register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autode müük : Müüdud: Buick Park Avenue 1991  
Poster Message
LedR
 
Müüdud: Buick Park Avenue 1991
Tervist!

On pakkuda Buicki tolleaegne lipulaev, Eestis on neid umbes kümne ringis. USA-s väga populaarse, töökindla L27 3.8 V6 mootoriga. Olen Eestis teine omanik, siin olnud aastast 2009. Sellest ajast kuni tänase päevani on olemas kõik autoga seonduvad arved. Kasutusjuhendid, hooldusraamat jms originaaldokumentatsioon on säilinud. Šveitsist uuena ostetud, jäigema vedrustusega (Gran Touring Suspension) mudel. Passis on ametlikult kuus kohta. Soetasin auto eelmisel sügisel, lasin teha Krown roostetõrje (250 €) ning läks talveks garaaži puhkama. Kevadel sai ette võetud ning olen isiklikult kokku investeerinud ca 2000 €. Müün, kuna garaažis on teine hobiauto, mis on mulle hingelähedasem.

Viimase aasta jooksul tehtud tööd.

- starter
- katalüsaator
- lambda andur
- radiaator
- küünlad
- küünlajuhtmed
- tagumised õhkamordid
- käigukastipadi
- esimesed piduriklotsid
- esimesed pidurikettad
- esimesed rattalaagrid
- tagumised rattalaagrid
- pasunad
- aku

Ülevaatus kehtib kuni 10.2018 - pärast mõningaid korrektuure (uued pasunad, katalüsaator ja lambda andur) läks puhtalt läbi, heitgaasinäit oli kui Toyota Priusel.

Siin on eelmise omaniku kuulutus, saab näha varustuse nimekirja ning rohkelt pilte. Tõsisele huvilisele räägin lähemalt auto plussidest ja miinustest.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=62032da77db81e1542beab6fc1c84af5

H : 1500 €

51 997 112 või PS


Auto liigub põhiliselt Paldiski ja Rakvere vahet, sealkandis saab ka lähemalt näha.



13.08.2017 at 09:23 3 edits. Last edited 30.08.2017 at 20:51 by LedR
tqhq.ee foorum : Autode müük : Müüdud: Buick Park Avenue 1991  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.