register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Lincoln mark VII 5,?   1 2  
Poster Message
canarbic
Lincoln mark VII 5,?
Täna käisin tööasjus ühes Pärnu vana maja hoovis ja leidsin samblakihi alt mädanemas LINCOLN MARK VII !! Niisiis, kohe omanik välja uuritud ja ostauplaan valmis. Masin ise must, -84 aasta, kliima, el. iste ja aken jne. Mootor omaniku sõnul 5,8l Auto om seisnud 5 aastat, täna läks esimese paari pöörde pealt käima. Sõita ei saanud kuna kummid olid tühjad ja roolivõimu rihm oli maas, mootor töötas muidu ühtlaselt aga gaasi vajutades tõmbas hinge kinni. Mida üldse sellisest arvata, kas kellegil on kogemusi, head ja halvad küljed jne jne.
30.10.2002 at 21:44
PlyVal64
Lincoln mark VII 5,?
Halb rahakulu korralikul taastamisel-sõitmapanemisel, kuid KÕIK HEA kaalub selle kuhjaga üle! Linc on Linc, siin vast Martin ja Jörm oskavad "absoluutset tõde" selle kohta kuulutada.
30.10.2002 at 21:52
tfr
 
Lincoln mark VII 5,?
Üks Mark VII käis kunagi Gisi ja Udu käest läbi - aastaarvu ma enam ei mäleta. Nad ehk oskavad ka midagi öelda, tean et Gis korjas selle konkreetse masina käigukastiga ilmselt omale hea hulka halle juukseid pähe.
30.10.2002 at 22:03
vkx
 
Lincoln mark VII 5,?
Mulle on Mark VII alati meeldinud aga kas tal mootoriks siiski mitte 5,0 ei peaks olema, vähemalt originaalis? Kui saladus pole, siis mis hinnaga kokkuleppele ka saadi?

http://www.lincoln-club.org/sketch7.html
30.10.2002 at 22:47 Last edited 30.10.2002 at 23:04 by vkx
canarbic
Lincoln mark VII 5,?
quote:
vkx: Mulle on Mark VII alati meeldinud aga kas tal mootoriks siiski mitte 5,0 ei peaks olema, vähemalt originaalis? Kui saladus pole, siis mis hinnaga kokkuleppele ka saadi?

http://www.lincoln-club.org/sketch7.html

Hind jääb umbes 20k kanti. Ja moto peaks ka minu arust 5.0 olema?
30.10.2002 at 23:07
arxx
Lincoln mark VII 5,?
paneks siia ühe foto mustast mark vii kah, asja visualiseerimiseks :) ...tegu küll 1985 aasta mudeliga, aga ega välisilmes suurt vahet ei tohiks olla :)




____________________________
Avenger ES - "üsna ilmetu kupee"
31.10.2002 at 11:10 Last edited 06.11.2002 at 15:28 by arxx
phyza
Lincoln mark VII 5,?
[Aga mis hoovis see Pärnus siis asub? kui seal väga paksu sammalt peal ei ole,siis viskaks ka kaugelt pilgu peale.Thanks
31.10.2002 at 11:51
max
Lincoln mark VII 5,?
Kas see, millel on keretööd pooleli?
31.10.2002 at 12:16
udu
 
Lincoln mark VII 5,?
minu käes oli 84 aasta pruun mark VII, 5.0 mootor. number oli mingi 555. Ülimõnus aparaat.

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
31.10.2002 at 12:16
canarbic
Lincoln mark VII 5,?
kuidas mark VII selle vedrustusega on:tal mingi imeõhkvedrustus?Huvitav kui auto on seisnud 5a,siis on väga ebatõenäoline,et see suspension veel toimib?
Kordategemine võtab kindlasti ulme$$$$$$?

Udu:kui kaua oli sinul markVII ja oskad sa selle suspension systemi kohta midagi üelda?
31.10.2002 at 14:54
udu
 
Lincoln mark VII 5,?
ei maleta aastake vist oli minu käes,
vedrustus on mingite õhkpatjadega, mis maxavad ilmselt uuena ca 20k tükk :)
samas olevat minuomal neid kuidagi lapitud, toimisid väga mõnusalt.
kui nad korras on siis on vedrustus jumalik, parim, millega siiani sõidetud üldse.

aga vaata kõigepealt, kas toimivad ja kui ei toimi, siis mõtle edasi.

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
31.10.2002 at 16:13
Vanaisa
  
Moderator
Lincoln mark VII 5,?
Õhkpadjaga selline lugu, et kui lased asjal töötada mingi aja ja siis seisma jätad, peaks auto ka mingi 5-10 tunni pärast sirgelt seisma. Kui kuhugi poole ära vajunud, siis see padi ka läbi(või kohe minemas). Siis hakka uut ostma...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
31.10.2002 at 16:17
canarbic
Lincoln mark VII 5,?
quote:
Vanaisa: Õhkpadjaga selline lugu, et kui lased asjal töötada mingi aja ja siis seisma jätad, peaks auto ka mingi 5-10 tunni pärast sirgelt seisma. Kui kuhugi poole ära vajunud, siis see padi ka läbi(või kohe minemas). Siis hakka uut ostma...

antud Linc seisab küll täitsa sirgelt ja on igati kikkis-aint kummid on tühjad
31.10.2002 at 16:30
kongo
 
Lincoln mark VII 5,?
quote:
antud Linc seisab küll täitsa sirgelt ja on igati kikkis-aint kummid on tühjad


ehk on pøhi vastu maad?

