register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Mul pole FB kontot   1 2  
Poster Message
smr
Mul pole FB kontot
quote:
ramman:
Pole kiiret ja kui kellelgi on miskit tarvis, siis saab alati helistada ja vahetult suhelda, mitte virtuaalselt ''olla viisakas'' sest veisspuuk tuletas mingi asja meelde.


Oot, telefonis on suhtlemine vahetu, mitte virtuaalne??

Hea näide, et inimesed on haugi mäluga


20.07.2017 at 14:27
Madlobster
Mul pole FB kontot
quote:
smr:
quote:
ramman:
Pole kiiret ja kui kellelgi on miskit tarvis, siis saab alati helistada ja vahetult suhelda, mitte virtuaalselt ''olla viisakas'' sest veisspuuk tuletas mingi asja meelde.


Oot, telefonis on suhtlemine vahetu, mitte virtuaalne??

Hea näide, et inimesed on haugi mäluga




Pole ju reede veel?

Telefonis ongi vahetu (sa kuuled, kellega sa räägid, sa saad aru mis tujus ta on tema hääletooni järgi jne)
Virtuaalne tähendab ikkagi kribamist ja palju kollaseid palle erinevaid emotsioone väljendamas, teadmata kunagi kellega sa räägid ja mis tujus ta on, kas ta nägi su kirjutust ja lihtsalt ignoreerib sind või ta pole veel su soperdist näinud.

Mul nüüd väga hea mälu ei ole jah, aga mis see siia puutub?
20.07.2017 at 14:46
smr
Mul pole FB kontot
Telefonis suhtlus on ikka samamoodi virtuaalne suhtlus.

Ning mälu - alles see oli, kui vanemad inimesed ohkisid, et noored viidavad enamuse ajast telefoniga sõpradega lobisedes. Jah, telefon oli traadiga seinaküljes.
20.07.2017 at 14:49
Märt
Mul pole FB kontot
quote:
diesel: kärss kärnas ja maa külmand.

siinse splititud lõime lugemisele kulunud ajaga oleks pildid igatahes juba nähtud ja unustatudki ilmselt.

Kena kokkuvõte, millega oleks paslik lõpetada:)
Kui on kange häda pilte näha või elu uurida ja oma nime all ei saa/tohi FB olla, saab alati olla Moosi Pirukas või Mina Ise jms kena nimega ja rahu maa peal.

Aeg kulub meeldivalt igas foorumis ja tänapäeval teevad kohukesed lausa lõputöid teemadel:

Getter Kristen Rang tegi bakalaureusetöö „Eesti noorte naiste Tinderi kasutuspraktikad ja tajutavad tüüpilised meeskasutajad“.

Kaari Perm „Youtuber’ite jälgimise põhjused ja harjumused 15-17 aasta vanuste tüdrukute hulgas”, bakalaureusetöö, 2017.

Piia Õunpuu „Eesti moe- ja ilublogijate praktikad ja eetilised dilemmad brändikoostööde kajastamisel”, bakalaureusetöö, 2017.

Sandra Pikk „Eesti elustiiliblogijate sisuloome ja väärtushinnangud”, bakalaureusetöö, 2015.

Mädleen Mustonen „Enesepresenteerimine moeblogides”, bakalaureusetöö, 2015.

Kaisa Liimets „Sotsiaalmeedia tarbimisest tulenev kaasajanähtus FOMO (fear of missing out / kartus jääda millegist olulisest ilma - toim) põhi- ja keskkooliõpilaste näitel”, lõputöö, 2015.

Saskia Kivi „Kanepiteemaliste sõnumite edastamine ja vastuvõtt Facebooki grupi näitel”, bakalaureusetöö, 2016.

Krõõt Filippov „Y-generatsiooni narratiivide konstrueerimine Müürilehe uudisteportaali näitel aastatel 2014-2015”, magistritöö, 2016

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
20.07.2017 at 15:37
dodge525
Mul pole FB kontot
quote:
RocknRattler: kuna fb kindlasti elab meid üle:)

ei oleks selles nii kindel, hetkel pole veel ükski üle elanud, ei yahoo, ei aol, ei alcatel, isegi motorola on? jne rohkem nagu hääbuvad, ostetakse üles, soojendatakse vana suppi jne
20.07.2017 at 15:51
Madlobster
Mul pole FB kontot
quote:
smr: Telefonis suhtlus on ikka samamoodi virtuaalne suhtlus.

