register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : pontiac chieftain 1956   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
supp
pontiac chieftain 1956
tulevikus on kindlasti plaanis igasugu iluvigureid lisada, eesotsas aknasirmiga
25.08.2017 at 12:30
supp
pontiac chieftain 1956
jurmalas käidud nagu nalja


sõidab hästi, tagasiteel lendas märjamaal gen rihm, see vilises juba eelmisest nädalast, nüüd peab uurima kas see oli juhus või on ikka rihmaliinis midagi mäda
krdi lätlased nokkisid mul aknavahelt hulka sammalt ära - ma ei saa aru mis botaanika huvilistega on tegemist, beautyil läks ka hulka sammalt kaduma
27.08.2017 at 18:50
A-Berg
  
pontiac chieftain 1956
vaatasin phpäeva hommikul - päris hea rotikas sul, pakub rohkem huvi kui mõni täis putitatud caddy vms !
28.08.2017 at 08:28
supp
pontiac chieftain 1956
rihmaliinis oli mäda midagi roolivõimu pumbaga, igaljuhul panin rihmaliini roolivõimust mööda ja kiman ilma võimuta, selle hooaja lõpuni, siis teen selle roolivõimu värgi korda
08.09.2017 at 16:49
wagoneer
pontiac chieftain 1956
Vaata võimu pumba kinnituse kronsad üle. Neid on erinevaid. Poldiaugud samad,aga osadel versioonidel on nagu "puks/distantseib" külge valatud ja osadel ei ole. Ja tuleb ise sinna vahele panna eraldi. Näiteks GTO-l mul läks sassi. Kuna varuks oleva 455 mootori kronsad olid paremas korras kui originaal 400 kronsad siis tegin need kenaks. Ja krt no ei saanud aru miks rihm peal viltu jookseb. Aga 455 kronsal oli see puks juba olemas seal kronsa küljes. Ma muidugi lisasin ka veel teise puksi sinna,sest mäletasin nii olevat.
Lõpuks sain pihta mis vale. Lisaks on see 455 puks õhem kui 400 mootori lisatav distantspuks. Ehk kronsad pole vahetatavad ilma ratsionaliseerimiseta. Nii vanadel autodel võib kindlasti mingit suvalist jupindust mis väliselt sarnane küljes olla.

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
08.09.2017 at 20:02
supp
pontiac chieftain 1956
täna läks siis koos mu teise suve masinaga talvekorterisse ära, pildil on hästi märgatav 50nedate usaka ja 60nendate itaalia pereauto suuruste vahe
29.10.2017 at 17:58
supp
pontiac chieftain 1956
vahepeal sai üritatud kontakti saad auto originaal omanikuga kes on 80+ aastane härra, peale pikki ponnistusi õnnestus ta telefoniga tabada, näostnäkku kohtumine kahjuks ebaõnnestus.
sain siis sellist infi, et lisaks baarmani elukutsele oli ta ka taksojuht, ning ca 1965a sattus vedama kaubalaeva "daugavpils" kaptenit kes oli pontu välismaalt toonud, olla jutuks tulnud autod ja jutt lõppes sellega, et ta ostis pontu laevakaptenilt ära, see jäi mulle natuke segaseks kas siis oli masinal mootor töökorras või ei, igaljuhul rääkis ta midagi ploki remondist, lõplikult külmus plokk lõhki 1973a. mil see ka koos kastiga kaduma läks ja sellest ajast on masin seisnud, kuni ta minuni jõudis
väidetavalt 70nedate alguses ostis ta ka 62a ford fairlane, mida hetkel mu töökaaslane üritab elustada, vana väitis, et tänu oma elukutsetele oli tal tollal niipalju pappi, et võis osta mida iganes
23.02.2018 at 18:32
gretzky
 
Moderator
pontiac chieftain 1956
Et siis 1973 - 2018 see on siis 45 aastat seisnud (roostetanud).
Ära enam rinnakarvu raseeri. Porikärbse prillid olgu etalon :beer

____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
23.02.2018 at 23:29
supp
pontiac chieftain 1956
2017 ikka, pool suve sai taga ringi kimatud, vast sobiks siis ka ütlus: old indians don`t die, they look like this
24.02.2018 at 10:39
supp
pontiac chieftain 1956
nii, minu jaoks on hooaeg avatud, masin sai garaazist välja aetud ja esimene sõit tehtud - märjamaa-tallinn
nüüd vaja natuke nokitseda ja täpselt kuuajapärast on plaan nina kiievi poole keerata et sinna autoshowle startida
24.03.2018 at 09:26 1 edit. Last edited 24.03.2018 at 09:27 by supp
Vanaisa
  
Moderator
pontiac chieftain 1956
Vägev :) Üks tähelepanek minu poolt - numbrimärk on liiga värske välimusega :) Peaksid seda ka kuidagi seaduse piires "vanutama"...
24.03.2018 at 09:42
Kingfisher
 
pontiac chieftain 1956
quote:
Vanaisa: Vägev :) Üks tähelepanek minu poolt - numbrimärk on liiga värske välimusega :) Peaksid seda ka kuidagi seaduse piires "vanutama"...

