register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : 98a Chevy Tahoe tagaosa  
Poster Message
ChevyTahoe
98a Chevy Tahoe tagaosa
Tere

Oman 98a 2 ukselist Tahoed.

Tagaosas on mingi anomaalia, millest pole aru saanud. USA foorumistest pole ka leidnud selle kohta infi...vb liiga loll ja ei oska otsida.

Vasakule pöörates väiksema kiiruse juures või kohalt sõitu alustades on tunda vibra/surin läbi põranda ja pedaali, näiteks kui ringteel või kurvis pööran vasakule ja vajutan gaasipedaali siis nagu miski takistaks ratta keerlemist. Paremale pöörates on kõik nii nagu olema peab.
Nii linna kui ka maanteel sõidu kiiruse juures kõik on korras, miski ei unda ega vibreeri, samuti pöörates paremale.

Kas asi võib olla diffris? Omale diffri teooria tundub veits imelik, sest kas siis ei peaks ka paremale pöörates sama tunne olema?
Rattalaager? Undamist kuulda pole ja suuremal kiirusel pöörates samuti mitte. Üles-alla ja paremale- vasakule ratast loksutades tundub kõik ok.

Olen igasugu teooriaid peas läbi käinud ja samuti proovinud välismaa lehtedelt leida, kuid asjatult.

Ehk keegi oskab mõne abistava lahenduse või ideega väljatulla?
14.05.2017 at 20:17
gretzky
 
Moderator
98a Chevy Tahoe tagaosa
Kahtlustaks piduri sadul kinni, ei liigu vabalt. Klotsid kuluva ebaühtlaselt sadulas ühelt poolt.
Midagi sellist sai kogetud. Omaarust klotsid "head" pidurid toimivad.

____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
14.05.2017 at 20:40
krooks
  
98a Chevy Tahoe tagaosa
Kärnase mustriga rehvid millel üks külg kulunud rohkem. Mul oli 73 Blazeriga just nii kui ta ostsin, keerasin vaiksel siis tötötötötitas raibe. Läbi terve kere vibra, aru ei saa. Kärnadega rattad minema uus komplekt öiges suuruses ja inimesele sobiliku mustriga alla ja korras. Not even a joke.

____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland
14.05.2017 at 20:48 1 edit. Last edited 14.05.2017 at 20:56 by krooks
ChevyTahoe
98a Chevy Tahoe tagaosa
Tänud ideede eest, kuid kahjuks peaks need välistama.

Tagumised pidurid 2 kuud tagasi saanud kõik uued osad koos uute trummlitega.

Rehvid on ostetud uued 5 kuud tagasi, 265/70/16 M+S
14.05.2017 at 22:17
ERAK
  
98a Chevy Tahoe tagaosa
12a tagasi juhtus sarnane lugu minu 89' Silveradoga. Otse sõites oli kõik OK kuid rooli paremale poole lõpuni välja keerates tundus, et miski takistab, siis saigi peeglist nähtud, et selliselt sõites blokeerus parempoolne tagaratas. Lahti võttes selgus, et difri korpus oli pooleks :O

Edu.
Terv. ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
14.05.2017 at 22:46
ChevyTahoe
98a Chevy Tahoe tagaosa
Ta mul päris ei plokeeru, vaid miski nagu takistaks või hoiaks ringikeerlemist õrnalt kinni.
Difffril olen katte 2x lahti võtnud viimase poole aasta jooksul, kõik tundub ok, katte magneti küljes pole metalli tükke ka olnud.
Auto üles tõstetuna keerleb ratas kenasti ja aru ei saa miskit, tal peab ikka raskus taha poole suruma.
15.05.2017 at 18:20 1 edit. Last edited 15.05.2017 at 18:21 by ChevyTahoe
rabakana
 
98a Chevy Tahoe tagaosa
Äkki lihtsalt tundub, et error on tagasillas. Äkki esimene pooltelg, või esimese piduri teema..
Või siis, kirjutasid, et tagaratta üles/alla, ette/taha lõtk tundub okei..aga kuidas on pooltelje risti lõtk, ehk siis sisse välja..mul oli seal päris korralik lõtk..kohapealt starides käis kolks läbi, ratas üleval, käik sees loksutades loperdas korralikult..uus pooltelg ja laager lahendas probleemi..kuigi ka üles/alla, ette/taha tundus okei. Tegelt oli kunagi usas selle ristilõtku reguleerimiseks erineva paksusega C-clippe..täna neid saada ei ole..kui just ise kahte kokku ei keevita ja mõõtu ei lihvi..jah..ka nii on neid tehtud.
15.05.2017 at 18:42
rabakana
 
98a Chevy Tahoe tagaosa
quote:
rabakana: Äkki lihtsalt tundub, et error on tagasillas. Äkki esimene pooltelg, või esimese piduri teema..
Või siis, kirjutasid, et tagaratta üles/alla, ette/taha lõtk tundub okei..aga kuidas on pooltelje risti lõtk, ehk siis sisse välja..mul oli seal päris korralik lõtk..kohapealt starides käis kolks läbi, ratas üleval, käik sees loksutades loperdas korralikult..uus pooltelg ja laager lahendas probleemi..kuigi ka üles/alla, ette/taha tundus okei. Tegelt oli kunagi usas selle ristilõtku reguleerimiseks erineva paksusega C-clippe..täna neid saada ei ole..kui just ise kahte kokku ei keevita ja mõõtu ei lihvi..jah..ka nii on neid tehtud.
..ühesõnaga on lõtk äkki nii suur, et kuskil elab midagi kellegi seljas, kui pinge peal..trummel või midagi
15.05.2017 at 18:48
ChevyTahoe
98a Chevy Tahoe tagaosa
Sisse välja lõtk on taga olemas (mõlemal pool). Kui uusi rehve alla panin, ennem talve, siis hakkasin loksutama ja mõtlesin et leidsin juba vea. Sai hakatud seda googeldama ja tuli välja, et selle C-clippi tõttu ongi see loks seal poolteljel.

Selles olen ma suht kindel et see läbi esisilla ei ole.

Aeg-ajalt kolks käib ka läbi, oleneb kuidas kohalt startida. Viimasel ajal suht vaikselt liigun kohalt, ei taha liiga hullult koormata.
Sedasi ma proovinud pole, et taga ots õhus ja käik sees, et mis siis ratas teeb.
Ma oleks heameelega nõus uue pooltelje ja laagri panema, kui ma tean et viga on neis.
15.05.2017 at 19:00
rabakana
 
98a Chevy Tahoe tagaosa
Lõtk on normaalne, ei mäleta peast kui suur oli normaalne tolerants..aga mul käis ta sisse välja pakun 5mm, mida oli selgelt palju. Vedrulehed/puksid oled üle vaadanud...äki sild loperdab all..
15.05.2017 at 19:06
ChevyTahoe
98a Chevy Tahoe tagaosa
Sild on korras. Veovõllil on ainult kerge lõtk sisse-välja.

16.05.2017 at 08:03
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : 98a Chevy Tahoe tagaosa  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.