register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Ostuabi:Chevy Avalanche  
Poster Message
raksmees
  
Ostuabi:Chevy Avalanche
Tere

Tekkis huvi Chevrolet Avalanche vastu, 07 ja üles. Kuna Eestis müügis vaid üks auto ja selle hind minu eelarvest väljas, vaatasin ringi naaberriikides. Leidsin sellise isendi
http://www.blocket.se/jamtland/Chevrolet_Avalanche_61198339.htm?ca=21&w=3 . Kõik tundub ideaalne ja ilus. Minujaoks ideaalne combo, must, 4wd, nahktuba, muud elektrilisad nagunii peal. Hind oleks eurodes minu arvutuste kohaselt 16100. Siit ka küsimused. Kas on mingi põhjus miks see nii odav on, Soomes sama hinnaga on 04 mudelid. Püüdsin google tõlkega asjasat aimu saada aga see ei andnud ka erilisi tulemusi. Mingi maksurida seal oli, kas see tähendab et hinnale tuleb veel midagi otsa? Kindlasti keegi sealt maalt toonud ja oskab asja valgustada.
Läbisõidu rida ka keeruline, 16000 miili, kas see on mingi näpukas või tähendab see aastast läbisõitu?
Uuriks ka seda, et kui see kuulutuses kõik sobib mulle palju umbes võiks olla selle auto Eestisse toomise tasu ?
Arvele saamiseks peaks kindlasti mingeid tulesid veel külge keerama, piltidelt vähemalt tagumist udukat ei paistnud. Suundadega tundus korras, külje oma peegli alla vist pandud.
Kas see auto vajab ka eraldi tüübikinnitust, Eestis ARK andmetel umbes 3 autot arvel(vanemad mudelid+1 uuem müügis olev).
Kui kogu see toomine ja muu krempel sinna otsa ,kui kõrgeks see selle auto hinna võib kokkuvõtteks ajada?
Samas võiksid kirjutada ka sarnast autot omanud isikud. Sel peaks olema sama platvorm Suburbani ja Cadillaci kastikaga. Huvitaks just sõiduomadused, suvel , talvel.
29.06.2015 at 09:34 3 edits. Last edited 29.06.2015 at 19:28 by raksmees
DevilDeVille
  
Ostuabi:Chevy Avalanche
Miilid on ilmselt pedekuningriigi miilid, mis inimesteühikutes teeb 160000 km. Hind sisaldab käibarit, elik Eesti kehale ostes saad pedekuningriigi käibarijagu odavamalt. Kui piider muidugi estniska mafiale müüa julgeb üldse.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
29.06.2015 at 09:51
raksmees
  
Ostuabi:Chevy Avalanche
quote:
DevilDeVille: Miilid on ilmselt pedekuningriigi miilid, mis inimesteühikutes teeb 160000 km. Hind sisaldab käibarit, elik Eesti kehale ostes saad pedekuningriigi käibarijagu odavamalt. Kui piider muidugi estniska mafiale müüa julgeb üldse.
Aga kas Eesti riik ei hakka raha juurde nõudma. Kas Rootsist saaks selle auto siis mingi umbes 13-14k Eur kätte?
Olen sel teemal täielik võhik, seega lolle küsimusi jagub.;)
30.06.2015 at 11:00
ziim_
Ostuabi:Chevy Avalanche
Ei nõuta midagi juurde. Kogukulu on kuulutuses antud summa+transa+arvelevõtt (tüübikinnitusekohta ei oska kosta). Sümboolse summaeest võin Sulle svenssonite carfaxi-raporti kah saata.
30.06.2015 at 12:43
DevilDeVille
  
Ostuabi:Chevy Avalanche
Lihtne arvutus

16100 - 25% = 12075

12075 * 1,2 = 14490

kuna tegemist väikeveokiga, siis firma saab siinse 20 protsenti tagasi küsida.