Millised variandid on? Minuteada USA formaadis numbreid ilma eur tähiseta järgi ei tehta mitte üheski kohas. Ise näen ainult sellist varianti, et kui saab kuskilt osta kellegilt numbrid mida pole eur vastu vahetatud. Samas ma ise tahaks endale custom numbrit ehk siis midagi mis viitab auto vanusele, margile, mudelile või päritolule jne, mis välistab sisuliselt selle variandi, et ma kellegilt sellise juba kasutatuna ja ilma eur tähiseta osta saan.
Keila kandis ühel Chrysler New Yorkeril on numbril numbril NY kujundusega ümbris. See on ka päris hea lahendus, aga ise pole nii head ümbrist veel leidnud.
24.03.2018 at 12:24
Vanaisa
  
Moderator
pontiac chieftain 1956
Ma pigem mõtlesin et number liiga värske välimusega, et võiks olla näritud, hall ja roostes :)
Eurotähisega võib igasugust trikki teha, kui soovi on. Kõige lihtsam vast valge helkurkilega ületeipimine vms.
24.03.2018 at 12:41
Ragnar
pontiac chieftain 1956
See numbri pedereerimine päris terve tegevus nüüd ei ole. Pane sinna roostetanud raam ümber ja asi korras.

https://www.ebay.com/itm/MEXICO-License-Plate-Frame-RUSTY-PATINA-RAT-CHEVY-Ford-Hoodride/173229405546?hash=item285546f56a:g:uj4AAOSwepJXcHc-&vxp=mtr
25.03.2018 at 08:10 1 edit. Last edited 25.03.2018 at 08:11 by Ragnar
supp
pontiac chieftain 1956
nojah, päris haamriga mõlki taguda nr ei tahaks, euro märk ei häiri, võibolla peaks mingi hallitust meenutava värviga üle laskma
25.03.2018 at 09:10
mrtn
pontiac chieftain 1956
quote:
Vanaisa: Ma pigem mõtlesin et number liiga värske välimusega, et võiks olla näritud, hall ja roostes :)
Eurotähisega võib igasugust trikki teha, kui soovi on. Kõige lihtsam vast valge helkurkilega ületeipimine vms.

Viimasel ajal on liiklusesse lademes ilma eurotähiseta uusi autosid tekkinud. Huvitav, kuidas see võimalik on, mul oleks ka ühte puhast numbriplaati vaja. ARK väitis mulle, et ei saa, samas, liikluspilt väidab risti vastu.
25.03.2018 at 12:04
Vanaisa
  
Moderator
pontiac chieftain 1956
meil ei tehta jah enam neid ilma tähiseta, samas näiteks saksas oli iga autoplatsi kõrval mõni türklane, kes sulle suvalise riigi numbri kohe valmis pressis. Äkki sealt saadud?
25.03.2018 at 12:23
mrtn
pontiac chieftain 1956
Võib muidugi olla, kostab loogiline.

Muide, roostes numbriga ei saa ülevaatuselt läbi. Äkki sobib selline lahendus, kus läbipaistvale kilele trükitud rooste peale kleepida. Või siis minna täisautentset teed ja hoida duplikaadid ülevaatuse jaoks kapis.
25.03.2018 at 12:29
Kingfisher
 
pontiac chieftain 1956
Minu andmetel on nende numbritega nii, et kui sul on vanast ajast jäänud ilma eur tähiseta numbrid, siis on võimalik ka mnt ametist uued samasugused saada. Usa formaadis selliseid ei tehta ja need linnapeale tekkinud tava formaadis ilma eur tähiseta numbrid on kõik reproduction. Koplis Vabriku 2 aadressil saab lasta teha ja peab vanad (eur nr-d) vastu andma.
25.03.2018 at 12:40
mrtn
pontiac chieftain 1956
quote:
kingfisher: Minu andmetel on nende numbritega nii, et kui sul on vanast ajast jäänud ilma eur tähiseta numbrid, siis on võimalik ka mnt ametist uued samasugused saada.

Nope, täpselt seda üritasingi (euroformaadis), kui tahtsin vanad numbrid hoiule anda. Reeglid on nii karmid, et ilma liputa numbreid ei võeta isegi hoiule, pidin uued (lipuga) tellima ja siis need hoiule andma.
25.03.2018 at 13:23
otsiabi
 
pontiac chieftain 1956
quote:
mrtn:
quote:
Vanaisa: Ma pigem mõtlesin et number liiga värske välimusega, et võiks olla näritud, hall ja roostes :)
Eurotähisega võib igasugust trikki teha, kui soovi on. Kõige lihtsam vast valge helkurkilega ületeipimine vms.

