register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Mustang 68a 351W bensiini hais salongis  
Poster Message
siimsaarel
Mustang 68a 351W bensiini hais salongis
Ahoi

Kes oskab nõu anda, kust poolt peaks uurima hakkama, kui aknad lahti sõites on autos meeli ülendav bensiinihais. Aknad kinni panen, siis nii ränk pole. Alguses arvasin, et kapoti tagmine tihend, aga panin selle uue, kuid tulemus jäi samaks. Lekkeid ka nagu kuskil ei tähelda...
29.05.2018 at 12:00
gets
Mustang 68a 351W bensiini hais salongis
Otsi pigem ikka leket kuskilt. Omal ja tutvusringkonnas 3'l autol sarnased salongihaisud on päädinud mõne toru/vooliku või tihendi vahetusega. Tankuritoru rattakoopas katki, bensiinipaagi peal oleva kaane tihend oli paaki kukkunud ja lasi aurud tagaistme all oleva suletud kereluugi kaudu salongi, mootori taga olev kütusetoru piserdas udu mööda tuleseina. Kahel viimasel juhul oli salongis silmipimestav kütuselõhn. Maapinnani ei jõudnud ühelgi juhul tilkagi.
29.05.2018 at 14:16
Stang-R
 
Mustang 68a 351W bensiini hais salongis
Oled kindel, et lekkeid ei ole?
Mootoriruumis:
kiirenduspumba membraan katki
karpa ujukite tase liiga kõrge
külmkäivituse süsteem kinni kiilunud

sumpsitorude otsad tahmased-mustad:
liiga rikas segu - kontrolli küünlaid, kui need on ka tahmased, siis ilmselt liiga rikas segu, peaks auto töötava mootoriga auto taga seistes paras lemu tunda olema

____________________________
Mustang 68 HT
29.05.2018 at 15:42
siimsaarel
Mustang 68a 351W bensiini hais salongis
Tänan. Kontrollin need asjad üle. Muide, ma vist tean, kust ma kunagi mustangi pisiku sain...



Selline tegelane jäi paar aastat tagasi mu volga kõrval seisma ja enam rahulikult olla ei saanud :)
29.05.2018 at 22:54
BENBEN
  
Mustang 68a 351W bensiini hais salongis
Minu autol väljendus kütusepaagis olevate mikroskoopiliste aukude kogumiga, värske kütusehais seisva autoga. Maha ei tilkunud tilkagi. Andis otsida! Uued voolikud, karpa kuiv, pump uus... Sõrmeotsa suurusel alal oli kokku 5 auku, nõela jämeduste aukudega. Nüüd augud lapitud ja paak Linexiga üle tehtud.

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
30.05.2018 at 14:35
fuel
Mustang 68a 351W bensiini hais salongis
Paagi ventilatsioonitoru asendit/seisukorda võib ka tsekata.
31.05.2018 at 11:42
Stang-R
 
Mustang 68a 351W bensiini hais salongis
paagil eraldi venttoru ei ole, paak on tankimistoruga ühendatud lõdviku abil, teoreetiliselt võib see lekkida, siis peaks pagass benast haisema.

____________________________
Mustang 68 HT
31.05.2018 at 12:19
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Mustang 68a 351W bensiini hais salongis  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.