register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Dodge ram1500 4.7 parktuled lännu.   1 2 3 4 5  
Poster Message
mrtn
Dodge ram1500 4.7 parktuled lännu.
Kui kogu vool käib ilma relee abita läbi tulelüliti, siis on üsna loogiline, et lisakoormuse tahatulek mingeid lollusi korraldama hakkab. Vedruklemm on nt vajaliku kontakti tekitamiseks liiga nõrk või on klemm juba osaliselt põlenud ja kontaktpinda eriti polegi.
17.02.2019 at 00:32
v6sa
Dodge ram1500 4.7 parktuled lännu.
quote:
rabakana:
...
Täiesti erinev on aga mul tekib tulede lülitis error, kui kärupistiku olen taha ühendanud, mitte alati..kuid enamasti. Aitab tuledelüliti pistiku lahti ja tagasi ühendamine..
...


Kas see toimub juhtumisi konkreetse haagisega? On sel ehk juhtumisi odavad LEDlühtrid?

Paljudel masinatel pruugitakse raamatupidamise heakskiidul elektroonseid lülitusplokke, mis igasuguste arusaamatuste peale labaselt ahelad järelt ära lülivad. Või maha põlevad.
18.02.2019 at 11:50
rabakana
 
Dodge ram1500 4.7 parktuled lännu.
quote:
v6sa:
quote:
rabakana:
...
Täiesti erinev on aga mul tekib tulede lülitis error, kui kärupistiku olen taha ühendanud, mitte alati..kuid enamasti. Aitab tuledelüliti pistiku lahti ja tagasi ühendamine..
...


Kas see toimub juhtumisi konkreetse haagisega? On sel ehk juhtumisi odavad LEDlühtrid?

Paljudel masinatel pruugitakse raamatupidamise heakskiidul elektroonseid lülitusplokke, mis igasuguste arusaamatuste peale labaselt ahelad järelt ära lülivad. Või maha põlevad.
Sellel autol kasutanud ühte ainsat ja iskliku käru mis on täiesti tehase seades, kõikide tulede ja viledega. Sama käru teiste autode taga probleeme ei tekita.
Ilmselt jah mul midagi seal lülitis hakkab väsima...aga põnev, et lüliti pistiku näppimine aitab.
18.02.2019 at 14:07
modern
Dodge ram1500 4.7 parktuled lännu.
Relee alt käivad parkid. Eile sai pimedal ajal relee ära võetud ja juhtme jupiga ära sillatud, et vool oli taga, järgmisel linnaloal otsib ja fixib.
18.02.2019 at 20:11
modern
Dodge ram1500 4.7 parktuled lännu.
Mürka kulgeb taas gabariitidega, relee ja kaitsmekarp käis laiali, kontaktplaadil oli ühendus katkenud, sinna joodeti juhtmejupp vahele ja voilaa, saagu valgus.



Vahepeal leidsin ka aega lolluseks, sai paigaldatud kasti teleskoop laadur :D



22.02.2019 at 01:29
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Dodge ram1500 4.7 parktuled lännu.   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.