register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Jeep GC SRT 2017   1 2 3  
Poster Message
mrtn
Jeep GC SRT 2017
Ma ei kujuta ette, et keegi sellise masina ostul üldse mõtleks mingigi offroadi peale. Suvepäevade niidetud heinaga telkla ehk välja arvata. Kui sumps heina põlema ei pane muidugi.
21.11.2017 at 00:10
Märt
Jeep GC SRT 2017
No kuskil oli video, kus cayenne oli offroadis aktiivselt kasutusel:)
SRT-l jääb niidetud heinamaa piiriks, off-roadiks on teised mudelid olemas.

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
22.11.2017 at 08:39
Rein000
 
Jeep GC SRT 2017
Tänud Devil vastamast! Vanemal Jeebikul sai maastiku jaoks kiirkinnitusega seda pritsmepõlle maha võtta! Nu minul küll kõik maastikusuutlkud keeravad ikka vajadusel metsa!
Isegi selline liba ja poolevedune tõi seened metsast välja!
http://pilt.delfi.ee/picture/17107469/
Escalade sai põdra vedamisega hakkama jne. Ega maastikul sõit pea alati arutut lõhkumist tähendama! Tänapäevastega ei saa jah paraku põlvekõrgustest murdunud puudest üle sõita.
22.11.2017 at 14:08 1 edit. Last edited 22.11.2017 at 14:09 by Rein000
Märt
Jeep GC SRT 2017
Täna sai siis esimesi muudatusi lisatud :) auto saab nüüd hommikutu kaugelt sooja panna, lisaks lubab Silber uurida Android auto lisamist ka '17 aasta mudelitele. Kui on selline telekas autos, siis on narr telefonist vaadata Waze ja navigeerida. Ehk nüüd õnnestub auto moodsaks ja noortepäraseks saada.

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
28.11.2017 at 20:28
Maik
  
Jeep GC SRT 2017
Tuttavad üritasid uute hondade androidi lahti saada, viimane info,oli,et ei õnnestu.

Või noh, navi pole just asi ilmselt mida otselt muukida ka üritaks,eks muid võimalusi taga aeti mis kinni keeratud olid.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
28.11.2017 at 23:27
Märt
Jeep GC SRT 2017
Ma oma rajacivikul sain nende androidi lahti, vähemalt laseb lisada apk faile ja saab iga äpi õigusi mudida.

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
29.11.2017 at 06:55
RocknRattler
Jeep GC SRT 2017
quote:
Märt: Täna sai siis esimesi muudatusi lisatud :) auto saab nüüd hommikutu kaugelt sooja panna, lisaks lubab Silber uurida Android auto lisamist ka '17 aasta mudelitele. Kui on selline telekas autos, siis on narr telefonist vaadata Waze ja navigeerida. Ehk nüüd õnnestub auto moodsaks ja noortepäraseks saada.

Mis soft hetkel peal on? Uconnect? Mis versioon?

____________________________
fast´n loud
29.11.2017 at 09:45
Märt
Jeep GC SRT 2017
Auto ja neti arvates on viimane MY17 aasta versioon:

UCONNECT_8.4AN_RG4_17.09.07_MY17

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
29.11.2017 at 14:01
Märt
Jeep GC SRT 2017
Peale väikest töötlust JN poolt!


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
11.12.2017 at 10:41
rai
Jeep GC SRT 2017
Android auto tarvis näiteks telefoni vaja äpp tõmmata. Kolleeg proovis, Eestis ei saanud, aga kui Venemaal käis, siis sai äpi allalaadida ja Compassi peal töötas. Grandi peal vist ei proovinud.
27.12.2017 at 18:50
Märt
Jeep GC SRT 2017
quote:
rai: Android auto tarvis näiteks telefoni vaja äpp tõmmata. Kolleeg proovis, Eestis ei saanud, aga kui Venemaal käis, siis sai äpi allalaadida ja Compassi peal töötas. Grandi peal vist ei proovinud.
Selleks pole vaja väljamaale minna, saab ka kodumaal tõmmata. Kahjuks Grandil tuleb toetus alles koos 2018 mudeliaastaga :) Samas on see hea põhjus tuleval suvel vahetada aeglane SRT veidi nobedama Trackhawki vastu :P


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
27.12.2017 at 18:59
Rein000
 
Jeep GC SRT 2017
iPhonele või Androidile? Ma proovisin ühe suguaru peal käima saada, aga ei õnnestunud iPhonele alla laadida!
28.12.2017 at 15:13
Märt
Jeep GC SRT 2017
Ma kahjuks ei ole ifööni kasutaja, kuid androidi apk faili saab siit alla laadida. Subaru müügimehed väitsid, et sel kõikse uuemal asi juba töötab.
Mikide maa jeebule saab hankida 2018 upgrade lustikummutile ja siis on ka olemas Android auto, kahjuks EU vin koodile seda nad veel ei suuda teha :(
SRT foorumis õnnelikud kodanikud lombi taga saavad seda endale juba lubada...

