register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Aftermarket udutuli ja tagurdustuli  
Poster Message
Cadillac27
Aftermarket udutuli ja tagurdustuli
Tere, küsimus lihtne, tänavapildis näen igalpool soliidset udu ja tagurdustuld autode stangedesse pandud, kuid ei leia poodi kust neid osta saab, oskab keegi aidata?


____________________________
87' Lac
ex - 97' Chevy Van
09.12.2014 at 20:30
hunt
 
Aftermarket udutuli ja tagurdustuli
Olen märganud eelpool nimetet vidinasi AmeerikaAuto poolt maaletiritud autodel. Ilmselt saad inffi sealt.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
09.12.2014 at 21:07
-fred-
 
Aftermarket udutuli ja tagurdustuli
Need on Hella moodultuled. Ise olen neid Autoeksperdist ostnud.
Link, olemas on ka need esimeses postis nähtavad süvistatavad ümbrised.
09.12.2014 at 21:40 1 edit. Last edited 09.12.2014 at 21:44 by -fred-
Cadillac27
Aftermarket udutuli ja tagurdustuli
aitäh, sinna suundungi

____________________________
87' Lac
ex - 97' Chevy Van
10.12.2014 at 18:41
ramman
Aftermarket udutuli ja tagurdustuli
Tere,
Olen ka näinud palju selliste ümmarguste süvistatud tagurdus- ja udutuledega usakaid. Enda omale on ka tagumist udutuld vaja ja no kohe mitte kuidagi ei meeldi see ümmargune tuli. Tahaks saada LED tuld, mis on võimalikult väike, et panna stange alla äärde. Kas siis selline kitsas riba või võike LED tuli. Ideaalis oleks selline tuli, kus on kaks ühes. Tagurdustuli ja udutuli ühes tükis ja kenasti sümmeetriline, et saaks keskele paigaldada. Väljanägemiselt midagi taolist nagu USA kastikatel kolmas pidurituli, kus on cargo light ka sees, kenasti sümmeetriline ja viisakas. Oskab keegi soovitada midagi, kust leida sellist?

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
14.07.2020 at 09:15
mrtn
Aftermarket udutuli ja tagurdustuli
Lamp mõnest lammarist EU-masina pealt, 3D-printeriga sobiv korpus ümber.
14.07.2020 at 10:17
franz125
Aftermarket udutuli ja tagurdustuli
Ma ei pannud oma vannile ühtegi tagumist lisatuld,lihtsal kaotasin ühe vasaku piduritule ära.Viis või umbes nii aastat pole keegi tagumistele tuledele tähelepanu pööranud.Kui joriseda tahavad siis võivad ju tagu suunakate kohta ka mögiseda,need ju tagurdustule koha peal.Ja tagurdustuled panin lisapesadega samasse kohta kus nad ennegi olid.
14.07.2020 at 14:59 1 edit. Last edited 14.07.2020 at 15:04 by franz125
ramman
Aftermarket udutuli ja tagurdustuli
quote:
franz125: Ma ei pannud oma vannile ühtegi tagumist lisatuld,lihtsal kaotasin ühe vasaku piduritule ära.Viis või umbes nii aastat pole keegi tagumistele tuledele tähelepanu pööranud.Kui joriseda tahavad siis võivad ju tagu suunakate kohta ka mögiseda,need ju tagurdustule koha peal.Ja tagurdustuled panin lisapesadega samasse kohta kus nad ennegi olid.
Kus kohas sa ülevaatusel käid?

