register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Põnevaid elektriautosid.   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Poster Message
madis
Põnevaid elektriautosid.
Ma pakun et asi hullem, Teslas on TÖÖL lumehelbekeste gäng kes päris ei adu enda vastutust ja töökindlusega seotud nüansse. Kuradi elektriline laokäru aastast 70 suudab ka otse ees asuva 8 ruutmeetrise tõkke ära tunda, aga ei, neil "reduutsitakse flying debrisit", ajuvaba. Kui tahad flying debrisit ehk lendavat sodi analüüsida, siis on vaja tuvastada objekti kiirus, mass ja trajektoor ja kui selline filter laseb läbi LIIKUMATU 8 ruutu suuru pinna siis see filter on idioodi kirjutatud.
02.06.2020 at 15:19
STW
Põnevaid elektriautosid.
quote:
madis: Ma pakun et asi hullem, Teslas on TÖÖL lumehelbekeste gäng kes päris ei adu enda vastutust ja töökindlusega seotud nüansse. Kuradi elektriline laokäru aastast 70 suudab ka otse ees asuva 8 ruutmeetrise tõkke ära tunda, aga ei, neil "reduutsitakse flying debrisit", ajuvaba. Kui tahad flying debrisit ehk lendavat sodi analüüsida, siis on vaja tuvastada objekti kiirus, mass ja trajektoor ja kui selline filter laseb läbi LIIKUMATU 8 ruutu suuru pinna siis see filter on idioodi kirjutatud.
Olge nüüd ikka vanad, pole ise ka just maailma noorim inimene ja teie nimetet lumehelbekeste seltskonda ei kuulu. Aga katsume ikke rahulikult võtta seda asja, maailm vajab muutust ja muutus ei pea kõigile meeldima. Selline on paratamatult elujärg pidevalt olnud. Igaüks ise saab siis hoida endale olulist joont, kes kogub autosid, kes joonlaudu.
02.06.2020 at 22:21
charger
Põnevaid elektriautosid.
Helvestel on oma viis maakera ülerahvastuse reguleerimiseks :D
03.06.2020 at 08:56
madis
Põnevaid elektriautosid.
STW, nothing personal aga see et "maailm vajab muutusi" ei õigusta inseneri puhul absoluutselt seda et puuduvad baasteadmised füüsikast, programmeerimisest, süsteemidest jne jne.
See väljend on idufirmadel üks kindlamaid viise omadega musta auku jõudmiseks - veendes ennast et "teeme midagi täiesti uut", jäetakse kõrvale varasem sellealane kogemus ja ei õpita kellegi vigadest.
Entusiasm ei asenda teadmisi ja see et "me kasutame parimat AI tehnoloogiat" ei õigusta korraliku radari ja "low level collision avoidance" süsteemi puudumist.

Lumehelbekese all pidasin silmast just inimest kes ülaltoodud asju ignoreerib. EKRE definitsioon helbekese kohta ei ole minu rida :)
03.06.2020 at 09:13
hents99
  
Põnevaid elektriautosid.
Maailm vajab muutusi? Huvitav, kas seda otsustab mingi rühm indiviide?
Hea algus ja sisutihe ettevõtmine, aga probleem on selles, et pole veel teada, mida ja mismoodi muuta... aga töö siiski käib... :D



____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
03.06.2020 at 09:47
v6sa
Põnevaid elektriautosid.
quote:
madis: Ma pakun et asi hullem, Teslas on TÖÖL lumehelbekeste gäng kes päris ei adu enda vastutust ja töökindlusega seotud nüansse. Kuradi elektriline laokäru aastast 70 suudab ka otse ees asuva 8 ruutmeetrise tõkke ära tunda, aga ei, neil "reduutsitakse flying debrisit", ajuvaba. Kui tahad flying debrisit ehk lendavat sodi analüüsida, siis on vaja tuvastada objekti kiirus, mass ja trajektoor ja kui selline filter laseb läbi LIIKUMATU 8 ruutu suuru pinna siis see filter on idioodi kirjutatud.

Või annab radar pinna asemel dünaamilise punktipilve. Või lihtsalt ei näe konkreetselt kergbetooni, kuna neeldub selles ... Kuna sisse ei näe, siis ei oska ju öelda, milles kühvel.

