register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : TqHq T-särgid.   1 2 3 4  
Poster Message
Vanaisa
  
Moderator
TqHq T-särgid.
vastavalt rikutusele :smokin
01.06.2017 at 20:47
Yll
TqHq T-särgid.
quote:
Vanaisa: homme saan proovikad kätte ja kui on ok, siis teised ka trükki ja käes võiks olla järgmisel nädalal.

Edit: nägin täna siis proovika ka ära. Jagama hakkaks kui mitte homme, siis järgmise nädala algusest.



NB. proovikas on teist tõugu särgi peal, meie omad läbi ei paista :) Või äkki naistekad siiski....?


Kuidas edeneb?

Parimat Yll
08.06.2017 at 14:36
Vanaisa
  
Moderator
TqHq T-särgid.
homme olen linnas ja saan kätte vast.
08.06.2017 at 15:13
Kingfisher
 
TqHq T-särgid.
quote:
Vanaisa: homme olen linnas ja saan kätte vast.
Kuidas särgi kätte saab üldse? On tellitud, aga kuhugi mingit aadressi ega midagi panna ei saanud/pidanud. Vabandan, kui särgi kätte saamise info on juba kuskilt läbi käinud. Pole väga aktiivne kasutaja siiani olnud ja pole jõudnud kõike läbi sirvida.7
08.06.2017 at 16:32
Vanaisa
  
Moderator
TqHq T-särgid.
quote:
kingfisher:
quote:
Vanaisa: homme olen linnas ja saan kätte vast.
Kuidas särgi kätte saab üldse? On tellitud, aga kuhugi mingit aadressi ega midagi panna ei saanud/pidanud. Vabandan, kui särgi kätte saamise info on juba kuskilt läbi käinud. Pole väga aktiivne kasutaja siiani olnud ja pole jõudnud kõike läbi sirvida.7


sina tellisid 05.06, tellimine lõppes maikuus.
Vaatan, ehk saan selle ühe juurde võtta kui värvi ja suurust olemas on. Annan sulle teada.
08.06.2017 at 18:52
Kingfisher
 
TqHq T-särgid.
quote:
Vanaisa:
quote:
kingfisher:
quote:
Vanaisa: homme olen linnas ja saan kätte vast.
Kuidas särgi kätte saab üldse? On tellitud, aga kuhugi mingit aadressi ega midagi panna ei saanud/pidanud. Vabandan, kui särgi kätte saamise info on juba kuskilt läbi käinud. Pole väga aktiivne kasutaja siiani olnud ja pole jõudnud kõike läbi sirvida.7


sina tellisid 05.06, tellimine lõppes maikuus.
Vaatan, ehk saan selle ühe juurde võtta kui värvi ja suurust olemas on. Annan sulle teada.

Millegipärast lugesin välja, et nädala pärast saab uuesti tellida. Aga okei, jään ootama.
08.06.2017 at 21:11
Vanaisa
  
Moderator
TqHq T-särgid.
niih, särgid kastiga käes.
Nüüd on lõbusam pool läbi ja peab hakkama jagamisega tegelema. Mõned lähemad inimesed saan ise läbi käia ja ära tuua, kes suht-koht marsruudile jäävad. Teistega peab klapitama hakkama.
Seda ka et sel pühapäeval olen tripil Rapla-Pärnu-:beer. Selle tee peal võin ka särke kaasa võtta.
Olge vuntsid ja andke mulle maili kaudu teada, kellele see marsruut sobib (koos kontaktidega).

Tallinna inimestega ehk saab miskise treffi kuskil korraldada, esmaspäeval näiteks millalgi.

Edit: kommentaarideta :)



09.06.2017 at 10:40 1 edit. Last edited 09.06.2017 at 16:37 by Vanaisa (Moderator)
Peeter82
 
TqHq T-särgid.
pane esmaspäevaks mingi aeg ja koht paika.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
10.06.2017 at 20:23
Royale
TqHq T-särgid.
quote:
Vanaisa: Edit: kommentaarideta :)



quote:
Vanaisa:
quote:
Royale: Minu tellimusest võiks selle kasutajanime trükkimise maha võtta, vajutasin telli nuppu enne kui väikest kirja lugesin :D

OK.

Noh, vähemalt ei lähe eelmistega segamini :finger
10.06.2017 at 20:49
Märt
TqHq T-särgid.
Igavesti luks teenindus! Särk saabus täna väravataha :)

Täname!

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
11.06.2017 at 17:23
Vanaisa
  
Moderator
TqHq T-särgid.
You´re welcome ;)
11.06.2017 at 22:19
557
TqHq T-särgid.
Tallinnas mingi jagamisüritus ka tuleb vähemtuntud liikmetele?
11.06.2017 at 22:25
Vanaisa
  
Moderator
TqHq T-särgid.
jah, ikka. ma olen ise muidugi puhkusel ja maal, aga teisipäeval olen linnas ja siis annaks võimalikult palju ära, kui võimalik.
11.06.2017 at 23:17
Peeter82
 
TqHq T-särgid.
Pane palun konkreetselt kirja aeg ja koht. See on juba homme. Inimesed ei pruugi käia iga mõne tunni tagant siin vaatamas. Tänan.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
12.06.2017 at 08:27
einffer
TqHq T-särgid.
SmartPost/Omniva ka kõne alla tuleb? Olen küll pealinnas tööpäeviti aga usun, et suurkogunemisele tulla paraku ei saa

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
12.06.2017 at 13:54
christian
  
TqHq T-särgid.
quote:
Vanaisa: jah, ikka. ma olen ise muidugi puhkusel ja maal, aga teisipäeval olen linnas ja siis annaks võimalikult palju ära, kui võimalik.

