.2021 at 20:00
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a   .. 9 10 11 12 13 14 15  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.