Alati jääb wandenõuteoreetiline võimalus, et pidevalt veebis olevatel autodel on tehase andmebaasiga otseühendus ja seal on üks tulp, milles on numbriline väärtus arvutatud kodaniku hoiakutele teatavate indiviidide kohta. Et kui ikka Siri peab liiga tihti kuulama Elonit mõnitavaid kommentaare, siis tõuseb kõnealuse välja numbriline väärtus automaagiliselt lävendini ja "flying debris" filter seejärel keeratakse nii tundlikuks, et kõik viimasel nädalal liikunud objektid liigituvad kahjutuks lendprahiks. Kaasa arvatud näiteks eelmisel neljapäeval paigaldatud teetõke, eksole. Või külilikäinud jaotuskuut. Mille katus võib väga vabalt olla miskisest taaskasutusplastist, mis on radarile sisuliselt nähtamatu materjal sobiva nurga alt. Videolt tundus, et nurk on kenasti stealth;)

Ma saan mõistusega aru küll, et nüüdisaja protsessoritele on köömes jälgida mingi xsaja objekti liikumist reaalajas paarikümnemeetrises sektoris, aga ikkagi tundub see ulmeliselt palju rehkendamist.

Ka meil on nüüd majas auto, mis jälgib radariga auto ees toimuvat, aga minu arvates jääb 7 aastat vana süsteem haledalt hiljaks ohuolukordade märkamisega. Vähemalt minu närv küll ei kannata automaadi ärkamist...Aga mul pole uus Tesla ka.
03.06.2020 at 13:13 2 edits. Last edited 03.06.2020 at 13:19 by v6sa
hents99
  
Põnevaid elektriautosid.
Asi pole arvutites, vaid operaatorites. Arvuti pole võimeline eksima, kui just vastupidiselt pole üritatud seda saavutada.

Ehe näide, mismoodi lihtne automaatika töötab....vajalikul või ebavajalikul ajal - see viimane sõltub vaid operaatorist.
Loodetavasti oli mõne tunni tagune nähe mingi katsetus....kas ikka kaabel jõuab pirnideni.
Valgusega on pimedal ajal küll nirusti...siis nad ei põle.






Elon Muski ja Tesla kohta järjepidevat halvustavat mula ei suuda enam lugeda, kritiseerijatel on paraku klahviklõbistamisele kuluv aeg suurem, kui alles jääv aeg, et midagi ka reaalselt teha.


____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
03.06.2020 at 13:24
madis
Põnevaid elektriautosid.
Sa paned siia kaks suurt teemasse mittepuutuvat pilti ja tembeldad konstruktiivse kriitika "halvustavaks mulaks" ?
03.06.2020 at 14:26
hents99
  
Põnevaid elektriautosid.
Mind isiklikult küll kellegi mahategemine kuidagi edasi ei vii...kui sind see rõõmsaks teeb ja kõigil muhe lugeda, kui lollid kõik peale sinu on, siis ma olen ka poolt, et see selliselt jätkuks.



____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
03.06.2020 at 14:43
madis
Põnevaid elektriautosid.
Palun ära mölise ja püsi teemas. Ma ei ole mingi Muski fänn et peaks kaasa kilkama ja suu ammuli imetlema, ma olen rohkem nagu insenerimõtlemisega elajas.

Teemaks on elektri- ja isesõitvad autod ning nendega kaasnevad probleemid.
Minu väide on selline, et igal AI põhisel süsteemil peab olema mitte-AI "selgroog" mis AI-st vajadusel üle sõidab. Ehk siis AI toimetab "kitsas aknas" mida valvab mitte-AI süsteem.
Kui seda põhimõtet ignoreerida, on laibad taga, videos olev õnnetus oleks võinud jubedalt lõppeda.
03.06.2020 at 14:56
STW
Põnevaid elektriautosid.
quote:
madis: Palun ära mölise ja püsi teemas. Ma ei ole mingi Muski fänn et peaks kaasa kilkama ja suu ammuli imetlema, ma olen rohkem nagu insenerimõtlemisega elajas.

Teemaks on elektri- ja isesõitvad autod ning nendega kaasnevad probleemid.
Minu väide on selline, et igal AI põhisel süsteemil peab olema mitte-AI "selgroog" mis AI-st vajadusel üle sõidab. Ehk siis AI toimetab "kitsas aknas" mida valvab mitte-AI süsteem.
Kui seda põhimõtet ignoreerida, on laibad taga, videos olev õnnetus oleks võinud jubedalt lõppeda.

