register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Voyager käigukast  
Poster Message
hunt
 
Voyager käigukast
Ei tea kas nüüd on natukepuuks või täitsapuuks ?!

Tegemist siis möödunud sajandi isendiga ja otseloomulikult automaatkastiga.
Tagurpidi käik sai otsa. Mõned päevad tagasi hakkas justkui ''sidur libisema'' ja vedu jäi nõrgaks aga nüüd tagurpidi ei liigu enam mitte p*tsikarva võrra ka.

On kellelgi mõni hää mõte mida sellises olukorras ette võtta ?

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
09.09.2017 at 05:11
ramman
Voyager käigukast
Variant 1. Kast lahti ja kui mingi silmaga tuvastatav x asi on katki, siis saab selle kindlasti vahetada. Sõbra vojakal hakkas ka millalgi kast jukerdama ja harutas kodus ise lahti. Mingid detailid olid katki ja sai lammutusest kasti, kust vajalikud tükid sai. Ladus ise kokku ja sõidab tänase päevani.
Variant 2. Lammutusest uus kast, vojakaid on palju ja nende kilohind peaks olema suht ok.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
09.09.2017 at 13:02 1 edit. Last edited 09.09.2017 at 13:03 by ramman
hunt
 
Voyager käigukast
Kas see variant 2 ikka töötab - peab asja uurima .....
Kusagilt tekkinud ettekujutus, et need rüüsleri käimakotid sama p*rseminemiseosavad ja nõutud nagu ka need kuulsad sama firma 2,5 d paadiankrud.

Aga kui keegi teab näpuga toanurka näidata kus mulle tarvilik ese võiks vedeleda siis võib sellest teada anda.

Krt just sel nädalal sai ülevaatus tehtud ja see suksuke võiks aastajagu nüüd küll vähemasti veel sõita.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
10.09.2017 at 07:08
DevilDeVille
  
Voyager käigukast
quote:
hunt: Kas see variant 2 ikka töötab - peab asja uurima .....
Kusagilt tekkinud ettekujutus, et need rüüsleri käimakotid sama p*rseminemiseosavad ja nõutud nagu ka need kuulsad sama firma 2,5 d paadiankrud.

Aga kui keegi teab näpuga toanurka näidata kus mulle tarvilik ese võiks vedeleda siis võib sellest teada anda.

Krt just sel nädalal sai ülevaatus tehtud ja see suksuke võiks aastajagu nüüd küll vähemasti veel sõita.


märksõnaks - rüüsler.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
10.09.2017 at 13:05
ramman
Voyager käigukast
Ma oma isikliku persenahaga kogetu põhjal ütleks, et ei ole muret nende kastidega. Ise pidasin enda vojakat mitu aastat, samuti sõidab mu endine auto kolleegi käes edasi. Pole ühtegi kastijama.
VM Motori diiselmootorid on surnult sündinud, samuti ka manuaalkastid on probleemsed. Automaat on täitsa ok pidamisega. Hoolda ja ära lõhu, siis kestab küll. Aga jah, loll suudab m......ni ka ära murda.
Üldse ma ei saa aru, kust on tulnud jutud, et vojakad koos ei püsi. Mu 2002a GrandVoyager 3.3 AWD oli üks murevabam auto üldse. Kusjuures terve elu gaseerituna sõitnud.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
10.09.2017 at 20:01
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Voyager käigukast  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.