Mis ajal ja kus liigud tallinnas teisipäeval?
12.06.2017 at 16:13
Vanaisa
  
Moderator
TqHq T-särgid.
quote:
Peeter82: Pane palun konkreetselt kirja aeg ja koht. See on juba homme. Inimesed ei pruugi käia iga mõne tunni tagant siin vaatamas. Tänan.

13.06, teisipäev, 12:00 Ülemiste keskuse vastas, viadukti kõrval asuv Statoil/Circle K parkla.
12.06.2017 at 16:16 1 edit. Last edited 12.06.2017 at 16:17 by Vanaisa (Moderator)
markmax
TqHq T-särgid.
quote:
Vanaisa:
quote:
Peeter82: Pane palun konkreetselt kirja aeg ja koht. See on juba homme. Inimesed ei pruugi käia iga mõne tunni tagant siin vaatamas. Tänan.

13.06, teisipäev, 12:00 Ülemiste keskuse vastas, viadukti kõrval asuv Statoil/Circle K parkla.
Olen lähedal ja sõidaks nii 12.30 paiku läbi, kuidas su ära tunda :D :D

____________________________
crown ´92
mark VIII´97 LSC
Brougham 91´
you can go up on a steep hill in Las Vegas and look west, and with the right kind of eyes you can almost see the high water mark -- that place where the wave finally broke and rolled back.
13.06.2017 at 08:57
kaedoo
 
TqHq T-särgid.
quote:
Vanaisa:
quote:
Peeter82: Pane palun konkreetselt kirja aeg ja koht. See on juba homme. Inimesed ei pruugi käia iga mõne tunni tagant siin vaatamas. Tänan.

13.06, teisipäev, 12:00 Ülemiste keskuse vastas, viadukti kõrval asuv Statoil/Circle K parkla.

Tere. Kas inimsõbralikul(töövälisel) ajal on ka võimalus saada? :beer
13.06.2017 at 10:20
Vanaisa
  
Moderator
TqHq T-särgid.
nu miskine kümmekond inimest on rõõmsamad praeguseks, edasi peab hakkama nuputama.

Ma olen ise hetkel puhkusel ja krt, ega ei viitsi tõesti pidevalt linna vahet sõeluda (@maainimene).
Aga teen täna kokkuvõtted ära, kes ja kus saamata ning mõtleb midagi välja.

Tallinna inimestega muidugi ilmselt kõige mõistlikum, kui jätan särgid kellegi linnas baseeruva inimese kätte, kes siis välja jagab kui ukse taga kraapida :)
Muud asukohad, vaatab personaalselt üle ja kontakteerun kõigiga et kuidas mugavaim on.
Ning muidugi on tulemas ka bjuuti, kus viimased särgid välja jagada saab.
13.06.2017 at 13:26
christian
  
TqHq T-särgid.
quote:
Vanaisa: nu miskine kümmekond inimest on rõõmsamad praeguseks, edasi peab hakkama nuputama.

Ma olen ise hetkel puhkusel ja krt, ega ei viitsi tõesti pidevalt linna vahet sõeluda (@maainimene).
Aga teen täna kokkuvõtted ära, kes ja kus saamata ning mõtleb midagi välja.

Tallinna inimestega muidugi ilmselt kõige mõistlikum, kui jätan särgid kellegi linnas baseeruva inimese kätte, kes siis välja jagab kui ukse taga kraapida :)
Muud asukohad, vaatab personaalselt üle ja kontakteerun kõigiga et kuidas mugavaim on.
Ning muidugi on tulemas ka bjuuti, kus viimased särgid välja jagada saab.
Elan kesklinnas ja kontor on sikupillis, kui saan jagamisel abiks olla, siis vöta yhendust
13.06.2017 at 13:33
Yll
TqHq T-särgid.
Tänud suured särk aus ja mõõt sobiv!
13.06.2017 at 19:12
hirax
  
TqHq T-särgid.
Olen samuti huvitatud SmartPost või Omniva võimalusest.

____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
13.06.2017 at 22:50
kjoll
TqHq T-särgid.
+1

quote:
hirax: Olen samuti huvitatud SmartPost või Omniva võimalusest.


____________________________
Chrysler Stratus Cabriolet 2,5 2000
Chevrolet Astro 4,3 1990
Pontiac TransSport 3,8 1995
14.06.2017 at 06:30
Vanaisa
  
Moderator
TqHq T-särgid.
einffer, kjoll, hirax - mail saadetud.

Kes on Tallinna inimesed, võiks mulle kah teada anda - saan kuhugi kokkulepitud kohta särgid jätta.

Ja kes tahab bjuutil kätte saada, samuti mail mulle teele.
14.06.2017 at 08:37
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : TqHq T-särgid.   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.