register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Ärge tuterdage öösel väljas...   1 2 3  
Poster Message
Kaido
Ärge tuterdage öösel väljas...
Minu suhumine: keegi väärib kuuli. Ja TQHQ ees palun vabandust, pean lugu siinsest seltskonnast, aga selline artikkel pole promo.
31.01.2003 at 13:56
PlyVal64
Ärge tuterdage öösel väljas...
quote:
Kaido: Minu suhumine: keegi väärib kuuli.
No ja järmine prügiviimine süüdistatakse Sind ebaseaduslikus relva omamises, sellega ähvardamises ja mõrvakatses:):):) "Relvaks" banaanikoored ja pahaks läinud kala...
31.01.2003 at 14:14
5.0
Ärge tuterdage öösel väljas...
quote:
PlyVal64:
quote:
Kaido: Minu suhumine: keegi väärib kuuli.
No ja järmine prügiviimine süüdistatakse Sind ebaseaduslikus relva omamises, sellega ähvardamises ja mõrvakatses:):):) "Relvaks" banaanikoored ja pahaks läinud kala...

ja kui ameerika saatkond sellest kuuleb, siis muutub paha kala kohe keemiarelvaks ja eesti parlament võtab vastu seaduse paha kala keelustamise kohta. Nii, et söö parem kala ära, mis see paar päeva kõhulahtisust ikka ära ei ole.
Sorry, asi muidugi asjaosalisele naljast kaugel aga absurdi tipp ikka küll.
31.01.2003 at 14:35
partel
  
Ärge tuterdage öösel väljas...
Kaido, egas sellist juhtumit ikka vaka all ei hoia...

Tqhq mainimine ei üllata, siin foorumis sellest räägiti/räägitakse ja see on fakt. Eks igaühel on sellisest juhtumist nii mõndagi õppida.

Ja promo oled oma erialase tööga küll ja veel teinud!
31.01.2003 at 15:17
Raul
Ärge tuterdage öösel väljas...
Seda teemat kommenteeriti Uuno raadios ka kahe loo vahele ja nagu ikka, kui info ei pärine otsesest allikast siis joonistatakse ikka midagi juurde...kokkuvõttes oli Kaido siis kinni istunud kuu aega, kuni politsei oma viga tunnistas ja vabanduskirja saatis :D
31.01.2003 at 22:40
Kaido
Ärge tuterdage öösel väljas...
Saaga lõpetuseks tahaksin teiega jagada seda ütlemata meeldivat tunnet, kui keegi keset selget suvepäeva sulle auto kingib. Nimelt eile seisis minu korteri ukse taga üks lõmmis ninaga venelane, kes naisele järgmise jutu ette vuristas: "Tere, teil seisab parklas üks punane Alfa. Tahaksin selle varuosadeka ära osta, politseist õeldi, et omanikud on Ivankin ja Kaido Soorsk, äkki saaksite mulle anda Kaido tel. numbri, ehk jõuame kokkuleppele?"
10.06.2003 at 14:39
ylovoitka
Ärge tuterdage öösel väljas...
See ei ole võimalik :D
10.06.2003 at 14:42
Elmar
Ärge tuterdage öösel väljas...
Eeee... et nagu auto Sinu teadmata Sinu nimel... ???
10.06.2003 at 15:02
rai
Ärge tuterdage öösel väljas...
oot et politsei kohe ütleb nii et kes omab ja kus elab.
Sa tee politseile avaldus las kontrollivad järgi kes sinu isikuandmeid jagab igast andmebaasi vaatamisest ja kontrollimisest jääb märk maha. Meenub seik filmist kadunud 60sekundiga kus tüübid ARK autosid otsisid mida varastada. Eestis politsei ütleb kus hoovist saab
10.06.2003 at 15:07
Jutulind
Ärge tuterdage öösel väljas...
Nagu aru sain on auto parklas ? Vaata ette ... Varsti hakkavad Sinult veel parkimistasusid sisse nõudma ...

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
10.06.2003 at 15:18
friik
 
Ärge tuterdage öösel väljas...
quote:
rai: Eestis politsei ütleb kus hoovist saab

Ja juhatab ka ukse taha, kus siis värske autohuviline saab omanikule teha ettepaneku, millest ta ei saa keelduda.....

____________________________
www.kleepsuvabrik.ee
10.06.2003 at 15:18
Kaido
Ärge tuterdage öösel väljas...
Info allikat ma ei oska õelda (kas politsei parkla või siis politsei ise), viimast ei tahaks küll kahtlustada, aga kõik on võimalik.
10.06.2003 at 15:26
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Ärge tuterdage öösel väljas...   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.