Ning mälu - alles see oli, kui vanemad inimesed ohkisid, et noored viidavad enamuse ajast telefoniga sõpradega lobisedes. Jah, telefon oli traadiga seinaküljes.

No mina telefonivestlust virtuaalskes ei pea. Kuulen ikkagi inimese häält kellega suhtlen. (selle loogikga järgi ühest toast teise hõikamine ka virtuaalne (ei näe ju teist) )

Samuti ei mäleta päevade ja aastate viisi traaditelefoni otsas rippumist vanemate inimeste ohkimise saatel.


Sa võid seal facebookis olla mina ise või kastekann, kui omad telefoniäppi siis ta teab, kus sa käid, kellega sa suhtled, mis sa ostad jne. Pole vaja seda jura ei oma ega võõra nimega (ok mul endal on kastekannutaoline konto olemas, telefonis pole sellega kunagi sisse loginud, ei ole ühtegi fb äppi vms, ainult arvutis teatud grupi juttude lugemiseks (ei ole kunagi midagi laikinud, taaginud, maaginud, ega postitanud). Aga pean seda ikka täiste haigelt nuhkivaks ja saasta pritsivaks kohaks.
Kõige creepim oli kui käisin sõprade (kelle teemast asi splititi) juures autot näitams, et vist on rooliots vms läbi, et vaata üle ja telli uus. Tuli tagasi ja ütles, et roolilatil loks sees. Sõitsin koju (ei helistanud roolilatifirmasse, ei käinud roolilatifirma lehel, ei parkinu roolilatifirma parklas ei googledanud roolilatt jne jne) tegin moluvihiku lahti ja seal kõige peal oli roolilatifirma reklaam. Siis oli tunne, et kolin üksikule saarele :D. Et nagu tõneäoliselt on herr suckerbergeril andmed ka kaua keegi voodis kestab ja kellega kestab. Kuna telefon pole kunagi mollivihikut näinud siis kirjutasin selle juhuse arvele aga ... kõhklused on ikka ja kui kõhklused tõesed olema, et kas siis mikrofon v, kuna sellest oli ainult ja ainult jutt.

Kui kellelgi see koht meeldib ja kogu tema elu on sinna üles sätitud no jumal temaga. Mõnele ei meeldi ja ei ole ta sellepärast koopaelanik, tagurlik või alaarenenud.

titteris vms sädistavad riigipead (koos kõikide teiste siia teemasse mitte sobivate veidrustega) ??? jms taoline, tõenäoliselt algava uued ja huvitavad ajad :D :D :D õnneks ma sellest kõike ei näe :finger

20.07.2017 at 16:01
Jesper
 
Mul pole FB kontot
No aga koli siis sinna üksikule saarele, mida sa tühja pasundad? Amišid näiteks sõidavad lisaks kõigi muude Saatana poolt loodud tehnoloogiate vältimisele autode asemel jalgratastega ja saavad ka juba aastasadu kenasti hakkama. Nendest miljarditest inimestest rääkimata, kellel ei ole üldse mingit valikut, lihtsalt ei saagi Internetti kasutada ja moos.

Kogu see FB teema on umbes samamoodi nagu vegan-aktivistidega, oleks et krõmpsutaks rahus oma kapsast ja laseks teistel inimestel olla, aga ei. Kohe kui kuskil kotlett nähtavale ilmub, tuleb mingi ilgem draama käima tõmmata selle kohta, kuidas nende elustiil on ainuõige ja kõik veidigi erinevate vaadetega inimesed teevad kõike valesti, ei tea midagi ja üleüldse põlevad Põrgus. Kisa on umbes nagu keegi oleks tulnud jõuga seda sisse söötma.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
20.07.2017 at 17:26 5 edits. Last edited 20.07.2017 at 17:31 by Jesper
cipo
Mul pole FB kontot
:kill


____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family
20.07.2017 at 17:29
Vanaisa
  
Moderator
Mul pole FB kontot
heake küll, läheb nüüd autoteemadesse tagasi :)
20.07.2017 at 17:45
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Mul pole FB kontot   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.