register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Silverado 2001a.  
Poster Message
snellman
Chevy Silverado 2001a.
Riputan ka oma auto siia üles
tegemist siis Chevy Silveradoga 2001a. auto on minu käes olnud aastast 2009 ning olnud igapäevases kasutuses. Siis, aga tekkis mõte, et teeks tast puhtalt hobi ja suvise auto. värv jäi samaks mis tal varem oli


https://www.tqhq.ee/imgup/170516180319-tmp-34.jpg[/img lisaks värvimisele sai mootor pisikese uuenduskuuri (pildid kahjuks puuduvad ja väljalase sai uus ja roostevaba ja lisaks tuli veel elektriline klapikene peale pükse, et saaks ilusat v8 häält kuulata.
Nüüd on alustatud sisu remondiga
Oli ta siis selline tavaline kuuekohaline, aga järgi jääb ainult kaks kohta juhile ja kõrvalistujale
[img]https://www.tqhq.ee/imgup/170516180737-356274-28.jpg"/>
hetke seis siis selline



esimesed istmed on saanud uue hingamise

kogu auto sisu tuleb hele beež nahk armatuuri ja kõik jutud
kastist on plaan see plastik kate ära võtta ja teha ilus hele nahk tuba ja kasti kaaneks tuleb elektriliste silindritega avanev klaas kate kogu kasti ulatuses

kesk konsooli katsun vineerist teha eks näha saab kuidas õnnestub

tagumise istme asemele tuleb pisut suurem subwofer 2x15" ja 4x 10"

muusikat hakkab autos mängima õuna tahvel Air 2 ja alpine protsessor ja juht paneel, raadiot kui sellist enam ei tule, ehk kui internetti pole siis raadio on tumm saab ainult mälus olevat pleilisti kuulata
nii palju siis hetkel

16.05.2017 at 18:32
Maik
  
Chevy Silverado 2001a.
Mis põhjusel ta suviseks jääb? Ei näe probleemi hetkel,et ka talvel sõita.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
16.05.2017 at 21:49
snellman
Chevy Silverado 2001a.
quote:
Maik: Mis põhjusel ta suviseks jääb? Ei näe probleemi hetkel,et ka talvel sõita.
Nu esimese asjana ma tooks välja selle, et see auto tuleb nii kuradi palju maksma ja ei tahaks teda soola ja pasa sisse talvel viia! Ning teise asjana tooks välja selle, et meie teed on talvel ja kevadel nii sitas seisus kahjuks. Et ei tahaks auto välis pinda rikkuda. Ja samas kui teedest rääkida siis ega suvel ka eriti lõbus ei ole, sest kui satud mõne rekka taha kellel on kutsikana suur vann järel ja liiva koorem peal siis see mis sealt kastist maha pudeneb on suisa kohutav! Ja see on rekkameeste enda laiskus, et ei viitsita katet peale kerida ja ega politsei ka eriti sellega ei tegele kahjuks. Aga tegelikult hakkab see ikkagi riigist pihta, sest tuleb vähem pakkumised teha ja töö ajal jõuda rohkem ja siis jäetakse osad tööd vahelt ära. Aga see vist ei ole selle foorumi teema :)
17.05.2017 at 08:50
Transam4
Chevy Silverado 2001a.
quote:
snellman:
quote:
Maik: Mis põhjusel ta suviseks jääb? Ei näe probleemi hetkel,et ka talvel sõita.
Nu esimese asjana ma tooks välja selle, et see auto tuleb nii kuradi palju maksma ja ei tahaks teda soola ja pasa sisse talvel viia! Ning teise asjana tooks välja selle, et meie teed on talvel ja kevadel nii sitas seisus kahjuks. Et ei tahaks auto välis pinda rikkuda. Ja samas kui teedest rääkida siis ega suvel ka eriti lõbus ei ole, sest kui satud mõne rekka taha kellel on kutsikana suur vann järel ja liiva koorem peal siis see mis sealt kastist maha pudeneb on suisa kohutav! Ja see on rekkameeste enda laiskus, et ei viitsita katet peale kerida ja ega politsei ka eriti sellega ei tegele kahjuks. Aga tegelikult hakkab see ikkagi riigist pihta, sest tuleb vähem pakkumised teha ja töö ajal jõuda rohkem ja siis jäetakse osad tööd vahelt ära. Aga see vist ei ole selle foorumi teema :)

Pole ju ka vaja 50m pikivahet hoida rekkaga ja kui just autot laste-lastele pole plaan jätta siis ega see sool ja pask midagi hullu ei tee kui korrosioonitõrje alt tehtud. Milleks ehitada autot kui sõita ei saa :)
17.05.2017 at 20:56
Maik
  
Chevy Silverado 2001a.
Just. Autod on sõitmiseks.

Maksma läheb sul sisemine pool. Küll välimist ka hiljem kunagi korrigeerida saab vajadusel.
Nagu sa ise ütlesid -nagunii on koguaeg mingi sitt tee. :)

Mul on mingi 2 a tagasi värskelt värvitud esinina sisuliselt. Ütleks,et täkkeid on ikka omajagu tekkinud paratamatult.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
17.05.2017 at 22:21 1 edit. Last edited 17.05.2017 at 22:22 by Maik
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Silverado 2001a.  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.