register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Chevy Astro  
Poster Message
tfr
 
Chevy Astro
Nende konkreetsete Astrote juurde üks üldine küsimus ka. Oskab keegi öelda, kas ja milliste jõupingutustega annaks sellest 7-kohalisest bussist tekitada 5-kohalise nii, et taha jääks ka mingi pakiruum? Hetkel on tagumine rida praktiliselt vastu tagauksi - a kuna subjekt läheks naise autoks (mida ma loomulikult talt vajadusel alati laenata saaks :D), siis oleks vaja, et vähemalt lapsevanker normaalselt kuhugile ära mahuks.
16.12.2002 at 12:46
udu
 
Chevy Astro
relakas kätte ja tagumine rida välja?
ons vahet kas on 5 või 4 kohta?

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
16.12.2002 at 12:52
LaSa
 
Moderator
Chevy Astro
ülevaatusel võib vast jama tekkida nende kohtade pärast, mudu vast mitte.. kas istmed käivad mudu välja kah sealt kultuurselt või on ainus võimalus rellakas?
16.12.2002 at 13:00 Last edited 16.12.2002 at 13:00 by LaSa (Moderator)
PlyVal64
Chevy Astro
quote:
tfr: Oskab keegi öelda, kas ja milliste jõupingutustega annaks sellest 7-kohalisest bussist tekitada 5-kohalise nii, et taha jääks ka mingi pakiruum?
Astro peaks ju tehasest tulnuna olema kergelt eemaldatavate istmetega, ehk kiirkinnitustega. MustangGT94 äkki lähemalt teab, kuid minul on küll ainult sellised silma jäänud. Starcraftid muidugi teine asi, kuid neid vist 2 tk. üldse Eestis.
16.12.2002 at 13:04 Last edited 16.12.2002 at 13:05 by PlyVal64
eikeegi
Chevy Astro
Lapsevankri Astrosse ära mahutamiseks pead ühe rea istmeid kindlasti välja võtma. Oma valik, kas tagumise või keskmise. Minu omal käib keskmine sohva (teadmata põhjusel pole sel konkreetsel isendil see mitte tavapärane 3. rida, vaid hoopis keskel) mingite klambritega põranda külge ja selle ära kangutamine pole eriti suur töö. Tagumised istmed on poltidega põranda küljes ja nendega läheb tõenäoliselt rohkem aega-vaeva, aga relakat siiski tarvis pole:)
16.12.2002 at 13:08
urmas
Chevy Astro
Meie firma Astro on '92 4x4. Sellel bussil on juhi taga 2 rida istmeid, mis on kergesti teisaldatavad. Tegemist on tehase konstruiga.

Oma bussi oleme aja jooksul heasse korda seadnud. 4x4 Astro on ise väga lahe sõiduriist :)
16.12.2002 at 14:28
CHEVY
Chevy Astro
minul oleval isendil käib tagadiivan mutikatest lahti ja kergesti äravõetav, isend aastast 87.
16.12.2002 at 17:24
Choprerer
Chevy Astro
kui juba jutt astrote peale läks, siis küsiks, et kas keegi on tuttav tolle valge isendiga, millel allpool lillad-kollased-punased-rohelised maalingud/triibud on ja mis mingi aeg tagasi lost continendi nimelise pubi ees pidevalt seisis. narva mnt-l pedast veits linna poole siis.
kuna ma ise selle omanik nüüd olen, siis oleks huvitav teada mingit ajalugu tolle pilli kohta. kui keegi midagi mainida oskab, siis topicu mitterisustamise eesmärgil võiks mulle meilida aadressil: choprerer@hotmail.com

aitäh
16.12.2002 at 22:30
PlyVal64
Chevy Astro
quote:
Choprerer: kui juba jutt astrote peale läks, siis küsiks, et kas keegi on tuttav tolle valge isendiga, millel allpool lillad-kollased-punased-rohelised maalingud/triibud on ja mis mingi aeg tagasi lost continendi nimelise pubi ees pidevalt seisis. narva mnt-l pedast veits linna poole siis.
kuna ma ise selle omanik nüüd olen, siis oleks huvitav teada mingit ajalugu tolle pilli kohta. kui keegi midagi mainida oskab, siis topicu mitterisustamise eesmärgil võiks mulle meilida aadressil: choprerer@hotmail.com
aitäh
Kui mu teadmised mind alt ei vea, siis Losti ees seismise aegadel oli see Astro Päevalehe või siis SLÕhtulehe autoajakirjaniku Elmar Otsa kasutuses(omanduses?). Temalt peaks suht pika eluloo teada saama(Kaido oskab äkki aidata?).

Edit: tfr`i märkus lehe nimetusest: mis vahet nendel on? Üks suht sisutu skräpp kõik. Tähtis on mees, kes sõitis!
16.12.2002 at 00:34 Last edited 16.12.2002 at 00:40 by PlyVal64
tfr
 
Chevy Astro
quote:
PlyVal64: Kui mu teadmised mind alt ei vea, siis Losti ees seismise aegadel oli see Astro Päevalehe autoajakirjaniku Elmar Otsa kasutuses(omanduses?). Temalt peaks suht pika eluloo teada saama(Kaido oskab äkki aidata?).

Elmar Ots on ikka SLÕhtulehe autoajakirjanik. Aga Astro oli tal ennevanasti küll. Kontaktinfo leiab ntx siit.
16.12.2002 at 00:36
Choprerer
Chevy Astro
tänts!
19.12.2002 at 11:08
LaSa
 
Moderator
Chevy Astro
see oli vist seesama onu, kes kunagi hallil ajal kirjutas kuis Seat-mingi-universaal on Astrost ikka väga räigelt üle... :D
19.12.2002 at 11:21
epsum
Chevy Astro
quote:
LaSa: see oli vist seesama onu, kes kunagi hallil ajal kirjutas kuis Seat-mingi-universaal on Astrost ikka väga räigelt üle... :D
Paistab jah :)
http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=7&id=93467 on siis jutt tervenisti. Tegijad, pole midagi ütelda :)

____________________________
srx '07
19.12.2002 at 14:14
Choprerer
Chevy Astro
ehhh.....ma olen oma kiisuga väga rahul. kui raha pole, siis ei sõida. lihtne. aga see est, kui sõidan, siis on iga hetk väikest viisi elamus.
20.12.2002 at 12:37
wax
 
Chevy Astro
Midagi Astromeestele :P
30.01.2003 at 15:09
tqhq.ee foorum : Autod : Chevy Astro  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.