register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Scottsdale 1980 5.7D RWD  
Poster Message
berg_CSG
  
Chevrolet Scottsdale 1980 5.7D RWD
Sain vanaraua omanikuks. Kui keegi küsib miks mul seda vaja on, siis ma ei oska vastata. Tegu siis nö Jõgeva chevy kastikaga, mida siin foorumiski kunagi uuritud on. Elulugu Eestimaa pinnal võiks ju kirju olla arvestades, et masin siia jõudnud juba 1993. aastal. Olevat ennem olnud musta värvi. Kui kellegil mõnda head seika jagada seoses selle aparaadiga, olen huvitatud lugema.

Auto mootor pole just kõige kuulsam vastupidavusetalon, kuid töötab mahedalt ja tagant miskit ei tossa :)

Läbirääkimisi sai omanikuga peetud juba aasta otsa, enne kui hinnas kokkuleppele saime.
Pill seisnud ca 10 aastat. Käivitatud vahel suviti üleolevas meeleolus et põllul paar kiiremat teha :D
Kere katab kaunis paatina ja roosteaugud, kuigi väidetavalt olla teda üle värvitud.
Auto oli viimasel ajal lastele mängumajaks, et sõjamänge harjutada. Seda on ka interjööris näha, sest nagu sõda oleks üle käinud. Ükski nupp ega lüliti ei ole terve, aga lapsed pole süüdi :)

Järgi minnes katelt tööle ei saanud, kuna peale pikka käiamist lõpuks põles starteri tõmbekas maha, ning starter jäi peale.
Kuna müüa oli tuttav siis selle taha tehing ei jäänud.

Garaazi jõudes sai kiirelt üles tõstetud et põhjaalust hinnata ja starteri tõmbekas elustada. Põhja alt on seisukord väga hea. Ei mingeid auke! Läks veel tunnike ja katel ärkas ellu.

Muidugi oli kohe näha et Jõgeval UsPartsi pole, sest paljud jupid pärinevad belaruss traktorilt ja tööriistamarketist.
Põhimõtteliselt mitte ükski asi ei töödanud peale ukselukkude. Sõna otseses mõttes.
Nüüdseks juba mitu õhtut tema kallal oldud ja 90% süsteemidest originaaliks tagasiehitatud või korrastatud.
Korrastatud näidikupaneel, süütelukk, esituled, elektrijuhtmestik, tagatuled, esipidurid, starter, andurid jne jne.

Tudulinnast sain enamus puuduvad või katkised salongijupid militaar blazeri kyljest - tänud Kallele!
Samuti tänud kodanikule Aare foorumist kes yhtteist myys.
Veel suured tänud Virgole UsPartsist, kes on katalooge sirvinud ja vaeva näinud, et otsida erinevaid osi.

Lähiajal plaanis arkis ära käia siis võiks puhtaks pesta ja esimesed sõidud teha. Esiklaas ka tellitud, selle peab ära ootama.

Juba ka üks huviline teda osta tahab, kuid kui endale jääb siis tuleb bensiinimootor, 6" droppi ja kere korrastus. Alguses mõtlesin kõrgeks tõsta nagu mall crawler, kuid kuna tal esijalad halvatud siis loobusin. Trailerqueeni ei plaani sellest teha.

Mõni pilt vanalt omanikult:











____________________________
CSG Customs - Keretööd - Autoremont - 58IOO793
19.11.2015 at 01:25 4 edits. Last edited 19.11.2015 at 01:33 by berg_CSG
malloc
Chevrolet Scottsdale 1980 5.7D RWD
Bodydrop ja laying frame! Järgmisel kevadel saad "võistelda" ühe peaaegu Chevy Luv-iga siis :D Õhk pole sulle ka enam võõras teema ja ma jagan know-howga, kust kõik komponendid (kompressori, paagi, klapid, voolikud) ja ka controlleri alla 1000€ saad ;)
20.11.2015 at 12:29 1 edit. Last edited 20.11.2015 at 12:31 by malloc
berg_CSG
  
Chevrolet Scottsdale 1980 5.7D RWD
Tõnis,
ma olen õhu peale mõelnud, samas see truck jääks nö töökoja tööautoks ja budget peab olema väike. Igatahes peab ette panema 3'' drop spindles, muidu läheb see sillageomeetria väga võssa. Taga võiks lihtsalt silla vedrude peale tõsta ja oleks peaaegu tasuta käes.
Aga eks mõtleb...

Visioon oleks midagi sellist, kuid loomulikult mitte nii läikiv, rohkem selline roadkill muljega:



____________________________
CSG Customs - Keretööd - Autoremont - 58IOO793
20.11.2015 at 14:36 1 edit. Last edited 27.11.2015 at 00:27 by berg_CSG
Trammijuht
 
Chevrolet Scottsdale 1980 5.7D RWD
Jõudu ehitamisel siis kaaskannatajale.

____________________________
Chevrolet C-10, a hillbilly truck, Alan Jackson playing loud..
21.11.2015 at 13:17
berg_CSG
  
Chevrolet Scottsdale 1980 5.7D RWD
Vahepeal ühtteist tehtud, hakkab sõidukorda saama. Käivitub iseseisvalt võtmest :D pidurid pole enam peal, viga oli esimestes voolikutes. Kardaani yoke leke kõrvaldatud, uued aku juhtmed.
Täna tundus sobiv päev esimese pesu tegemiseks. Bye bye põdrasammal.
Enne ja pärast:



____________________________
CSG Customs - Keretööd - Autoremont - 58IOO793
27.11.2015 at 00:26
berg_CSG
  
Chevrolet Scottsdale 1980 5.7D RWD
Uued tagatuled :)
Pesu tegi imet. Näeb juba auto moodi välja.



____________________________
CSG Customs - Keretööd - Autoremont - 58IOO793
28.11.2015 at 17:16
berg_CSG
  
Chevrolet Scottsdale 1980 5.7D RWD
Võtsin esiklaasi ära ja enne kui arugi sain oli pilt selline:






____________________________
CSG Customs - Keretööd - Autoremont - 58IOO793
01.12.2015 at 00:52
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Scottsdale 1980 5.7D RWD  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.