register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : split: läbu autoteemast ära   1 2  
Poster Message
Vanaisa
  
Moderator
split: läbu autoteemast ära
Hea töö. ;)
05.01.2019 at 14:15
v6sa
split: läbu autoteemast ära
Ilus ja selge:)

...

aga ainult sellele, kes tahab aru saada. Tõenäoliselt elukutseline winguja jookseb kinni ajakohase tarkvarani jõudes.
05.01.2019 at 15:37
gretzky
 
Moderator
split: läbu autoteemast ära
dodge525 tegin koopia Sinu postitusest
"tqhq.ee" alla, topicu nimega "Täna õpetame pildi laadimist"!


____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
05.01.2019 at 18:46
vvt
  
split: läbu autoteemast ära
Imestan, et siin pole vahepea käivitatud iga-talvist saagi teemal "naelad vs lamellid" (ema vs tütar) :D

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
08.01.2019 at 17:10
viplala
split: läbu autoteemast ära
quote:
vvt: Imestan, et siin pole vahepea käivitatud iga-talvist saagi teemal "naelad vs lamellid" (ema vs tütar) :D

Näed sa siin veel üldse mingeid teemaarendusi? Minu arust üsna vaibuv foorum. Eks kunagiste sauruste väljasuremine võtab rohkem aega, kuid lõpptulem on ikka see, et mida külvad, seda lõikad.
11.01.2019 at 23:22
ivoalaska
 
split: läbu autoteemast ära
Samas ainuke mida lugeda viitsib. Teemasid on alati võimalik endal algatada...

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
11.01.2019 at 00:00
kaedoo
 
split: läbu autoteemast ära
quote:
ivoalaska: Samas ainuke mida lugeda viitsib. Teemasid on alati võimalik endal algatada...
Läti tavakaupluses pindine õlu( Aldaris 1865 ja Gaisais ) 0,69 senti, kiirustage unetud. Eilsed andmed ca 18:00 paiku. :beer
11.01.2019 at 00:31
viplala
split: läbu autoteemast ära
quote:
ivoalaska: Samas ainuke mida lugeda viitsib. Teemasid on alati võimalik endal algatada...


Sina viitsid, tegelikult ka mina viitsin veel lugeda ja mõni veel. Point on selles, et tikutaku oli kunagi eliitfoorum, üks kvaliteetsemaid, võimsamaid ja paremaid. Teistes foorumites lingiti siinseid teemasid, toodi eeskujuks ja ülistati, kuna siinne kogukond tootis vastavat sisu. Ma isegi mäletan seda esimest asja kust algas foorumi tagasikäik. See oli päev mil suleti naljateema ja siis sealt edasi kõik reeglid ja joonel kõndimine kuni tänaseni. Peae seda jooksis see kogukond laiali, jäid fännid spordile ja mõned veel. Ma kunagi isegi mainisin seda teemat, et varsti jäävad ainult ukselinkide remondi küsimused ja taolised asjad, no natukene veel ja siis ongi asi sealmaal. See, et teemasid on alati võimalik endal algatada... nu jah, kindlasti on aga milleks? Ma kolisin siit foorumist ära juba aastaid tagasi kuna omanikud soovisid kitsast ja kontrollitud ala, samuti eemaldusid paljud neist kes teemasid algatasid ja väitlesid. Sul on ju võimalus ise teemasid algatada kui siin tegev oled, mina enam ei puutu asjasse, mu kodu on mujal. Lihtsalt kahju on sellest kõigest. Aga ehk see oligi eesmärk- krt seda teab.
11.01.2019 at 00:35
kaedoo
 
split: läbu autoteemast ära
quote:
viplala:
quote:
ivoalaska: Samas ainuke mida lugeda viitsib. Teemasid on alati võimalik endal algatada...


Sina viitsid, tegelikult ka mina viitsin veel lugeda ja mõni veel. Point on selles, et tikutaku oli kunagi eliitfoorum, üks kvaliteetsemaid, võimsamaid ja paremaid. Teistes foorumites lingiti siinseid teemasid, toodi eeskujuks ja ülistati, kuna siinne kogukond tootis vastavat sisu. Ma isegi mäletan seda esimest asja kust algas foorumi tagasikäik. See oli päev mil suleti naljateema ja siis sealt edasi kõik reeglid ja joonel kõndimine kuni tänaseni. Peae seda jooksis see kogukond laiali, jäid fännid spordile ja mõned veel. Ma kunagi isegi mainisin seda teemat, et varsti jäävad ainult ukselinkide remondi küsimused ja taolised asjad, no natukene veel ja siis ongi asi sealmaal. See, et teemasid on alati võimalik endal algatada... nu jah, kindlasti on aga milleks? Ma kolisin siit foorumist ära juba aastaid tagasi kuna omanikud soovisid kitsast ja kontrollitud ala, samuti eemaldusid paljud neist kes teemasid algatasid ja väitlesid. Sul on ju võimalus ise teemasid algatada kui siin tegev oled, mina enam ei puutu asjasse, mu kodu on mujal. Lihtsalt kahju on sellest kõigest. Aga ehk see oligi eesmärk- krt seda teab.
Põhimõtteliselt nõus aga mingil momendil läksid koik teemad käest ära sest trollid või kääbikud hakkasid võimust võtma. Ja Inimeste kadedus infi tasuta jagama muutus prioriteediks.
11.01.2019 at 00:51
dodge525
split: läbu autoteemast ära
Kus siis on muru rohelisem ja taevas sinisem?
11.01.2019 at 00:55
kaedoo
 
split: läbu autoteemast ära
quote:
dodge525: Kus siis on muru rohelisem ja taevas sinisem?
Riigikogus!
11.01.2019 at 01:11
tqhq.ee foorum : Vaba teema : split: läbu autoteemast ära   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.