Euroopa riigi registris oleva auto siin registreerimist ei tohiks ARK mingi tüübikinnitusega torpedeerida, kui vanainimese mälu ei peta. Arvelevõtmise kulud ja laevapiletite hinnad leiad vast ise.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
30.06.2015 at 14:19
raksmees
  
Ostuabi:Chevy Avalanche
Tänud vastuste eest. Asi juba selgem. Kuid kui ma selle eraisikuna tooks ja enda isikliku autona arvele võtan siis võib sellest 20 % suupuhtaks pühkida ? Praegu siiski tundub et igal juhul läheb auto hind eelarvest välja.
Peab veel edasi vaatama ja mõtlema.
30.06.2015 at 14:37 2 edits. Last edited 30.06.2015 at 15:45 by raksmees
DevilDeVille
  
Ostuabi:Chevy Avalanche
Jah.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
30.06.2015 at 16:51
rommel
Ostuabi:Chevy Avalanche
Eraisikuna sa ei saa seda Rootsist ilma KM-ita kättegi (maksad täishinna ja nii jääb). Üle piiri tuues ei pea sa samas autot KMD-sse lisama ja siin käibekat deklareerima.

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all
01.07.2015 at 12:15
igiliikur
Ostuabi:Chevy Avalanche
Tere. Mida arvata Avalanche´st 02-06 aasta? On ainult tagavedu, see natuke hirmutab talvel? Kas LSD päästab seal midagi? Kuidas üldine vastupidavus on? Eesti lehtedelt just väga palju infot ei leia selle auto kohta....
12.02.2016 at 10:22
DevilDeVille
  
Ostuabi:Chevy Avalanche
Tavaline tagavedune kastikas ju, lihtsalt koledam :)

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
12.02.2016 at 10:46
mrtn
Ostuabi:Chevy Avalanche
Vastupidavus on ilmselt sama, mis kõigil ülejäänutel sama platvormi GM autodel, kõik jupid peale osade kereplekkide on ristkasutuses. Need on nii vähelevinud masinad, et spetsiifilist infot ei leiagi.

Kui eesmärk on "kole kastikas" hankida, siis võiks neliveduse poole vaadata, lahendab su talveprobleemi ära ja kui see su ainuke igapäevaauto oleks, siis võiks isegi keskdifriga vms AWD lahendus olla.
12.02.2016 at 10:54
igiliikur
Ostuabi:Chevy Avalanche
Tegelikult pakutakse vahetuseks. Talvel on muidugi üks alternatiivne auto olemas, ilmselt võiks siis kasutust leida igapäevaautona kevad-suvi-sügis.
Mul on muidugi natuke teine maitse usakate ilust, aga näeb ta välja selline Selline
12.02.2016 at 11:11
Ropka
Ostuabi:Chevy Avalanche
minu teada ainuke "kastikas" millel on veoruum pikendatav salongi, tagaistme arvelt, ehk siis sein käib lahti (võimalik et polegi standard varustuses)
12.02.2016 at 11:45
mrtn
Ostuabi:Chevy Avalanche
Välimus on maitseasi ja see ei ole vaidlemise koht (teoorias, praktikas saad lõuga nii et koliseb). Mina pahaks ei pane, mulle meeldib isegi Honda Ridgeline.
Kas see punane on üle värvitud? Ma olen siiani ainult palja plastikuga puskureid näinud.
12.02.2016 at 12:19
eikeegi
Ostuabi:Chevy Avalanche
Kui ma õigesti mäletan, siis 2009.a talve saabudes muutus see auto selliseks nagu järgnevalt lingilt näha võib: http://www.auto24.ee/used/665594. Keegi ilmselt ostis ära, tegi korda ja peale seda oli müüa kusagil Ida-Virumaal. See eelpool pandud pilt ongi minu arust sellest müügikuulutusest. Plastikud olid tal juba enne seda avariid punased ning nende selliseks saamise loo ja üldse selle auto meie maale jõudmise kohta peaks foorumiliige Bikerman pajatada oskama.

Tehnilises osas peaks teine olema jah tavaline sarnasel põhjal GM ehk siis pulgad ühilduvad suuremas osas päris mitmete erineva nimega masinatega.

Salongi tagaseina maha keeramise võimalus (tegelikult saab seal ka tagaklaasi eraldi ära võtta) on iseenesest päris lahe lisa. Saab tekitada kola vedamiseks päris suure ruumi, mis algab juba esiistmete tagant ja natukene pikemad asjad ei tolgenda üle saba. Kui kastil katteplaadid peal on tagumine ots muidugi suhteliselt madal aga need plaadid saab vajadusel hetkega eemaldada. Maha keeratud seina alumise osaga kannatab tahtmise korral vabalt ka kahekesi seal magada ilma, et peaks end kudagi rõngasse keerama.

