register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Holden arvele   1 2  
Poster Message
Check Engine
Holden arvele
quote:
tfr:
quote:
Märt: Lähis idas olid sarnased masinaid Lumina nime all tuntud - kas sealt poleks saanud õigeid valgustusega lampe?
Edit, vajadusel võin sinna korra kõllata ja uurida?

Lumina Ute on Chevy ninaga ja hoopis teistsuguste tuledega:



Sedaanil on suht samad tuled mis sellel Holdenil. Esiotsad on neil samad, vahet pole sedaan Lumina või Holden UTE.
06.05.2016 at 09:53 1 edit. Last edited 06.05.2016 at 09:53 by Check Engine
Märt
Holden arvele
http://www.drivearabia.com/chevrolet/chevroletlumina03.html

Siin pildil on 2003 aasta Lumina nina sarnane, samas ei suutnud leida nii vanade masinate pilte enam

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
06.05.2016 at 09:59
askeldaja
 
Holden arvele
Kui ma ei eksi, siis aastal 2003 lugesin kuskilt autoajakirjast, et selline Ute oli omasugustest vist üks kiiremaid seeriatoodangu autosid?

Käesolevas loos võiks tõesti rõõmustada: erinevus rikastab! :)

Ma pole uurinud, huvitav, kas EV lubab paremat rooli vasakule swappida? Oli seal mingi rida, et tohib teostada vaid sertifitseeritud ümberehitaja vms? Ma tean kindlat juhust küll Soome suhtes, kus Eestist viidi who knows swapitud, algselt britist toodud väga korralik Opel Omega siit Soome ja see läks Soomes arvele. Toimus vist mingi 2 aastat tagasi. Minu tuttav sõitis sellega siit Soome poolele ja andis ostjale auto üle.

Holdenil on igasuguseid huvitavaid mudeleid, HSV Coupe 4 jne. :)

06.05.2016 at 13:28
mrtn
Holden arvele
quote:
askeldaja: Kui ma ei eksi, siis aastal 2003 lugesin kuskilt autoajakirjast, et selline Ute oli omasugustest vist üks kiiremaid seeriatoodangu autosid?


06.05.2016 at 16:31
Holden
Holden arvele
See Lumina ute on sama mis 2005 Holden VZ ute

Minul on VY ute

Kui täpsemalt vaadata siis erinevus on väike, ehk VY on need park tuled väikesed ümmargused tule all, ja bumper veits erinev. VZ luuptuled tuled istuvad VY ette, ainult need parktule ümmargused augud jäävad stange sisse tühjad ja tuli veidi lühem kui VY oma.


Minu jaoks see VZ tuli siiski lahendus pole, kuna tahan orig. välimust hoida. Projektorite ehitamine tuledesse tundub ka kallis, kui kompl hind projektoritel juba üle 250€ küündib + töö, lisaks ei ole kindel mida TÜV mehed kunagi sellisest asjast arvavad.
Brasiiliasse on toodetud ka Chevy Omega nime all neid masinaid

tule pikkus tundub sama, puuduvad need eraldi parktuled küll, mis ei oleks probleem minu jaoks, kuid Brasiiliast varuosa leidmine tundub suht sama keeruline kui lähis idast.
quote:
Märt: Lähis idas olid sarnased masinaid Lumina nime all tuntud - kas sealt poleks saanud õigeid valgustusega lampe?
Edit, vajadusel võin sinna korra kõllata ja uurida?

Jah, kui võimalik sul kellegilt uurida, siis huvituks küll kas ja mis hinnaga sealt saada oleks neid, ei pea uued olema! Ja tegelikkuses oleks vaja ainult 1 vasakpoolset tuld, kuna selle valgusvihk on ainult vastutulijat pimestav. Ark spetsialisti jutu järgi võib kasutada ka USA turu tulesi kus valgusvihk on mõlemal tulel ühtlane.
07.05.2016 at 09:07 1 edit. Last edited 07.05.2016 at 09:19 by Holden
Märt
Holden arvele
Palun viska siia kood tule pealt, helistan esmaspäev Bahreini ja uurin, kas saada on.

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
07.05.2016 at 19:41
anryo
  
Holden arvele
quote:
Holden: Minu jaoks see VZ tuli siiski lahendus pole, kuna tahan orig. välimust hoida. Projektorite ehitamine tuledesse tundub ka kallis, kui kompl hind projektoritel juba üle 250€ küündib + töö, lisaks ei ole kindel mida TÜV mehed kunagi sellisest asjast arvavad.
Kust sa sellised hinnad said? :)
Ebay's on projektorite komplektid alates 60.- eur ja rohkem kui samapalju töö raha sinna küll ei kulu. Ja ei saa sul ükski ülevaatuse mees kobiseda, kui ilusti teha. Arvele said ju võetud Omega tuledega ja sealt edasi huvitab vaid, et kas näitab õigesti.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
09.05.2016 at 20:41 1 edit. Last edited 09.05.2016 at 20:42 by anryo
Holden
Holden arvele
quote:
Märt: Palun viska siia kood tule pealt, helistan esmaspäev Bahreini ja uurin, kas saada on.

kood vasaku tule pealt: 92085591
10.05.2016 at 08:18
Märt
Holden arvele
quote:
Holden:
quote:
Märt: Palun viska siia kood tule pealt, helistan esmaspäev Bahreini ja uurin, kas saada on.

kood vasaku tule pealt: 92085591

Hmmm. bahreinist vastati, et selliseid vanu tulesi on raske leida kuna liivas on matiks läinud ja pole kuskil kiirelt veebist leitavana alles. Kirjutan korra ka tuttavale Dubaisse, ehk on suuremas kohas parem valik...
ja vastus ka Dubaist
, there is a person on aero heads that is having them in the US. That year Lumina SS in UAE's lights are toast. Unless he is willing to purchase new lights on heavily inflated prices and ship again. US will be much cheaper as inflated rates for cost of shipping is not yet included

Ehk soovitati uurida US of A-st.

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
12.05.2016 at 08:44 1 edit. Last edited 12.05.2016 at 09:46 by Märt
Jesper
 
Holden arvele
Klaasid on ju tegelikult olemas, ainult õigeid tagaotsi on vaja? Ehk siis minuarust need liivapritsitud tuled sobiks ideaalselt, sealt saab parempoolse liikluse lähituled ja ülejäänud osad jääks originaalid, sest kaug- ja parktuled on sümmeetrilise valgusega.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
12.05.2016 at 14:53 1 edit. Last edited 12.05.2016 at 14:56 by Jesper
anryo
  
Holden arvele
"Liivapritsitud" plastklaasid saab ilusti ära poleerida ka, kui vaja.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
13.05.2016 at 14:19 1 edit. Last edited 13.05.2016 at 14:19 by anryo
Märt
Holden arvele
Ma sain mõlemast vastusest aru, et neid vanu lihtsalt pole ja soovitavad usast vaadata.

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
13.05.2016 at 21:44
sfjization
Holden arvele
Hei.
Tõime ka ss holden commodore sama mudeli Eestisse. Ja sooviks väga suhelda esimese toojaga ???? oleks mõned küsimused ????
19.09.2019 at 19:04
tqhq.ee foorum : Autod : Holden arvele   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.