register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Mercury Cougar   1 2  
Poster Message
inc13
 
Mercury Cougar
quote:
timmu: Tondi oma on Cougar. Ühel hilisel õhtutunnil hiilisin seal juures, numbriks veel 38 ZAH oli vist, või siiski. Mis nende hinnad eestis on/oli?
Numbrit tõesti ei tea,aparaat seisab trammi lõpp peatuse lähedal .....arvatavasti samast autost ikka jutt?
Viimati oli ees "ruuduline" iluvõre......t birdi oma,homme piilun ka äkki olen tõesti vanadusest ja külmast ilmast nõdraks jäänud
08.01.2003 at 01:48
Martinjev
Mercury Cougar
see mida mina olen ikka näinud on alati seal postkontori ees seisnud. seal kus trammitee tondi tänavalt maha keerab

mingi vast ikka alla 40 kilo peaks olema, vanema sisuga.
samas nende kohta ei saagi öelda et mis nende turuhind on. neid ju niivähe siinkandis.
08.01.2003 at 01:52
mr. RocknRoll
 
Mercury Cougar
Mõtlesin Tondil olevat kui Sampo kindlustusmaja vastas maja hoovis seisvat, oli vist rohekas maja ning selle kõrval ja värviks minuarust tumetumesinine oli. Jutt oli eri isenditest. Vast ikka alla 40 kilo. 40 kilo eest saaks juba midagi kobedamat, LeSabre vms., minuarust.
09.01.2003 at 13:35
Jansa
Mercury Cougar
Maitseasi puhtalt. Üks ilusamaid 80ndate usakaid on selline cougar minuarust.
09.01.2003 at 21:05
Martinjev
Mercury Cougar
täna nägin juhuslikult elqotec'i juures yhte valget cougari. see võis ollagi see mida union autos kunagi myydi.
tuleb välja et neid ikka leidub siin omajagu :)
09.01.2003 at 22:38
Martinjev
Mercury Cougar
kui sellise saaks 40 kiloga kätte....

http://www.hot.ee/mpaimre/

siis võtaks kohe kaks tykki :D
enne tuleb vist panka kah röövida :p :p
09.01.2003 at 00:12
tqhq.ee foorum : Autod : Mercury Cougar   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.