register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : ´74 El Camino  
Poster Message
nos
  
´74 El Camino
Kõik sai alguse sellest, et Mustangit see aasta sõitma ei saa, aga midagi oleks ju vaja bjuutile minekuks. Väga imelikke teid pidi leidsin siis kaks El Caminot, ühe hea kere ja teise okei tehnikaga. Vedasime mõlemad siis töökotta ja võtsime lahti. Muidugi ei läinud kõik nii kenasti, kui minu naiivne ettekujutus oli, et noh tõstaks ringi vajalikud asjad ja sõidab. Mootor sai ikkagi korraliku update'i, käigukast remondi, kõik mis maha võtsime sai ilusaks uueks tehtud. Kuna kere roheline värv ei olnud ka just kõige lemmikum, siis võtsin kiire mattmustaks värvimise ette. Ei saanud nii hea kui lootsin, eks siis talvel kui rohkem aega, saan uuesti teha.
Panen siis mõned pildid sellest paarinädalasest seiklusest. Neli päeva on veel bjuutini aega, mootor pole veel peal ega elekter veetud :D aga ma olen optimist lillelaps, ehk ikka jõuab :P











____________________________
Rust In Peace
10.07.2016 at 22:42
kaedoo
 
´74 El Camino
Harrastad ekstreemsporti? :beer Edu! :)
10.07.2016 at 23:03
nos
  
´74 El Camino
Leegikad said liivapritsi ja uue värvi.




Mootori osakonnas pole ma väga kodus, see sai palju uusi asju ja lihvimist ja kõike mis vaja. Uued klapikambrikaaned sai ka, siin pildil veel vanad peal.




____________________________
Rust In Peace
10.07.2016 at 23:31
nos
  
´74 El Camino
Tegin Lääne-Nigula rahvariide seelikust uksepolstrid :D


____________________________
Rust In Peace
11.07.2016 at 23:14
savi
´74 El Camino
Väga originaalne :D Stiilipunktid!
14.07.2016 at 11:52
Ilves
´74 El Camino
Mis sellest autost saanud on või sai lõpuks?
27.09.2016 at 16:25
nos
  
´74 El Camino
no nüüd lõpuks töötab sõidab. natuke veel on teha, sisu põhiliselt. aga lõpetamisele tulen kindlasti temaga :)







____________________________
Rust In Peace
29.09.2016 at 17:11
tqhq.ee foorum : Minu auto : ´74 El Camino  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.