register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : '87 Cadillac Fleetwood D'Elegance  
Poster Message
Cadillac27
'87 Cadillac Fleetwood D'Elegance
Tere,

Oman antud autot juba oma kolm aastat, kuna loen igapäevaselt seda foorumit siis miks mitte ka sõna sekka öelda.

Tegu on ainult suveautoga, ja suuremast projektist on asi kaugel. Küll oleme mustangiklubi poistega ühekorra temaga sõitnud uunikute talveralli kaasa.

Ostetud sai ta külmast peast tiksuva mootoriga, eeldan, et selle põhjuseks olid mitte töötavad ventilaatorid ja ka see, et nende relee oli ühendatud autosignaali taha ja ilmselt mõni eelnevatest omanikest ei jaksanud siis oma kätt roolil signaalinuppu all hoida. Samuti pidi salongist välja viskama ämbritäis(liialdus) suitsukonisi ja põlenud tikke, mis võttis kaua aega aga millest veel kauem läks järgijäänud hais sealt välja. eks aegajalt kuskilt istmeseest viimased väljapudenevad konid seda ka pikendasid.

Värvikihte on teine omale saanud üsna mitu ja vaikselt on kogunemas ka värvifond, tähtaega ei luba. Seega toonivahesi on 2m pealt tuvastada.

Salongis kõige hullem on juhi iste ja rippuv lagi. Uue laeriide saab see talv, lagi juba autost välja nikerdatud ja ootab sadulsepa garaazis, tuleb tumesinine alcantara. Kavas ka keevitada korda põrandal istmekinnitused ja müramatiga mürada veidi, vedada mõned kõlarijuhtmed.

Tehnilise poole pealt on tal endiselt külmast peast see tiks alles, ja hiljuti tekkinud väike kolks ette amorti.
Vahetanud olen veermiku osasi, generaatori, starteri, jagaja, küünlad, juhtmed, tuled, tuled teinud ameerikalikuks nii palju kui oskasin, tagatuledega vaja veel tegeleda. elektrilise uue antenni(hiinakas), samuti aidanud tööle võimsa originaal stereo, uued stanged(kroomist osad kui ka värvinud pealmise plastikosa). Juhiuks saanud uue värvi. Samuti lisanud dixie(nime järgi dixie aga reaalselt on raske tuvastada) kõige odavama air horni.

Asju teinud ise või külastunud beautyt.

Kindlasti ei saa mainimata jätta auto on kulutanud eestimaa pinnal palju kütust ja vastu andnud selle eest meeletult unustamatuid õhtuid erinevatel üritustel ja muidu palju sõidurõõmu. Hoolitsenud et ma endale paksemat rahakotti ei peaks ostma ja ilmselt hoolitseb ka edaspidi. Turuväärtus tal suhteliselt madal seega müügimõtteid pole kordagi kolme aasta jooksul mõelnud.














____________________________
87' Lac
ex - 97' Chevy Van
16.10.2016 at 19:38
tqhq.ee foorum : Minu auto : '87 Cadillac Fleetwood D'Elegance  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.