Lõbusamat ka :) Eile läbisin jeebuga libedakoolituse, kuna tundub, et maa valgeks keeldub minemast, siis käisin ja tiirutasin Männikul kunstjääl. Peab märkima, et igasugu xxx lühenditega sõidab see tank rongi moodi ja hullata ei lase. Kui hoida traction controlli nuppu veidi pikemalt all, siis saab auto vabaks :) ja elu algab. Õnnestus põdrakatses "põdrale" pihta saada, õnnestus kenalt driftida ja auto piire kombata. Kontrollid sees saab läbi kiiremini ja auto teeb juhi eest ära ilgelt suure töö!



____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
29.12.2017 at 08:10
Märt
Jeep GC SRT 2017
Moodsa aja autod - käisin täna softi uuendamas, ehk on nüüd lustikummuti stabiilsus muusika edastamisel parem :) Auto senini vahel arvas, et võiks häälitseda ainult parema poole kõlaritega ja peale poolt päeva uuendusi ei tohiks seda enam teha.



____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
03.01.2018 at 19:12
Märt
Jeep GC SRT 2017
rajapäev

Loodetavasti näoraamat seda näitab, Paari tunniga kulus pea paagitäis bensiini ja tuju sai meeletu heaks. Track mode peal on tegu väga pulli lumeraja liikuriga, kui kõik elektroonika maha võtta, siis õnnestus ka kiire ring teha 2:34 lumes:)

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
03.02.2018 at 15:23
Märt
Jeep GC SRT 2017

A24 ring endises headuses - tänud fotograafile kenade piltide eest!

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
04.02.2018 at 19:11
peep
 
Moderator
Jeep GC SRT 2017
Sellel saab kõik välja lülitada ? Kõva sõna siis, mu igapäevastel euroliikuritel juba mõnda aega see ei õnnestu.
05.02.2018 at 16:05
Märt
Jeep GC SRT 2017
quote:
peep: Sellel saab kõik välja lülitada ? Kõva sõna siis, mu igapäevastel euroliikuritel juba mõnda aega see ei õnnestu.

ABS jäi tööle, kuid kõik muu sõitu toetav lülitub välja, kui auto panna "track mode" ja peale seda hoida x sekundit traction control nuppu juurde. Vähemalt ei üritanud ta enam sõitu parendada, seega eeldan, et oli kõik väljas.


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
05.02.2018 at 18:13
charger
Jeep GC SRT 2017
2007 Charger SRT8-l oli sama moodi, et hoiad ESP nuppu üle 5 seki all ja siis läksid kõik kontrollid peale ABS-i maha.
Eks need ole vastava suunitlusega mudelid :)
05.02.2018 at 18:21
Maik
  
Jeep GC SRT 2017
quote:
peep: Sellel saab kõik välja lülitada ? Kõva sõna siis, mu igapäevastel euroliikuritel juba mõnda aega see ei õnnestu.

ilmselt ainukese driftiva xc90 omanikuna:
Tegin oma volvole sellise modi ,et YAW control sensorile panin laualambi lüliti vahele. Säilitab abs ja elektroonilise nelikveo .
Muud varianti antud autol kusjuures ei olegi, abs kaitsme välja võttes, kadus ka nelikveo sisselülitus. Netist,selle kohta
eriti õpetusi ei ole,aga mitmed volvo omanikud tegid minu järgi ja toimis ka nende muudel autodel,eestis.

Arvan,et sinu omal töötaks see samamoodi.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
05.02.2018 at 00:31
Märt
Jeep GC SRT 2017
Eelmistele piltidele jätkuks...

Nimelt hiljuti hakkas taganurgast naljakat kolinat kostma ja peale autos lahtiselt olevate asjade kontrolli piilusin põhja alla :) Jeep (vähemalt SRT) on tehtud lumevabaks kasutuseks:) Nimelt on tagasilla ja stange vaheline plastikate selliselt paigaldatud, et lumi pääseb sisse ja saab ka jääks muutuda...

Täna olin siis hoovis auto all pikali ja tegelesin jää eemaldusega...




1/3 tuli ühes tükis välja


Varsti on hoolduse aeg, katsun seal põllumajanduslike GC põhja alla piiluda. See lahendus on küll omapärane, mis hetkel olemas on.

