register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva   1 2  
Poster Message
anryo
  
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
Mina tänan nii omalt poolt kui ka korraldaja nimel kõiki kes võtsid vaevaks kohale tulla ja nagu eespool juba mainiti, siis üritus oli väga kõrgel tasemel nii muusikavaliku, kontserdi sound'i, korralduse kui ka asukoha poolest.
No ja Usa-kate seltskond oli lihtsalt võrratu nagu alati! :)

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
02.05.2017 at 09:56
christian
  
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
Olin kohal, infot sain piisavalt oma kysimustele, auto sai pargitud.
Ainus milleyle viriseks, oli kylm ilm aga virisen enda kallal kuna riietevalik polnud vastav.
Saan täiesti aru miks valiti autosid, ruumi oli suht vähe seal.
Tänud korraldajale
06.05.2017 at 22:04
kaedoo
 
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
Sel aastal peab igal üritusel talvejope kaasas olema :)
06.05.2017 at 22:06
karupuhh
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
Üritus igati tore ja esinejad sobisid mulle suurepäraselt.
Suur tänu kõigile kes Fleetwoodi elustada aitasid. Diagnoos osutus õigeks- bensupump läbi.
Kahjuks jäi selles sagimises mul tähelepanuta, kes mulle pukseerimiseks konksu laenas. Andke teada, saaks tagastatud.
07.05.2017 at 09:03
tqhq.ee foorum : Üritused : Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.