register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : 98 camaro ls1 lsd tagasilla tugevndamine/väljavahetamine  
Poster Message
Gmmg
98 camaro ls1 lsd tagasilla tugevndamine/väljavahetamine
Pidevad mured tagasillaga hakkavad 10 aasta jooksul väsitama ja küsiks nõu,et kuidas tugevndada 98a camaro lsd diffriga tagasilda?Loen ka probleemid üles mis esinevad,pidevad loksud diffris mis söövad käigukasti patja,kõveraks minevad poolteljed,üle kahe aasta minevad pooltelje laagrid,iga suvi piduriklotsi kinni hoidvate plekkide vahetus,kokkuvõtteks tagasild kolksub,kahiseb või kriuksub ja tundub,et rahu seal ei tule.Olen midagi netist lugenud 10 bolt süsteemist ja tugevamatest pooltelgedest jne kas kellegil ehk midagi sellist pakkuda v oskab aidata kust mida tellida v kuidas edasi toimida?Korra olen ka ostnud kasutatud tagasilla millega ka kahjuks erilist õnne polnud.Isegi pm 2 tagasilla sisu olemas/vedelemas.
10.10.2016 at 14:32
max
98 camaro ls1 lsd tagasilla tugevndamine/väljavahetamine
Mine oma jupihunnikuga korraliku remondimehe juurde, kes sul selle kola üle vaatab ja hinnangu annab. Antud pisut segase kirjelduse põhjal tundub, et sul on lihtsalt hunnik utiili, osa sellest auto küljes. 4. gen f-fody 10-bolt sild peab väga hästi ja ei lagune kuhugi, kui see korras on.
10.10.2016 at 14:43 1 edit. Last edited 10.10.2016 at 14:44 by max
Gmmg
98 camaro ls1 lsd tagasilla tugevndamine/väljavahetamine
Olen käinud kõik tallinnas usa autode remondiga tegelevad töökojad läbi.Vana differ millel loksu polnud kuid trolli häält tegi olen ka kaasa andnud ja selle kohta öeldud,et kui teeb häält,siis järelikult läbi ja seda põhjalikumalt vaadatud vast pole.Soovitus otsi normaalne remondimees olen jälginid 10 aastat kuid seis sama.Ei tea kedagi kes tegeleks tagasillaga ja pöördunud usa autodega tegelevattesse esindustesse.Ja nende arust peale remonti on kõik korras ja väike loks tagasillas peab olema,aga kindlasti olen tagasi oma muredega järgmine suvi,kui mitte varem.Kogu tagasilla laagrite komplekti vahetust vast teinud oma 4 korda,koos rattalaagrite ja kõigega.Väike loks mida nad peavad normaalseks on selline,et 30 kiiruse pealt järsult pedaal põhja lükata lööb tagadiffri kaane vahelt õli välja v lekkima.Mille kohta remonditöökojas öeldud,et see pole võimalik kuid juhtab pidevalt.
10.10.2016 at 15:55
kaedoo
 
98 camaro ls1 lsd tagasilla tugevndamine/väljavahetamine
Paneks ka oma 0,1 kopikat siia teemasse.
kõveraks minevad poolteljed - Su autol on liiga head rehvid( liiga laiad );
üle kahe aasta minevad pooltelje laagrid - sama mis eelmine;
iga suvi piduriklotsi kinni hoidvate plekkide vahetus - line lock puudumine;

Kui mootoril jõudu siis kuskilt peab järgi andma, eriti kui LS1 upitud (arvan nii). :beer
10.10.2016 at 22:32
DevilDeVille
  
98 camaro ls1 lsd tagasilla tugevndamine/väljavahetamine
http://www.moserengineering.com/complete-rear-end-assemblies/12-bolt-moser-complete-bolt-in-assembly/12-bolt-built-to-order-rear-end-package.html

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
11.10.2016 at 10:42
max
98 camaro ls1 lsd tagasilla tugevndamine/väljavahetamine
See on pigem järekordne naljateema, juba ainuüksi alloleva lause pärast.
quote:
Gmmg:Väike loks mida nad peavad normaalseks on selline,et 30 kiiruse pealt järsult pedaal põhja lükata lööb tagadiffri kaane vahelt õli välja v lekkima.Mille kohta remonditöökojas öeldud,et see pole võimalik kuid juhtab pidevalt.
11.10.2016 at 11:56
vvt
  
98 camaro ls1 lsd tagasilla tugevndamine/väljavahetamine
quote:
Paneks ka oma 0,1 kopikat siia teemasse.
kõveraks minevad poolteljed - Su autol on liiga head rehvid( liiga laiad );
üle kahe aasta minevad pooltelje laagrid - sama mis eelmine;
iga suvi piduriklotsi kinni hoidvate plekkide vahetus - line lock puudumine

Sellest ajast, kui mina taoliste asjadega tegelesin, on muidugi palju vett merre voolanud juba, aga 4 gen oli siis juba olemas.
Enne millegi suure ostmist soovitaksin siiski korra veenduda, et sulle kohalikud partsid mingit rämpsvaruosa pole suutnud müüa.
Oli kunagi üks 4gen klient, kes oli hädas pidevalt laguneva esisillaga (5,7 mootoriga auto oli).
Pärast kõikvõimalike B-osade läbiproovimist jõudsine välja GM originaalosade juurde, mis jäid pidama.
Neid igasugu massitarbe sharniire ja munakaid vahetati iga suvi.
USA-s on see B-varuosa turg veel kirjum kui siin ning rämpsu liigub korralikult.
Osa jupid olid juba näpuvahel hullemad kui vene omad ja neid vahetatigi kord aastas - omanik tahtis odavat.
Ma olen nt USA-st pärit genekatest ja veepumpadest leidnud vene päritolu kuullaagreid - tasub veenduda.
Seejuures mitte selliseid nagu kasutas vene sõjatööstus, vaid selliseid, mida kasutasid nt traktorid - viimane rämps.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
08.12.2016 at 10:19 2 edits. Last edited 08.12.2016 at 10:21 by vvt
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : 98 camaro ls1 lsd tagasilla tugevndamine/väljavahetamine  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.