Kui tõesti suveautoks võtta, siis pole jah vahet aga eeldusel, et vahel tahaks talvisel (kui kogemata peaks päris talv juhtuma olema) ajal ka kusagile linna peatänavatest kaugemale minna, valiksin mina neliveo võimalusega variandi (meie maal on muidugi valikuvõimalusega nagu on). Vähemalt omaaegsetel lumistel talvedel ei viitsinud mina sellega küll tagaveolisena vingerdada ning kui poleks olnud võimalust armatuuril nuppu vajutada, siis ämma juures jõululauas verivorstide puremise ja pitsi tõstmise asemel oleks pidanud tuisuvaaludes põlluvaheteel näppu imema.

Mis välimusse puutub, siis piisavalt koledad asjad muutuvad mingist hetkest ilusaks:)



____________________________
V8
12.02.2016 at 15:19
mrtn
Ostuabi:Chevy Avalanche
See raam on ikka korralikult kõver.
12.02.2016 at 15:45
igiliikur
Ostuabi:Chevy Avalanche
Raam raamiks, kui on korralikult taastatud, siis pole vahet. Aga ma sain täna pildi, kus kapott ei istu ka päris hästi peal. Järelikult si*alt taastatud. Oleks ilusti taastatud, siis oleks asi mõeldav. Aga tänud hetkel info eest.
PS. Siin ikka endiselt väga abivalmis seltskond, loodan, et leian kunagi ka tee usa suvide juurde tagasi...
12.02.2016 at 19:01
olevtoom
 
Ostuabi:Chevy Avalanche
quote:
igiliikur: ...Mul on muidugi natuke teine maitse usakate ilust, aga näeb ta välja selline Selline
[OT]Ma hakkasin mõtlema, et misasi pani noorpaari sellist asja pulmaautoks valima, ja ainus, mida suutsin välja mõelda, oli see, et -- kui inimesed pärast sellist sõitu lahku ei lähe, ei suuda neid miski lahutada.[/OT]

____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
12.02.2016 at 19:13
ERAK
  
Ostuabi:Chevy Avalanche
quote:
Ropka: minu teada ainuke "kastikas" millel on veoruum pikendatav salongi, tagaistme arvelt, ehk siis sein käib lahti (võimalik et polegi standard varustuses)

On standardvarustuses ja Cadillac EXT 'il täpselt samuti kasti pikendamise võimalus. Põmst sama auto, ainult teine mootor ja nina. Ise sai neid EXT'sid kunagi Rootsist vahitud, aga ei leidnud piisavalt soodsat.


____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
12.02.2016 at 23:14
igiliikur
Ostuabi:Chevy Avalanche
Kas muidu see minu teema 5,3 on OK mootor? Ma lähen ikkagi vaatan ta homme üle, kuidagi süda hakkas kripeldama.
13.02.2016 at 12:20 1 edit. Last edited 13.02.2016 at 12:21 by igiliikur
DevilDeVille
  
Ostuabi:Chevy Avalanche
Mootor on aus asi (loomulikult eeldusel, et pole samasugusest rähmast ülesklopitud, nagu teda ümbritsev asi).

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
13.02.2016 at 13:07
ERAK
  
Ostuabi:Chevy Avalanche
Blocketis selline isend. Hind: ca 7,5K €

http://www.blocket.se/stockholm/Chevrolet_Avalanche_65244348.htm?aw=1

Vead: juhiiste vasakult poolt kulunud, katuseluuk ei avane (ilmselt kaitse läbi) ja üks võti kadunud,st. autol on hetkel ainult üks võti. Kui on huvi, anna teada- võiksin natukese motivatsiooni tekkides selle Sulle sealt tuua kui ise ei taha mingil põhjusel järele minna.
Huvi tekkimisel edasine kontakt privas:
kaubikuveod@gmail.com

Terv. ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
14.02.2016 at 16:05
tqhq.ee foorum : Autod : Ostuabi:Chevy Avalanche  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.