register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Plymouth Special Delux   1 2 3 4 5  
Poster Message
MENT_GORILKA
Plymouth Special Delux
quote:
Peeter82:
quote:
MENT_GORILKA:
Motorist, keda siin paljud millegipärast kiruvad
uskumatu kaader
räägid vist endast!
18.08.2016 at 09:20
MENT_GORILKA
Plymouth Special Delux
quote:
DevilDeVille:
quote:
MENT_GORILKA: mina piirdun tekstiga, sest ei viitsi jälle otsast õppima hakata, kuidas pilte siia kiviaegsesse foorumisse lisada :)
pilte lisan kohe varsti sinna foorumisse, mis vähe inimlikum: http://usaraud.ee/?id=15_47_48_2109

uskumatu kaader

on jah siin foorumis, sellega tuleb nõustuda...ei suuda isegi normaalset fotode lisamist külge pookida, kui regulaarselt ei postita, siis hakka jälle otsast õppima!
18.08.2016 at 09:22
DevilDeVille
  
Plymouth Special Delux
quote:
MENT_GORILKA:
on jah siin foorumis, sellega tuleb nõustuda...ei suuda isegi normaalset fotode lisamist külge pookida, kui regulaarselt ei postita, siis hakka jälle otsast õppima!

uskumatu kaader


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
18.08.2016 at 09:36
MENT_GORILKA
Plymouth Special Delux
quote:
DevilDeVille:
quote:
MENT_GORILKA:
on jah siin foorumis, sellega tuleb nõustuda...ei suuda isegi normaalset fotode lisamist külge pookida, kui regulaarselt ei postita, siis hakka jälle otsast õppima!

uskumatu kaader

mõnel läks vist plaadimängija rikki...
18.08.2016 at 09:44
DevilDeVille
  
Plymouth Special Delux
quote:
MENT_GORILKA:
mõnel läks vist plaadimängija rikki...

tõsijutt, teatava regulaarsusega tuleb seda hala, et pilte pole võimalik postitada ja et koguaeg peab jälle õppima midagi. ülejäänud foorumikasutajad saavad miskipärast hakkama.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
18.08.2016 at 09:56
anryo
  
Plymouth Special Delux
Usarauast siia piltide linkimine ongi kõige mugavam viis. Minuarust.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
18.08.2016 at 11:26
MENT_GORILKA
Plymouth Special Delux
quote:
anryo: Usarauast siia piltide linkimine ongi kõige mugavam viis. Minuarust.
jah, nõus, aga see ei ole professionaalse saidi ülesehitus...MIKS ma ei saa siin saidil lihtsalt ikoonile vajutades oma arvuti kaustast pilti otse üles laadida??
Pole ühtegi teist nii kohmakat süsteemi näinud, kõigil saab seda otse arvuti kaustast teha.
Aga see on siinsamas varem juba läbikäinud teema, midagi ei ole muutunud ja las ta olla, ei taha enam seda teemat tõugata, et mõned kodanikud taas oma vaimukusi saaks pilduma hakata.
18.08.2016 at 16:50
Peeter82
 
Plymouth Special Delux
Nagu korduvalt on juba räägitud, see sait töötab kellegi vabast ajast ja kellegi isikliku raha arvelt.
Nõuda, et saidi omanikud veel lisaks panustaksid selleks, et ka kõik viimased lambapead saaksid
endale siin sobivad tingimused, ei ole põhjendatud.


____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
18.08.2016 at 17:05
MENT_GORILKA
Plymouth Special Delux
quote:
Peeter82: Nagu korduvalt on juba räägitud, see sait töötab kellegi vabast ajast ja kellegi isikliku raha arvelt.
Nõuda, et saidi omanikud veel lisaks panustaksid selleks, et ka kõik viimased lambapead saaksid
endale siin sobivad tingimused, ei ole põhjendatud.

kui taolisi kommentaare annavad lambapead, siis on aru saada, miks sait selline on
on üks grupp tegelasi, kelle põhimõte on olla igas pulmas peigmees ja matusel kadunuke, ehk siis alati peab midagi vastu paugutama, sisusse süüvimata, peaasi, et saaks ära teha
Palun minu algatatud teemat mitte risustada, siia on oodatud positiivsed kommentaarid, ennast välja elada saab ka teisi sõimamata
18.08.2016 at 17:13
mrtn
Plymouth Special Delux
quote:
MENT_GORILKA:kui taolisi kommentaare annavad lambapead, siis on aru saada, miks sait selline on
on üks grupp tegelasi, kelle põhimõte on olla igas pulmas peigmees ja matusel kadunuke, ehk siis alati peab midagi vastu paugutama, sisusse süüvimata, peaasi, et saaks ära teha
Palun minu algatatud teemat mitte risustada, siia on oodatud positiivsed kommentaarid, ennast välja elada saab ka teisi sõimamata

Lolli möla eest saab alati vastu vahtimist, sinu teema või mitte.
18.08.2016 at 17:52
kaedoo
 
