register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : 89' Cadillac Brougham Blower Motor Module  
Poster Message
VahurK
 
89' Cadillac Brougham Blower Motor Module
Hei,

Mure järgmine: erinevate manualis toodud veatuvastusjärgnevuste põhjal võiks järeldada, et minu 89'aasta Cadillac Brougham'i salongi puhuri regulaator on omadega õhtal. Puhur ise töötab, moodulini kontrollvool jõuab, mis puhuri kiirust läbi mooduli muudab (kontrollvool on ka head unit'ist reguleerides muutuv seega too peaks toimiv olema) aga tööle ta ei lähe.
Tegemist on sellise tükiga. Nagu näha, siis ebays on seda täiesti saada aga hind võtab natuke mõtlema.
Minu idee oli see, et kuna ma olen samasuguseid masinaid meie teedel näinud, siis kas saaks mõne kaaskodaniku kindlalt toimivat moodulit korra proovida, et olla 100% kindel enne kui midagi tellima või ostma või remontima hakkan?
Hõikasin sama küsimuse ka Cadillac'i foorumis välja aga loodan, et siinne lugejaskond on pisut suurem ja äkki jääb mõnele abivalmis kodanikule silma.

Kui kellelgi on veel ideid antud probleemi osas, siis kuulan neid huviga ;)

Jõudu,
Vahur
13.06.2017 at 16:08 1 edit. Last edited 13.06.2017 at 16:09 by VahurK
Indrek_S
 
89' Cadillac Brougham Blower Motor Module
See eBay tüki "Rebuilt" reedab natukene, et pädevam ihuelektroonik saaks isegi selle remontimisega ehk hakkama.
Põhimõtteliselt samad vennad kes võimendeid remondivad võiksid sinu tüki üle vaadata küll. Teinekord kulub vaid 10 EUR eest vidinaid ja paar tundi tööd.

____________________________
not done until it's done
13.06.2017 at 16:32
VahurK
 
89' Cadillac Brougham Blower Motor Module
Hei,
Remonti viimine oli mõttes järgmine samm. Kuna see elektroonika osa sellest moodulist on kõik mingisse epo-vaigu-silikooni laadsesse mögasse valatud, siis ma juba kujutan ette, kui mõnus seda lahata on.
Aga tänud, kaalun juba tõsisemalt võimalikku remondiüritust.

Jõudu,
Vahur
13.06.2017 at 16:45
Crwq
89' Cadillac Brougham Blower Motor Module
Lihtsalt tähelepanek. Vaevlesin kunagi sama asjaga. Vahetasin bloki ja varsti põles ventikas maha. Vahetasin ventika ja varsti oli jälle vaikus.
Siis avastasin et pistiku seest üks klemm oli aja jooksul ära mädanenud..... "vahelduvvool" tegi oma tööd....

____________________________
Chrysler, Cadillac, Pontiac, KTM, CBR, Jawa, Riga.... -> 12,85 liitrit
13.06.2017 at 18:13
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : 89' Cadillac Brougham Blower Motor Module  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.