register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Ärge tuterdage öösel väljas...   1 2 3  
Poster Message
Kaido
Ärge tuterdage öösel väljas...
quote:
crisp: see punane alfa oli see nelja uksega? selline vanem suht ront välimus? sest mingi alfa kihutas siin eelmine aasta kah ringi. vahepeal see jälle seisis ühe maja ees.

igatahes soovin sulle edu selle protsessiga.

Nelja uksega ja ront, kuid mina seda panni varem näinud ei ole. Sain õnneks kahelt pealtnägijalt tunnistused ja käisin siis eile härra Vane jutul. Nagu arvasingi, pole minu võetud tunnistustest erilist kasu, andsin ka kõigi tunnistajate tel. numbrid ja politsei kuulab nad ise uuesti üle. Seaduse järgi saan otsusest teada hiljemalt 15.01.2003. Protseduur on käima läinud ja muuta ega peatada seda ilmselt ei saa. Imelik oli see, et kohtumise lõpul küsis Vane, et kas ma nägin oodates kedagi tuttavat või tuttavat nägu. Ma ei tea, mida see pidi tähendama, ainuke tuttav nägu oli Vane ise ja sedagi televiisorist. Loomulikult vastasin EI. Meediasse seda lugu praegu kindlasti ei lase, ootan otsuse ära.
18.12.2002 at 13:49
askeldaja
 
Ärge tuterdage öösel väljas...
Kuskilt meenub saatelõik, kus sisuliselt küsiti Vanelt situatsiooni kohta, kui on vastakuti mõne politseiniku seisukoht ja kodaniku nõ. vaieldav seisukoht, siis vastas Vane: "...ju siis tuleb politseinikku uskuda...". Mul endal oli kunagi päris palju jamamist ühe kivipallurist uurijaga, sai asi korduvalt puust ja punaselt situatsioon ette selgitatud, aga ei miskit. Siis selgitasin pikalt ja laialt, et rikkumise koosseis puudub. Ei midagi. Täiesti kivipallurist uurija, tundus küll sellel momendil, et inimene riigis on kahuriliha ametnikele aja sisustamiseks :(

Soovitan igaks juhuks olla valmis igasugusteks vigurdusteks, siin ennem juba keegi postitas variandid, mida arvestada.
18.12.2002 at 19:04
Kaido
Ärge tuterdage öösel väljas...
No nii, minu saaga sai tänu uue hingamise. Kuna seaduse järgi peaks ma enda suhtes langetatavast otsusest teada 15.01.2003, läks uurijatel kiireks ja nad hakkasid lõpuks tunnistajaid välja kutsuma. Iseenesest ju tore kuid... Kolmandana helistati mulle ja kutsuti mind homme kell 9.00 ülekuulamisele, teemaks siis Alfa-Romeo ÄRANDAMINE!!!
13.01.2003 at 14:31
LaSa
 
Moderator
Ärge tuterdage öösel väljas...
quote:
Kaido:Kolmandana helistati mulle ja kutsuti mind homme kell 9.00 ülekuulamisele, teemaks siis Alfa-Romeo ÄRANDAMINE!!!
järjest 'paremaks' läheb. Go eesti politsei!
13.01.2003 at 14:53
tfr
 
Ärge tuterdage öösel väljas...
Igav vähemalt ei hakka :) Anna siis tulemustest/tagajärgedest teada.
13.01.2003 at 15:23
Kaido
Ärge tuterdage öösel väljas...
Käisin siis täna uurija juures, targemaks ei saanud, võeti veel üks tunnistus ja asi tahe. Uurija naeris kogu jama peale ja ütles, et mitteametlikult olen ilmselt süütu. Sisejuurdlus saab hiljemalt 27.01.2003 läbi, siis ka lõplik lahendus. Kuna liikluspolitsei pidi homme mulle oma otsusest teada andma, astusin ka sealt läbi. Küsimise peale järgnes vastus, et otsust veel tehtud pole, siis paar minutit nõutust ja ca 5 minuti pärast toodi jooksuga paber väärteo menetluse pikendamise kohta. Piiramata tähtajaga kusjuures. Mul hakkab kannatus otsa saama...
14.01.2003 at 17:58
corvus
Ärge tuterdage öösel väljas...
27.01.2003 sa siis teada saad, et oled veel paaris "ärandamises" osaline! :)

