register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : DODGE ITREPID-99   1 2  
Poster Message
pärdik
DODGE ITREPID-99
Terekest!Ma tahan osta endale dodge intrepidi.Oskate äkki öelda tema plusse ja miinuseid.Samuti seda kas teda on väga raske Eesti registrisse saada.Hetkel on ta USA registris.Taga on kollased suunad ja klaasidel on mingi e tähised.Igaljuhul mulle see auto väga meeldib.
Samuti tahaks teada palju sellise auto maksud Eestis on.
Ette tänades!
23.10.2002 at 19:59
Vanaisa
  
Moderator
DODGE ITREPID-99
Gretzky meil siin Intrepidi omanik - ehk oskab rääkida auto hingeelust.
Ise tean, et see uuem mudel isegi jälle USAs politsei kasutusse võetud - see ka räägib midagi autost!

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
24.10.2002 at 11:27
pärdik
DODGE ITREPID-99
Tere jälle!
Uurisin ise ka natuke rohkem seda tolli ja reg.-st.Tolli tabelis oli ilusti olemas see auto.Toll umbes 50 000.Registreerimisega on probleeme.Tuled ja klaasid vastavad küll euro nõuetele, aga tüübikinnitust ei saa.Rusikareegel pidi olema selline et kui kere tähis algab numbritega(nt.1 või 2) siis reg. ei saa.Kui algab aga tähtedega, pole probleemi reg.Sellel autol algab keretähis numbritega-järelikult ei saa reg.
Kui kuidagi sebida siis võibolla saaks aga kas hiljem ülevaatusel ei teki mingeid probleeme.
Palun andke mulle nõu.
25.10.2002 at 19:23
rai
DODGE ITREPID-99
Päris nii see vist ei ole. Number 1 kere tähise ees peaks euroopa turule toodetud olema nr 2 Kanada turule. Vähemalt kõik chryslerid ja jeep'id mis on euroopa turul algavad 1-ga.
28.10.2002 at 14:26
Aare
DODGE ITREPID-99
quote:
Vanaisa: Gretzky meil siin Intrepidi omanik - ehk oskab rääkida auto hingeelust.
Ise tean, et see uuem mudel isegi jälle USAs politsei kasutusse võetud - see ka räägib midagi autost!

Tere

Kas USA politsei huvi polnud üldse sellest tingitud, et RWD fullsized tootmisest maha
lähevad....suure mootoriga esiveoline auto pole minumeelest kunagi sellist ruunamist
vastupidanud nagu ütleme Caprice või Crown Victoria peavad???

Aare
01.11.2002 at 15:50
Vanaisa
  
Moderator
DODGE ITREPID-99
tegelikult on USA politsei huvi alati olnud ikka tagaveoliste suunas.
Omal ajal, kui Chevy Caprice lõpetas tagaveolise tootmise, sai Ford oma Victoriaga pääris hea turuosa Caprice ees ja näe nalja - Chevy hakkas taas tagaveolist politsei tarbeks tegema...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
01.11.2002 at 16:04
Aare
DODGE ITREPID-99
quote:
Vanaisa: tegelikult on USA politsei huvi alati olnud ikka tagaveoliste suunas.
Omal ajal, kui Chevy Caprice lõpetas tagaveolise tootmise, sai Ford oma Victoriaga pääris hea turuosa Caprice ees ja näe nalja - Chevy hakkas taas tagaveolist politsei tarbeks tegema...

Tere

Kui vastupidavust vaadata, siis on arusaadav+see, et neile meeldivad need raamiga
autod ja hirmsasti....FWD uus Chrysler laheb carchase ajal esimese müksu peale nagu
munakoor kortsu....pluss käiguosa on fullsizel kindlasti vastupidavam...kastid nagu
4L60E ja AOD-E mehhaanika nii naljalt ei lenda, mida aga ei saa öelda ntx A604 ja
A606 kohta.....:*(