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
14.07.2020 at 20:12
kaedoo
 
Aftermarket udutuli ja tagurdustuli
Pane suunad tagurdustuledega ühte( nagu mainiti) ja uudutuli osta odav mille keerad vajadusel põhja alla. :)
https://www.motonet.ee/et/toode/481303/Taga-udutuli-143x68-mmM8
14.07.2020 at 20:22
ramman
Aftermarket udutuli ja tagurdustuli
Suunad on juba tagurdustuledesse viidud. Tagurdamiseks on konksu kõrval töötuli, et pimeda ajal midagi ka reaalselt näha oleks. Udukaga vaja midagi viisakat välja mõelda. Kusjuures isand Kaedoo idee pole üldsegi paha, ainult ülevaatuse ajaks põhja alt välja keerata :) Mulle ei meeldi need eurostandarditele vastavad järelpaigalduse udukad, suured ja koledad on, nagu võõrkehad auto küljes.
E: mul samasugune buss samasuguse värvilahendusega, nagu esimeses postituses pildil. Mitte kuidagi ei taha seda punast võõrkeha sinna stange sisse.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
14.07.2020 at 20:30 1 edit. Last edited 14.07.2020 at 20:38 by ramman
kaedoo
 
Aftermarket udutuli ja tagurdustuli
quote:
ramman: Suunad on juba tagurdustuledesse viidud. Tagurdamiseks on konksu kõrval töötuli, et pimeda ajal midagi ka reaalselt näha oleks. Udukaga vaja midagi viisakat välja mõelda. Kusjuures isand Kaedoo idee pole üldsegi paha, ainult ülevaatuse ajaks põhja alt välja keerata :) Mulle ei meeldi need eurostandarditele vastavad järelpaigalduse udukad, suured ja koledad on, nagu võõrkehad auto küljes.
E: mul samasugune buss samasuguse värvilahendusega, nagu esimeses postituses pildil. Mitte kuidagi ei taha seda punast võõrkeha sinna stange sisse.
Venna Wrangleri taastamisel sai kasutatud sellist varianti, on olemas aga pole lihtsalt näha. Ta autol oli enne suur plönn pandud. :beer
14.07.2020 at 20:41
tehh
Aftermarket udutuli ja tagurdustuli
https://carsmart.eu/et/lisavarustus-tagatuled/1064/LED-tagurdus%252Fudutuli+%28fiiberoptil.%29-800324.html
Selline on suht viisakas ja minimanistlik.
14.07.2020 at 21:02
franz125
Aftermarket udutuli ja tagurdustuli
quote:
ramman:
quote:
franz125: Ma ei pannud oma vannile ühtegi tagumist lisatuld,lihtsal kaotasin ühe vasaku piduritule ära.Viis või umbes nii aastat pole keegi tagumistele tuledele tähelepanu pööranud.Kui joriseda tahavad siis võivad ju tagu suunakate kohta ka mögiseda,need ju tagurdustule koha peal.Ja tagurdustuled panin lisapesadega samasse kohta kus nad ennegi olid.
Kus kohas sa ülevaatusel käid?
Saatsin ES-i.A tegelikult käivad sinna võõrkehade asemel originaalis reflektorid.
Ma olin jämelaisk ja ei viitsinud neid ümmargusi sinna istutama hakata,mul iseenesest ei ole nende vastu midagi aga nende sinna saamine oli mu meelest heraklese vägitegu.Mul stanged Fiberwolfi toodang ja istuvad metallstange peal ja sealt ma ei hakanud läbi närima.
14.07.2020 at 21:06 1 edit. Last edited 14.07.2020 at 21:11 by franz125
ramman
Aftermarket udutuli ja tagurdustuli
quote:
tehh: https://carsmart.eu/et/lisavarustus-tagatuled/1064/LED-tagurdus%252Fudutuli+%28fiiberoptil.%29-800324.html
Selline on suht viisakas ja minimanistlik.

Sellega see häda, et pole sümmeetriline. Minu kiiks :) Peaks panema siis kaks tükki juba.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
14.07.2020 at 21:06
Pedaal
Aftermarket udutuli ja tagurdustuli
Kunagi ammu sai Veerenni tn äärest Europarts Autodet poes leti peal katalooge lapatud ja valikut oli küll.
Haagisele sai selline udkas pandud.
Soovitan mõnda asjalikku varuosa vahendajat külastada ja valik üle vaadata.



14.07.2020 at 21:16 1 edit. Last edited 14.07.2020 at 21:18 by Pedaal
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Aftermarket udutuli ja tagurdustuli  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.