peace :)

p.s. ootan huviga pilti sellest
31.10.2002 at 17:05
canarbic
Lincoln mark VII 5,?
kas keegi teab mille järgi teha Mark VII mudelitel vahet,need liigitusid ju LSC,siis mingi Bill Blass variant,võibolla oli veel mingi?
Parandage siis mind kui segast tambin.
01.11.2002 at 16:09
max
Lincoln mark VII 5,?
Tallinnas vedeles üks '88 a. LSC isend Pärnu mnt viadukti all, hõbedane, pritsega 5,0L. Nipet-näpet seal oli teha, aga asi toimis ja sõitis ning nägi suht hea välja kah. Raha taheti 40k kanti. Ma arvan, et see on edvam variant, kui ta veel alles on.
01.11.2002 at 16:40
Vanaisa
  
Moderator
Lincoln mark VII 5,?
http://www.hot.ee/racer/continental

selline asi ka müügis - tahtis omanik vist mingi 57 kilo...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
01.11.2002 at 16:53
canarbic
Lincoln mark VII 5,?
quote:
Vanaisa: http://www.hot.ee/racer/continental

selline asi ka müügis - tahtis omanik vist mingi 57 kilo...

see on päris hea hind,kui uskuda omaniku juttu,et heas korras(pole ise näinud).Aga Mark VII on kõvem kui see v6 continental ju!
01.11.2002 at 17:16
canarbic
Lincoln mark VII 5,?
quote:
max: Tallinnas vedeles üks '88 a. LSC isend Pärnu mnt viadukti all, hõbedane, pritsega 5,0L. Nipet-näpet seal oli teha, aga asi toimis ja sõitis ning nägi suht hea välja kah. Raha taheti 40k kanti. Ma arvan, et see on edvam variant, kui ta veel alles on.

See on jah edevam variant pritsega 5,0 stock 168kw!!!
ja kui uskuda seda tabelit siis asi ikka päris karm:
Year Model
0-60 sec
'88 Audi 90 Quattro 10.1
'88 BMW 325ix 8.5
'88 Cadillac Seville STS 10.0
'88 Chev. Camaro IROC-Z 7.0
'88 Ford Mustang GT 7.2
'89 Ford Taurus SHO 8.0
'88 Lincoln Mark VII LSC 7.9
'89 Mazda RX-7 Conv. 10.7
'89 Mazda RX-7 Turbo II 6.4
'89 Nissan Maxima SE 8.9
'87 Nissan 300AZ Turbo 7.9
'88 Pontiac Fiero GT 8.7
'88 Toyota Supra Turbo 7.8
'88 Volkswagen Jetta GLI 10.2


kas sul selle kontakt ka on äkki!
01.11.2002 at 17:20
max
Lincoln mark VII 5,?
Mul pole enam, otsi vanadest KB-idest.
02.11.2002 at 21:01
gis
 
Lincoln mark VII 5,?
see pärnu masin on seesama, mis minu ja udu käest läbi käis.
Mootor on sigaheas korras, kast on vahetatud ja peaks pelama, roostet on ilmselt aastatega ainult juurde tulnud.
Asi on ikka veel mu endise elukaaslase nimel (Hanne Paljak) ja kuna ta on Talina registris ja kuna see praegune omanik ei jaksa seda aastamaksu maksta ega ümber rekata, oli plaan politseisse teatada ja auto tagasi küsida :)
Niiet, jõudu :)
02.11.2002 at 02:08
canarbic
Lincoln mark VII 5,?
vaat siis mis välja tuleb,need dokumendid ajame lähipäevadel ilmselt korda,niiet pole mõtet ennast politseiga väsitada ja auto saab ka sinu ekselukaaslase nimelt maha,muide kui suur see aastamaks tal on mis maksta tuleb-minu teada aastamaksu ei tule tagant järele maksta ju,või mis?
autost veel niipalju et peale rooste on õnnestunud sellel praegusel omanikul(lühikest kasvu venelane) ka üks betoonpost jalapealt maha sõita aga ta on õnneks kuskilt uue ukseja poritiiva hankinud,niiet ainuke asi mis puudu on-juhipoolne suunatuli.
omaniku sõnul on mootoriks 5,8 kas see jutt peab paika?
Udu rääkis midagi pruunist autost aga see on ju must?
03.11.2002 at 14:48
vkx
 
Lincoln mark VII 5,?
Maksmata aasta maks tuleb kindlasti tagantjärele ära maksta(+viisis), vastasel juhul ei vormista ARK antud masinaga mingit tehingut.
Originaalis on vahel 5,0L, ei tahaks nagu uskuda, et ta ise sinna 5,8 vahele on tõstnud aga mine tea, kõik on võimalik. Ehk mõni targem siit annab inimesele nõu, kuidas saab nendel kahel mootoril kergel välisel vaatlusel vahet teha.
03.11.2002 at 16:25
tohoh
 
Lincoln mark VII 5,?
Ega nad ARK-s (vähemalt Sauel) viiviseid küll ei nõua.Küll tahavad näha paberit et aastamaksud makstud (isegi vist ainult viimane s.o. jooksva aasta oma).Tähelepanek sellest aastast kahel korral selline.

____________________________
Ford Mustang ´96
Põrnikas `69
Dodge Avenger ´08
GAZ 24 ´84
04.11.2002 at 15:03
udu
 
Lincoln mark VII 5,?
quote:
canarbic:
Udu rääkis midagi pruunist autost aga see on ju must?
äkki oli must ka, ei mäleta, see oli väga ammu :)
minuarust oli ikkagi tumepruun.


____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
04.11.2002 at 15:11
tqhq.ee foorum : Autod : Lincoln mark VII 5,?   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.