register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Sõiduki E-kindlustus - maksad vaid siis, kui sõidukit kasutad.  
Poster Message
anryo
  
Sõiduki E-kindlustus - maksad vaid siis, kui sõidukit kasutad.
Ilmselt paljud juba teavad aga lisan siia ka info.
Tegemist on täiesti uudse lahendusega Eesti turul, mis peaks eelkõige huvi pakkuma just hobiautode omanikele, kes sõidavad autoga harva.
Testisin seda oma '68 aasta Thunderbirdi peal, ning hinnaks pakuti üpriski soodsad 4.80 eur kuumakse + 0.48 eur / päev. St. 3-ks päevaks (nö. pikka nädalavahetus) maksab kindlustus vaid 6.24 eur! ;)
Soovitan uurida - minu arust VÄGA HEA uus toode!

---------

Telia on koostöös ERGO'ga loonud uudse Sõiduki E-kindlustuse, mida kasutades maksad kindlustuse eest vaid siis, kui sõidukit kasutad.
https://www.ergo.ee/erakliendile/ergo-koostoopartnerid/telia/





____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
20.09.2017 at 13:45
olevtoom
 
Sõiduki E-kindlustus - maksad vaid siis, kui sõidukit kasutad.
See tundub kena küll, aga...
Kuidas siin lahendatakse selle nõude täitmine, et auto peab aastas pool aastat kindlustatud olema?
Kas ma saan kuuel kuul selle E-kindlustuse võtta ja kuuel kuul mitte?

____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
20.09.2017 at 14:15
fuel
Sõiduki E-kindlustus - maksad vaid siis, kui sõidukit kasutad.
Lugedes Anryo kirjutist, saan aru, et aastaringne kuumakse on 4.80 €, seega on auto justkui aasta otsa kindlustuse all, aga reaalset kaitset pakub see leping nähtavasti siis kui on makstud ka see 0.48 € per päev.
Asun ka otse allikast infot täpsustama.
20.09.2017 at 15:33
olevtoom
 
Sõiduki E-kindlustus - maksad vaid siis, kui sõidukit kasutad.
quote:
fuel: Lugedes Anryo kirjutist, saan aru, et aastaringne kuumakse on 4.80 €, ...
Siin on nüüd sihuke konks, et 12*4,80 = 57,60 €.
Meie kahest vanemast ameeriklasest ühe kuuekuine kindlustus maksis 58,92 € ja teisel 56,10 €. On lihtne arvutada, et e-kindlustusele sama raha makstes saaksin ma esimese autoga sõita 2 päeva ja teisega -3 päeva.

Kui e-kindlustust saaks samuti 6 kuud aastas kasutada, siis hakkaks sel teatud mõte olema. Sel juhul oleks fikseeritud summa 28,80 € ning esimese autoga saaks sõita 62 päeva ja teisega 56 päeva, mis oleks piisav, ja kui vähem sõita, oleks e-kindlustus juba tulusam. Samas ma vana inimene ei viitsiks ikkagi iga kord enne süütevõtme keeramist telefoni näppida.

Muidugi käib mu jutt suveautode kohta, aastaringselt kasutatavatel hobiautodel on e-kindlustusest rohkem kasu.


____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
20.09.2017 at 15:51
v6sa
Sõiduki E-kindlustus - maksad vaid siis, kui sõidukit kasutad.
quote:
olevtoom:
...
Samas ma vana inimene ei viitsiks ikkagi iga kord enne süütevõtme keeramist telefoni näppida.
...


See on kusjuures oluline ja ma ei ole üldse kindel, et meie pere autoga selle aasta näitel säästetav 21 € motiveeriks trikitama. Seda enam, et viieliitirise kütusekulu juures on see ju olematu summa;)
20.09.2017 at 16:41 1 edit. Last edited 20.09.2017 at 16:42 by v6sa
anryo
  
Sõiduki E-kindlustus - maksad vaid siis, kui sõidukit kasutad.
Ma küsisin üle juba - kuumakse on vaid sellel kuul, kui kasutad. Kui mingil kuul kindlustust pole vaja, ei maksa ka kuumaksu. Ning samuti, kui teed kuu alguses nt, 3'ks päevaks kindlustuse ja maksad ka kuutasu ära, siis samal kuul uuesti hiljem kindlustust tehes on kuutasu juba tasutud ja uuesti tasuma ei pea.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
21.09.2017 at 09:28
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Sõiduki E-kindlustus - maksad vaid siis, kui sõidukit kasutad.  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.