Plymouth Special Delux
18.08.2016 at 18:32
johndoe
Plymouth Special Delux
Elu ikka täna nii lihtsaks läinud et ma saan siia foorumisse lausa oma arvuti pilte linkida :) Foorumil seega serveri ruumi rentimine täiesti tarbetu.
18.08.2016 at 20:27
MENT_GORILKA
Plymouth Special Delux
quote:
mrtn:
quote:
MENT_GORILKA:kui taolisi kommentaare annavad lambapead, siis on aru saada, miks sait selline on
on üks grupp tegelasi, kelle põhimõte on olla igas pulmas peigmees ja matusel kadunuke, ehk siis alati peab midagi vastu paugutama, sisusse süüvimata, peaasi, et saaks ära teha
Palun minu algatatud teemat mitte risustada, siia on oodatud positiivsed kommentaarid, ennast välja elada saab ka teisi sõimamata

Lolli möla eest saab alati vastu vahtimist, sinu teema või mitte.
just! sama kehtib ka vastaspoole kohta! nagu ameerika filmides tüüpiliselt öeldakse-kõike mida sa ütled, võidakse hiljem (kohtus) sinu vastu kasutada!
On need e-kommijad ka seadusesilma poolt juba vastu vahtimist saanud ja eks saavad veel, ei tasu unustada, et vahet pole, kas see sait on siin oma rahadega või mitte-kui ta on avalikuks kasutamiseks, siis pead ka enne mõtlema, kui siin kedagi laimama või sõimama kukud!
Minge räusake kusagil tiinekate saitidel, siia ootan jätkuvalt teemasse minevaid positiivseid kommentaare!
19.08.2016 at 09:33
diesel
Plymouth Special Delux
vabandust, aga ma ei saa aru, miks peab siia foorumisse siis üldse teema tegema kui foorum ise nõnda vastumeelne on?
on ju vaba voli valida mistahes muu koht, mis oma nõudmistele vastab.
19.08.2016 at 09:42
MENT_GORILKA
Plymouth Special Delux
quote:
diesel: vabandust, aga ma ei saa aru, miks peab siia foorumisse siis üldse teema tegema kui foorum ise nõnda vastumeelne on?
on ju vaba voli valida mistahes muu koht, mis oma nõudmistele vastab.

no tahaks ikka lõpukset see foorum välja ei sureks, kahju oleks...siin veel ikka ka mõned asjalikud kodanikud kirjutavad ja ei tegele ainult tatipritsimisega...kuna mul itimehe haridust ei ole, siis ei oska ka oma foorumit püsti panna :)
19.08.2016 at 10:15
DevilDeVille
  
Plymouth Special Delux
quote:
MENT_GORILKA:
On need e-kommijad ka seadusesilma poolt juba vastu vahtimist saanud ja eks saavad veel, ei tasu unustada, et vahet pole, kas see sait on siin oma rahadega või mitte-kui ta on avalikuks kasutamiseks, siis pead ka enne mõtlema, kui siin kedagi laimama või sõimama kukud!
Minge räusake kusagil tiinekate saitidel, siia ootan jätkuvalt teemasse minevaid positiivseid kommentaare!

Lisan siis ühe positiivse kommentaari. Positiivne on see, et siinses foorumis õnneks enamus kasutajaid on tervemõistuslikud. Selles teemaski, muideks.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
19.08.2016 at 10:15
MENT_GORILKA
Plymouth Special Delux
quote:
DevilDeVille:
quote:
MENT_GORILKA:
On need e-kommijad ka seadusesilma poolt juba vastu vahtimist saanud ja eks saavad veel, ei tasu unustada, et vahet pole, kas see sait on siin oma rahadega või mitte-kui ta on avalikuks kasutamiseks, siis pead ka enne mõtlema, kui siin kedagi laimama või sõimama kukud!
Minge räusake kusagil tiinekate saitidel, siia ootan jätkuvalt teemasse minevaid positiivseid kommentaare!

Lisan siis ühe positiivse kommentaari. Positiivne on see, et siinses foorumis õnneks enamus kasutajaid on tervemõistuslikud. Selles teemaski, muideks.

jummal tänatud...kõik ei ole siiski veel kadunud...hakka või uskuma Jarek Kasari laulusõnu, et kõik inimesed on ilusad ja head... :)
19.08.2016 at 10:32
cipo
Plymouth Special Delux
Kumb siis:
http://www.puiestee.ee/inimesed.html
või
http://sasslantis.ee/lyrics-chalice-minu_inimesed

ahh - vahet pole - reede!

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family
19.08.2016 at 16:37
STW
Plymouth Special Delux
quote:
MENT_GORILKA:
quote:
Peeter82: Nagu korduvalt on juba räägitud, see sait töötab kellegi vabast ajast ja kellegi isikliku raha arvelt.
Nõuda, et saidi omanikud veel lisaks panustaksid selleks, et ka kõik viimased lambapead saaksid
endale siin sobivad tingimused, ei ole põhjendatud.

kui taolisi kommentaare annavad lambapead, siis on aru saada, miks sait selline on
on üks grupp tegelasi, kelle põhimõte on olla igas pulmas peigmees ja matusel kadunuke, ehk siis alati peab midagi vastu paugutama, sisusse süüvimata, peaasi, et saaks ära teha
Palun minu algatatud teemat mitte risustada, siia on oodatud positiivsed kommentaarid, ennast välja elada saab ka teisi sõimamata
Positiivselt võib öelda, et tänapäeva ühiskond soosib saamatuid inimesi. See aga ei tähenda, et kõik ühiskonna liikmed peavad olema nõus suhtumisega: mina pole millegi eest vastutav, las teised vastutavad.
19.08.2016 at 21:27
tqhq.ee foorum : Minu auto : Plymouth Special Delux   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.