Praeguste juhiabi süsteemide puhul on arvestatud, et inimene on see, kes AI-st ülesõidab. Täna ei ole ükski juht vabastatud ise vastutamast. Uute tehnoloogiate arendamine paratamatult sisaldab eksimusi. Kui kardame eksida siis ei sünni kunagi midagi uut, arvestada tuleb, et tänasel inimesel on ainult piiratud hulk teadmisi, mida ei saa automaatselt lõpliku tõena võtta.
Mis maailma muutumisse puutub siis see toimub suuresti orgaaniliselt. Täna on palju tänu tehnoloogia arengule muutunud, usun et inimestel on mõistlik muutustega kaasa liikuda, mitte jääda harjumustesse kinni.
03.06.2020 at 17:38
BlueStang
 
Põnevaid elektriautosid.
quote:
BlueStang: Tere, ei tea, kas nende honda ja focusega saab ikka päris võrrelda, pigem on eMach 1:1 Tesla Y copy-paste. Aga siis ma võtaks enne selle Y juba.
Siin vist fordi turundajad veic puusse pannud asjadega...

Mustangi turundajate uus katse Y-Mustangi müüa:


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
23.07.2020 at 20:01
madis
Põnevaid elektriautosid.
Ikka näeb jube välja, nagu värvitud huultega siga.
24.07.2020 at 10:24
BlueStang
 
Põnevaid elektriautosid.
Selline oleks pidanud tehase e-mustang olema:

http://aviarmotors.com/
Nüüd tehakse idanaabrite juures selle tootmise teoks.

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
22.08.2020 at 13:14 1 edit. Last edited 22.08.2020 at 13:16 by BlueStang
Yll
Põnevaid elektriautosid.
quote:
BlueStang: Selline oleks pidanud tehase e-mustang olema:

http://aviarmotors.com/
Nüüd tehakse idanaabrite juures selle tootmise teoks.

Vägagi paljulubav,oleks vaid teostus sellele vastav! Mitte nii nagu need kuulsad sõnad: Tahtsime parimat aga välja tuli nagu alati!
22.08.2020 at 13:32
mrtn
Põnevaid elektriautosid.
quote:
Yll:
Vägagi paljulubav


Lubab kohtukutset, jah.
22.08.2020 at 00:02
Vanaisa
  
Moderator
Põnevaid elektriautosid.
särtsusõpradele uudist:

Chevy will start selling EV retrofit kits in 2021



Peale Blazeri võiks tekkida kitid ka muudele klassikutele...
01.11.2020 at 09:13 1 edit. Last edited 01.11.2020 at 09:14 by Vanaisa (Moderator)
mrtn
Põnevaid elektriautosid.
quote:
Vanaisa:Peale Blazeri võiks tekkida kitid ka muudele klassikutele...

Mis tähendaks märkimisväärset hinnatõusu kõikidele toorikutele.
01.11.2020 at 11:10
Vanaisa
  
Moderator
Põnevaid elektriautosid.
Kindlasti. Aga vahva ikka. Tuleb vajalik toorikutekogum kuuri alla varuda.
01.11.2020 at 11:22
dodge525
Põnevaid elektriautosid.
quote:
Vanaisa: Kindlasti. Aga vahva ikka. Tuleb vajalik toorikutekogum kuuri alla varuda.
No kuidas sa seda meil legaliseerid? Arvestades kaua läks aega rehvimõõdu, mootorivahetuse ja paaritu arvu lisatuledeni, siis nende swapidega saavad lastelapsed alles tegelema hakata.
02.11.2020 at 00:06
DevilDeVille
  
Põnevaid elektriautosid.
Elektrimootor on ka mootor, mis teda vahetuse puhul kasutamast takistab? Ümberehitatud õhuvõtt? :D

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
03.11.2020 at 16:48
Pedaal
Põnevaid elektriautosid.
Meil on ju mitmeid autosid mis on fossiilsete pealt elektri peale ümber ehitatud.
Milles küsimus.
Ei tasu tonti näha seal kus seda ei ole.
03.11.2020 at 20:05
kaedoo
 
Põnevaid elektriautosid.
https://www.gmc.com/electric-truck/hummer-ev?fbclid=IwAR033049Yw4YPxm7sqlRum0ZqEdjSrXKUAF0rSV0stCP8kUvU24RycKylKY
03.11.2020 at 20:11 1 edit. Last edited 03.11.2020 at 20:13 by kaedoo
Vanaisa
  
Moderator
Põnevaid elektriautosid.
Jätame selle Hummeri hetkel ootele. GM isegi on tunnistanud et töötavat versiooni veel pole, on ainult proto.
Muidugi taoti eeltellimine tunniga täis :) Rahval on raha küll, andke ainult (unistus) asju.
Samas hind alates mingi 85k taala pole luksjeebuse turul kuigi suur...
03.11.2020 at 20:50
mrtn
Põnevaid elektriautosid.
Nojaa, aga mõni aasta hiljem kõik naeravad hummeriomaniku üle..
03.11.2020 at 21:45
tqhq.ee foorum : Autod : Põnevaid elektriautosid.   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.