Aare
01.11.2002 at 16:12
pärdik
DODGE ITREPID-99
Terekest!Täna sain siis lõpuks teada, et saab küll arvele.Nüüd tahaks siis veelkord teada auto plussidest ja miinustest.Kuidas dodge juppidega lood on.Oskate äkki öelda seda et kas midagi chrysleri juppe ka külge läheb.Kuidas ta mootor ja käigukast vastu peavad.Mootor on 3.2 24v.
Kas ma teen suure vea kui ma selle auto endale ostan.Minu arvates olete teie siin foorumis õiged inimesed mind aitama.
Ette tänades.
01.11.2002 at 23:26
Andrus
DODGE ITREPID-99
kui odavalt saad, siis miks mitte. olen ise soitnud sama masinaga paar nadalat eelmine suvi ja täitsa mõnus masin. Arvan, et tal ei tohiks midagi eriti läbi minna ja kui läheb siis peaks koike olema võimalik tellida ja ei usu et see väga kallis saab olema...
01.11.2002 at 23:54
pärdik
DODGE ITREPID-99
Tere jälle!Odavalt jus ei saa, aga ma arvan et 220 000 tuhat on täiesti normaalne hind koos kõikide maksudega(auto hind+toll+ark+sahmerdus et arvele saada).Aga mis foorumi rahvas sellest arvab(mõtlen hinnast).Samuti seda et palju uuest aastast see tollimaks väiksemaks läheb.Praegu on see u.45 000 tuhat.Võimalus oleks ka volitusega sõita ja uuel aasatal toll ära maksta.Hetkel USA reg.
Tänud kõigile kes viitsivad midagi siia trükkida!
01.11.2002 at 00:19
peep
 
Moderator
DODGE ITREPID-99
quote:
pärdik: Samuti seda et palju uuest aastast see tollimaks väiksemaks läheb.Praegu on see u.45 000 tuhat.

Alat. 01.01.2003 pead tolli maksma tervelt 0 krooni, kui vahepeal mingit muud seadust vastu ei võeta.
01.11.2002 at 00:22 Last edited 01.11.2002 at 00:22 by peep (Moderator)
pärdik
DODGE ITREPID-99
quote:
peep:
quote:
pärdik: Samuti seda et palju uuest aastast see tollimaks väiksemaks läheb.Praegu on see u.45 000 tuhat.

Alat. 01.01.2003 pead tolli maksma tervelt 0 krooni, kui vahepeal mingit muud seadust vastu ei võeta.

Ma ei saand hetkel hästi aru.Praegu on kogu see kupatu 45 000 tuhat.(aktsiisid, käibekas, tollimaks jms).Kuidas ta siis uuest aastast o krooni on.Mingi käibekas vist ikka on.Palun seleta mulle uuesti ma olen nati vist unine või muidu lollike.Jään vastust ootama
01.11.2002 at 00:29
peep
 
Moderator
DODGE ITREPID-99
Sa küsisid palju on tollimaks.

Ma ise ka eksisin formuleeringuga, kuna tollimaksu autodelt pole kunagi olnud. Mina pidasin silmas aktsiisimaksu ja ma eeldasin, et Sina ka aktsiisimaksust rääkisid. Ja aktsiisimaks sõiduautode impordil on uuest aastast tühistatud. Käibemaks loomulikult tuleb maksta.
01.11.2002 at 00:35 Last edited 01.11.2002 at 00:38 by peep (Moderator)
pärdik
DODGE ITREPID-99
Aituma!Nüüd asi selge.Ma panin ise jah enne natuke segast tollimaksuga.Soovin ainult seda veel teada et palju ma käibekat jms. jama peaks uuel aastal maksma.Auto asub Eestis.
01.11.2002 at 00:47
peep
 
Moderator
DODGE ITREPID-99
quote:
pärdik: Soovin ainult seda veel teada et palju ma käibekat jms. jama peaks uuel aastal maksma.

