register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Monaro series II   1 2  
Poster Message
riisiveski
Monaro series II
quote:
See miski uus fetishi liik või? Sõbralikult norides ... mis "mõnu" annab olematu hp(mida siiski ka 240 Hj on) kitsas vahemikus, kui selleni jõudmiseks pead allamäge veerema ja "soapboxide" kombel kiirust koguma? Ma nii aru saanud, et enamus sportikumate autode ehitajaid "panustab" just selle "alumise otsa" võimekuse suurendamisse(Monaro, Audi RS-id, Mersu uued mootorid jne.).

ei, see ei ole fetish. võibolla mu mõtlemine on teine, aga samas igapäeva liikuriga ma ei vaja madalas otsas hüper-super tq-d, kuna linnas liikudes pole sellega midagi teha. samas kui tahan - vajutan lapatsi põhja ning kiman rinkal või mõnel muul suletud teel. ning seda igapäeva autoga...

tegelikult olen siiani suht wannabe, kuna igapäevamasin endiselt 1.3 mootoriga (ei tähista ühe silindri, vaid nelja silindri mahtu) siiski kõrgeid väärtusi ei anna (noh selle kubatuuri kohta 86hj on siiski suht normaalne)


____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.
21.12.2002 at 22:40
Ragnar
Monaro series II
quote:
riisiveski: aga samas igapäeva liikuriga ma ei vaja madalas otsas hüper-super tq-d, kuna linnas liikudes pole sellega midagi teha. samas kui tahan - vajutan lapatsi põhja ning kiman rinkal või mõnel muul suletud teel. ning seda igapäeva autoga...
Esmalt mina leian, et igapäeva autot rinkal korduvalt peenestades, oleks viimane enda osas tehtud suurim kuritegu (eks igaüks tea ise muidugi...). Teisest küljest soovitan soojalt proovida mõnda madalat pöördemomenti omavat liikurit linnas kärutamiseks. Iva selles, et just linnaliikluses ongi see üks mugavamaid ning tõhusamaid lahendusi üldse - edulise liikumise saavutamiseks ei pea sa masinat sõna otsesemas mõttes kräunutama.
21.12.2002 at 01:37
soomuk
 
Monaro series II
vaatan, et see topic on sujuvalt algsest teemast riisile kandunud... enivei, omalt poolt tahaks ainult lisada, et nii nagu on erineva perfomancega usa rauda nii on ka riisi. seega üldistav jutt ei ole imho just kõige konstruktiivsem...

____________________________
Trailhawk
21.12.2002 at 02:03
tqhq.ee foorum : Autod : Monaro series II   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.