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
03.03.2018 at 15:21
Maik
  
Jeep GC SRT 2017
Naine mul tahab GC , ütleme aastast 2014, kas on mõtet osta? Teine variant oleks mingi q7,kumb reaalselt parem oleks?
Osad reviewid on suht pasad GC elekrtoonika kohta vähemalt,et ikka omajagu problemaatiline ja eeldab lambist teendindustes käimist.



____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
03.03.2018 at 00:49
Märt
Jeep GC SRT 2017
quote:
Maik: Naine mul tahab GC , ütleme aastast 2014, kas on mõtet osta? Teine variant oleks mingi q7,kumb reaalselt parem oleks?
Osad reviewid on suht pasad GC elekrtoonika kohta vähemalt,et ikka omajagu problemaatiline ja eeldab lambist teendindustes käimist.



2017 aasta on käinud 2 korda peale ostu teeninduses:
- kärukonksu paigaldus ja raadio SW upgrade
- lumega sõitsin puruks tuulesuunajad esi rataste ees (uued on 30€ tükist) - tellitud

Elektroonika tõesti jamas ostes, telefon kaotas kiirvalikud ära (teeb seda siiani, kuid oluislet harvemini) ja vist on seotud telefoni äpi uuendustega. Lisaks on kaks korda juhtunud, et vasaku poole valjukad ei mängi muusikat, telefoniga töötavad. Silber lubas seda 10k hoolduse ajal uurida. Muid softi probleeme ei ole.

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
04.03.2018 at 07:11
Henri_
 
Jeep GC SRT 2017
quote:
Maik: Naine mul tahab GC , ütleme aastast 2014, kas on mõtet osta? Teine variant oleks mingi q7,kumb reaalselt parem oleks?
Osad reviewid on suht pasad GC elekrtoonika kohta vähemalt,et ikka omajagu problemaatiline ja eeldab lambist teendindustes käimist.



Mu isal on 2013a prefacelift (viimane hetk enne FL tulekut). Tema senine kogemus on selline, et SUV nagu SUV ikka vastupidavuselt. Midagi ikka laguneb teinekord. Kohe garantii lõppedes läks vahekasti pump (ca 1400€). On mingeid anomaaliaid (mitmel korral käinud kliimat lappimas, vist oli kompressor ja mingid salongiventika asjad??), minuarust sööb esimesi rattalaagreid, mis hakkavad ka jubedalt undama. Sõbra 2012 autol läks käigukast u 170k km pealt. Selle peale läks mu isa GC kohe dünaamilisse õlivahetusse.

Aga puhtalt mugavuse seisukohast - tegemist on sakslaste kõrval ikkagi põllumajandusliku tehnikaga, diiselmootori puhul ka õige häälega. Ma pole sama ajastu Land Cruiseriga sõitnud, aga ma kujutan ette, et nad on võrdlemisi sarnased. Sakslased sõidavad hoopis teistmoodi, on oluliselt parema salongikvaliteediga, vaiksemad ja mina pole ka aru saanud, et töökindluses suuri vahesid oleks. Tõenäoliselt on GC pikas perspektiivis siiski soodsam pidada. Hooldused ja kulumaterjalid nagu rehvid-pidurid on juba odavamad.

Mina sõitsin u 70k km 957 Cayenne Turboga, kuni 200k täis sai. Ei väsi kiitmast, et tõeliselt murevaba auto oli, selliste autode remondi mõttes tuli teha vaid nipet-näpet, millest suur osa ka garantii ajal. Ainult kütusekulu oli suur (tqhq kontekstis muidugi tabuteema) ja kasko päris kallis. Murphy seadused muidugi garanteerivad, et kohe kui kasko maha võtta, hakkab asju juhtuma. Kõige halvem kogemus oli aga 2008a Range Rover Sport, mis oli peres üle 200k km, kuid tõenäoliselt sai ka suurem osa haigusi läbi põetud. Remonditöökojas olid nii hea tuttav, et võisid suvalisel hetkel sisse jalutada ja võeti kohe kontrolliks vahele. Tavaliselt remondist tulles panid igaks juhuks järgmise aja juba kirja. Veel ei teadnud, mille jaoks, kuid midagi lagunes kohe kindlasti.

Kogu jutu kokkuvõtteks ütleksin, et võtaksin VAGi toodangu, järelturul aga tundub Jeep hästi minev kaup olema.

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
04.03.2018 at 19:38 2 edits. Last edited 04.03.2018 at 19:40 by Henri_
DevilDeVille
  
Jeep GC SRT 2017
Vabandan ohvtopikupärast a vaevalt, et naine SRT-d nõuab. Haisevat logisejat tohib kasutada ainult garantiiajal.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
04.03.2018 at 21:43
tqhq.ee foorum : Minu auto : Jeep GC SRT 2017   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.