Viimasel ajal on liiklusesse lademes ilma eurotähiseta uusi autosid tekkinud. Huvitav, kuidas see võimalik on, mul oleks ka ühte puhast numbriplaati vaja. ARK väitis mulle, et ei saa, samas, liikluspilt väidab risti vastu.

tsitaat ühe saksa auto foorumi kasutajalt, kes kasutas ilma eurologota numbrimärgi koopiat: "...nädal tagasi haaras vastu tulev politsei auto mind niimoodi kurjalt maha sest talle ei meeldinud üldse ilma EST ribata numbrid. Tartus asi kurjaks läinud sest linna pilti maru palju neid numbreid tekkinud. Ei tehtud isegi kiirmenetlust vaid pean kuu aega ootama karistuse otsust..." - seega kui keegi soovib edevuse nimel kupüüridega kohalikku valitsust toetada siis lasku käia ja telligu sealt vabrikust need reprodutseeritud plekilätakad

____________________________
'64 T-bird
'71 F100
'74 Charger
'86 STW
25.03.2018 at 22:23
Kingfisher
 
pontiac chieftain 1956
quote:
otsiabi:
quote:
mrtn:
quote:
Vanaisa: Ma pigem mõtlesin et number liiga värske välimusega, et võiks olla näritud, hall ja roostes :)
Eurotähisega võib igasugust trikki teha, kui soovi on. Kõige lihtsam vast valge helkurkilega ületeipimine vms.

Viimasel ajal on liiklusesse lademes ilma eurotähiseta uusi autosid tekkinud. Huvitav, kuidas see võimalik on, mul oleks ka ühte puhast numbriplaati vaja. ARK väitis mulle, et ei saa, samas, liikluspilt väidab risti vastu.

tsitaat ühe saksa auto foorumi kasutajalt, kes kasutas ilma eurologota numbrimärgi koopiat: "...nädal tagasi haaras vastu tulev politsei auto mind niimoodi kurjalt maha sest talle ei meeldinud üldse ilma EST ribata numbrid. Tartus asi kurjaks läinud sest linna pilti maru palju neid numbreid tekkinud. Ei tehtud isegi kiirmenetlust vaid pean kuu aega ootama karistuse otsust..." - seega kui keegi soovib edevuse nimel kupüüridega kohalikku valitsust toetada siis lasku käia ja telligu sealt vabrikust need reprodutseeritud plekilätakad
Seal Tartus tehakse neid numbreid kuidagi imelikke ka. Mõlemasse väli serva jääb tühimik ja keskel seda üv kleepeka kohta pole. Vähemalt ühe pildi peal oli näha niimoodi ühel BMW e38-l.
25.03.2018 at 00:30
lamp
pontiac chieftain 1956
quote:
kingfisher:
quote:
otsiabi:
quote:
mrtn:
quote:
Vanaisa: Ma pigem mõtlesin et number liiga värske välimusega, et võiks olla näritud, hall ja roostes :)
Eurotähisega võib igasugust trikki teha, kui soovi on. Kõige lihtsam vast valge helkurkilega ületeipimine vms.

Viimasel ajal on liiklusesse lademes ilma eurotähiseta uusi autosid tekkinud. Huvitav, kuidas see võimalik on, mul oleks ka ühte puhast numbriplaati vaja. ARK väitis mulle, et ei saa, samas, liikluspilt väidab risti vastu.

tsitaat ühe saksa auto foorumi kasutajalt, kes kasutas ilma eurologota numbrimärgi koopiat: "...nädal tagasi haaras vastu tulev politsei auto mind niimoodi kurjalt maha sest talle ei meeldinud üldse ilma EST ribata numbrid. Tartus asi kurjaks läinud sest linna pilti maru palju neid numbreid tekkinud. Ei tehtud isegi kiirmenetlust vaid pean kuu aega ootama karistuse otsust..." - seega kui keegi soovib edevuse nimel kupüüridega kohalikku valitsust toetada siis lasku käia ja telligu sealt vabrikust need reprodutseeritud plekilätakad
Seal Tartus tehakse neid numbreid kuidagi imelikke ka. Mõlemasse väli serva jääb tühimik ja keskel seda üv kleepeka kohta pole. Vähemalt ühe pildi peal oli näha niimoodi ühel BMW e38-l.


kas mitte pole ARK juures veel koht kuhu saab linnukese teha, et EST triipu nr-i peale ei teki? mingil hetkel oli see vöimalus olemas.
22.04.2018 at 21:53
orubenno
pontiac chieftain 1956
Ka pealinnas on meeletus koguses näha uusi, üleni valgeid ja ilma EST-tähiseta numbrimärke....
Kas tõesti on kuskil piraattöökoda avatud ?
23.04.2018 at 09:00
F1ERO
pontiac chieftain 1956
Mõned aastad tagasi sain ARKist oma autole ühe uue ilma EST kirjata numbri kuna vana oli kulunud. Kui ühekaupa vahetada, siis peaks teoreetiline võimalus ehk senini olema. Kahte ilma EST kirjata numbrit korraga ei anta. Küsisin.

____________________________
Pontiac Fiero
Lincoln MKX
Jeep Wrangler Rubicon
23.04.2018 at 09:35
tqhq.ee foorum : Minu auto : pontiac chieftain 1956   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.