Käibemaks on endiselt 18 % auto ostuhinnast või turuhinnast, oleneb mis on kõrgem. Muu jama kohta ei oska öelda aga kui oled ära maksnud siis palun anna meile ka teada palju läks.;)
01.11.2002 at 00:57
pärdik
DODGE ITREPID-99
Aituma veelkord!Asi selgé.Nüüd tuleb ainult mõelda kuidas tegutseda.Kas riskida sõita volitusega või maksud ära maksta.Politsei pidi kinnipidamisel auto arestima.See on ainult kuuldud värk.Keegi täpselt ei tea, aga mina arvan et mingi paras jama tuleb kui vahele pollarile jään.
Kas nüüd enam see üle piiri korraks käimine enam ei aita.Vanasti (3 aastat) mul oli vene reg.-s siis talitasin nõnda et iga 6 kuu järgi üle piiri.
01.11.2002 at 01:10
arxx
DODGE ITREPID-99
siin mainiti, et A604 ja A606 käimakastid on mehaaniliselt nirud. antud väide ei tohiks päris tõene olla, tegu lihtsalt nn. "hi-tech"'iga :) mis eeldab paremat/hoolikamat suhtumist. jutt siis täiselektroonilistest, juhi sõidustiilile adapteeruvatest 4 käigulistest OD'ga aut.kastidest, mille kõrval 4L60E ja AOD-E (vähem elektroonikat?) on ilmselt pommikindlamad.
enamik meh.probleeme nende kastidega saand alguse valedest kastiõlidest (antud kastid ei seedi dextroni, merconi ja teisi neile mitte ettenähtud ATF'e vaid tahavad mopari enda õli tähisega 7176). ...vale "mahlaga" annavad kergesti otsad :( ja kuna chrysler ei teavitanud kasti õlieelistustest turgu, kui ta selle '89 aastal kasutusele võttis, siis omandas kast ka kahtlase maine (jõuti ju sinna valada midaiganeskättesattus).
... probleemne A604/A606 puhul pigem muu, elik käiguvahetuse kontrollsolenoid. samas on selle vidina konstruktsiooni ka arendatud/parendatud (viimane modifikatsioon vist kuskil '99 keskelt).

mis puutub hinda, siis see sõltub su "väljavalitu" seisukorrast, 220K ei tohiks olla suur papp (kohapealsed kasutatud 300M'id ju pea 300K maksavad), juhul muidugi kui auto korralik. selle raha eest on autot ja mugavusi ju küllaga ;).

mopari teenindus on ok, teenindavad ka dodge'sid, positiivne kogemus peterburi mnt. kontoriga (subjektiivselt pean paldiski mnt oma kesisemaks)

DODGE ITREPID on mopari LH platform, sinna kuuluvad veel 300M, LHS, Chrysler Concorde +killitud Eagle Vision.


Concorde :)

...juppe dodge'le on kohalik esindus võimeline tellima+installima, 1 x kontrollitud. ... teevad ära ka dodge re-call'id :) (1 x kontrollitud).

mis siis muud kui edu sulle asja soetamisel + EW'sse tarimisel... :)



____________________________
Avenger ES - "üsna ilmetu kupee"
02.11.2002 at 12:05 Last edited 02.11.2002 at 14:48 by arxx
Andrus
DODGE ITREPID-99
quote:
arxx: DODGE ITREPID on mopari LH platform, sinna kuuluvad veel 300M, LHS, Chrysler Concorde +killitud Eagle Vision.


vana intrepid oli samal põhjal mis eagle vision, uuel on minu teada küll uus põhi ja enam eagle visionit ei tehta...

kui sul enne makse on Eestisse toomis hind koos transaga ~175k(lahutasin praeguse aktsiisi sinu öeldud numbrist) siis loodan, et asi on ikka väga heas korras.
02.11.2002 at 13:08
pärdik
DODGE ITREPID-99
Aitähh kõigile põhjaliku informatsiooni eest.Auto on väga heas korras.Avariivaba, orig.värv, ls. 90 000 miili.Nahksisu on kulumata ja mõradeta. Värv tahab poleerimist ja vahatamist.Päike on värvi natsa pleegitanud.Kuna olen ise olnud automaaler pole see probleem.Värvikahjustused on ainult kapotil.Seal on mõned kivi täkked ja stangel samuti.
Auto hind on 150 000 krooni.45000 on aktsiis ja 25000 on paberite korda ajamine et arvele saada.
Palun öelge seda, et palju on intrepid 300 m odavam on.
Kumba autot on selle raha eest rohkem kas dodget 220000 eest või 300m 250 000 eest.
02.11.2002 at 16:06
Aare
DODGE ITREPID-99
quote:
arxx: siin mainiti, et A604 ja A606 käimakastid on mehaaniliselt nirud. antud väide ei tohiks päris tõene olla, tegu lihtsalt nn. "hi-tech"'iga :) mis eeldab paremat/hoolikamat suhtumist. jutt siis täiselektroonilistest, juhi sõidustiilile adapteeruvatest 4 käigulistest OD'ga aut.kastidest, mille kõrval 4L60E ja AOD-E (vähem elektroonikat?) on ilmselt pommikindlamad.
enamik meh.probleeme nende kastidega saand alguse valedest kastiõlidest (antud kastid ei