____________________________
Risto; Corvette '79
15.01.2003 at 10:56
Kaido
Ärge tuterdage öösel väljas...
quote:
corvus: 27.01.2003 sa siis teada saad, et oled veel paaris "ärandamises" osaline! :)

Nojah, ega ma ei imestaks. Siinkohal võivad kõik kodanikud, kes mingil hetkel on oma neljarattalise proovisõiduks minu kätesse usaldanud, kirikusse küünla viia.
15.01.2003 at 11:24
spark
 
Ärge tuterdage öösel väljas...
äkki on sulle mingilmääral sellest abi http://www.paturegister.ee kui oma "seiklused" sinna üles paned
15.01.2003 at 12:02
Kaido
Ärge tuterdage öösel väljas...
quote:
t-spark: äkki on sulle mingilmääral sellest abi http://www.paturegister.ee kui oma "seiklused" sinna üles paned

Ootan selliste avaldustega nädala lõpuni, ekls siis näe. Aitäh.
15.01.2003 at 12:27
417RR
Ärge tuterdage öösel väljas...
quote:
Kaido:
quote:
t-spark: äkki on sulle mingilmääral sellest abi http://www.paturegister.ee kui oma "seiklused" sinna üles paned

Ootan selliste avaldustega nädala lõpuni, ekls siis näe. Aitäh.

võid enne seda proovida

Kaia Kalliver
Tallinna Politseiprefektuur
Avalike suhete ja pressitalitus, pressiesindaja
612 4379
kaia.kalliver@tpp.pol.ee
www.pol.ee/tallinn
15.01.2003 at 14:08
Kaido
Ärge tuterdage öösel väljas...
quote:
417RR:
quote:
Kaido:
quote:
t-spark: äkki on sulle mingilmääral sellest abi http://www.paturegister.ee kui oma "seiklused" sinna üles paned

Ootan selliste avaldustega nädala lõpuni, ekls siis näe. Aitäh.

võid enne seda proovida

Suured tänud.
Kaia Kalliver
Tallinna Politseiprefektuur
Avalike suhete ja pressitalitus, pressiesindaja
612 4379
kaia.kalliver@tpp.pol.ee
www.pol.ee/tallinn

15.01.2003 at 14:35
margus61
Ärge tuterdage öösel väljas...
http://www.ekspress.ee/ on vast kah hea koht, kuhu vihje kogu selle jama kohta saata, kui õige aeg käes on. Ilma pikema seletamiseta vist lingist siinsele threadile piisab.

Aga miks mitte kohe, ehk pääseb kergemini sellest jampsist välja. Vahel hakkavad asjad nagu nõiaväel kiiresti ja positiivselt liikuma, kui ajakirjandusel huvi tekib.
15.01.2003 at 14:38
Noobel
Ärge tuterdage öösel väljas...
quote:
margus61: http://www.ekspress.ee/ on vast kah hea koht, kuhu vihje kogu selle jama kohta saata, kui õige aeg käes on. Ilma pikema seletamiseta vist lingist siinsele threadile piisab.

Aga miks mitte kohe, ehk pääseb kergemini sellest jampsist välja. Vahel hakkavad asjad nagu nõiaväel kiiresti ja positiivselt liikuma, kui ajakirjandusel huvi tekib.

Kui on soovi ekspressile hint anda, siis võin seda korraks M.Kärmasele mainida ja soovitada tutvuda teemaga siin.
15.01.2003 at 14:46
Kaido
Ärge tuterdage öösel väljas...
quote:
Noobel:
quote:
margus61: http://www.ekspress.ee/ on vast kah hea koht, kuhu vihje kogu selle jama kohta saata, kui õige aeg käes on. Ilma pikema seletamiseta vist lingist siinsele threadile piisab.

Aga miks mitte kohe, ehk pääseb kergemini sellest jampsist välja. Vahel hakkavad asjad nagu nõiaväel kiiresti ja positiivselt liikuma, kui ajakirjandusel huvi tekib.

