register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Tere Õhtust!! Olen nüüd Õnnelik Mark VIII omanik!  
Poster Message
Pets Pets
 
Tere Õhtust!! Olen nüüd Õnnelik Mark VIII omanik!
Tere.
Omandasin siis nüüd 23.okt 2014 Tänu Edeku soovitusele Korraliku Lincoln Mark VIII . Mihklilt!! Niisiis olen antud hetkel hästi toimiva Mark VIII omanik!!! Mis minu arust on LINCOLN MARK VIII (mitte ainult VIII vaid kogu Lincoln Markide põlvkond) olemuselt ja Disainilt AJATU! Mulle nad meeldib väga , nad on Iseloomuga!. Olen omanud ka enne seda Lincolni ostu .. Towncari (1998) super auto, Ford Taurust (paneb kukalt sügama), Mercuri tore oli.. ühesõnaga FORDE....Aga vahepeal tekkis kiusatus proovida ära Caddy.. Kuid kõik ostmise katsed kahjuks ebaõnnestusid (küll hinna ja auto seisukorra suhe, kahtlane mootori seisukord jne.) Ma absoluutselt ei taha kritiseerida Caddyt ... Aga eks see lihtsalt oli minu kannatamatus ja asjade kokkusattumus. See selleks. Eraldi tahan tänada ka Mihklit, kes autod müües ei ajanud udu, vaid andis 100% info nn. probleemidest.
Ja Veel kord Suured js Südamlikud tänud Edekule.

Pets.
27.10.2014 at 23:52
kaedoo
 
Tere Õhtust!! Olen nüüd Õnnelik Mark VIII omanik!
:beer Palju õnne ja muretuid kilumeetreid. :)
27.10.2014 at 00:03
MENT_GORILKA
Tere Õhtust!! Olen nüüd Õnnelik Mark VIII omanik!
Paadunud Lincolni fännina tunnen vaid uhkust nii hea valiku üle ;)
Pikki muretudi miile ja laia muhelust näole!
28.10.2014 at 11:42
mrtn
Tere Õhtust!! Olen nüüd Õnnelik Mark VIII omanik!
Ma olen eluaeg Mk VIII üldises suunas onaneerinud, aga pole kunagi asja ametlikuks julgenud ajada. Teine oossom ameerika kupee kohe Riviera kõrval.
28.10.2014 at 13:04
MENT_GORILKA
Tere Õhtust!! Olen nüüd Õnnelik Mark VIII omanik!
no kui mrtn oma kihu avalikult rahuldab, küll siis varsti kombluspolitsei ka kinni nabib :) nüüd hoian selliste masinate läheduses igaks juhuks silmad rohkem lahti :)
28.10.2014 at 17:27
mrtn
Tere Õhtust!! Olen nüüd Õnnelik Mark VIII omanik!
Ma ikka kaugelt, ilmakaare järgi.
28.10.2014 at 21:53
markmax
Tere Õhtust!! Olen nüüd Õnnelik Mark VIII omanik!
Õnnitlused. Kuidas auto nina õhku peab (kuulutuses vastav info), kas said selle korda, on plaan jäta õhu peale või tava amortidele üle minna?

____________________________
crown ´92
mark VIII´97 LSC
Brougham 91´
you can go up on a steep hill in Las Vegas and look west, and with the right kind of eyes you can almost see the high water mark -- that place where the wave finally broke and rolled back.
31.10.2014 at 13:36
tqhq.ee foorum : Minu auto : Tere Õhtust!! Olen nüüd Õnnelik Mark VIII omanik!  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.