Tere

Ei ole......Chrysler FWD põhiline rike on mehaanikaosade purunemine karmi sõidu
tagajärjel.....no neid pooleks planetaare on nii palju nähtud, et jagub kogu eluks.......
Elektroonika on teine asi.......4L60E ning AOD-E on kõvasti tugevama mehaanikaosaga---
pooleks plantaare või puruks peaülekandeid pole veel näinud..........

Aare
02.11.2002 at 17:01
Andrus
DODGE ITREPID-99
kas see 300m 250k eest on Eestis voi on ka USAs?

isiklikult arvan, et uue Intrepidi peaks odavamalt saama kui see millega sulle pakutakse.. vähemalt ise olen näinud tunduvalt parema hinnaga...
02.11.2002 at 17:33
peep
 
Moderator
DODGE ITREPID-99
pärdik: kui Sa oled momendil Eestis ja keegi üritab Sulle usast seda autot müüa siis jaluta minema, hind on kallis ja auto läbisõit liialt suur. Soovitan külastada lehekülge cars.com , sama raha eest saab aasta uuema ja poole väiksema läbisõiduga auto.

Kui Sa ise usas oled siis võta kätte ja tegele ise ka natuke asjaga, ning kindlalt saad parema deali.

Mis 300M puudutab siis osta kindlasti euroversoon, jääb igasugune maksmine ära ja lisaks saad oma auto normaalse vedrustusega, mitte pehmete usa turu vedrude/amortidega.

250 k. brutohind (st. koos maksudega) ostab Sulle ca. 50 k. km läbisõitnud 1999-2000 aasta 3,5 l. mootoriga auto ehk peaaegu uue. Ja pole vaja mingit keemiat arvele võtmisel, lööd jalaga ARK'i ukse lahti ja lihtsalt regad asja ära.
02.11.2002 at 18:52 Last edited 02.11.2002 at 18:54 by peep (Moderator)
pärdik
DODGE ITREPID-99
Tere!
Mina asun ise Eestis Ja auto asub ka Eestis.Hetkel on auto USA reg.Lõplik hind on sellel autol 128000+45000+25000=198000 krooni.Eeliseks on see et auto on siin ja on sõidetud katsutud ja uuritud.Samuti ka see, et auto on 1 omaniku käes olnud(omanik tuli ajutiselt Eestisse elama)
300M asub Saksas.Hind on Eestis koos kõikide maksudega u.250000 krooni.
Mulle aga meeldib intrepid millegipärast rohkem.
Jään veel ootama teie arvamusi.

Suured tänud veelkord kõigile.
03.11.2002 at 12:21
pärdik
DODGE ITREPID-99
TERE

TO:Peep.
Tänud lingi eest.Vaatasin seal lingil natuke ringi ja uurisin hindasid.Mina nägin kõige odavamat intrepidi umbes7500 dollarit.Need olid ka suht suure ls.-ga.Keskmine hind tuli u.9-9,5 tuhat dollarit.Kui lisada veel sinna transa(minu andmetel u.1200 dollarit) siis tuleb veel kallim kui mulle pakuti.Mulle pakuti viimaseks hinnaks 8000 dollarit(128000).Või olen mina loll...
Palun andke veel mulle nõu
Tänud ette
03.11.2002 at 14:34
Daniel
 
DODGE ITREPID-99
Sain ise just nädalakese 02a. Intrepidiga liigeldud
mööda Ameerikamaad ja Go for IT ;)
mõnus suur, uus ameerika laev - cruisimiseks ideaalne
04.11.2002 at 20:16
tqhq.ee foorum : Autod : DODGE ITREPID-99   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.