Kui on soovi ekspressile hint anda, siis võin seda korraks M.Kärmasele mainida ja soovitada tutvuda teemaga siin.


Veelkord tänud, ootan ära veel uurijate kommentaarid. TQHQ seltskonna kiituseks peab ütlema, et olen siit vast kõige rohkem abi saanud...
15.01.2003 at 17:21
Paturegister.ee
Ärge tuterdage öösel väljas...
Hmm... Väga veider lugu.
Materjal pakub huvi.
Juhul, kui teema algataja soovib, siis võiks kontakteeruda paturegister@paturegister.ee
15.01.2003 at 23:37
Kaido
Ärge tuterdage öösel väljas...
Täna hakkan jooma.
Liikluspolitsei lõpetas minu suhtes menetluse (seisuga 22.01.2003), telefoni teel on vabandused kuulatud ja tähitud kiri kinnitusega teel. Mõlemad kivipallurid saavad ilmselt distsiplinaarkaristuse ja kriminaalasi peatatakse - edaspidi figureerin seal vaid tunnistajana. Võib ainult arvata, mis oleks juhtunud kui poleks lärmi löönud ja tunnistajaid üles leidnud... Vähemasti selleks korraks on Sauron jälle seljatatud. Tänud kõigile kaasaelamise eest.
24.01.2003 at 15:26
kongo
 
Ärge tuterdage öösel väljas...
hea kui nii läks.

kuna on reede siis ma võtan ka selle tergviseks õhtal


Peace :)
24.01.2003 at 15:45
foke
 
Ärge tuterdage öösel väljas...
no kui kisub võtukaks, siis pits ka minupoolt, aga mehed.. olge valmis sauron tõuseb tuhast ja varem või hiljem peab temaga jälle võitlusse asuma
24.01.2003 at 15:52
devilc
Moderator
Ärge tuterdage öösel väljas...
No võttis ikka aega neil.

Hea siiski, et asi korras.
24.01.2003 at 16:42
417RR
Ärge tuterdage öösel väljas...
quote:
Kaido: Täna hakkan jooma.
Liikluspolitsei lõpetas minu suhtes menetluse (seisuga 22.01.2003), telefoni teel on vabandused kuulatud ja tähitud kiri kinnitusega teel. Mõlemad kivipallurid saavad ilmselt distsiplinaarkaristuse ja kriminaalasi peatatakse - edaspidi figureerin seal vaid tunnistajana. Võib ainult arvata, mis oleks juhtunud kui poleks lärmi löönud ja tunnistajaid üles leidnud... Vähemasti selleks korraks on Sauron jälle seljatatud. Tänud kõigile kaasaelamise eest.

Seekord kaotas siis tuuleveski.

aga kui võtad siis ära õhtal välja tuterdama mine
24.01.2003 at 16:58
Ago
 
Ärge tuterdage öösel väljas...
Tänases SL Õhtulehes siis juhtunu kohta jutt. http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=1&id=134931
Kuigi minule jäi küll tunne, et ajakirjanik on selle siin lehel olevatest messidest lihtsalt kokku klopsinud.

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
31.01.2003 at 06:30
Kaido
Ärge tuterdage öösel väljas...
Nägin ise ka, kurat, ma olen kolm korda öelnud et ei kirjuta sellest - ja palun väga. Loo valmimise valem: copy + paste + mõnda kohta vahele minu nimi...
31.01.2003 at 10:53
ylovoitka
Ärge tuterdage öösel väljas...
Selline asi ajab ikka kaka väga mullitama..
31.01.2003 at 10:56
PlyVal64
Ärge tuterdage öösel väljas...
Üle kuu aja süüdistatavana elanud Kaido on oma loo kirja pannud autoteemalisele interneti kodulehele www.tqhq.ee
Kokkuvõttes oled Sa, Kaido, saidile hääd promo teinud. Ja muidugi Siim Saidla kah. Aint et kuda Sina ja Newton sellesse suhtute?
31.01.2003 at 10:59
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Ärge tuterdage öösel väljas...   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.